Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Žreb vyšších futbalových súťaží

III. liga muži 16. kolo 7. 3. o 14.30 h: FC Vion

III. liga muži

16. kolo 7. 3. o 14.30 h: FC Vion - L. Rovne, J. Bohunice - Myjava, Topoľčany - Levice, Neded - Bánovce, N. Zámky - Púchov B, Komárno - Lapáš, Nemšová - Trnava B, D. Vestenice - Štúrovo.

17. kolo 14. 3. o 14.30 h: D. Vestenice - FC Vion, Štúrovo - Nemšová, Trnava B - Komárno, Lapáš - N. Zámky, Púchov B - Neded, Bánovce - Topoľčany, Levice - J. Bohunice, Myjava - L. Rovne.

18. kolo 21. 3. o 15. h: FC Vion - Myjava, L. Rovne - Levice, J. Bohunice - Bánovce, Topoľčany - Púchov B, Neded - Lapáš, N. Zámky - Trnava B, Komárno - Štúrovo, Nemšová - D. Vestenice.

Skryť Vypnúť reklamu

19. kolo 28. 3. o 15. h: Nemšová - FC Vion, D. Vestenice - Komárno, Štúrovo - N. Zámky, Trnava B - Neded, Lapáš - Topoľčany, Púchov B - J. Bohunice, Bánovce - L. Rovne, Levice - Myjava.

20. kolo 4. 4. o 15.30 h: FC Vion - Levice, Myjava - Bánovce, L. Rovne - Púchov B, J. Bohunice - Lapáš, Topoľčany - Trnava B, Neded - Štúrovo, N. Zámky - D. Vestenice, Komárno - Nemšová

21. kolo 11. 4. o 15.30 h: Komárno - FC Vion, Nemšová - N. Zámky, D. Vestenice - Neded, Štúrovo - Topoľčany, Trnava B - J. Bohunice, Lapáš - L. Rovne, Púchov B - Myjava, Bánovce - Levice.

22. kolo 18. 4. o 16. h: FC Vion - Bánovce, Levice - Púchov B, Myjava - Lapáš, L. Rovne - Trnava B, J. Bohunice - Štúrovo, Topoľčany - D. Vestenice, Neded - Nemšová, N. Zámky - Komárno.

Skryť Vypnúť reklamu

23. kolo 25. 4. o 16. h: N. Zámky - FC Vion, Komárno - Neded, Nemšová - Topoľčany, D. Vestenice - J. Bohunice, Štúrovo - L. Rovne, Trnava B - Myjava, Lapáš - Levice, Púchov B - Bánovce.

24. kolo 2. 5. o 16.30 h: FC Vion - Púchov B, Bánovce - Lapáš, Levice - Trnava B, Myjava - Štúrovo, L. Rovne - D. Vestenice, J. Bohunice - Nemšová, Topoľčany - Komárno, Neded - N. Zámky.

25. kolo 9. 5. o 16.30 h: Neded - FC Vion, N. Zámky - Topoľčany, Komárno - J. Bohunice, Nemšová - L. Rovne, D. Vestenice - Myjava, Štúrovo - Levice, Trnava B - Bánovce, Lapáš - Púchov B.

26. kolo 16. 5. o 17. h: FC Vion - Lapáš, Púchov B - Trnava B, Bánovce - Štúrovo, Levice - D. Vestenice, Myjava - Nemšová, L. Rovne - Komárno, J. Bohunice - N. Zámky, Topoľčany - Neded.

Skryť Vypnúť reklamu

27. kolo 23. 5. o 17. h: Topoľčany - FC Vion, Neded - J. Bohunice, N. Zámky - L. Rovne, Komárno - Myjava, Nemšová - Levice, D. Vestenice - Bánovce, Štúrovo - Púchov B, Trnava B - Lapáš.

28. kolo 30. 5. o 17. h: FC Vion - Trnava B, Lapáš - Štúrovo, Púchov B - D. Vestenice, Bánovce - Nemšová, Levice - Komárno, Myjava - N. Zámky, L. Rovne - Neded, J. Bohunice - Topoľčany.

29. kolo 6. 6. o 17. h: J. Bohunice - FC Vion, Topoľčany - L. Rovne, Neded - Myjava, N. Zámky - Levice, Komárno - Bánovce, Nemšová - Púchov B, D. Vestenice - Lapáš, Štúrovo - Trnava B.

