V Hornej Porube sa hralo o prvú priečku v 5. dorasteneckej lige
1. LIGA ST. DORAST U19
23. kolo: Podbrezová - Dun. Streda 4:1, Žilina – Poprad 2:4, Ružomberok – Senica 3:0, Slovan – Trnava 0:2, Trenčín – Nitra 1:1, Prešov – Michalovce 1:1.
1. Slovan 23 14 7 2 51:22 49
2. Trnava 23 14 5 4 35:17 47
3. Trenčín 23 12 8 3 53:24 44
4. Ružomberok 23 12 5 6 45:29 41
5. Podbrezová 23 9 5 9 42:35 32
6. Žilina 23 8 8 7 56:50 32
7. Dun. Streda 23 8 8 7 46:42 32
8. Nitra 23 7 4 12 31:40 25
9. Michalovce 23 7 3 13 30:48 24
10. Senica 23 6 5 12 28:53 23
11. Prešov 23 4 6 13 23:45 18
12. Poprad 23 2 6 15 19:54 12
1. LIGA ML. DORAST U 17
23. kolo: Dun. Streda – Podbrezová 4:1, Poprad – Žilina 1:3, Senica – Ružomberok 1:0, Trnava – Slovan 1:1, Nitra – Trenčín 0:1, Michalovce – Prešov 6:0. Predohrávka: Podbrezová – Trnava 1:2.
1. Žilina 22 17 3 2 65:19 54
2. Nitra 24 14 4 6 52:20 46
3. Slovan 23 13 6 4 63:23 45
4. Senica 22 11 6 5 34:21 39
5. Ružomberok 23 10 6 7 36:30 36
6. Prešov 23 9 5 9 33:43 32
7. Trenčín 23 9 4 10 31:42 31
8. Dun. Streda 23 7 6 10 40:47 27
9. Trnava 24 5 9 10 19:38 24
10. Podbrezová 24 7 2 15 27:50 23
11. Michalovce 24 5 4 15 24:54 19
12. Poprad 23 3 3 19 16:53 12
1. LIGA ML. DORAST U 16
23. kolo: Dun. Streda – Podbrezová 3:2, Poprad – Žilina 0:5, Senica – Ružomberok 0:5, Trnava – Slovan 2:1, Nitra – Trenčín 2:1, Michalovce – Prešov 3:6. Predohrávka: Podbrezová – Trnava 1:3.
1. Trnava 24 17 5 2 45:19 56
2. Ružomberok 23 15 3 5 50:20 48
3. Žilina 22 14 4 4 71:23 46
4. Slovan 23 12 4 7 46:26 40
5. Nitra 24 11 7 6 41:25 40
6. Trenčín 23 10 6 7 36:28 36
7. Prešov 23 9 6 8 31:26 33
8. Dun. Streda 23 9 4 10 33:41 31
9. Podbrezová 24 8 0 16 35:45 24
10. Senica 22 7 1 14 26:57 22
11. Michalovce 24 3 2 19 29:73 11
12. Poprad 23 2 2 19 13:74 8
1. LIGA DORASTENKY U 19
12. kolo: Podbrezová – Prievidza 0:8.
1. B. Bystrica 10 9 0 1 81:12 27
2. Trenčín 10 9 0 1 64:17 27
3. Žilina 10 6 0 4 38:25 18
4. Martin 11 6 0 5 24:39 18
5. Prievidza 10 4 0 6 37:49 12
6. Dubnica 10 2 0 8 8:52 6
7. Podbrezová 11 0 0 11 5:63 0
2. LIGA ST. DORAST A
18. kolo: Dubnica – N. Zámky 5:0 (4:0), Matúš 2, Martinek, Brezina, Derka, Rača – Gabčíkovo 3:1, Myjava – Šamorín 3:1, Lok. Trnava – Prievidza 1:2. Karlova Ves – Malacky 5:1.
1. Dubnica 18 16 0 2 78:12 48
2. Myjava 18 14 2 2 68:17 44
3. Karl. Ves 18 9 4 5 48:31 31
4. Gabčíkovo 18 10 1 7 39:32 31
5. Šamorín 18 9 2 7 35:34 29
6. Prievidza 18 6 5 7 22:26 23
7. Lok. Trnava 18 4 6 8 38:45 18
8. Rača 18 4 1 13 21:67 13
9. N. Zámky 18 3 3 12 23:53 12
10. Malacky 18 2 2 14 10:65 8
2. LIGA ST. DORAST B
18. kolo: Skalica – Pov. Bystrica 5:1 (3:1), Marejka, Domino Bratislava – Púchov 3:2 (2:0), Ocelík 2 (druhý z 11 m), M. Bartoš nepremenil 11 – tku), PFA ViOn – Topoľčany 15:0, Komárno – Piešťany 5:1, Inter – Petržalka 0:6.
