II. trieda
5. kolo: D. Kočkovce – Dulov 1:3 (0:0), Škvarna – Baláž 2, Suchánek, Podvažie – N. Dubnica 1:1 (1:1), T. Martinka (11 m) – M. Prekop, Lúky – Kolačín 5:1 (3:1), Ofúkaný 3, Dlapa, Ondrička – vlastný, Streženice – Pruské 0:0, Mikušovce – Lysá 3:0 (2:0), vlastný, Martin Hoštacký, S. Borovský, D. Mariková – Milochov 1:4 (1:2), Hudek – Sučanský, R. Zúbek st., Babiš, Pavlovič, Bolešov – Trstie 1:1 (1:1), Škrovánek (11 m) – I. Pružinec.
1. Streženice 5 4 1 0 12:2 13
2. Pruské 5 4 1 0 9:1 13
3. Dulov 5 3 1 1 21:5 10
4. Mikušovce 5 3 1 1 20:5 10
5. Milochov 5 3 1 1 8:4 10
6. Lúky 5 3 0 2 12:8 9
7. Kolačín 5 2 1 2 10:13 7
8. N. Dubnica 5 1 3 1 6:4 6
9. D. Kočkovce 5 2 0 3 8:13 6
10. Podvažie 5 1 2 2 9:9 5
11. Trstie 5 1 2 2 9:12 5
12. D. Mariková 5 1 0 4 4:29 3
13. Bolešov 5 0 1 4 2:15 1
14. Lysá 5 0 0 5 6:16 0
III. A trieda
5. kolo: H. Breznica – Tunežice 2:1 (0:1), Brnák, Červený – Palček, D. Breznica – Lednica 4:1 (2:0), Provazník, Ilavský, Baláž, Lenčeš – Barka, Púchov – Kameničany 2:10 (1:3), Fúrik, Sapák – Dohňanský 4, Buday 3, Bednárik, Slivka, Bagin, K. Podhradie – Kvašov 2:4 (1:2), Kušnier, Cíbik – J. Gereg 2, Duchoň, P. Pilný, Tuchyňa – Č. Kameň 2:1 (1:1), Šulík, Backo – Martiš, Ilava B – Zubák 5:0 (5:0), Brunovský 3, D. Barták, Poliak.
1. Ilava B 5 5 0 0 32:5 15
2. Tuchyňa 5 4 0 1 13:6 12
3. Kameničany 5 3 1 1 19:8 10
4. Kvašov 5 3 1 1 14:11 10
5. Lednica 5 2 2 1 15:7 8
6. H. Breznica 5 2 2 1 10:7 8
7. Č. Kameň 5 2 1 2 11:11 7
8. D. Breznica 5 2 1 2 8:9 7
9. Zubák 5 1 0 4 5:14 3
10. K. Podhradie 5 1 0 4 7:19 3
11. Púchov 5 1 0 4 14:35 3
12. Tunežice 5 0 0 5 6:22 0
III. B trieda
5. kolo: Visolaje – Stupné 8:1 (6:0), Malinovský 2, Kresáň 2, Šatka 2, Kozák, M. Zbín – Sojčík, Orlové B – Šebešťanová 2:6 (0:2), D. Sárinec 2 – J. Petrík 3, M. Petrík 2, P. Petrík, Nimnica – Brvnište B 9:3 (4:0), Majtán 4, Belás 2, Škrko 2, Marman – Kostelanský, Badač, Fusko, Vrchteplá – Jasenica 1:2 (0:1), Jančiga – I. Milo, Kališík, Praznov – Rozvoj Sverepec 2:0 (0:0), Šamaj, M. Šaradín, Bodiná – Nosice 2:1 (1:0), Zaťko, Ernek - Kováčik.
1. Nimnica 5 4 1 0 25:6 13
2. Šebešťanová 5 4 0 1 26:12 12
3. Visolaje 5 3 2 0 25:9 11
4. Praznov 5 3 1 1 13:6 10
5. Orlové B 5 3 1 1 17:11 10
6. Stupné 5 3 0 2 16:16 9
7. Vrchteplá 5 2 1 2 10:10 7
8. Jasenica 5 1 1 3 9:13 4
9. Sverepec 5 1 1 3 7:12 4
10. Bodiná 5 1 1 3 7:20 4
11. Brvnište B 5 0 1 4 6:26 1
12. Nosice 5 0 0 5 3:23 0
I. trieda dorast
5. kolo: Beluša – Papradno 2:1 (0:0), Kalus 2 – Šibík, Plevník – D. Kočkovce 6:3 (3:0), Kušnier 3, Š. Tamáši 2, M. Tamáši - Palme 3,Visolaje – Podmanín 4:0 (2:0), Krála 2, Pazdera, Sojčák, Mikušovce – Pruské 0:2 (0:0), Bagin 2, Pružina – Lysá 4:5 (1:2), M. Košút 2, T. Košút, Ondrušek – J. Kobzáň 2, Pitvorec, Hamala, Janíček, Košeca – Udiča 5:1 (0:1), Galko 2, Sedláček, Surový, Srovnal – Turičík, Domaniža – Prejta 7:1 (1:1), T. Kardoš 2, Miroslav Kvaššay 2, Valášek, M. Král, Barančík – Hric.
