Hádzaná muži príprava + hil - V sobotu na Považí vlaňajšia finálová repríza

HC Zubří – MŠK Pov. Bystrica 29:30 (11:13)

HC Zubří – MŠK Pov. Bystrica

29:30 (11:13)

V stredu sa viacerí priaznivci vybrali do haly na prípravný duel s maďarskou Tatabányou, no museli sa sklamaní vrátiť. Súper telefonicky na poslednú chvíľu zápas odvolal pre údajnú kalamitu, a tak Bystričania nastúpili na posledný prípravný duel v piatok v Zubří. Po nedávnom vysokom víťazstve o trinásť gólov sa Moravania pokúsili o reparát. Považania bez Trabelssieho a Vicenu od začiatku viedli neveľkým rozdielom, keď najvyšší náskok mali 5:9. Po zmene strán domáci vyrovnali na 14:14, ale odvtedy museli stále doťahovať náskok slovenského majstra. V závere stiahli na rozdiel gólu, no oproti hilkovému zápasu, kedy vyrovnali doma v poslednej minúte, svoj kúsok nedokázali zopakovať. Zubří: Luňák, Koleček, Mičkal, Pavlík 2, Bechný, Titkov 9/7, Říha, Randýsek 3, Kulišťák 7, Řezníček 1, Petr Hrachovec st. 7, Bláha, Dořičák, Plšek. Pov. Bystrica: Baďura, Drápal, Opoldík, P. Zaťko 2, Buchta 5, Korňan 4, Konušík, Spuchlák 6, S. Mažár 3, Polakovič 1, Ďuriš, Bočkay 2, Brezina 7/2. Vylúčení: 1:1 na 2 minúty. Sedmičky: 7/7 – 2/2. Rozhodoval Mičola.

Po takmer dvojmesačnej prestávke pokračuje HIL 19. kolom. Pre fanúšikov Považskej Bystrice bude mať prvý súťažný zápas roku 2004, ktorý sa hrá v sobotu 7. 2. o 18. h, pikantnú príchuť, veď dvojnásobní majstri SR privítajú vlaňajšieho finalistu a momentálne druhý celok HIL – Farmakol Tatran Prešov. Bystričania po nabitej jeseni, kde vinou odložených zápasov mali veľkú stratu, postupom času, ako zmazávali zápasové resty, sťahovali náskok družstiev pred nimi. Zverenci trénera I. Hargaša majú súperovi oplácať jesennú prehru v Prešove 24:28, k čomu budú potrebovať aj mohutnú divácku podporu. Pre fanúšikov sú v predpredaji pripravené o polovicu lacnejšie permanentky, ktoré platia aj na pohár či play off. Veríme, že chlapci sa po sobotňajšom dueli k súperovi bodovo opäť priblížia.

Ešte predtým, v stredu 4. 2. o 18. h privíta MŠK Pov. Bystrica v zápase II. kola Slovenského pohára LR Crystal Lednické Rovne. Hrá sa iba na jeden zápas, víťaz postúpi do jednozápasového štvrťfinále, ktoré je na programe po skončení základnej časti v apríli. (jš)

16. Hlohovec 18 1 1 16 358:584 3

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Mobilné odberové miesto na sídlisku SNP v Považskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.