KM st. žiaci
23. kolo: L. Rovne A – Pov. Bystrica A, L. Rovne B – Pov. Bystrica B, L. Rovne A – Pov. Bystrica B, L. Rovne B – Pov. Bystrica A odložené pre nepriaznivé počasie, Bojnice – K. N. Mesto 31:12, Dubnica a Lehota mali voľno. Dohrávka: Lehota – K. N. Mesto 48:12.
1. P. Bystrica A 22 22 0 0 860:305 44
2. P. Bystrica B 22 18 0 4 609:445 36
3. Bojnice 23 11 2 10 453:439 24
4. L. Rovne A 21 11 1 9 477:438 23
5. Lehota 22 10 1 11 533:532 21
6. L. Rovne B 21 8 0 13 425:525 16
7. Dubnica 21 3 0 18 363:635 6
8. K. N. Mesto 22 2 0 20 378:783 4
KM ml. žiaci
23. kolo: Dubnica – Martin 36:18 (19:10), Bojnice – K. N. Mesto 26:26, Pov. Bystrica A, Pov. Bystrica B a Lehota mali voľno. Dohrávka: Lehota – K. N. Mesto 26:16.
1. P. Bystrica A 19 19 0 0 617:224 38
2. K. N. Mesto 19 12 2 5 487:370 26
3. Dubnica 19 12 0 7 491:431 24
4. Lehota 19 11 1 7 443:379 23
5. Bojnice 20 7 1 12 377:429 15
6. P. Bystrica B 19 3 0 16 310:469 6
7. Martin 19 1 0 18 217:599 2
KM st. žiačky
17. kolo: Lehota – Partizánske 10:28, Trenčín – Bánovce A 31:5, Trenčín – Bánovce B 31:15, Púchov, N. Dubnica, Rabča a Bytča mali voľno.
1. Trenčín 14 13 0 1 337:198 26
2. Partizánske 11 11 0 0 360:134 22
3. Bytča 11 7 1 3 221:169 15
4. Púchov 13 6 2 5 323:226 14
5. Bánovce B 10 5 1 4 172:154 11
6. Rabča 10 3 0 7 191:270 6
7. Bánovce A 10 2 0 8 132:242 4
8. N. Dubnica 11 2 0 9 102:259 4
9. Lehota 12 0 0 12 120:306 0
KM ml. žiačky
17. kolo: Žilina – Púchov 4:43 (2:24), Kozová 14, S. Kalmová 10, Urbanová 7, Vačková 5, V. Vasilenková 2, Jánošková, I. Kalmová, Kvasnicová, Adamčíková, Bašková, Rabča – Brezová 19:13, Lehota – Partizánske 7:18, Trenčín A – Bánovce 33:5, Trenčín B – Bánovce 15:15, Bytča – Prievidza 17:12 (8:5), Masiariková 9, Minarčíková 4, Mičiníková 3, Sahulová, N. Dubnica mala voľno. (jš)
1. Trenčín A 17 16 0 1 433:147 32
2. Brezová 17 15 0 2 494:207 30
3. Púchov 17 12 0 5 401:200 24
4. Rabča 15 12 0 3 334:146 24
5. Bytča 16 11 0 5 268:242 22
6. Partizánske 16 10 0 6 290:235 20
7. Lehota 17 4 1 12 170:333 9
8. Bánovce 16 4 1 11 197:399 9
9. Trenčín B 16 3 1 12 169:272 7
10. Prievidza 15 3 1 11 194:302 7
11. N. Dubnica 16 2 1 13 145:331 5
12. Žilina 15 2 1 12 150:419 5