Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jarnej časti oblastných futbalových súťaží 2003/2004

I. trieda dospelí 14. kolo 21. 3. o 15. h: Paprad

I. trieda dospelí

14. kolo 21. 3. o 15. h: Papradno – B&B Sverepec, Horovce – Ilava, Borčice – Beluša, Udiča – Plevník, Prejta – Pov. Bystrica, Brvnište – Ladce, Podmanín – Pružina.

15. kolo 28. 3. o 15. h: Podmanín – Papradno, Pružina – Brvnište, Ladce – Prejta, Pov. Bystrica – Udiča, Plevník – Borčice, Beluša – Horovce, Ilava – B&B Sverepec.

16. kolo 4. 4. o 15.30 h: Papradno – Ilava, B&B Sverepec – Beluša, Horovce – Plevník, Borčice – Pov. Bystrica, Udiča – Ladce, Prejta – Pružina, Brvnište – Podmanín.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo 11. 4. o 15.30 h: Brvnište – Papradno, Podmanín – Prejta, Pružina – Udiča, Ladce – Borčice, Pov. Bystrica – Horovce, Plevník – B&B Sverepec, Beluša – Ilava.

18. kolo 18. 4. o 16. h: Papradno – Beluša, Ilava – Plevník, B&B Sverepec – Pov. Bystrica, Horovce – Ladce, Borčice – Pružina, Udiča – Podmanín, Prejta – Brvnište.

19. kolo 25. 4. o 16. h: Prejta – Papradno, Brvnište – Udiča, Podmanín – Borčice, Pružina – Horovce, Ladce – B&B Sverepec, Pov. Bystrica – Ilava, Plevník – Beluša.

20. kolo 2. 5. o 16.30 h: Papradno – Plevník, Beluša – Pov. Bystrica, Ilava – Ladce, B&B Sverepec – Pružina, Horovce – Podmanín, Borčice – Brvnište, Udiča – Prejta.

21. kolo 9. 5. o 16.30 h: Udiča – Papradno, Prejta - Borčice, Brvnište – Horovce, Podmanín – B&B Sverepec, Pružina – Ilava, Ladce – Beluša, Pov. Bystrica – Plevník.

Skryť Vypnúť reklamu

22. kolo 16. 5. o 17. h: Papradno – Pov. Bystrica, Plevník – Ladce, Beluša – Pružina, Ilava – Podmanín, BaB Sverepec – Brvnište, Horovce – Prejta, Borčice – Udiča.

23. kolo 23. 5. o 17. h: Borčice – Papradno, Udiča – Horovce, Prejta – B&B Sverepec, Brvnište – Ilava, Podmanín – Beluša, Pružina – Plevník, Ladce – Pov. Bystrica.

24. kolo 30. 5. o 17. h: Papradno – Ladce, Pov. Bystrica – Pružina, Plevník – Podmanín, Beluša – Brvnište, Ilava – Prejta, B&B Sverepec – Udiča, Horovce – Borčice.

25. kolo 6. 6. o 17. h: Horovce – Papradno, Borčice – B&B Sverepec, Udiča – Ilava, Prejta – Beluša, Brvnište – Plevník, Podmanín – Pov. Bystrica, Pružina – Ladce.

26. kolo 13. 6. o 17. h: Papradno – Pružina, Ladce – Podmanín, Pov. Bystrica – Brvnište, Plevník – Prejta, Beluša – Udiča, Ilava – Borčice, B&B Sverepec – Horovce.

Skryť Vypnúť reklamu

II. trieda dospelí

14. kolo 21. 3. o 15. h: Dulov – Kolačín, Pruské – N. Dubnica, Lysá – D. Kočkovce, Milochov – Podvažie, Trstie – Lúky, Bolešov – Streženice, D. Mariková – Mikušovce.

15. kolo 28. 3. o 15. h: D. Mariková – Dulov, Mikušovce – Bolešov, Streženice – Trstie, Lúky – Milochov, Podvažie – Lysá, D. Kočkovce – Pruské, N. Dubnica – Kolačín.

16. kolo 4. 4. o 15.30 h: Dulov – N. Dubnica, Kolačín – D. Kočkovce, Pruské – Podvažie, Lysá – Lúky, Milochov – Streženice, Trstie – Mikušovce, Bolešov – D. Mariková.

17. kolo 11. 4. o 15.30 h: Bolešov – Dulov, D. Mariková – Trstie, Mikušovce – Milochov, Streženice – Lysá, Lúky – Pruské, Kolačín – Podvažie, D. Kočkovce – N. Dubnica.

