Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jarnej časti oblastných futbalových súťaží 2003/2004

I. trieda dospelí 14. kolo 21. 3. o 15. h: Paprad

I. trieda dospelí

14. kolo 21. 3. o 15. h: Papradno – B&B Sverepec, Horovce – Ilava, Borčice – Beluša, Udiča – Plevník, Prejta – Pov. Bystrica, Brvnište – Ladce, Podmanín – Pružina.

15. kolo 28. 3. o 15. h: Podmanín – Papradno, Pružina – Brvnište, Ladce – Prejta, Pov. Bystrica – Udiča, Plevník – Borčice, Beluša – Horovce, Ilava – B&B Sverepec.

16. kolo 4. 4. o 15.30 h: Papradno – Ilava, B&B Sverepec – Beluša, Horovce – Plevník, Borčice – Pov. Bystrica, Udiča – Ladce, Prejta – Pružina, Brvnište – Podmanín.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo 11. 4. o 15.30 h: Brvnište – Papradno, Podmanín – Prejta, Pružina – Udiča, Ladce – Borčice, Pov. Bystrica – Horovce, Plevník – B&B Sverepec, Beluša – Ilava.

18. kolo 18. 4. o 16. h: Papradno – Beluša, Ilava – Plevník, B&B Sverepec – Pov. Bystrica, Horovce – Ladce, Borčice – Pružina, Udiča – Podmanín, Prejta – Brvnište.

19. kolo 25. 4. o 16. h: Prejta – Papradno, Brvnište – Udiča, Podmanín – Borčice, Pružina – Horovce, Ladce – B&B Sverepec, Pov. Bystrica – Ilava, Plevník – Beluša.

20. kolo 2. 5. o 16.30 h: Papradno – Plevník, Beluša – Pov. Bystrica, Ilava – Ladce, B&B Sverepec – Pružina, Horovce – Podmanín, Borčice – Brvnište, Udiča – Prejta.

21. kolo 9. 5. o 16.30 h: Udiča – Papradno, Prejta - Borčice, Brvnište – Horovce, Podmanín – B&B Sverepec, Pružina – Ilava, Ladce – Beluša, Pov. Bystrica – Plevník.

Skryť Vypnúť reklamu

22. kolo 16. 5. o 17. h: Papradno – Pov. Bystrica, Plevník – Ladce, Beluša – Pružina, Ilava – Podmanín, BaB Sverepec – Brvnište, Horovce – Prejta, Borčice – Udiča.

23. kolo 23. 5. o 17. h: Borčice – Papradno, Udiča – Horovce, Prejta – B&B Sverepec, Brvnište – Ilava, Podmanín – Beluša, Pružina – Plevník, Ladce – Pov. Bystrica.

24. kolo 30. 5. o 17. h: Papradno – Ladce, Pov. Bystrica – Pružina, Plevník – Podmanín, Beluša – Brvnište, Ilava – Prejta, B&B Sverepec – Udiča, Horovce – Borčice.

25. kolo 6. 6. o 17. h: Horovce – Papradno, Borčice – B&B Sverepec, Udiča – Ilava, Prejta – Beluša, Brvnište – Plevník, Podmanín – Pov. Bystrica, Pružina – Ladce.

26. kolo 13. 6. o 17. h: Papradno – Pružina, Ladce – Podmanín, Pov. Bystrica – Brvnište, Plevník – Prejta, Beluša – Udiča, Ilava – Borčice, B&B Sverepec – Horovce.

Skryť Vypnúť reklamu

II. trieda dospelí

14. kolo 21. 3. o 15. h: Dulov – Kolačín, Pruské – N. Dubnica, Lysá – D. Kočkovce, Milochov – Podvažie, Trstie – Lúky, Bolešov – Streženice, D. Mariková – Mikušovce.

15. kolo 28. 3. o 15. h: D. Mariková – Dulov, Mikušovce – Bolešov, Streženice – Trstie, Lúky – Milochov, Podvažie – Lysá, D. Kočkovce – Pruské, N. Dubnica – Kolačín.

16. kolo 4. 4. o 15.30 h: Dulov – N. Dubnica, Kolačín – D. Kočkovce, Pruské – Podvažie, Lysá – Lúky, Milochov – Streženice, Trstie – Mikušovce, Bolešov – D. Mariková.

17. kolo 11. 4. o 15.30 h: Bolešov – Dulov, D. Mariková – Trstie, Mikušovce – Milochov, Streženice – Lysá, Lúky – Pruské, Kolačín – Podvažie, D. Kočkovce – N. Dubnica.