30. kolo 13. 6. o 17. h: FC Vion - Štúrovo, Trnava B - D. Vestenice, Lapáš - Nemšová, Púchov B - Komárno, Bánovce - N. Zámky, Levice - Neded, Myjava - Topoľčany, L. Rovne - J. Bohunice.

IV. liga muži

16. kolo 7. 3. o 14.30 h: Chynorany - Senica B, N. Rudno - Domaniža, Hrnčiarovce - Vrbové, Partizánske - Orlové, V. Kostoľany - Chtelnica, Šimonovany - N. Pravno, H. Streda - Tovarníky, Prievidza B - N. Mesto.

17. kolo 14. 3. o 14.30 h: Prievidza B - Chynorany, N. Mesto - H. Streda, Tovarníky - Šimonovany, N. Pravno - V. Kostoľany, Chtelnica - Partizánske, Orlové - Hrnčiarovce, Vrbové - N. Rudno, Domaniža - Senica B.

18. kolo 21. 3. o 15. h: Chynorany - Domaniža, Senica B - Vrbové, N. Rudno - Orlové, Hrnčiarovce - Chtelnica, Partizánske - N. Pravno, V. Kostoľany - Tovarníky, Šimonovany - N. Mesto, H. Streda - Prievidza B.

19. kolo 28. 3. o 15. h: H. Streda - Chynorany, Prievidza B - Šimonovany, N. Mesto - V. Kostoľany, Tovarníky - Partizánske, N. Pravno - Hrnčiarovce, Chtelnica - N. Rudno, Orlové - Senica B, Vrbové - Domaniža.

20. kolo 4. 4. o 15.30 h: Chynorany - Vrbové, Domaniža - Orlové, Senica B - Chtelnica, N. Rudno - N. Pravno, Hrnčiarovce - Tovarníky, Partizánske - N. Mesto, V. Kostoľany - Prievidza B, Šimonovany - H. Streda.

21. kolo 11. 4. o 15.30 h: Šimonovany - Chynorany, H. Streda - V. Kostoľany, Prievidza B - Partizánske, N. Mesto - Hrnčiarovce, Tovarníky - N. Rudno, N. Pravno - Senica B, Chtelnica - Domaniža, Orlové - Vrbové.

22. kolo 18. 4. o 16. h: Chynorany - Orlové, Vrbové - Chtelnica, Domaniža - N. Pravno, Senica B - Tovarníky, N. Rudno - N. Mesto, Hrnčiarovce - Prievidza B, Partizánske - H. Streda, V. Kostoľany - Šimonovany.

23. kolo 25. 4. o 16. h: V. Kostoľany - Chynorany, Šimonovany - Partizánske, H. Streda - Hrnčiarovce, Prievidza B - N. Rudno, N. Mesto - Senica B, Tovarníky - Domaniža, N. Pravno - Vrbové, Chtelnica - Orlové.

24. kolo 2. 5. o 16.30 h: Chynorany - Chtelnica, Orlové - N. Pravno, Vrbové - Tovarníky, Domaniža - N. Mesto, Senica B - Prievidza B, N. Rudno - H. Streda, Hrnčiarovce - Šimonovany, Partizánske - V. Kostoľany.

25. kolo 9. 5. o 16.30 h: Partizánske - Chynorany, V. Kostoľany - Hrnčiarovce, Šimonovany - N. Rudno, H. Streda - Senica B, Prievidza B - Domaniža, N. Mesto - Vrbové, Tovarníky - Orlové, N. Pravno - Chtelnica.

26. kolo 16. 5. o 17. h: Chynorany - N. Pravno, Chtelnica - Tovarníky, Orlové - N. Mesto, Vrbové - Prievidza B, Domaniža - H. Streda, Senica B - Šimonovany, N. Rudno - V. Kostoľany, Hrnčiarovce - Partizánske.

27. kolo 23. 5. o 17. h: Hrnčiarovce - Chynorany, Partizánske - N. Rudno, V. Kostoľany - Senica B, Šimonovany - Domaniža, H. Streda - Vrbové, Prievidza B - Orlové, N. Mesto - Chtelnica, Tovarníky - N. Pravno.