18. kolo 18. 4. o 16. h: Dulov – D. Kočkovce, N. Dubnica – Podvažie, Kolačín – Lúky, Pruské – Streženice, Lysá – Mikušovce, Milochov – D. Mariková, Trstie – Bolešov.

19. kolo 25. 4. o 16. h: Trstie – Dulov, Bolešov – Milochov, D. Mariková – Lysá, Mikušovce – Pruské, Kolačín – Streženice, Lúky – N. Dubnica, Podvažie – D. Kočkovce.

20. kolo 2. 5. o 16.30 h: Dulov – Podvažie, D. Kočkovce – Lúky, N. Dubnica – Streženice, Kolačín – Mikušovce, Pruské – D. Mariková, Lysá – Bolešov, Milochov – Trstie.

21. kolo 9. 5. o 16.30 h: Milochov – Dulov, Trstie – Lysá, Bolešov – Pruské, Kolačín – D. Mariková, Mikušovce – N. Dubnica, Streženice – D. Kočkovce, Lúky – Podvažie.

22. kolo 16. 5. o 17. h: Dulov – Lúky, Podvažie – Streženice, D. Kočkovce – Mikušovce, N. Dubnica – D. Mariková, Kolačín – Bolešov, Pruské – Trstie, Lysá – Milochov.

23. kolo 23. 5. o 17. h: Lysá – Dulov, Milochov – Pruské, Kolačín – Trstie, Bolešov – N. Dubnica, D. Mariková – D. Kočkovce, Mikušovce – Podvažie, Streženice – Lúky.

24. kolo 30. 5. o 17. h: Dulov – Streženice, Lúky – Mikušovce, Podvažie – D. Mariková, D. Kočkovce – Bolešov, N. Dubnica – Trstie, Kolačín – Milochov, Pruské – Lysá.

25. kolo 6. 6. o 17. h: Pruské – Dulov, Kolačín – Lysá, Milochov – N. Dubnica, Trstie – D. Kočkovce, Bolešov – Podvažie, D. Mariková – Lúky, Mikušovce – Streženice.

26. kolo 13. 6. o 17. h: Dulov – Mikušovce, Streženice – D. Mariková, Lúky – Bolešov, Podvažie – Trstie, D. Kočkovce – Milochov, N. Dubnica – Lysá, Kolačín – Pruské.

III. A trieda dospelí

12. kolo 4. 4. o 15.30 h: Tunežice – Kameničany, Kvašov – Lednica, Č. Kameň – H. Breznica, Zubák – D. Breznica, Ilava B – Púchov, Tuchyňa – K. Podhradie.

13. kolo 11. 4. o 15.30 h: Tuchyňa – Tunežice, K. Podhradie – Ilava B, Púchov – Zubák, D. Breznica – Č. Kameň, H. Breznica – Kvašov, Lednica – Kameničany.

14. kolo 18. 4. o 16. h: Tunežice – Lednica, Kameničany – H. Breznica, Kvašov – D. Breznica, Č. Kameň – Púchov, Zubák – K. Podhradie, Ilava B – Tuchyňa.

15. kolo 25. 4. o 16. h: Ilava B – Tunežice, Tuchyňa – Zubák, K. Podhradie – Č. Kameň, Púchov – Kvašov, D. Breznica – Kameničany, H. Breznica – Lednica.

16. kolo 2. 5. o 16.30 h: Tunežice – H. Breznica, Lednica – D. Breznica, Kameničany – Púchov, Kvašov – K. Podhradie, Č. Kameň – Tuchyňa, Zubák – Ilava B.

17. kolo 9. 5. o 16.30 h: Zubák – Tunežice, Ilava B – Č. Kameň, Tuchyňa – Kvašov, K. Podhradie – Kameničany, Púchov – Lednica, D. Breznica – H. Breznica.

18. kolo 16. 5. o 17. h: Tunežice – D. Breznica, H. Breznica – Púchov, Lednica – K. Podhradie, Kameničany – Tuchyňa, Kvašov – Ilava B, Č. Kameň – Zubák.

19. kolo 23. 5. o 17. h: Č. Kameň – Tunežice, Zubák – Kvašov, Ilava B – Kameničany, Tuchyňa – Lednica, K. Podhradie – H. Breznica, Púchov – D. Breznica.

20. kolo 30. 5. o 17. h: Tunežice – Púchov, D. Breznica – K. Podhradie, H. Breznica – Tuchyňa, Lednica – Ilava B, Kameničany – Zubák, Kvašov – Č. Kameň.