18. kolo 18. 4. o 16. h: Dulov – D. Kočkovce, N. Dubnica – Podvažie, Kolačín – Lúky, Pruské – Streženice, Lysá – Mikušovce, Milochov – D. Mariková, Trstie – Bolešov.

19. kolo 25. 4. o 16. h: Trstie – Dulov, Bolešov – Milochov, D. Mariková – Lysá, Mikušovce – Pruské, Kolačín – Streženice, Lúky – N. Dubnica, Podvažie – D. Kočkovce.

20. kolo 2. 5. o 16.30 h: Dulov – Podvažie, D. Kočkovce – Lúky, N. Dubnica – Streženice, Kolačín – Mikušovce, Pruské – D. Mariková, Lysá – Bolešov, Milochov – Trstie.

21. kolo 9. 5. o 16.30 h: Milochov – Dulov, Trstie – Lysá, Bolešov – Pruské, Kolačín – D. Mariková, Mikušovce – N. Dubnica, Streženice – D. Kočkovce, Lúky – Podvažie.

22. kolo 16. 5. o 17. h: Dulov – Lúky, Podvažie – Streženice, D. Kočkovce – Mikušovce, N. Dubnica – D. Mariková, Kolačín – Bolešov, Pruské – Trstie, Lysá – Milochov.

23. kolo 23. 5. o 17. h: Lysá – Dulov, Milochov – Pruské, Kolačín – Trstie, Bolešov – N. Dubnica, D. Mariková – D. Kočkovce, Mikušovce – Podvažie, Streženice – Lúky.

24. kolo 30. 5. o 17. h: Dulov – Streženice, Lúky – Mikušovce, Podvažie – D. Mariková, D. Kočkovce – Bolešov, N. Dubnica – Trstie, Kolačín – Milochov, Pruské – Lysá.

25. kolo 6. 6. o 17. h: Pruské – Dulov, Kolačín – Lysá, Milochov – N. Dubnica, Trstie – D. Kočkovce, Bolešov – Podvažie, D. Mariková – Lúky, Mikušovce – Streženice.

26. kolo 13. 6. o 17. h: Dulov – Mikušovce, Streženice – D. Mariková, Lúky – Bolešov, Podvažie – Trstie, D. Kočkovce – Milochov, N. Dubnica – Lysá, Kolačín – Pruské.

III. A trieda dospelí

12. kolo 4. 4. o 15.30 h: Tunežice – Kameničany, Kvašov – Lednica, Č. Kameň – H. Breznica, Zubák – D. Breznica, Ilava B – Púchov, Tuchyňa – K. Podhradie.

13. kolo 11. 4. o 15.30 h: Tuchyňa – Tunežice, K. Podhradie – Ilava B, Púchov – Zubák, D. Breznica – Č. Kameň, H. Breznica – Kvašov, Lednica – Kameničany.

14. kolo 18. 4. o 16. h: Tunežice – Lednica, Kameničany – H. Breznica, Kvašov – D. Breznica, Č. Kameň – Púchov, Zubák – K. Podhradie, Ilava B – Tuchyňa.

15. kolo 25. 4. o 16. h: Ilava B – Tunežice, Tuchyňa – Zubák, K. Podhradie – Č. Kameň, Púchov – Kvašov, D. Breznica – Kameničany, H. Breznica – Lednica.

16. kolo 2. 5. o 16.30 h: Tunežice – H. Breznica, Lednica – D. Breznica, Kameničany – Púchov, Kvašov – K. Podhradie, Č. Kameň – Tuchyňa, Zubák – Ilava B.

17. kolo 9. 5. o 16.30 h: Zubák – Tunežice, Ilava B – Č. Kameň, Tuchyňa – Kvašov, K. Podhradie – Kameničany, Púchov – Lednica, D. Breznica – H. Breznica.

18. kolo 16. 5. o 17. h: Tunežice – D. Breznica, H. Breznica – Púchov, Lednica – K. Podhradie, Kameničany – Tuchyňa, Kvašov – Ilava B, Č. Kameň – Zubák.

19. kolo 23. 5. o 17. h: Č. Kameň – Tunežice, Zubák – Kvašov, Ilava B – Kameničany, Tuchyňa – Lednica, K. Podhradie – H. Breznica, Púchov – D. Breznica.

