O kráľovi jesene rozhodne posledné kolo Papradno

O kráľovi jesene rozhodne posledné kolo

Papradno – Horovce

4:2 (3:1)

Dobrý futbal priniesol dostatok gólov, o čo sa zaslúžili oba celky. Hostia sa snažili hroziť rýchlymi kontrami a prvá im vyšla už v 3. min. Kapitán Prekop efektne preloboval Klabníka. Papradno pridalo a vytvorilo si rad šancí. V 16. min vyrovnal Levčík a o osem minút bolo po strele Počiatka už 2:1. V 36. min dal na rozdiel dvoch gólov Černošík. Strelecké hody pokračovali aj po zmene strán. V 77. min premenil na dvakrát Počiatek jedenástku a posledné slovo mal štyri minúty pred koncom Štefina. Papradno: Klabník, M. Kolkus, Zboran, Briestenský, L. Balušík, Černošík (J. Balušík), Váchalík, Levčík, Počiatek, Hrebík (Patrik Babiar), Nemčík. Horovce: Lukáč, Štefanec, Floriš, Miškech, Štefina, Svorada, (Mišún), J. Dubový, Siekel, Prekop, M. Dubový, Kováč. ŽK: Briestenský – Svorada, Prekop. Pred 200 divákmi rozhodovali Bezdeda, Marušinec, J. Mazán. (lal)

B&B Sverepec – Borčice

4:2 (3:1)

Hoci sa hralo na ťažkom teréne, celky podali dobrý výkon. Už v 3. min premenil Folučka jedenástku. Po vyrovnávajúcom góle Kasenčáka vydržala remíza hosťom iba dve minúty, na 2:1 dával Žilinčík po prihrávke Stachu. Situácia sa opakovala aj pred odchodom do kabín, kedy si obaja veľmi dobre hrajúci Sverepčania úlohy zopakovali. Nádej na bod dal Borčiciam opäť Kasenčák, ale v 81. min ju sfúkol bombou z dvadsiatich piatich metrov Stacha. Sverepec: Pružinský, Martinec (Baránek), Folučka, Štedrák, Richtárik, Hôrkový (Letko), Valášek, Pavlík, Žilinčík, Križan (Biel), Stacha. Borčice: Hudcovský, Matuščin, Solin, M. Veselý, Bobot, Burdej, Kubica, Rác, Nomilner, Novosedliak, Kasenčák. Pred 50 divákmi rozhodovali M. Mazán, Mičuda, Ondráš. (mk)

Ilava – Udiča

5:1 (3:1)

Hostia nezopakovali dobrý výkon proti lídrovi a v 15. min inkasovali po strele Pagáča po prvý raz. O desať minút zvyšoval Makás, no po polhodine hry bolo 2:1, keď znížil Zemančík. O dve minúty vrátil všetko do starých koľají Pagáč. V 51. min dal na rozdiel triedy Fulec, aby v 75. min zavŕšil hattrick najlepší hráč na ihrisku Pagáč. Ilava: T. Cabaj, Domáň, Ilončiak (Vrábel), Šedo (Ptáček), J. Barkáč), Staňo, G. Cabaj, Marienka, Makás, Fulec, Pagáč. Udiča: Bašo, Drblík, Richtárik, Mikula, Harvánek, Vala, Cigánik, Chochel (Trško), Matušík, I. Doblej, Zemančík. ŽK: Fulec – Zemančík. Pred 100 divákmi rozhodovali Brundza, Koleno, Mičuda. (br)

Beluša – Prejta

5:3 (2:3)

Lepší úvod si hostia nemohli ani priať. V 4. min otvoril skóre Ronec, o dve minúty dal na 0:2 Malovec a po sedemnástich minútach bolo zásluhou Bušíka 0:3! Na ihrisku začala zbytočne narastať nervozita a občas sa viac diskutovalo ako hralo. V 28. min znížil Petríček, ktorý o päť minút priblížil Belušu k bodu. V 55. min vyrovnal Kvasnica, ktorý sa nemýlil ani o desať minút. Tieňom stretnutia bolo zranenie gólmana Porubčana, ktorý bol chvíľku v bezvedomí a skončil v nemocnici s otrasom mozgu. V 82. min uzavrel bohaté skóre Boháčik. Beluša: Kopčan, Kubena, Mužlay, Slávik, Kvasnica (Kušík), Medňanský, Cíbik, Ciesar, Petríček, Michálek, Boháčik. Prejta: Porubčan (Šatka), Ronec, Trnka, Novosád, Bachar, Palček, Kubiš, Turza, Bušík (Hasidlo), Malovec, Duras. ŽK: Boháčik, Mužlay, Kubena – Ronec. Pred 150 divákmi rozhodovali Stratený, Pivková, Oselský. (str)