21. kolo 6. 6. o 17. h: Kvašov – Tunežice, Č. Kameň – Kameničany, Zubák – Lednica, Ilava B – H. Breznica, Tuchyňa – D. Breznica, K. Podhradie – Púchov.

22. kolo 13. 6. o 17. h: Tunežice – K. Podhradie, Púchov – Tuchyňa, D. Breznica – Ilava B, H. Breznica – Zubák, Lednica – Č. Kameň, Kameničany – Kvašov.

III. B trieda dospelí

12. kolo 4. 4. o 15.30 h: Visolaje – Brvnište B, Jasenica – Šebešťanová, Rozvoj Sverepec – Stupné, Nosice – Orlové B, Bodiná – Nimnica, Praznov – Vrchteplá.

13. kolo 11. 4. o 15.30 h: Praznov – Visolaje, Vrchteplá – Bodiná, Nimnica – Nosice, Orlové B – Rozvoj Sverepec, Stupné – Jasenica, Šebešťanová – Brvnište B.

14. kolo 18. 4. o 16. h: Visolaje – Šebešťanová, Brvnište B – Stupné, Jasenica – Orlové B, Rozvoj Sverepec – Nimnica, Nosice – Vrchteplá, Bodiná – Praznov.

15. kolo 25. 4. o 16. h: Bodiná – Visolaje, Praznov – Nosice, Vrchteplá – Rozvoj Sverepec, Nimnica – Jasenica, Orlové B – Brvnište B, Stupné – Šebešťanová.

16. kolo 2. 5. o 16.30 h: Visolaje – Stupné, Šebešťanová – Orlové B, Brvnište B – Nimnica, Jasenica – Vrchteplá, Rozvoj Sverepec – Praznov, Nosice – Bodiná.

17. kolo 9. 5. o 16.30 h: Nosice – Visolaje, Bodiná – Rozvoj Sverepec, Praznov – Jasenica, Vrchteplá – Brvnište B, Nimnica – Šebešťanová, Orlové B – Stupné.

18. kolo 16. 5. o 17. h: Visolaje – Orlové B, Stupné – Nimnica, Šebešťanová – Vrchteplá, Brvnište B – Praznov, Jasenica – Bodiná, Rozvoj Sverepec – Nosice.

19. kolo 23. 5. o 17. h: Rozvoj Sverepec – Visolaje, Nosice – Jasenica, Bodiná – Brvnište B, Praznov – Šebešťanová, Vrchteplá – Stupné, Nimnica – Orlové B.

20. kolo 30. 5. o 17. h: Visolaje – Nimnica, Orlové B – Šebešťanová, Stupné – Praznov, Šebešťanová – Bodiná, Brvnište B – Nosice, Jasenica – Rozvoj Sverepec.

21. kolo 6. 6. o 17. h: Jasenica – Visolaje, Rozvoj Sverepec – Brvnište B, Nosice – Šebešťanová, Bodiná – Stupné, Praznov – Orlové B, Vrchteplá – Nimnica.

22. kolo 13. 6. o 17. h: Visolaje – Vrchteplá, Nimnica – Praznov, Orlové B – Bodiná, Stupné – Nosice, Šebešťanová – Rozvoj Sverepec, Brvnište B – Jasenica.

I. trieda dorast

14. kolo 21. 3. o 12.30 h: Papradno – Podmanín, Pruské – D. Kočkovce, Lysá – Beluša, Udiča – Plevník, Prejta – Visolaje, Domaniža – Mikušovce, Košeca – Pružina.

15. kolo 28. 3. o 12.30 h: Papradno – Košeca, Pružina – Domaniža, Mikušovce – Prejta, Visolaje – Udiča, Plevník – Lysá, Beluša – Pruské, D. Kočkovce – Podmanín.

16. kolo 4. 4. o 13. h: Papradno – D. Kočkovce, Podmanín – Beluša, Pruské – Plevník, Lysá – Visolaje, Udiča – Mikušovce, Prejta – Pružina, Domaniža – Košeca.

17. kolo 11. 4. o 13. h: Domaniža – Papradno, Košeca – Prejta, Pružina – Udiča, Mikušovce – Lysá, Visolaje – Pruské, Plevník – Podmanín, Beluša – D. Kočkovce.

18. kolo 18. 4. o 13.30 h: Papradno – Beluša, D. Kočkovce – Plevník, Podmanín – Visolaje, Pruské – Mikušovce, Lysá – Pružina, Udiča – Košeca, Prejta – Domaniža.