20. kolo 30. 5. o 17. h: Tunežice – Púchov, D. Breznica – K. Podhradie, H. Breznica – Tuchyňa, Lednica – Ilava B, Kameničany – Zubák, Kvašov – Č. Kameň.

21. kolo 6. 6. o 17. h: Kvašov – Tunežice, Č. Kameň – Kameničany, Zubák – Lednica, Ilava B – H. Breznica, Tuchyňa – D. Breznica, K. Podhradie – Púchov.

22. kolo 13. 6. o 17. h: Tunežice – K. Podhradie, Púchov – Tuchyňa, D. Breznica – Ilava B, H. Breznica – Zubák, Lednica – Č. Kameň, Kameničany – Kvašov.

III. B trieda dospelí

12. kolo 4. 4. o 15.30 h: Visolaje – Brvnište B, Jasenica – Šebešťanová, Rozvoj Sverepec – Stupné, Nosice – Orlové B, Bodiná – Nimnica, Praznov – Vrchteplá.

13. kolo 11. 4. o 15.30 h: Praznov – Visolaje, Vrchteplá – Bodiná, Nimnica – Nosice, Orlové B – Rozvoj Sverepec, Stupné – Jasenica, Šebešťanová – Brvnište B.

14. kolo 18. 4. o 16. h: Visolaje – Šebešťanová, Brvnište B – Stupné, Jasenica – Orlové B, Rozvoj Sverepec – Nimnica, Nosice – Vrchteplá, Bodiná – Praznov.

15. kolo 25. 4. o 16. h: Bodiná – Visolaje, Praznov – Nosice, Vrchteplá – Rozvoj Sverepec, Nimnica – Jasenica, Orlové B – Brvnište B, Stupné – Šebešťanová.

16. kolo 2. 5. o 16.30 h: Visolaje – Stupné, Šebešťanová – Orlové B, Brvnište B – Nimnica, Jasenica – Vrchteplá, Rozvoj Sverepec – Praznov, Nosice – Bodiná.

17. kolo 9. 5. o 16.30 h: Nosice – Visolaje, Bodiná – Rozvoj Sverepec, Praznov – Jasenica, Vrchteplá – Brvnište B, Nimnica – Šebešťanová, Orlové B – Stupné.

18. kolo 16. 5. o 17. h: Visolaje – Orlové B, Stupné – Nimnica, Šebešťanová – Vrchteplá, Brvnište B – Praznov, Jasenica – Bodiná, Rozvoj Sverepec – Nosice.

19. kolo 23. 5. o 17. h: Rozvoj Sverepec – Visolaje, Nosice – Jasenica, Bodiná – Brvnište B, Praznov – Šebešťanová, Vrchteplá – Stupné, Nimnica – Orlové B.

20. kolo 30. 5. o 17. h: Visolaje – Nimnica, Orlové B – Šebešťanová, Stupné – Praznov, Šebešťanová – Bodiná, Brvnište B – Nosice, Jasenica – Rozvoj Sverepec.

21. kolo 6. 6. o 17. h: Jasenica – Visolaje, Rozvoj Sverepec – Brvnište B, Nosice – Šebešťanová, Bodiná – Stupné, Praznov – Orlové B, Vrchteplá – Nimnica.

22. kolo 13. 6. o 17. h: Visolaje – Vrchteplá, Nimnica – Praznov, Orlové B – Bodiná, Stupné – Nosice, Šebešťanová – Rozvoj Sverepec, Brvnište B – Jasenica.

I. trieda dorast

14. kolo 21. 3. o 12.30 h: Papradno – Podmanín, Pruské – D. Kočkovce, Lysá – Beluša, Udiča – Plevník, Prejta – Visolaje, Domaniža – Mikušovce, Košeca – Pružina.

15. kolo 28. 3. o 12.30 h: Papradno – Košeca, Pružina – Domaniža, Mikušovce – Prejta, Visolaje – Udiča, Plevník – Lysá, Beluša – Pruské, D. Kočkovce – Podmanín.

16. kolo 4. 4. o 13. h: Papradno – D. Kočkovce, Podmanín – Beluša, Pruské – Plevník, Lysá – Visolaje, Udiča – Mikušovce, Prejta – Pružina, Domaniža – Košeca.

17. kolo 11. 4. o 13. h: Domaniža – Papradno, Košeca – Prejta, Pružina – Udiča, Mikušovce – Lysá, Visolaje – Pruské, Plevník – Podmanín, Beluša – D. Kočkovce.