28. kolo 30. 5. o 17. h: Chynorany - Tovarníky, N. Pravno - N. Mesto, Chtelnica - Prievidza B, Orlové - H. Streda, Vrbové - Šimonovany, Domaniža - V. Kostoľany, Senica B - Partizánske, N. Rudno - Hrnčiarovce.

29. kolo 6. 6. o 17. h: N. Rudno - Chynorany, Hrnčiarovce - Senica B, Partizánske - Domaniža, V. Kostoľany - Vrbové, Šimonovany - Orlové, H. Streda - Chtelnica, Prievidza B - N. Pravno, N. Mesto - Tovarníky.

30. kolo 13. 6. o 17. h: Chynorany - N. Mesto, Tovarníky - Prievidza B, N. Pravno - H. Streda, Chtelnica - Šimonovany, Orlové - V. Kostoľany, Vrbové - Partizánske, Domaniža - Hrnčiarovce, Senica B - N. Rudno.

V. liga muži

16. kolo 7. 3. o 14.30 h: Tr. Jastrabie - Brezová, Krásno - Lehota, Košeca - Pov. Teplá, Podolie - V. Uherce, Častkovce - M. Lednice, Z. Kostoľany - Dežerice, Prečín - H. Poruba, Rybany - Kanianka.

17. kolo 14. 3. o 14.30 h: Rybany - Tr. Jastrabie, Kanianka - Prečín, H. Poruba - Z. Kostoľany, Dežerice - Častkovce, M. Lednice - Podolie, V. Uherce - Košeca, Pov. Teplá - Krásno, Lehota - Brezová.

18. kolo 21. 3. o 15. h: Tr. Jastrabie - Lehota, Brezová - Pov. Teplá, Krásno - V. Uherce, Košeca - M. Lednice, Podolie - Dežerice, Častkovce - H. Poruba, Z. Kostoľany - Kanianka, Prečín - Rybany.

19. kolo 28. 3. o 15. h: Prečín - Tr. Jastrabie, Rybany - Z. Kostoľany, Kanianka - Častkovce, H. Poruba - Podolie, Dežerice - Košeca, M. Lednice - Krásno, V. Uherce - Brezová, Pov. Teplá - Lehota.

20. kolo 4. 4. o 15.30 h: Tr. Jastrabie - Pov. Teplá, Lehota - V. Uherce, Brezová - M. Lednice, Krásno - Dežerice, Košeca - H. Poruba, Podolie - Kanianka, Častkovce - Rybany, Z. Kostoľany - Prečín.

21. kolo 11. 4. o 15.30 h: Z. Kostoľany - Tr. Jastrabie, Prečín - Častkovce, Rybany - Podolie, Kanianka - Košeca, H. Poruba - Krásno, Dežerice - Brezová, M. Lednice - Lehota, V. Uherce - Pov. Teplá.

22. kolo 18. 4. o 16. h: Tr. Jastrabie - V. Uherce, Pov. Teplá - M. Lednice, Lehota - Dežerice, Brezová - H. Poruba, Krásno - Kanianka, Košeca - Rybany, Podolie - Prečín, Častkovce - Z. Kostoľany.

23. kolo 25. 4. o 16. h: Častkovce - Tr. Jastrabie, Podolie - Z. Kostoľany, Prečín - Košeca, Rybany - Krásno, Kanianka - Brezová, H. Poruba - Lehota, Dežerice - Pov. Teplá, M. Lednice - V. Uherce.

24. kolo 2. 5. o 16.30 h: Tr. Jastrabie - M. Lednice, V. Uherce - Dežerice, Pov. Teplá - H. Poruba, Lehota - Kanianka, Brezová - Rybany, Krásno - Prečín, Košeca - Z. Kostoľany, Podolie - Častkovce.

25. kolo 9. 5. o 16.30 h: Podolie - Tr. Jastrabie, Častkovce - Košeca, Z. Kostoľany - Krásno, Prečín - Brezová, Rybany - Lehota, Kanianka - Pov. Teplá, H. Poruba - V. Uherce, Dežerice - M. Lednice.

26. kolo 16. 5. o 17. h: Tr. Jastrabie - Dežerice, M. Lednice - H. Poruba, V. Uherce - Kanianka, Pov. Teplá - Rybany, Lehota - Prečín, Brezová - Z. Kostoľany, Krásno - Častkovce, Košeca - Podolie.

