Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Futbalový víkend

III. liga muži 26. kolo 16. 5. o 17. h: Púchov B -

Trnava B (Otrubčák, Valla, M. Sluk/Masár, v Dohňanoch o 10.30 h), L. Rovne - Komárno (Mikulaj, Laco, Divéky/Bott).

IV. liga muži 26. kolo 16. 5. o 17. h: Orlové - N. Mesto (Ábel, Dvornák, Hengerics/Maštalír), Domaniža - H. Streda (Michna, Janus, Múčka/Polák).

V. liga muži 26. kolo 16. 5. o 17. h: M. Lednice - H. Poruba (J. Oppenberger, Gibas, Kravárik/Baláž), Pov. Teplá - Rybany (Blažek, Mihálik, Brnák/Machaj), Lehota p/Vt. - Prečín (Ďurica, Bašnár, Nedveď/Halász), Dubnica B - Podolie (Krivošík, Jakubec, Královič/Chalmovianský).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. dorast 24. kolo 16. 5. o 10. a 12.30 h: Púchov - Trenčín (Minarčík, Panák, Peťovský, Lieskovský/Hodoško).

II. liga st. + ml. dorast 18. kolo 12. 5. o 14.30 a 17. h: Šaľa - Pov. Bystrica (Kéry, Baňár, Kasznár/Krnáč). 25. kolo 16. 5. o 10. a 12.30 h: Prievidza - Pov. Bystrica (Lauko, Belanský, Očkovský/Čapek).

III. liga st. + ml. dorast 26. kolo 15. 5. o 10. a 12.30 h: ČFK Nitra - Dubnica B (Baňár, P. Kováč, Labai/Zifčák).

IV. liga dorast 26. kolo 16. 5. o 12.15 h: Čáčov - Ilava (Marcinát, Otiepka), L. Rovne - Kúty (Laco, Divéky, o 14.30 h).

V. liga dorast 26. kolo 15. 5. o 17. h: Pov. Teplá - St. Turá (Briestenský, Badár), Ladce - Pov. Bystrica B (Hoferka, Ješko), Púchov B - Drietoma (Valla, M. Sluk, 16. 5. o 13. h), Lehota p/Vt. - N. Dubnica (Bašnár, Nedveď, 16. 5. o 14.30 h), Sverepec - Handlová (Klabník, Mišún, 16. 5. o 14.30 h).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. žiaci 21. kolo 15. 5. o 10. a 12.30 h: Myjava - Púchov (Kadlíček, Mihálik, Blažek), Dubnica - Bánovce (Janas, Mišún, Hoferka, 16. 5. o 10. a 12. h).

II. liga st. + ml. žiaci 26. kolo 15. 5. o 10. a 11.45 h: Pov. Bystrica - FC ViOn (Poruban, Sluk), D. Streda - L. Rovne (Tóth, Škvor, v M. Blahove, o 10. a 12.15 h).

III. liga st. + ml. žiaci 26. kolo 15. 5. o 10. a 11.30 h: Brezová p/Br. - Pov. Bystrica (Bašnár, Kahún), Dubnica B - Tr. Turná (Badár, J. Kováč), Púchov B - Piešťany (Briestenský, Štefanec, o 10. a 11.45 h).

Krajská súťaž st. žiaci 22. kolo 15. 5. o 16.30 h: Pružina - D. Súča (Tekeľ, Hanták), Ilava - AS Trenčín B (Faltejsek, Štepanovič), Prejta - Drietoma (Štepanovič, Ješko, 16. 5. o 10.30 h), N. Dubnica - Nem­šová (Mišún, Klabník, 16. 5. o 10.30 h).

Skryť Vypnúť reklamu

Delegačná listina ObFZ

Nedeľa 16. mája

I. trieda 22. kolo o 17. h: Papradno – Pov. Bystrica (Marušinec, M. Mazán, Turčan /Poruban), Plevník – Ladce (Ivaniš, F. Kováč, Tanuška /Podmaník), Beluša – Pružina (Cíbik, Pecuš, Hanták /Križan), Ilava – Podmanín (Brundza, Koleno, R. Kvaššay), B&B Sverepec – Brvnište (Bezdeda, Mišun, Klabník /Loužecký), Horovce – Prejta (Bednár, J. Mazán, ZsFZ /Lieskovský), Borčice – Udiča (Vyhlídal, Jakúbek, P. Stratený /Pecko).

II. trieda 22. kolo o 17. h: Dulov – Lúky (Andová, Oselský, Petrušek /Doblej), Podvažie – Streženice (Kollár, Zvak, Strýček /Pacúch), D. Kočkovce – Mikušovce (Bušovský, Ištok, Weissabel /Blanárik), N. Dubnica – D. Mariková (M. Barenčík, Krčmárik, Pagáč /Kamenický), Kolačín – Bolešov (Vyhlídal, Švec /Andrašík – 15. 5.), Pruské – Trstie (Gančár, Dobrodenka, Pavlačka /Lintner), Lysá – Milochov (Kameník, Pajerchin /Osrman).

III. A trieda 18. kolo o 17. h: Tunežice – D. Breznica (M. Stratený), H. Breznica – Púchov (Mičuda), Lednica – K. Podhradie (Mikoláš), Kameničany – Tuchyňa (Milčík /Vráblik), Kvašov – Ilava B (Mikulčík, Gábor), Č. Kameň – Zubák (Kováčik).

