V. liga muži 6. kolo

Častkovce – Prečín 4:0 (0:0) V prvom polčase sa

Častkovce – Prečín

4:0 (0:0)

V prvom polčase sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Na začiatku druhého polčasu sa však domáci už naplno presadili, v rozpätí deviatich minút skórovali trikrát a o zápase bolo prakticky rozhodnuté. Štvrtý gól domácich strelil oslávenec Ondrejička, ktorý si tak dal pekný darček k 26. narodeninám. Góly: M. Madro 2 (1 z 11 m), Madera, Ondrejička. Prečín: Zábojník, Raček, Melicherík, Hrnčiarik, Faciník, Ligas, Mojžišík, Lieskovský, Blaško, Micheľ, Šarlay, striedali Melicherík, Kopáč, Birošík. ŽK: Blaško, Micheľ, Mojžišík. Rozhodoval Meluš, 150 divákov. (mam)

Košeca – Kanianka

3:2 (0:1)

V prvom polčase sa hra odvíjala väčšinou medzi šestnástkami. Domáca obrana zaspala pri prvom góle, keď hlavičkou Lisý skóroval. V druhom polčase ušiel opäť domácej obrane hosťujúci hráč, tá ho faulovala a Nemec z jedenástky zvýšil na 0:2. Domácim vyšlo striedanie, keď čerstvý hráč na ihrisku (a prakticky jediný „domáci“ hráč) Brtáň dvoma gólmi vyrovnal skóre zápasu. V poslednej minúte stretnutia rozhodol o domácom víťazstve Sviečka gólom z jedenástky. Hostí môže mrzieť premrhaný sľubný náskok zo začiatku druhého polčasu. Góly: Brtáň 2, Sviečka (11 m) - Lisý, Nemec (11 m). Košeca: Perniš, Országh, Decký, Sviečka, Jakuš, Pleva, Riško, Filo, Šupka, Švikruha, Sokol, striedali Brtáň, Závodný, Plešivčák. Rozhodoval Kolena, 250 divákov. (šk)

Krásno – H. Poruba

2:0 (1:0)

Na nerovnom teréne si domáci v hodovom zápase vypracovali viacero dobrých streleckých príležitostí, z ktorých strelili dva góly. Hostia hrali pekný technický futbal, ich snaha však skončila pri šestnástke domácich. Víťazstvo domácich je preto zaslúžené. Góly: R. Kopčo, Dragula. (ga)

Lehota – Malé Lednice

0:0

Hral sa veľmi kvalitný zápas zásluhou oboch mužstiev, ale i napriek enormnej snahe útočníkov na obidvoch stranách gól diváci v zápase nevideli. Rozhodoval Z. Kukan, 350 divákov. (jm)

Pov. Teplá – V. Uherce

2:1 (1:0)

Domáci si v zápase vytvorili viacero dobrých streleckých príležitostí a už do polčasu sa ujali vedenia gólom Almassyho z jedenástky. Po zmene strán sa tomu istému hráčovi naskytla príležitosť kopať aj druhýkrát pokutový kop, tentoraz však neuspel. Snaživí hostia o pár minút na to vyrovnali, domáci však kontrolovali hru, druhým gólom zvýšili na 2:1 a pripísali si tri body. Góly: Almássy (11 m), Hybben – Blaho. Rozhodoval Hoferka. (mal)

Ostatné výsledky: Tr. Jastrabie - Z. Kostoľany 4:0, Podolie - Rybany 1:0, Brezová - Dežerice 4:2.

4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne

Radoslav Augustín vpravo.

Mal našliapnuté do veľkého futbalu. Darilo sa mu v mládežníckych kategóriách Slovana Bratislava, belasí ho však viackrát sklamali. RADOSLAV AUGUSTÍN ešte pre radosť kope šiestu ligu.

5 h

V piatok pribudlo na Slovensku 2 848 nových prípadov nákazy ochorením COVID-19. Laboratóriá vykonali celkovo 15 731 PCR testov. Pribudlo ďalších 109 úmrtí.

11 h

V okrese Považská Bystrica sa starostovia a primátor dozvedeli skutočné štatistiky pozitívnych za ich obce. Počet pacientov v nemocnici neustále stúpa.

14 h

Až osem plavcov Považskobystrického plaveckého oddielu (PBPO) sa predstavilo v dňoch 16.-21.2.2021 na kontrolných pretekoch na 25 m bazéne v Šamorínskej bubline.