19. kolo 25. 4. o 13.30 h: Prejta – Papradno, Domaniža – Udiča, Košeca- Lysá, Pružina – Pruské, Mikušovce – Podmanín, Visolaje – D. Kočkovce, Plevník – Beluša.

20. kolo 2. 5. o 14. h: Papradno – Plevník, Beluša – Visolaje, D. Kočkovce – Mikušovce, Podmanín – Pružina, Pruské – Košeca, Lysá – Domaniža, Udiča – Prejta.

21. kolo 9. 5. o 14. h: Udiča – Papradno, Prejta – Lysá, Domaniža – Pruské, Košeca – Podmanín, Pružina – D. Kočkovce, Mikušovce – Beluša, Visolaje – Plevník.

22. kolo 16. 5. o 14.30 h: Papradno – Visolaje, Plevník – Mikušovce, Beluša – Pružina, D. Kočkovce – Košeca, Podmanín – Domaniža, Pruské – Prejta, Lysá – Udiča.

23. kolo 23. 5. o 14.30 h: Lysá – Papradno, Udiča – Pruské, Prejta – Podmanín, Domaniža – D. Kočkovce, Košeca – Beluša, Pružina – Plevník, Mikušovce – Visolaje.

24. kolo 30. 5. o 14.30 h: Papradno – Mikušovce, Visolaje – Pružina, Plevník – Košeca, Beluša – Domaniža, D. Kočkovce – Prejta, Podmanín – Udiča, Pruské – Lysá.

25. kolo 6. 6. o 14.30 h: Pruské – Papradno, Lysá – Podmanín, Udiča – D. Kočkovce, Prejta – Beluša, Domaniža – Plevník, Košeca – Visolaje, Pružina – Mikušovce.

26. kolo 13. 6. o 14.30 h: Papradno – Pružina, Mikušovce – Košeca, Visolaje – Domaniža, Plevník – Prejta, Beluša – Udiča, D. Kočkovce – Lysá, Podmanín – Pruské.

II. trieda dorast

10. kolo 18. 4. o 13.30 h: Pov. Bystrica – Podvažie, Bolešov – M. Lednice, Orlové – Prečín, Rozvoj Sverepec a H. Poruba majú voľno.

11. kolo 25. 4. o 13.30 h: Orlové – Rozvoj Sverepec, Prečín – Bolešov, M. Lednice – H. Poruba, Pov. Bystrica a Podvažie majú voľno.

12. kolo 2. 5. o 14. h: Rozvoj Sverepec – Podvažie, Pov. Bystrica – M. Lednice, H. Poruba – Prečín, Bolešov – Orlové.

13. kolo 9. 5. o 14. h: Bolešov – Rozvoj Sverepec, Orlové – H. Poruba, Prečín – Pov. Bystrica, M. Lednice a Podvažie majú voľno.

14. kolo 16. 5. o 14.30 h: Podvažie – M. Lednice, Pov. Bystrica – Orlové, H. Poruba – Bolešov, Rozvoj Sverepec a Prečín majú voľno.

15. kolo 23. 5. o 14.30 h: H. Poruba – Rozvoj Sverepec, Bolešov – Pov. Bystrica, Prečín – Podvažie, Orlové a M. Lednice majú voľno.

16. kolo 30. 5. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec – M. Lednice, Podvažie – Orlové, Pov. Bystrica – H. Poruba, Bolešov a Prečín majú voľno.

17. kolo 6. 6. o 14.30 h: Pov. Bystrica – Rozvoj Sverepec, Bolešov – Podvažie, Prečín – M. Lednice, H. Poruba a Orlové majú voľno.

18. kolo 13. 6. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec – Prečín, M. Lednice – Orlové, Podvažie – H. Poruba, Pov. Bystrica a Bolešov majú voľno.

I. trieda starší žiaci

14. kolo 21. 3. o 10.30 h: Papradno – Kolačín, Ladce – Domaniža, Beluša – Pov. Teplá, Dohňany – Orlové, Lysá - Prečín, Košeca – Tuchyňa, Plevník – Bolešov.

15. kolo 28. 3. o 10.30 h: Plevník – Papradno, Bolešov – Košeca, Tuchyňa – Lysá, Prečín – Dohňany, Orlové – Beluša, Pov. Teplá – Ladce, Domaniža – Kolačín.