III. B trieda 18. kolo o 17. h: Orlové B – Visolaje (Oselský, Brundza – 15. 5.), Stupné – Nimnica (Monček, Paška), Šebešťanová – Vrchteplá (Kapila), Brvnište B – Praznov (Zvak, Pauer –15. 5.), Jasenica – Bodiná (Pauer), Rozvoj Sverepec – Nosice (Dočár).

I. trieda dorast 22. kolo o 14.30 h: Papradno – Visolaje (M. Mazán, Turčan), Plevník – Mikušovce (Tanuška, F. Kováč o 14. h), Beluša – Pružina (Pecuš, Hanták), D. Kočkovce – Košeca (Ištok, Weissabel), Podmanín – Domaniža (15. 5.), Pruské – Prejta (Dobrodenka, Pavlačka), Lysá – Udiča (Pajerchin, Kameník).

II. trieda dorast 14. kolo o 14.30 h: Podvažie – M. Lednice (Pauer), Pov. Bystrica – Orlové (Monček, Bušovský o 12.30 h), H. Poruba – Bolešov (Gábor, Mikulčík), Rozvoj Sverepec a Prečín majú voľno.

I. trieda starší žiaci 22. kolo o 10.30 h: Papradno – Prečín (Oselský), Orlové – Tuchyňa (Andová), Pov. Teplá – Bolešov (Kollár), Domaniža – Plevník (R. Kvaššay), Kolačín – Košeca (Švec – 15. 5. o 15. h), Ladce – Lysá (M. Stratený), Dohňany - Beluša (Pivková o 9. h).

II. trieda starší žiaci 18. kolo 16. 5. o 10.30 h: Horovce – Podvažie (J. Mazán o 14.30 h), D. Kočkovce – Lúky (Strýček), Pruské – Streženice (Kapila), Stupné – H. Poruba (M. Barenčík), Hatné – Dulov (Zvak), D. Mariková má voľno.

I. trieda mladší žiaci 22. kolo o 10.30 h: Jasenica – Ladce (Krčmárik), L. Rovne – N. Dubnica (Hanták), Podmanín – Púchov (Brundza), Brvnište – Ilava (Paška), Dohňany – Beluša (Pivková), Pov. Bystrica a M. Lednice majú voľno.

Dohrávky piatok 14. mája

I. trieda 14. kolo o 17.30 h: Papradno – B&B Sverepec (Kameník, R. Kvaššay, Andová /Andrašík), Horovce – Ilava (Vyhlídal, Bednár, Pavlačka /Pacúch), Borčice – Beluša (Oselský, Bušovský, Kollár /Kamenický), Udiča – Plevník (Turčan, Marušinec, Bezdeda /Osrman), Prejta – Pov. Bystrica (Kováčik, Mičuda, Pagáč /Doblej), Brvnište – Ladce (Hanták, Pecuš, Cíbik /Loužecký), Podmanín – Pružina (Dobrodenka, Švec, ZsFZ /Blanárik).

II. trieda 14. kolo o 17.30 h: Kolačín – Dulov (M. Mazán, P. Stratený /Mazán – 21. 5.), Pruské – N. Dubnica (Tanuška, Jakúbek, M. Stratený /Lieskovský), Lysá – D. Kočkovce (Weissabel, Strýček, Ivaniš /Pecko), Milochov – Podvažie (Krčmárik, M. Barenčík, Zvak /Vráblik), Trstie – Lúky (Pivková, Petrušek, Gančár /Podmaník), Bolešov – Streženice (Mikulčík, Milčík /Barinka - 21. 5.), D. Mariková – Mikušovce (Brundza, Koleno /Lintner).

I. trieda dorast 14. kolo o 15.30 h: Papradno – Podmanín (Andová, R. Kvaššay), Pruské – D. Kočkovce (Jakúbek, M. Stratený), Lysá – Beluša (Ivaniš, Strýček), Udiča – Plevník (Bezdeda, Marušinec), Prejta – Visolaje (Pagáč, Mičuda), Domaniža – Mikušovce (Ištok, Monček), Košeca – Pružina (F. Kováč, Kapila).

Dohrávky piatok 21. mája

I. trieda starší žiaci 14. kolo 17.30 h: Papradno – Kolačín (M. Barenčík), Ladce – Domaniža (Gábor), Beluša – Pov. Teplá (Kameník), Dohňany – Orlové (Tanuška), Lysá – Prečín (Strýček), Košeca – Tuchyňa (Jakúbek), Plevník – Bolešov (Oselský).

I. trieda mladší žiaci 14. kolo o 15.30 h: Beluša – L. Rovne (Kameník), Dohňany – Jasenica (Tanuška), Ilava – Pov. Bystrica (Bednár), Púchov C – Ladce (Pivková), M. Lednice – N. Dubnica (Pauer), Podmanín a Brvnište majú voľno. (r)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 758
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 476
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 834
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 498
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 999
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 369
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 022
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 649
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 563
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 463
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

16 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

19 h

Do systému plateného parkovania v Považskej Bystrici je po novom zaradených už len deväť parkovacích plôch.

19 h

Krajský vyšetrovateľ z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi 32-ročného muža z okr. Trenčín a 33-ročnú ženu z okr. Vranov nad Topľou.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

19 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

10 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22. jan

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?