27. kolo 23. 5. o 17. h: Košeca - Tr. Jastrabie, Podolie - Krásno, Častkovce - Brezová, Z. Kostoľany - Lehota, Prečín - Pov. Teplá, Rybany - V. Uherce, Kanianka - M. Lednice, H. Poruba - Dežerice.

28. kolo 30. 5. o 17. h: Tr. Jastrabie - H. Poruba, Dežerice - Kanianka, M. Lednice - Rybany, V. Uherce - Prečín, Pov. Teplá - Z. Kostoľany, Lehota - Častkovce, Brezová - Podolie, Krásno - Košeca.

29. kolo 6. 6. o 17. h: Krásno - Tr. Jastrabie, Košeca - Brezová, Podolie - Lehota, Častkovce - Pov. Teplá, Z. Kostoľany - V. Uherce, Prečín - M. Lednice, Rybany - Dežerice, Kanianka - H. Poruba.

30. kolo 13. 6. o 17. h: Tr. Jastrabie - Kanianka, H. Poruba - Rybany, Dežerice - Prečín, M. Lednice - Z. Kostoľany, V. Uherce - Častkovce, Pov. Teplá - Podolie, Lehota - Košeca, Brezová - Krásno.

III. liga dorast

16. kolo 7. 3. o 12. h: N. Mesto - Senica, Galanta - Nemšová, Piešťany - Kolárovo, D. Streda - N. Zámky, Bánovce - ČFK Nitra, Komárno - Topoľčany, TTS Trenčín - DubnicaB, Prievidza B - Sereď.

17. kolo 14. 3. o 12. h: Prievidza B - N. Mesto, Sereď - TTS Trenčín, DubnicaB - Komárno, Topoľčany - Bánovce, ČFK Nitra - D. Streda, N. Zámky - Piešťany, Kolárovo - Galanta, Nemšová - Senica.

18. kolo 21. 3. o 12.30 h: N. Mesto - Nemšová, Senica - Kolárovo, Galanta - N. Zámky, Piešťany - ČFK Nitra, D. Streda - Topoľčany, Bánovce - Dubnica B, Komárno - Sereď, TTS Trenčín - Prievidza B.

19. kolo 28. 3. o 12.30 h: TTS Trenčín - N. Mesto, Prievidza B - Komárno, Sereď - Bánovce, Dubnica B - D. Streda, Topoľčany - Piešťany, ČFK Nitra - Galanta, N. Zámky - Senica, Kolárovo - Nemšová.

20. kolo 4. 4. o 13. h: N. Mesto - Kolárovo, Nemšová - N. Zámky, Senica - ČFK Nitra, Galanta - Topoľčany, Piešťany - Dubnica B, D. Streda - Sereď, Bánovce - Prievidza B, Komárno - TTS Trenčín.

21. kolo 11. 4. o 13. h: Komárno - N. Mesto, TTS Trenčín - Bánovce, Prievidza B - D. Streda, Sereď - Piešťany, DubnicaB - Galanta, Topoľčany - Senica, ČFK Nitra - Nemšová, N. Zámky - Kolárovo.

22. kolo 18. 4. o 13.30 h: N. Mesto - N. Zámky, Kolárovo - ČFK Nitra, Nemšová - Topoľčany, Senica - Dubnica B, Galanta - Sereď, Piešťany - Prievidza B, D. Streda - TTS Trenčín, Bánovce - Komárno.

23. kolo 25. 4. o 13.30 h: Bánovce - N. Mesto, Komárno - D. Streda, TTS Trenčín - Piešťany, Prievidza B - Galanta, Sereď - Senica, DubnicaB - Nemšová, Topoľčany - Kolárovo, ČFK Nitra - N. Zámky.

24. kolo 2. 5. o 14. h: N. Mesto - ČFK Nitra, N. Zámky - Topoľčany, Kolárovo - Dubnica B, Nemšová - Sereď, Senica - Prievidza B, Galanta - TTS Trenčín, Piešťany - Komárno, D. Streda - Bánovce.

