KM st. žiaci
26. kolo: L. Rovne A - K. N. Mesto, L. Rovne B - K. N. Mesto odložené, Lehota – Bojnice 21:23, Dubnica, Pov. Bystrica A a Pov. Bystrica B mali voľno.
1. P. Bystrica A 24 24 0 0 924:331 48
2. P. Bystrica B 24 19 1 4 651:484 39
3. Bojnice 25 13 2 10 484:463 28
4. L. Rovne A 23 13 1 9 523:467 27
5. Lehota 27 11 2 14 636:650 24
6. L. Rovne B 23 9 0 14 468:572 18
7. Dubnica 26 3 0 23 425:748 6
8. K. N. Mesto 22 2 0 20 378:783 4
KM ml. žiaci
26. kolo: Pov. Bystrica A – Martin 44:9, Pov. Bystrica B – Martin 27:14, Lehota – Bojnice 15:12, Dubnica a K. N. Mesto mali voľno.
1. P. Bystrica A 22 21 0 1 706:280 42
2. K. N. Mesto 20 13 2 5 528:381 28
3. Dubnica 21 14 0 7 540:467 28
4. Lehota 22 13 1 8 505:433 27
5. Bojnice 22 7 1 14 398:463 15
6. P. Bystrica B 22 4 0 18 379:537 8
7. Martin 20 1 0 19 228:640 2
KM st. žiačky
20. kolo: N. Dubnica – Partizánske 9:29 (4:14), Galková 5, Lukáčová 3, Gavenčiaková, Lehota – Bánovce A 12:11, Lehota – Bánovce B 11:24, Púchov, Rabča, Bytča a Trenčín mali voľno.
1. Partizánske 14 14 0 0 444:172 28
2. Trenčín 16 14 0 2 380:232 28
3. Bytča 14 9 1 4 298:220 19
4. Púchov 15 8 2 5 362:249 18
5. Bánovce B 13 6 1 6 223:206 13
6. Rabča 10 3 0 7 191:270 6
7. Bánovce A 13 2 0 11 161:312 4
8. N. Dubnica 13 2 0 11 121:319 4
9. Lehota 14 1 0 13 143:341 2
KM ml. žiačky
20. kolo: N. Dubnica – Partizánske 8:15 (2:5), Martinická 4, Bačová 2, Vígľašová, Hudecová, Púchov – Brezová 12:16 (8:8), Urbanová 4, S. Kalmová 4, Lapšová 2, V. Vasilenková, A. Vasilenková, Bytča – Žilina 43:4 (21:2), Trenčín A – Prievidza 32:15, Trenčín B – Prievidza 25:22, Lehota – Bánovce 15:13, Rabča mala voľno. (jš)
1. Trenčín A 20 19 0 1 525:180 38
2. Brezová 19 17 0 2 542:229 34
3. Púchov 21 15 0 6 475:243 30
4. Bytča 19 14 0 5 360:282 28
5. Rabča 16 13 0 3 354:161 26
6. Partizánske 20 12 0 8 353:313 24
7. Trenčín B 20 5 1 14 237:352 11
8. Lehota 18 5 1 12 185:346 11
9. Bánovce 19 4 1 14 241:466 9
10. Prievidza 19 3 1 15 258:393 7
11. N. Dubnica 19 2 1 16 178:402 5
12. Žilina 17 2 1 14 164:485 5