1. Plevník 5 5 0 0 24:10 15
2. Visolaje 5 3 1 1 17:10 10
3. Beluša 5 3 1 1 14:7 10
4. Lysá 5 3 1 1 16:10 10
5. Domaniža 5 3 0 2 17:6 9
6. Papradno 5 2 2 1 15:10 8
7. Pruské 5 2 0 3 12:15 6
8. Pružina 5 2 0 3 11:15 6
9. Mikušovce 5 2 0 3 7:11 6
10. Prejta 5 2 0 3 11:18 6
11. D. Kočkovce 5 1 2 2 15:18 5
12. Podmanín 5 1 1 3 9:18 4
13. Udiča 5 1 0 4 9:19 3
14. Košeca 5 1 0 4 9:19 3
II. trieda dorast
5. kolo: M. Lednice – Podvažie 6:1 (2:1), Čertík 3, Rybárik, Mihál, Juríček – Blaško, Orlové – Pov. Bystrica 1:4 (0:3), Povoda – Pajger 2, Skýpala, Hlavoň, Bolešov – H. Poruba 2:0 (2:0), Brindza, Kopačka, Prečín a Rozvoj Sverepec mali voľno.
1. P. Bystrica 4 3 0 1 15:5 9
2. Bolešov 4 3 0 1 14:5 9
3. M. Lednice 4 3 0 1 14:7 9
4. Prečín 3 3 0 0 5:2 9
5. H. Poruba 4 1 0 3 6:7 3
6. Podvažie 3 1 0 2 7:15 3
7. Orlové 5 1 0 4 7:15 3
8. Sverepec 3 0 0 3 3:15 0
I. trieda st. žiaci
5. kolo: Košeca – Lysá 4:1 (1:1), Kočík 3, Palček – Brindza, Pov. Teplá – Papradno 2:1 (1:0), Kolek, Kallo – Hrebičík,Orlové – Domaniža 2:2 (1:0), Čapliar, Mrišo – M. Kardoš 2, Prečín – Kolačín 0:5 (0:2), P. Smolka 2, J. Smolka, Vereš, Matej, Tuchyňa – Ladce 10:0 (4:0), A. Mikoláš 5, M. Mikoláš 2, Letko, Monček, Filo, Bolešov – Beluša 2:1 (1:1), Mikula, Trenčan – Baránek, Plevník – Dohňany 1:0 (1:0), B. Kremeň.
1. Tuchyňa 5 4 0 1 19:7 12
2. Bolešov 5 4 0 1 12:5 12
3. Domaniža 5 3 2 0 10:3 11
4. Plevník 5 3 1 1 16:11 10
5. P. Teplá 5 3 0 2 11:11 9
6. Orlové 5 2 2 1 15:15 8
7. Lysá 5 2 1 2 18:11 7
8. Kolačín 5 2 1 2 13:12 7
9. Košeca 5 2 1 2 11:10 7
10. Ladce 5 2 1 2 13:18 7
11. Beluša 5 2 0 3 20:10 6
12. Dohňany 5 1 0 4 14:10 3
13. Papradno 5 0 1 4 7:16 1
14. Prečín 5 0 0 5 1:41 0
II. trieda st. žiaci
5. kolo: D. Kočkovce – Horovce 2:2 (1:1), Crkoň, Hurta – Čillík, Burdej, Podvažie – Pruské 2:1 (0:1), Hluchý, Melicherík – Bachratý,Lúky – Stupné 1:0 (1:0), Ľ. Dundek, Streženice – Hatné 11:0 (4:0), Glozík 3, Miho 2, Blaško 2, Gažo, Vojtek, Drahuta, vlastný, Dulov – D. Mariková 3:2 (1:2), R. Kováč 2, Jurček – Husár 2, H. Poruba mala voľno.
1. Podvažie 4 3 1 0 16:1 10
2. Lúky 4 3 1 0 18:4 10
3. Pruské 5 3 0 2 16:3 9
4. Horovce 5 2 2 1 12:8 8
5. Streženice 4 2 1 1 14:3 7
6. H. Poruba 4 2 1 1 14:5 7
7. Stupné 5 2 1 2 7:5 7
8. Dulov 5 2 1 2 9:23 7
9. Hatné 5 1 0 4 1:40 3
10. D. Mariková 5 0 1 4 7:14 1
11. D. Kočkovce 4 0 1 3 3:11 1
I. trieda ml. žiaci
5. kolo: Pov. Bystrica – Podmanín 3:0 (3:0), Majan, Kováčik, Šlesár, Ladce – Brvnište 0:0, N. Dubnica – Beluša 3:2 (2:1), Vaško 2, Prekop za domácich, M. Lednice – Dohňany 0:7 (0:2), Albert 3, Brun, Kohutiar, Muška, Zigo, Ilava - Púchov C 1:6 (0:2), Egly – Revák 2, Kmošena 2, Körmendy, Fúsik, L. Rovne a Jasenica mali voľno. (jš)
1. N. Dubnica 5 5 0 0 34:6 15
2. Beluša 5 3 0 2 31:10 9
3. Púchov C 4 3 0 1 22:9 9
4. Ilava 5 3 0 2 16:14 9
5. L. Rovne 3 2 1 0 12:4 7
6. Ladce 6 2 1 3 7:27 7
7. P. Bystrica 5 1 1 3 4:8 4
8. Dohňany 5 1 1 3 9:14 4
9. Podmanín 3 1 0 2 4:9 3
10. Jasenica 4 1 0 3 4:28 3