18. kolo 18. 4. o 13.30 h: Papradno – Beluša, D. Kočkovce – Plevník, Podmanín – Visolaje, Pruské – Mikušovce, Lysá – Pružina, Udiča – Košeca, Prejta – Domaniža.

19. kolo 25. 4. o 13.30 h: Prejta – Papradno, Domaniža – Udiča, Košeca- Lysá, Pružina – Pruské, Mikušovce – Podmanín, Visolaje – D. Kočkovce, Plevník – Beluša.

20. kolo 2. 5. o 14. h: Papradno – Plevník, Beluša – Visolaje, D. Kočkovce – Mikušovce, Podmanín – Pružina, Pruské – Košeca, Lysá – Domaniža, Udiča – Prejta.

21. kolo 9. 5. o 14. h: Udiča – Papradno, Prejta – Lysá, Domaniža – Pruské, Košeca – Podmanín, Pružina – D. Kočkovce, Mikušovce – Beluša, Visolaje – Plevník.

22. kolo 16. 5. o 14.30 h: Papradno – Visolaje, Plevník – Mikušovce, Beluša – Pružina, D. Kočkovce – Košeca, Podmanín – Domaniža, Pruské – Prejta, Lysá – Udiča.

23. kolo 23. 5. o 14.30 h: Lysá – Papradno, Udiča – Pruské, Prejta – Podmanín, Domaniža – D. Kočkovce, Košeca – Beluša, Pružina – Plevník, Mikušovce – Visolaje.

24. kolo 30. 5. o 14.30 h: Papradno – Mikušovce, Visolaje – Pružina, Plevník – Košeca, Beluša – Domaniža, D. Kočkovce – Prejta, Podmanín – Udiča, Pruské – Lysá.

25. kolo 6. 6. o 14.30 h: Pruské – Papradno, Lysá – Podmanín, Udiča – D. Kočkovce, Prejta – Beluša, Domaniža – Plevník, Košeca – Visolaje, Pružina – Mikušovce.

26. kolo 13. 6. o 14.30 h: Papradno – Pružina, Mikušovce – Košeca, Visolaje – Domaniža, Plevník – Prejta, Beluša – Udiča, D. Kočkovce – Lysá, Podmanín – Pruské.

II. trieda dorast

10. kolo 18. 4. o 13.30 h: Pov. Bystrica – Podvažie, Bolešov – M. Lednice, Orlové – Prečín, Rozvoj Sverepec a H. Poruba majú voľno.

11. kolo 25. 4. o 13.30 h: Orlové – Rozvoj Sverepec, Prečín – Bolešov, M. Lednice – H. Poruba, Pov. Bystrica a Podvažie majú voľno.

12. kolo 2. 5. o 14. h: Rozvoj Sverepec – Podvažie, Pov. Bystrica – M. Lednice, H. Poruba – Prečín, Bolešov – Orlové.

13. kolo 9. 5. o 14. h: Bolešov – Rozvoj Sverepec, Orlové – H. Poruba, Prečín – Pov. Bystrica, M. Lednice a Podvažie majú voľno.

14. kolo 16. 5. o 14.30 h: Podvažie – M. Lednice, Pov. Bystrica – Orlové, H. Poruba – Bolešov, Rozvoj Sverepec a Prečín majú voľno.

15. kolo 23. 5. o 14.30 h: H. Poruba – Rozvoj Sverepec, Bolešov – Pov. Bystrica, Prečín – Podvažie, Orlové a M. Lednice majú voľno.

16. kolo 30. 5. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec – M. Lednice, Podvažie – Orlové, Pov. Bystrica – H. Poruba, Bolešov a Prečín majú voľno.

17. kolo 6. 6. o 14.30 h: Pov. Bystrica – Rozvoj Sverepec, Bolešov – Podvažie, Prečín – M. Lednice, H. Poruba a Orlové majú voľno.

18. kolo 13. 6. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec – Prečín, M. Lednice – Orlové, Podvažie – H. Poruba, Pov. Bystrica a Bolešov majú voľno.

I. trieda starší žiaci

14. kolo 21. 3. o 10.30 h: Papradno – Kolačín, Ladce – Domaniža, Beluša – Pov. Teplá, Dohňany – Orlové, Lysá - Prečín, Košeca – Tuchyňa, Plevník – Bolešov.

15. kolo 28. 3. o 10.30 h: Plevník – Papradno, Bolešov – Košeca, Tuchyňa – Lysá, Prečín – Dohňany, Orlové – Beluša, Pov. Teplá – Ladce, Domaniža – Kolačín.