1. Petržalka 18 16 2 0 70:16 50
2. Inter 18 12 4 2 64:25 40
3. PFA ViOn 18 10 2 6 47:21 32
4. Piešťany 18 9 4 5 48:30 31
5. Skalica 18 10 1 7 43:28 31
6. Púchov 18 7 3 8 49:31 24
7. Komárno 18 5 2 11 39:49 17
8. Domino 18 5 2 11 29:41 17
9. Pov. Bystrica 18 4 1 13 20:54 13
10. Topoľčany 18 1 1 16 18:132 4
2. LIGA ML. DORAST A
18. kolo: Dubnica – N. Zámky 0:3 (0:0), Rača – Gabčíkovo 0:2, Myjava – Šamorín 5:1, Lok. Trnava – Prievidza 3:0. Karlova Ves – Malacky 4:1.
1. Lok. Trnava 18 14 3 1 51:8 45
2. Myjava 18 12 2 4 35:16 38
3. Gabčíkovo 18 10 5 3 21:13 35
4. Dubnica 18 9 3 6 46:27 30
5. Karl. Ves 18 8 4 6 38:26 28
6. Šamorín 18 7 3 8 20:21 24
7. N. Zámky 18 5 3 10 20:43 18
8. Prievidza 18 4 3 11 20:32 15
9. Malacky 18 4 2 12 25:40 14
10. Rača 18 2 2 14 7:57 8
2. LIGA ML. DORAST B
18. kolo: Skalica – Pov. Bystrica 2:1 (1:0), Uriča, Domino Bratislava – Púchov 5:1 (3:1), A. Palček, PFA ViOn – Topoľčany 7:0, Komárno – Piešťany 3:0, Inter – Petržalka 1:5.
1. PFA ViOn 18 15 1 2 71:10 46
2. Petržalka 18 14 1 3 53:15 43
3. Skalica 18 13 2 3 55:15 41
4. Inter 18 11 0 7 44:30 33
5. Domino 18 9 1 8 42:31 28
6. Piešťany 18 8 0 10 32:39 24
7. Púchov 18 5 2 11 23:55 17
8. Komárno 18 5 1 12 27:45 16
9. Topoľčany 18 4 1 13 16:50 13
10. Pov. Bystrica 18 1 1 16 8:81 4
3. LIGA ST. DORAST
20. kolo: Častkovce – Beluša 0:3 (0:1), vlastný Gablovský, Hrubo, Mušák, Sereď – Šaľa 4:1, ČFK Nitra – Krakovany 0:3, Bánovce – Levice 3:1, Štúrovo – Galanta 7:0, Partizánske – H. Saliby 6:0, Šurany a Hlohovec mali voľno.
1. Partizánske 17 14 2 1 61:10 44
2. Štúrovo 18 12 1 5 51:20 37
3. Šaľa 17 12 0 5 48:17 36
4. Krakovany 17 9 4 4 47:18 31
5. Beluša 18 10 0 8 41:32 30
6. Galanta 17 8 3 6 32:29 27
7. Bánovce 18 8 3 7 28:29 27
8. ČFK Nitra 18 7 4 7 49:37 25
9. Levice 17 7 2 8 32:40 23
10. Hlohovec 16 5 6 5 23:23 21
11. Sereď 17 5 3 9 33:36 18
12. Častkovce 17 3 1 13 26:79 10
13. H. Saliby 17 3 0 14 15:58 9
14. Šurany 16 2 1 13 10:68 7
3. LIGA ML. DORAST
20. kolo: Častkovce – Beluša 2:5 (1:3), Kramlík 2, Cingel 2, Juriga, Sereď – Šaľa 1:2, ČFK Nitra – Krakovany 2:4, Partizánske – H. Saliby 4:0, Bánovce – Levice 1:4, Štúrovo – Galanta 0:0, Šurany a Hlohovec mali voľno.