Plevník – Brvnište

1:1 (1:0)

Hralo sa na premočenom trávniku, ktorý vyhovoval viac domácim. V 20. min využil nedorozumenie obrany F. Ďurkech a poslal loptu do prázdnej brány. V 38. min mieril Miniarik z priameho kopu z dvadsiatich piatich metrov do spojnice. Päť minút pred odchodom do kabín zneškodnil bravúrne J. Čapliar priamy kop Gaňu. Po zmene strán prišiel nápor hostí, lenže Plevníku vychádzal dokonale ofsajd systém. V 85. min dostal dlhú loptu do šestnástky M. Čapliar a po chybe striedajúceho Ilka prekonal strelou do opačného rohu Smataníka. Remíza bola zaslúžená. Plevník: Smataník, Tomaník, Jurčaga, Butko, Čižmárik, J. Kucharík (Bajza), Jakubec (Ilko), Gaňo, F. Ďurkech (Tamáši), Monček, Mir. Krameň. Brvnište: J. Čapliar, M. Hároník, Vališík, B. Čapliar, M. Čapliar, Šamaj, Miniarik, Barbosa, Španihel (Holiš), Šlesár, J. Hároník (Priesečan). ŽK: Mir. Kremeň. Pred 80 divákmi rozhodovali Zvak, Súlovský, Hrabovský. (zva)

Raven – Podmanín

6:0 (2:0)

Už v 6. min dal z trestného kopu utešený gól Jozef Gardian. Ďalší pridal v 44. min Židek. V 49. min pridal Kremen tretí úspech. Po hodine hry sa prezentoval pekným zákrokom najlepší hráč hostí, brankár Mičúch. O päť minút dal na hrozivých 4:0 P. Mišutka a o ďalšiu minútu strelil piaty gól Martinka. Štvrťhodinu pred záverom zvýšil na 6:0 z jedenástky gólman J. Jánošík, ktorý dal druhý gól v priebehu týždňa. V 78. min sa „červenal“ Ján Kostelanský. Domáci, hoci hrali bez Masaryka, vyhrali zaslúžene nad snaživými hosťami, ktorým to jednoducho nešlo. Pov. Bystrica: Jánošík, Trúchlik, Martinka, L. Pavlík (Špirko), Jozef Gardian, M. Kukučka (Barbosa), P. Ištok, Labuda, Židek, M. Pavlík (P. Mišutka), Kremen. Podmanín: Mičúch, P. Sovík, P. Kostelanský st., Majtán (Peter Gardian), Pilár, Ján Kostelanský, J. Mišutka, Adamčík, L. Kostelanský, P. Kostelanský ml., Jozef Kostelanský. ŽK: L. Kostelanský, Majtán. ČK. Ján Kostelanský. Pred 160 divákmi rozhodovali Cíbik, Ondráš, Tanuška.

Ján Borčányi

Ladce – Pružina

2:1 (1:0)

V prvom polčase boli lepším celkom domáci, ktorí sa ujali vedenia v 38. min Prekopom. Keď zvýšil ten istý hráč o desať minút na 2:0, zdalo sa byť všetko jasné. Cementári sa uspokojili a nevyužili ďalšie šance. Galko išiel sám na Valáška, ale nepochodil. Pružina prebrala iniciatívu a v 69. min znížil Mikušík na rozdiel gólu. Až do záverečného hvizdu sa báli domáci o výsledok. Ladce: Faturík, Vyhnička (Porubčan), Patka, Jamrich, Šedík, Koštialik, Koyš, E. Mražík (Filiač), Prekop (Hujo), Galko, Mar. Habánek. Pružina: Valášek, Zaťko, M. Kvaššay, R. Kvaššay, Janúch, I. Kardoš, Mikušík, M. Jakubech, V. Haviar, Špánik, Fabuš. ŽK: Prekop. Pred 50 divákmi rozhodovali Švec, Dobrodenka, Kováčik. (fga)

2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  4. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  9. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  10. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?

Pribudlo viac ako tisíc nakazených

PCR testy v pondelok odhalili 1 021 nakazených, laboratóriá otestovali 6 545 vzoriek.

Pozitivita klesá pomaly, poznáme výsledky aj príčiny

Tretie kolo testovania prebehlo takmer v celom Púchovskom okrese. Výsledok bol nad Slovenským priemerom.