25. kolo 9. 5. o 14. h: D. Streda - N. Mesto, Bánovce - Piešťany, Komárno - Galanta, TTS Trenčín - Senica, Prievidza B - Nemšová, Sereď - Kolárovo, Dubnica B - N. Zámky, Topoľčany - ČFK Nitra.

26. kolo 16. 5. o 14.30 h: N. Mesto - Topoľčany, ČFK Nitra - Dubnica B, N. Zámky - Sereď, Kolárovo - Prievidza B, Nemšová - TTS Trenčín, Senica - Komárno, Galanta - Bánovce, Piešťany - D. Streda.

27. kolo 23. 5. o 14.30 h: Piešťany - N. Mesto, D. Streda - Galanta, Bánovce - Senica, Komárno - Nemšová, TTS Trenčín - Kolárovo, Prievidza B - N. Zámky, Sereď - ČFK Nitra, Dubnica B - Topoľčany.

28. kolo 30. 5. o 14.30 h: N. Mesto - Dubnica B, Topoľčany - Sereď, ČFK Nitra - Prievidza B, N. Zámky - TTS Trenčín, Kolárovo - Komárno, Nemšová - Bánovce, Senica - D. Streda, Galanta - Piešťany.

29. kolo 6. 6. o 14.30 h: Galanta - N. Mesto, Piešťany - Senica, D. Streda - Nemšová, Bánovce - Kolárovo, Bánovce - N. Zámky, TTS Trenčín - ČFK Nitra, Prievidza B - Topoľčany, Sereď - Dubnica B.

30. kolo 13. 6. o 14.30 h: N. Mesto - Sereď, Dubnica B - Prievidza B, Topoľčany - TTS Trenčín, ČFK Nitra - Komárno, N. Zámky - Bánovce, Kolárovo - D. Streda, Nemšová - Piešťany, Senica - Galanta.

IV. liga dorast

16. kolo 7. 3. o 12. h: Radošovce - L. Rovne, J. Bohunice - Čáčov, Hrnčiarovce - Zeleneč, Partizánske - Skalica, Hlohovec - Smolenice, Kúty - Brezová, Ilava - Radošina, D. Vestenice - Chynorany.

17. kolo 14. 3. o 12. h: D. Vestenice - Radošovce, Chynorany - Ilava, Radošina - Kúty, Brezová - Hlohovec, Smolenice - Partizánske, Skalica - Hrnčiarovce, Zeleneč - J. Bohunice, Čáčov - L. Rovne.

18. kolo 21. 3. o 12.30 h: Radošovce - Čáčov, L. Rovne - Zeleneč, J. Bohunice - Skalica, Hrnčiarovce - Smolenice, Partizánske - Brezová, Hlohovec - Radošina, Kúty - Chynorany, Ilava - D. Vestenice.

19. kolo 28. 3. o 12.30 h: Ilava - Radošovce, D. Vestenice - Kúty, Chynorany - Hlohovec, Radošina - Partizánske, Brezová - Hrnčiarovce, Smolenice - J. Bohunice, Skalica - L. Rovne, Zeleneč - Čáčov.

20. kolo 4. 4. o 13. h: Radošovce - Zeleneč, Čáčov - Skalica, L. Rovne - Smolenice, J. Bohunice - Brezová, Hrnčiarovce - Radošina, Partizánske - Chynorany, Hlohovec - D. Vestenice, Kúty - Ilava.

21. kolo 11. 4. o 13. h: Kúty - Radošovce, Ilava - Hlohovec, D. Vestenice - Partizánske, Chynorany - Hrnčiarovce, Radošina - J. Bohunice, Brezová - L. Rovne, Smolenice - Čáčov, Skalica - Zeleneč.

22. kolo 18. 4. o 13.30 h: Radošovce - Skalica, Zeleneč - Smolenice, Čáčov - Brezová, L. Rovne - Radošina, J. Bohunice - Chynorany, Hrnčiarovce - D. Vestenice, Partizánske - Ilava, Hlohovec - Kúty.

23. kolo 25. 4. o 13.30 h: Hlohovec - Radošovce, Kúty - Partizánske, Ilava - Hrnčiarovce, D. Vestenice - J. Bohunice, Chynorany - L. Rovne, Radošina - Čáčov, Brezová - Zeleneč, Smolenice - Skalica.