1. Šaľa 17 15 1 1 90:13 46
2. Levice 17 12 3 2 61:12 39
3. Krakovany 17 11 4 2 34:11 37
4. Sereď 17 10 3 4 30:10 33
5. Beluša 18 9 2 7 37:41 29
6. Partizánske 17 8 3 6 58:25 27
7. Hlohovec 16 9 0 7 41:26 27
8. ČFK Nitra 18 8 1 9 39:38 25
9. Galanta 17 6 6 5 28:25 24
10. Štúrovo 18 5 7 6 25:24 22
11. Bánovce 18 6 1 11 35:64 19
12. Častkovce 17 2 2 13 24:70 8
13. H. Saliby 17 2 1 14 12:56 7
14. Šurany 16 0 0 16 5:104 0
4. LIGA DORAST
20. kolo: Bošany - Led. Rovne 2:4 (1:1), Králik 3, Levko, Borčice – Holíč 3:1 (3:1), Visolajský (11 m), Hagara, Liška, D. Vestenice – Kanianka 0:4, D. Súča - Nedožery-Brezany 5:0, H. Súča – Nemšová 0:9, Tr. Turná – Klát. N. Ves 2:1, Siladice a Tr. Stankovce mali voľno.
1. Nemšová 17 16 0 1 75:8 48
2. Led. Rovne 17 13 3 1 50:18 42
3. D. Súča 16 12 3 1 62:21 39
4. Tr. Stankovce 17 9 3 5 37:28 30
5. Borčice 17 9 2 6 52:30 29
6. Nedožery 18 8 1 9 25:42 25
7. Kanianka 16 7 3 6 49:41 24
8. Bošany 17 7 1 9 27:42 22
9. D. Vestenice 16 6 1 9 32:42 19
10. H. Súča 17 6 1 10 27:43 19
11. Siladice 17 5 1 11 52:55 16
12. Holíč 17 4 2 11 13:47 14
13. Tr. Turná 17 2 2 13 21:64 8
14. Kl. N. Ves 17 2 1 14 20:61 7
5. LIGA DORAST
19. kolo: Krajné – H. Srnie 3:0 kontumačne.
20. kolo: Udiča – Bošáca 3:1 (0:0), Melicherík, J. Trško, vlastný Hricko, H. Poruba – St. Turá 1:1 (0:0), Maroš Vrábel, H. Srnie – Dohňany 1:2 (1:1), Černoško 2, Domaniža – Drietoma 11:2 (6:0), Masničák 5, Jurkovič, Klimek, Almásy, Škrabko, Danek, A. Kvaššay, Košeca – Prečín 3:5 (2:3), Laskovič, S. Karlík, Vrana – Bírošík 3, T. Klúčik, Šuba (Rybár nepremenil 11 – tku), Ladce - Kamenec p/Vt. 3:0 (1:0), Adamec, Tomašík, Baláž, Biskupice – FK Turani 4:1, Z. Kostoľany – Krajné 7:2.
1. St. Turá 18 15 1 2 86:22 46
2. H. Poruba 19 15 1 3 77:26 46
3. Kamenec 20 14 2 4 106:29 44
4. Biskupice 19 12 1 6 61:51 37
5. Zem. Kostoľany 19 11 3 5 94:35 36
6. Domaniža 18 12 0 6 90:35 36
7. Turani 20 11 1 8 84:58 34
8. Dohňany 19 10 3 6 49:32 33
9. Ladce 19 10 2 7 59:30 32
10. Udiča 19 10 1 8 77:39 31
11. Krajné 19 9 0 10 41:58 27
12. Bošáca 19 6 1 12 43:66 19
13. H. Sŕnie 20 5 2 13 48:57 17
14. Prečín 20 3 0 17 17:156 9
15. Košeca 20 2 0 18 19:134 6
16. Drietoma 20 0 0 20 10:133 0
1. LIGA ST. ŽIACI U 15
O 1. – 6. MIESTO
Predohrávky: FC Nitra – Inter 3:0, Trenčín – Dun. Streda 3:1.
1. FC Nitra 1 1 0 0 3:0 3
2. Trenčín 1 1 0 0 3:1 3
3. Dun. Streda 1 0 0 1 1:3 0
4. Inter 1 0 0 1 0:3 0
Slovan a Trnava ešte nehrali.