16. kolo 4. 4. o 10.30 h: Papradno – Domaniža, Kolačín – Pov. Teplá, Ladce – Orlové, Beluša – Prečín, Dohňany – Tuchyňa, Lysá – Bolešov, Košeca – Plevník.

17. kolo 11. 4. o 10.30 h: Košeca – Papradno, Plevník – Lysá, Bolešov – Dohňany, Tuchyňa – Beluša, Prečín – Ladce, Kolačín – Orlové, Pov. Teplá – Domaniža.

18. kolo 18. 4. o 10.30 h: Papradno – Pov. Teplá, Domaniža – Orlové, Kolačín – Prečín, Ladce – Tuchyňa, Beluša – Bolešov, Dohňany – Plevník, Lysá – Košeca.

19. kolo 25. 4. o 10.30 h: Lysá – Papradno, Košeca – Dohňany, Plevník – Beluša, Bolešov – Ladce, Kolačín – Tuchyňa, Prečín – Domaniža, Orlové – Pov. Teplá.

20. kolo 2. 5. o 10.30 h: Papradno – Orlové, Pov. Teplá – Prečín, Domaniža – Tuchyňa, Kolačín – Bolešov, Ladce – Plevník, Beluša – Košeca, Dohňany – Lysá.

21. kolo 9. 5. o 10.30 h: Dohňany – Papradno, Lysá – Beluša, Košeca – Ladce, Kolačín – Plevník, Bolešov – Domaniža, Prečín – Orlové, Tuchyňa – Pov. Teplá.

22. kolo 16. 5. o 10.30 h: Papradno – Prečín, Orlové – Tuchyňa, Pov. Teplá – Bolešov, Domaniža – Plevník, Kolačín – Košeca, Ladce – Lysá, Beluša – Dohňany.

23. kolo 23. 5. o 10.30 h: Beluša – Papradno, Dohňany – Ladce, Kolačín – Lysá, Košeca – Domaniža, Plevník – Pov. Teplá, Bolešov – Orlové, Tuchyňa – Prečín.

24. kolo 30. 5. o 10.30 h: Papradno – Tuchyňa, Prečín – Bolešov, Orlové – Plevník, Pov. Teplá – Košeca, Domaniža – Lysá, Kolačín – Dohňany, Ladce – Beluša.

25. kolo 6. 6. o 10.30 h: Ladce – Papradno, Kolačín – Beluša, Dohňany – Domaniža, Lysá – Pov. Teplá, Košeca – Orlové, Plevník – Prečín, Bolešov – Tuchyňa.

26. kolo 13. 6. o 10.30 h: Papradno – Bolešov, Tuchyňa – Plevník, Prečín – Košeca, Orlové – Lysá, Pov. Teplá – Dohňany, Domaniža – Beluša, Kolačín – Ladce.

II. trieda starší žiaci

12. kolo 4. 4. o 10.30 h: Horovce – Stupné, Hatné – Pruské, D. Mariková – Podvažie, Dulov – Lúky, H. Poruba – Streženice, D. Kočkovce majú voľno.

13. kolo 11. 4. o 10.30 h: H. Poruba – Horovce, Streženice – Dulov, Lúky – D. Mariková, D. Kočkovce – Hatné, Pruské – Stupné, Podvažie má voľno.

14. kolo 18. 4. o 10.30 h: Horovce – Pruské, Stupné – D. Kočkovce, Hatné – Podvažie, D. Mariková – Streženice, Dulov – H. Poruba, Lúky majú voľno.

15. kolo 25. 4. o 10.30 h: Dulov – Horovce, H. Poruba – D. Mariková, Lúky – Hatné, Podvažie – Stupné, D. Kočkovce – Stupné, Streženice majú voľno.

16. kolo 2. 5. o 10.30 h: Horovce – D. Kočkovce, Pruské – Podvažie, Stupné – Lúky, Hatné – Streženice, D. Mariková – Dulov, H. Poruba má voľno.

17. kolo 9. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Horovce, H. Poruba – Hatné, Streženice – Stupné, Lúky – Pruské, Podvažie – D. Kočkovce, Dulov má voľno.

18. kolo 16. 5. o 10.30 h: Horovce – Podvažie, D. Kočkovce – Lúky, Pruské – Streženice, Stupné – H. Poruba, Hatné – Dulov, D. Mariková má voľno.

19. kolo 23. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Hatné, Dulov – Stupné, H. Poruba – Pruské, Streženice – D. Kočkovce, Lúky – Podvažie, Horovce majú voľno.