24. kolo 2. 5. o 14. h: Radošovce - Smolenice, Skalica - Brezová, Zeleneč - Radošina, Čáčov - Chynorany, L. Rovne - D. Vestenice, J. Bohunice - Ilava, Hrnčiarovce - Kúty, Partizánske - Hlohovec.

25. kolo 9. 5. o 14. h: Partizánske - Radošovce, Hlohovec - Hrnčiarovce, Kúty - J. Bohunice, Ilava - L. Rovne, D. Vestenice - Čáčov, Chynorany - Zeleneč, Radošina - Skalica, Brezová - Smolenice.

26. kolo 16. 5. o 14.30 h: Radošovce - Brezová, Smolenice - Radošina, Skalica - Chynorany, Zeleneč - D. Vestenice, Čáčov - Ilava, L. Rovne - Kúty, J. Bohunice - Hlohovec, Hrnčiarovce - Partizánske.

27. kolo 23. 5. o 14.30 h: Hrnčiarovce - Radošovce, Partizánske - J. Bohunice, Hlohovec - L. Rovne, Kúty - Čáčov, Ilava - Zeleneč, D. Vestenice - Skalica, Chynorany - Smolenice, Radošina - Brezová.

28. kolo 30. 5. o 14.30 h: Radošovce - Radošina, Brezová - Chynorany, Smolenice - D. Vestenice, Skalica - Ilava, Zeleneč - Kúty, Čáčov - Hlohovec, L. Rovne - Partizánske, J. Bohunice - Hrnčiarovce.

29. kolo 6. 6. o 14.30 h: J. Bohunice - Radošovce, Hrnčiarovce - L. Rovne, Partizánske - Čáčov, Hlohovec - Zeleneč, Hlohovec - Skalica, Ilava - Smolenice, D. Vestenice - Brezová, Chynorany - Radošina.

30. kolo 13. 6. o 14.30 h: Radošovce - Chynorany, Radošina - D. Vestenice, Brezová - Ilava, Smolenice - Kúty, Skalica - Hlohovec, Zeleneč - Partizánske, Čáčov - Hrnčiarovce, L. Rovne - J. Bohunice.

V. liga dorast

16. kolo 7. 3. o 12. h: Kamenec - Sverepec, N. Pravno - Lehota p/V, Ladce - Pov. Teplá, Pov. Bystrica B - Šimonovany, Bošany - Púchov B, Handlová - Tr. Stankovce, N. Dubnica - Drietoma, St. Turá - Kanianka.

17. kolo 14. 3. o 12. h: St. Turá - Kamenec, Kanianka - N. Dubnica, Drietoma - Handlová, Tr. Stankovce - Bošany, Púchov B - Pov. Bystrica B, Šimonovany - Ladce, Pov. Teplá - N. Pravno, Lehota p/V - Sverepec.

18. kolo 21. 3. o 12.30 h: Kamenec - Lehota p/V, Sverepec - Pov. Teplá, N. Pravno - Šimonovany, Ladce - Púchov B, Pov. Bystrica B - Tr. Stankovce, Bošany - Drietoma, Handlová - Kanianka, N. Dubnica - St. Turá.

19. kolo 28. 3. o 12.30 h: N. Dubnica - Kamenec, St. Turá - Handlová, Kanianka - Bošany, Drietoma - Pov. Bystrica B, Tr. Stankovce - Ladce, Púchov B - N. Pravno, Šimonovany - Sverepec, Pov. Teplá - Lehota p/V.

20. kolo 4. 4. o 13. h: Kamenec - Pov. Teplá, Lehota p/V - Šimonovany, Sverepec - Púchov B, N. Pravno - Tr. Stankovce, Ladce - Drietoma, Pov. Bystrica B - Kanianka, Bošany - St. Turá, Handlová - N. Dubnica.

21. kolo 11. 4. o 13. h: Handlová - Kamenec, N. Dubnica - Bošany, St. Turá - Pov. Bystrica B, Kanianka - Ladce, Drietoma - N. Pravno, Tr. Stankovce - Sverepec, Púchov B - Lehota p/V, Šimonovany - Pov. Teplá.

