Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

III. liga muži 9. kolo

III. liga muži 9. kolo D. Vestenice - L. Rovne

4:0 (1:0)

V 33. min po centri Masný z voleja otvoril gólový účet stretnutia. V 62. min Kočiš vysunul strelecky disponovaného Masného - 2:0. V 66. min zahrával Árgyusi z pravej strany šestnástky priamy kop - 3:0. O štrnásť minút Masný zavŕšil svoj zápasový hetrik. L. Rovne: Minarech, Melíšek, Martinka (63. Bajza), Bagin, Šatka, Basila (69. Mišík), Turza, Nosický (44. Holeščák), Grendel, Václavík, Tomana. ŽK: Kočiš, Árgyusi, Mikláš - Bagin, Grendel, Basila. Pred 500 divákmi rozhodoval Sánta. (mv)

Púchov B - Z. Moravce

3:3 (2:0)

Domáce mužstvo získalo od začiatku miernu prevahu a v 15. min po najkrajšej akcii zápasu, keď si pätica domácich vymenila loptu na jeden dotyk až do šestnástky, skóroval ľavačkou Ondrička. Prevaha rezervy extraligistu pokračovala naďalej a v 28. min dal na 2:0 po vynikajúcej individuálnej akcii Bakoš. Po polčase, kedy museli gumári vystriedať dva obranné piliere, Fila a Buchtu, dali hostia v 46. min kontaktný gól Ondrejkom. Púchovské béčko sa nevzdalo a v 51. min po peknej prihrávke Škripca zvyšoval na 3:1 Škorvánek. Hráči ViOnu vycítili, že obrana nestojí na pevných nohách. V 65. min znížil opäť na rozdiel gólu Chren a o tri minúty vyrovnal Vondra. Do konca zápasu sa oba celky snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no gól už nepadol. Matador B: Valach, Štofík, Buchta (46. Jurga), Brisuda, Rosina, Priečko (75. Medgyesi), Filo (46. Madara), Ondrička, Bakoš, Škorvánek, Škripec. ŽK: Rosina - Dudáš, Štucika, Tesársky. Pred 200 divákmi rozhodoval Kravárik. (mk)

Ostatné výsledky: Lapáš - Bánovce 3:0, Trnava B - Levice 1:1, Štúrovo - Myjava 0:0, Nemšová - J. Bohunice 3:1, Komárno - Topoľčany 3:1, N. Zámky - Neded 1:1.

3. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  4. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  5. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  6. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 893

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

Aktuálne platí pre okresy Považská Bystrica, Martin, Žilina, Zlaté Moravce, Partizánske, Bánovce nad Bebravou a Prievidza.

9 h
Diagnostika testov na ochorenie Covid-19.

Počet osôb s pozitívnym PCR testom klesol minulý týždeň v kraji o 15 percent

16 h
Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.