16. kolo 4. 4. o 10.30 h: Papradno – Domaniža, Kolačín – Pov. Teplá, Ladce – Orlové, Beluša – Prečín, Dohňany – Tuchyňa, Lysá – Bolešov, Košeca – Plevník.

17. kolo 11. 4. o 10.30 h: Košeca – Papradno, Plevník – Lysá, Bolešov – Dohňany, Tuchyňa – Beluša, Prečín – Ladce, Kolačín – Orlové, Pov. Teplá – Domaniža.

18. kolo 18. 4. o 10.30 h: Papradno – Pov. Teplá, Domaniža – Orlové, Kolačín – Prečín, Ladce – Tuchyňa, Beluša – Bolešov, Dohňany – Plevník, Lysá – Košeca.

19. kolo 25. 4. o 10.30 h: Lysá – Papradno, Košeca – Dohňany, Plevník – Beluša, Bolešov – Ladce, Kolačín – Tuchyňa, Prečín – Domaniža, Orlové – Pov. Teplá.

20. kolo 2. 5. o 10.30 h: Papradno – Orlové, Pov. Teplá – Prečín, Domaniža – Tuchyňa, Kolačín – Bolešov, Ladce – Plevník, Beluša – Košeca, Dohňany – Lysá.

21. kolo 9. 5. o 10.30 h: Dohňany – Papradno, Lysá – Beluša, Košeca – Ladce, Kolačín – Plevník, Bolešov – Domaniža, Prečín – Orlové, Tuchyňa – Pov. Teplá.

22. kolo 16. 5. o 10.30 h: Papradno – Prečín, Orlové – Tuchyňa, Pov. Teplá – Bolešov, Domaniža – Plevník, Kolačín – Košeca, Ladce – Lysá, Beluša – Dohňany.

23. kolo 23. 5. o 10.30 h: Beluša – Papradno, Dohňany – Ladce, Kolačín – Lysá, Košeca – Domaniža, Plevník – Pov. Teplá, Bolešov – Orlové, Tuchyňa – Prečín.

24. kolo 30. 5. o 10.30 h: Papradno – Tuchyňa, Prečín – Bolešov, Orlové – Plevník, Pov. Teplá – Košeca, Domaniža – Lysá, Kolačín – Dohňany, Ladce – Beluša.

25. kolo 6. 6. o 10.30 h: Ladce – Papradno, Kolačín – Beluša, Dohňany – Domaniža, Lysá – Pov. Teplá, Košeca – Orlové, Plevník – Prečín, Bolešov – Tuchyňa.

26. kolo 13. 6. o 10.30 h: Papradno – Bolešov, Tuchyňa – Plevník, Prečín – Košeca, Orlové – Lysá, Pov. Teplá – Dohňany, Domaniža – Beluša, Kolačín – Ladce.

II. trieda starší žiaci

12. kolo 4. 4. o 10.30 h: Horovce – Stupné, Hatné – Pruské, D. Mariková – Podvažie, Dulov – Lúky, H. Poruba – Streženice, D. Kočkovce majú voľno.

13. kolo 11. 4. o 10.30 h: H. Poruba – Horovce, Streženice – Dulov, Lúky – D. Mariková, D. Kočkovce – Hatné, Pruské – Stupné, Podvažie má voľno.

14. kolo 18. 4. o 10.30 h: Horovce – Pruské, Stupné – D. Kočkovce, Hatné – Podvažie, D. Mariková – Streženice, Dulov – H. Poruba, Lúky majú voľno.

15. kolo 25. 4. o 10.30 h: Dulov – Horovce, H. Poruba – D. Mariková, Lúky – Hatné, Podvažie – Stupné, D. Kočkovce – Stupné, Streženice majú voľno.

16. kolo 2. 5. o 10.30 h: Horovce – D. Kočkovce, Pruské – Podvažie, Stupné – Lúky, Hatné – Streženice, D. Mariková – Dulov, H. Poruba má voľno.

17. kolo 9. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Horovce, H. Poruba – Hatné, Streženice – Stupné, Lúky – Pruské, Podvažie – D. Kočkovce, Dulov má voľno.

18. kolo 16. 5. o 10.30 h: Horovce – Podvažie, D. Kočkovce – Lúky, Pruské – Streženice, Stupné – H. Poruba, Hatné – Dulov, D. Mariková má voľno.