22. kolo 18. 4. o 13.30 h: Kamenec - Šimonovany, Pov. Teplá - Púchov B, Lehota p/V - Tr. Stankovce, Sverepec - Drietoma, N. Pravno - Kanianka, Ladce - St. Turá, Pov. Bystrica B - N. Dubnica, Bošany - Handlová.

23. kolo 25. 4. o 13.30 h: Bošany - Kamenec, Handlová - Pov. Bystrica B, N. Dubnica - Ladce, St. Turá - N. Pravno, Kanianka - Sverepec, Drietoma - Lehota p/V, Tr. Stankovce - Pov. Teplá, Púchov B - Šimonovany.

24. kolo 2. 5. o 14. h: Kamenec - Púchov B, Šimonovany - Tr. Stankovce, Pov. Teplá - Drietoma, Lehota p/V - Kanianka, Sverepec - St. Turá, N. Pravno - N. Dubnica, Ladce - Handlová, Pov. Bystrica B - Bošany.

25. kolo 9. 5. o 14. h: Pov. Bystrica B - Kamenec, Bošany - Ladce, Handlová - N. Pravno, N. Dubnica - Sverepec, St. Turá - Lehota p/V, Kanianka - Pov. Teplá, Drietoma - Šimonovany, Tr. Stankovce - Púchov B.

26. kolo 16. 5. o 14.30 h: Kamenec - Tr. Stankovce, Púchov B - Drietoma, Šimonovany - Kanianka, Pov. Teplá - St. Turá, Lehota p/V - N. Dubnica, Sverepec - Handlová, N. Pravno - Bošany, Ladce - Pov. Bystrica B.

27. kolo 23. 5. o 14.30 h: Ladce - Kamenec, Pov. Bystrica B - N. Pravno, Bošany - Sverepec, Handlová - Lehota p/V, N. Dubnica - Pov. Teplá, St. Turá - Šimonovany, Kanianka - Púchov B, Drietoma - Tr. Stankovce.

28. kolo 30. 5. o 14.30 h: Kamenec - Drietoma, Tr. Stankovce - Kanianka, Púchov B - St. Turá, Šimonovany - N. Dubnica, Pov. Teplá - Handlová, Lehota p/V - Bošany, Sverepec - Pov. Bystrica B, N. Pravno - Ladce.

29. kolo 6. 6. o 14.30 h: N. Pravno - Kamenec, Ladce - Sverepec, Pov. Bystrica B - Lehota p/V, Bošany - Pov. Teplá, Bošany - Šimonovany, N. Dubnica - Púchov B, St. Turá - Tr. Stankovce, Kanianka - Drietoma.

30. kolo 13. 6. o 14.30 h: Kamenec - Kanianka, Drietoma - St. Turá, Tr. Stankovce - N. Dubnica, Púchov B - Handlová, Šimonovany - Bošany, Pov. Teplá - Pov. Bystrica B, Lehota p/V - Ladce, Sverepec - N. Pravno,

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  4. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  5. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  6. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  7. Bývanie v meste predlžuje život
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 534
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 490
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 115
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 778
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 456
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 230
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 058
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 784
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 461
  10. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 6 994
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Investície v meste zatiaľ pokračujú

Výpadok mestského rozpočtu je takmer 900 tisíc eur. Mesto má zámervyužiť podporu zo štátu. Pokračuje rekonštrukcia štadióna, dobrou správou je začiatok konania k výstavbe cyklotrasy.

Na štadióne aktuálne prebieha rozsiahla rekonštrukcia

Skromný hrdina z baráže o Euro. Šatka je v poľskom Lechu lídrom

Dostal šancu vo veľkom zápase a nesklamal. Dubnický odchovanec ĽUBOMÍR ŠATKA vytvoril vo finále baráže o futbalové ME stopérsku dvojičku s Milanom Škriniarom.

Obvinili 36-ročného muža, ktorý mal pod schodiskom drogové laboratórium

Považskobystrický vyšetrovateľ obvinil 36-ročného muža z Považskej Bystrice z drogovej trestnej činnosti a prečinu všeobecného ohrozenia.

Drogy v Považskej Bystrici.

Pribudlo takmer 2000 prípadov, 322 z nich je z Trenčianskeho kraja

Dnes do oficiálnych štatistík pribudlo 1 953 prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 z 10 723 PCR testov, čo predstavuje pozitivitu na úrovni 18,21 percenta.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?