1. LIGA ST. ŽIACI U 14
O 1. – 6. MIESTO
Skupina o titul: Predohrávky: FC Nitra – Inter 3:1, Trenčín – Dun. Streda 5:1 (3:0), Angyal.
1. Trenčín 1 1 0 0 5:1 3
2. FC Nitra 1 1 0 0 3:1 3
3. Inter 1 0 0 1 1:3 0
4. Dun. Streda 1 0 0 1 1:5 0
Slovan a Trnava ešte nehrali.
1. LIGA ML. ŽIACI U 13
O 1. – 8. MIESTO
1. kolo: Dubnica – Slovan 2:6 (1:3), L. Puček 2, FC Nitra – Dun. Streda hrajú v stredu. Trenčín – Prievidza 10:0, Petržalka – Spartak Trnava 0:4.
1. Trenčín 8 7 0 1 38:11 21
2. Slovan 8 7 0 1 31:10 21
3. FC Nitra 7 6 0 1 32:13 18
4. Spartak Trnava 8 3 1 4 26:26 10
5. Petržalka 8 2 1 5 9:25 7
6. Dun. Streda 7 1 2 4 9:19 5
7. Dubnica 8 1 1 6 12:32 4
8. Prievidza 8 1 1 6 14:35 4
O 9. – 12. MIESTO
1. kolo: Púchov – Karl. Ves 2:4 (1:1), Janček, Vavrík, PFA ViOn – Senica 4:1, Skalica – Domino 0:5, Levice – Inter odložili na 17. 4.
9. Domino 8 6 2 0 22:5 20
10. PFA ViOn 8 5 2 1 30:10 17
11. Inter 7 4 2 1 22:5 14
12. Senica 8 4 1 3 29:15 13
13. Karl. Ves 8 4 1 3 24:13 13
14. Púchov 8 3 0 5 22:20 9
15. Skalica 8 1 0 7 10:40 3
16. Levice 7 0 0 7 4:55 0
1. LIGA ML. ŽIACI U 12
O 1. – 8. MIESTO
1. kolo: Dubnica – Slovan 1:39, Pagáč, FC Nitra – Dun. Streda hrajú v stredu. Trenčín – Prievidza 26:1, Petržalka – Spartak Trnava 4:19.
1. Slovan 8 8 0 0 174:39 24
2. Spartak Trnava 8 6 0 2 147:32 18
3. Trenčín 8 6 0 2 149:45 18
4. FC Nitra 7 5 0 2 107:35 15
5. Petržalka 8 3 0 5 71:90 9
6. Dun. Streda 7 2 0 5 63:122 6
7. Prievidza 8 1 0 7 68:167 3
8. Dubnica 8 0 0 8 31:274 0
O 9. – 12. MIESTO
1. kolo: Púchov – Karlova 4:15 (3:6), Ročiak, Tala, Sirvoň, Veteška, PFA ViOn – Senica 14:4, Skalica – Domino 15:7, Levice – Inter odložili na 17. 4.
9. Karl. Ves 8 8 0 0 139:31 24
10. Inter 7 6 0 1 114:17 18
11. PFA ViOn 8 5 0 3 78:75 15
12. Domino 8 4 0 4 68:63 12
13. Púchov 8 4 0 4 68:82 12
14. Senica 8 2 0 6 41:91 6
15. Levice 7 1 0 6 31:92 3
16. Skalica 8 1 0 7 37:125 3
1. LIGA ŽIAČKY U 15
12. kolo: Podbrezová – Prievidza 2:7.
1. B. Bystrica 10 9 0 1 110:10 27
2. Trenčín 10 9 0 1 103:12 27
3. Prievidza 10 5 0 5 42:64 15
4. Podbrezová 11 4 1 6 35:76 13
5. Martin 11 3 2 6 33:71 11
6. Žilina 10 2 1 7 15:69 7
7. Dubnica 10 2 0 8 22:58 6
2. LIGA ST. ŽIACI
20. kolo: Pov. Bystrica – Sereď 3:0 (1:0), Ernek 2, Chupáč, Galanta – ČFK Nitra 3:0, Nové Mesto – Nové Zámky 1:0, Šaľa – Komárno 1:1, Moravany – Štúrovo 2:0, Topoľčany – Trebatice 0:3, Myjava – Piešťany 0:0. Lok. Trnava – Partizánske 1:1.