19. kolo 23. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Hatné, Dulov – Stupné, H. Poruba – Pruské, Streženice – D. Kočkovce, Lúky – Podvažie, Horovce majú voľno.

20. kolo 30. 5. o 10.30 h: Horovce – Lúky, Podvažie – Streženice, D. Kočkovce – H. Poruba, Pruské – Dulov, Stupné – D. Mariková, Hatné má voľno.

21. kolo 6. 6. o 10.30 h: Hatné – Horovce, D. Mariková – Pruské, Dulov – D. Kočkovce, H. Poruba – Podvažie, Streženice – Lúky, Stupné má voľno.

22. kolo 13. 6. o 10.30 h: Horovce – Streženice, Lúky – H. Poruba, Podvažie – Dulov, D. Kočkovce – H. Mariková, Stupné – Hatné, Pruské má voľno.

I. trieda mladší žiaci

14. kolo 21. 3. o 10.30 h: Beluša – L. Rovne, Dohňany – Jasenica, Ilava – Pov. Bystrica, Púchov C – Ladce, M. Lednice – N. Dubnica, Podmanín a Brvnište majú voľno.

15. kolo 28. 3. o 10.30 h: N. Dubnica – Púchov C, Ladce – Ilava, Pov. Bystrica – Dohňany, Jasenica – Beluša, L. Rovne – Brvnište, Podmanín a M. Lednice majú voľno.

16. kolo 4. 4. o 10.30 h: Podmanín – L. Rovne, Brvnište – Jasenica, Beluša – Pov. Bystrica, Dohňany – Ladce, Ilava – N. Dubnica, Púchov C – M. Lednice.

17. kolo 11. 4. o 10.30 h: M. Lednice – Ilava, N. Dubnica – Dohňany, Ladce – Beluša, Pov. Bystrica – Brvnište, Jasenica – Podmanín, L. Rovne a Púchov C majú voľno.

18. kolo 18. 4. o 10.30 h: Podmanín – Pov. Bystrica, Brvnište – Ladce, Beluša – N. Dubnica, Dohňany – M. Lednice, Ilava – Púchov C, L. Rovne a Jasenica majú voľno.

19. kolo 25. 4. o 10.30 h: Púchov C – Dohňany, M. Lednice – Beluša, Ladce – Podmanín, Jasenica – L. Rovne, N. Dubnica – Brvnište, Pov. Bystrica a Ilava majú voľno.

20. kolo 2. 5. o 10.30 h: L. Rovne – Pov. Bystrica, Podmanín – N. Dubnica, Brvnište – M. Lednice, Beluša – Púchov C, Dohňany – Ilava, Jasenica a Ladce majú voľno.

21. kolo 9. 5. o 10.30 h: Ilava – Beluša, Púchov C – Brvnište, M. Lednice – Podmanín, Ladce – L. Rovne, Pov. Bystrica - Jasenica, Dohňany a N. Dubnica majú voľno.

22. kolo 16. 5. o 10.30 h: Jasenica – Ladce, L. Rovne – N. Dubnica, Podmanín – Púchov , Brvnište – Ilava, Beluša – Dohňany, Pov. Bystrica a M. Lednice majú voľno.

23. kolo 23. 5. o 10.30 h: Dohňany – Brvnište, Ilava – Podmanín, M. Lednice – L. Rovne, N. Dubnica – Jasenica, Ladce – Pov. Bystrica, Beluša a Púchov C majú voľno.

24. kolo 30. 5. o 10.30 h: Pov. Bystrica – N. Dubnica, Jasenica – M. Lednice, L. Rovne – Púchov C, Podmanín – Dohňany, Brvnište – Beluša, Ilava a Ladce majú voľno.

25. kolo 6. 6. o 10.30 h: Beluša – Podmanín, Ilava – L. Rovne, Púchov C – Jasenica, M. Lednice – Pov. Bystrica, N. Dubnica – Ladce, Brvnište a Dohňany majú voľno.

26. kolo 13. 6. o 10.30 h: Ladce – M. Lednice, Pov. Bystrica – Púchov C, Jasenica – Ilava, L. Rovne – Dohňany, Podmanín - Brvnište, Beluša a N. Dubnica majú voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 586
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 760
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 528
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 361
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 045
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 002
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 264
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 988
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 783
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 681
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

20 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

20 h
Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

21 h
ilustračné foto

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

15 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

17 h

Účasť je oveľa nižšia, ako mesto očakávalo.

16 h

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

20 h

Už ste čítali?