20. kolo 30. 5. o 10.30 h: Horovce – Lúky, Podvažie – Streženice, D. Kočkovce – H. Poruba, Pruské – Dulov, Stupné – D. Mariková, Hatné má voľno.

21. kolo 6. 6. o 10.30 h: Hatné – Horovce, D. Mariková – Pruské, Dulov – D. Kočkovce, H. Poruba – Podvažie, Streženice – Lúky, Stupné má voľno.

22. kolo 13. 6. o 10.30 h: Horovce – Streženice, Lúky – H. Poruba, Podvažie – Dulov, D. Kočkovce – H. Mariková, Stupné – Hatné, Pruské má voľno.

I. trieda mladší žiaci

14. kolo 21. 3. o 10.30 h: Beluša – L. Rovne, Dohňany – Jasenica, Ilava – Pov. Bystrica, Púchov C – Ladce, M. Lednice – N. Dubnica, Podmanín a Brvnište majú voľno.

15. kolo 28. 3. o 10.30 h: N. Dubnica – Púchov C, Ladce – Ilava, Pov. Bystrica – Dohňany, Jasenica – Beluša, L. Rovne – Brvnište, Podmanín a M. Lednice majú voľno.

16. kolo 4. 4. o 10.30 h: Podmanín – L. Rovne, Brvnište – Jasenica, Beluša – Pov. Bystrica, Dohňany – Ladce, Ilava – N. Dubnica, Púchov C – M. Lednice.

17. kolo 11. 4. o 10.30 h: M. Lednice – Ilava, N. Dubnica – Dohňany, Ladce – Beluša, Pov. Bystrica – Brvnište, Jasenica – Podmanín, L. Rovne a Púchov C majú voľno.

18. kolo 18. 4. o 10.30 h: Podmanín – Pov. Bystrica, Brvnište – Ladce, Beluša – N. Dubnica, Dohňany – M. Lednice, Ilava – Púchov C, L. Rovne a Jasenica majú voľno.

19. kolo 25. 4. o 10.30 h: Púchov C – Dohňany, M. Lednice – Beluša, Ladce – Podmanín, Jasenica – L. Rovne, N. Dubnica – Brvnište, Pov. Bystrica a Ilava majú voľno.

20. kolo 2. 5. o 10.30 h: L. Rovne – Pov. Bystrica, Podmanín – N. Dubnica, Brvnište – M. Lednice, Beluša – Púchov C, Dohňany – Ilava, Jasenica a Ladce majú voľno.

21. kolo 9. 5. o 10.30 h: Ilava – Beluša, Púchov C – Brvnište, M. Lednice – Podmanín, Ladce – L. Rovne, Pov. Bystrica - Jasenica, Dohňany a N. Dubnica majú voľno.

22. kolo 16. 5. o 10.30 h: Jasenica – Ladce, L. Rovne – N. Dubnica, Podmanín – Púchov , Brvnište – Ilava, Beluša – Dohňany, Pov. Bystrica a M. Lednice majú voľno.

23. kolo 23. 5. o 10.30 h: Dohňany – Brvnište, Ilava – Podmanín, M. Lednice – L. Rovne, N. Dubnica – Jasenica, Ladce – Pov. Bystrica, Beluša a Púchov C majú voľno.

24. kolo 30. 5. o 10.30 h: Pov. Bystrica – N. Dubnica, Jasenica – M. Lednice, L. Rovne – Púchov C, Podmanín – Dohňany, Brvnište – Beluša, Ilava a Ladce majú voľno.

25. kolo 6. 6. o 10.30 h: Beluša – Podmanín, Ilava – L. Rovne, Púchov C – Jasenica, M. Lednice – Pov. Bystrica, N. Dubnica – Ladce, Brvnište a Dohňany majú voľno.

26. kolo 13. 6. o 10.30 h: Ladce – M. Lednice, Pov. Bystrica – Púchov C, Jasenica – Ilava, L. Rovne – Dohňany, Podmanín - Brvnište, Beluša a N. Dubnica majú voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 832
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 109
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 096
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 12 157
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 055
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 759
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 636
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 839
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 714
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 667
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Považskobystrická nemocnica má akútny nedostatok krvi!

Darovať vzácnu červenú tekutinu môže každý, kto dovŕšil vek 18 rokov, má minimálnu hmotnosť 50 kg a v zahraničí bol naposledy pred mesiacom.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Mestský úrad bude celý budúci týždeň pre verejnosť zatvorený

Púchovský mestský úrad bude na budúci týždeň pre verejnosť zatvorený.

(ilustračné foto)

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Už ste čítali?