1. Sereď 20 13 2 5 61:18 41
2. Pov. Bystrica 20 12 4 4 48:26 40
3. Lok. Trnava 20 11 7 2 33:19 40
4. ČFK Nitra 20 11 4 5 53:37 37
5. Piešťany 20 11 3 6 38:24 36
6. Trebatice 20 10 5 5 45:22 35
7. Komárno 20 9 5 6 34:26 32
8. N. Zámky 20 9 4 7 36:23 31
9. N. Mesto 20 8 4 8 37:35 28
10. Štúrovo 20 7 4 9 32:43 25
11. Galanta 20 5 7 8 19:24 22
12. Myjava 20 6 4 10 23:37 22
13. Partizánske 20 4 4 12 18:46 16
14. Moravany 20 4 3 13 28:48 15
15. Topoľčany 20 4 3 13 18:56 15
16. Šaľa 20 3 3 14 19:58 12
2. LIGA ML. ŽIACI
20. kolo: Pov. Bystrica – Sereď 7:0 (1:0), Chudý 3, Kuciak 2, Tomana, D. Pulen, Galanta – ČFK Nitra 1:2, Nové Mesto – Nové Zámky 1:5, Moravany – Štúrovo 4:3, Topoľčany – Trebatice 1:3, Šaľa – Komárno 0:1, Myjava – Piešťany 1:6. Lok. Trnava – Partizánske 3:0.
1. Lok. Trnava 20 17 1 2 101:9 52
2. Komárno 20 17 0 3 82:17 51
3. Partizánske 20 15 2 3 62:19 47
4. N. Zámky 20 13 5 2 78:15 44
5. Piešťany 20 13 1 6 67:33 40
6. Galanta 20 9 8 3 51:23 35
7. ČFK Nitra 20 10 3 7 36:33 33
8. Pov. Bystrica 20 9 3 8 39:42 30
9. Štúrovo 20 8 2 10 42:48 26
10. Myjava 20 7 3 10 47:54 24
11. Moravany 20 7 3 10 44:62 24
12. Šaľa 20 7 1 12 59:55 22
13. Topoľčany 20 4 3 13 33:54 15
14. Trebatice 20 3 3 14 32:77 12
15. N. Mesto 20 0 3 17 12:113 3
16. Sereď 20 0 1 19 9:140 1
3. LIGA ST. ŽIACI
14. kolo: Nemšová – Nováky 1:1.
16. kolo: Led. Rovne – Kanianka 1:1 (0:1), Vrábel, Melčice-Lieskové – Holíč 1:2, Hlohovec – Častkovce 2:1, Kúty – Nemšová 3:0 kontumačne, Bánovce – Gbely 13:0,
Nováky a Topoľčany B mali voľno.
1. Bánovce 14 14 0 0 143:5 42
2. Led. Rovne 14 10 2 2 39:17 32
3. Holíč 14 8 1 5 39:28 25
4. Nováky 13 7 3 3 39:24 24
5. Kanianka 13 6 4 3 33:21 22
6. Melčice 13 6 1 6 44:34 19
7. Kúty 14 5 3 6 22:33 18
8. Častkovce 13 5 2 6 30:22 17
9. Gbely 14 4 0 10 17:60 12
10. Hlohovec 14 3 2 9 22:67 11
11. Nemšová 13 1 2 10 10:68 5
12. Topoľčany B 13 1 2 10 17:76 5
3. LIGA ML. ŽIACI
14. kolo: Nemšová – Nováky 2:6.
16. kolo: Led. Rovne – Kanianka 3:1 (1:0), Sitár 2 (jeden z 11 m), Trenčan, Melčice-Lieskové – Holíč 0:2, Hlohovec – Častkovce 1:16, Kúty – Nemšová 3:0 kontumačne, Bánovce – Gbely 8:0, Nováky a Topoľčany B mali voľno.
1. Častkovce 13 13 0 0 134:7 39
2. Nováky 13 12 0 1 83:8 36
3. Holíč 14 10 1 3 41:22 31
4. Bánovce 14 9 2 3 82:21 29
5. Hlohovec 14 6 2 6 30:54 20
6. Melčice 13 6 1 6 34:37 19
7. Nemšová 13 6 0 7 40:39 18
8. Kanianka 13 4 0 9 24:40 12
9. Kúty 14 4 0 10 22:95 12
10. Topoľčany B 13 3 1 9 23:65 10
11. Gbely 14 2 1 11 9:76 7