Nedeľa, 16. máj, 2021 | Meniny má SvetozárKrížovkyKrížovky

futbalový víkend

Pohár ZsFZ 2. kolo 10. 9. o 16. h: Orlové – Domani

ža (Kvaššay, Faltejsek, Tekeľ/Španihel).

III. liga muži 6. kolo 13. 9. o 16. h: Myjava – Púchov B (Laco, Sluk, Kravárik/Medovič), L. Rovne – Lapáš (Ježík, Koníček, Valla/Gádoši 14. 9.).

IV. liga muži 6. kolo 14. 9. o 16. h.: Domaniža – Chtelnica (Kasáš, Kálman, Černák/Baláž), Vrbové – Orlové (Gašparovič, Kútny, Michálek/Olach).

V. liga muži 6. kolo 14. 9. o 16. h: Častkovce – Prečín (Meluš, J. Mokoš, Mišák/Ševčík), Košeca – Kanianka (Kolena, Gádoši, Hafrovič/Tvaroška), Krásno – H. Poruba (Urbanovský, Cibulka, Divéky/Schmidt), Lehota – M. Lednice (Z. Kukan, Strečko, P. Kováč/Duba), Pov. Teplá – V. Uherce (Hoferka, J. Oppenberger, Babrnák/Pribil).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. dorast 7. kolo 13. 9. o 10. a 12.30 h: Dubnica – Inter (Košecký, Janček, Ježík, Mikulaj/Hodoško).

II. liga st. + ml. dorast 7. kolo 13. 9. o 10. a 12.30 h: Pov. Bystrica – Koba (Čacho, Matúš, Hoferka/Slovák).

III. liga st. + ml. dorast 6. kolo 13. 9. o 10. a 12.30 h: Galanta – Dubnica B (Paulovič, Macháček, I. Gálik/Krnáč).

IV. liga dorast 6. kolo 14. 9. o 13.30 h: Hlohovec – Ilava (Žalud, Haršány), L. Rovne – Brezová (Koníček, Valla).

V. liga dorast 6. kolo 13. 9. o 10. h: Pov. Bystrica – St. Turá (Štefanec, Štepanovič, v Orlovom), Ladce – Kanianka (Tekeľ, Majerík, o 16. h), Pov. Teplá – Šimonovany (Štefanec, Štepanovič, o 16. h), Sverepec – Tr. Stankovce (Štefanec, ObFZ, 14. 9. o 13.30 h v Orlovom), Lehota – Dohňany (Strečko, P. Kováč, 14. 9. o 13.30 h), Bošany – N. Dubnica (Igaz, Adamkovič, 14. 9. o 13.30 h).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. žiaci 5. kolo 13. 9. o 10. a 12. h: Púchov – Dúbravka (Briestenský, Marcinát, Bulko).

II. liga st. + ml. žiaci 6. kolo 13. 9. o 13.30 a 15.30 h: Vráble – L. Rovne (F. Farkaš, Chlebo), D. Streda – Pov. Bystrica (Štepanovič, Faltejsek, v M. Blahove 14. 9. o 10. a 12. h). 14. kolo 10. 9. o 13.30 a 15.30 h: Pov. Bystrica – Komárno (Panák, Janas), Trenčín – L. Rovne (Fabian, V. Kováč, o 14. a 16. h).

III. liga st. + ml. žiaci 6. kolo 13. 9. o 10. a 12. h: Chtelnica – Púchov B (Gibas, Miklovič), Dubnica B – Piešťany (Gádoši, Hafrovič, v Košeci 14. 9. o 10. a 11.30 h), Pov. Bystrica – Prievidza C (J. Kováč, ObFZ, 14. 9. 10. a 11.45 h). 14. kolo 8. 9. o 10. a 11.45 h: Púchov B – Senica (Vánik, Zigo), Bánovce B – Dubnica B (Košík, Mišák, 10. 9. o 13.30 a 15.30 h), Chtelnica – Pov. Bystrica B (Macháček, Krelik, 10. 9. o 13.30 a 15.30 h).

Skryť Vypnúť reklamu

Krajská súťaž st. žiaci 6. kolo 13. 9. o 15.30 h: Ilava – D. Súča (Vánik, Zigo), N. Dubnica – Chynorany (Babrnák, Otiepka), Pružina – Drietoma (Badár, J. Kováč), Prejta – Nemšová (V. Kováč, ­ObFZ, 14. 9. o 10.30 h).

Delegačná listina ObFZ

Nedeľa 14. septembra

I. trieda 6. kolo o 16. h: Papradno – Prejta (Weissabel, Hanták, Kvaššay /Doblej), Udiča – Brvnište (Zvak, Andová /Križan), Borčice – Podmanín (Strýček, Pivková, ZsFZ /Andrašík), Horovce – Pružina (Brundza, Oselský, Koleno /Lieskovský), B&B Sverepec – Ladce (Pavlačka ZsFZ, ZsFZ /Podmaník), Ilava – Pov. Bystrica (Petrušek, Vyhlídal, Kováčik /Pacúch), Beluša – Plevník (Dobrodenka, J. Mazán, ZsFZ /Španihel).

II. trieda 6. kolo o 16. h: Dulov – Trstie (Kolek, Krčmárik /Mazán), Milochov – Bolešov (Švec, Pagáč /Osrman), Lysá – D. Mariková (Bednár, Súlovský /Vráblik), Pruské – Mikušovce (Marušinec, Jakúbek, Bezdeda /Blanárik), Streženice – Kolačín (Ivaniš, Dohňanský /Barinka), N. Dubnica – Lúky (Kapila, M. Mazán /Kamenický), D. Kočkovce – Podvažie (F. Kováč, Mičuda /Lintner).

III. A trieda 6. kolo o 16. h: Tunežice – Zubák (Novotková), Č. Kameň – Ilava B (Tanuška),Kvašov – Tuchyňa (Dočár), Kameničany – K. Podhradie (Čiernik), Lednica – Púchov (P. Stratený, M. Stratený), H. Breznica – D. Breznica (Pecuš, Cíbik /Loužecký).

III. B trieda 6. kolo o 16. h: Nosice – Visolaje (Mikulčík, Milčík), Rozvoj Sverepec – Bodiná (Kameník, Pauer v D. Lieskove), Jasenica – Praznov (Lehotský, Pajerchin), Brvnište B – Vrchteplá (Andová, Pauer – 13. 9. o 16. h), Šebešťanová – Nimnica (Kollár, Hrabovský /Demáček), Stupné – Orlové B (Bušovský, Brundza – 13. 9. o 16. h).

I. trieda dorast 6. kolo o 13.30 h: Papradno – Prejta (Kvaššay, Hanták), Udiča – Domaniža (Andová, Zvak), Lysá – Košeca (Súlovský, Bednár), Pruské – Pružina (Jakúbek, Bezdeda), Podmanín – Mikušovce (Mlyniský), D. Kočkovce – Visolaje (Mičuda, F. Kováč), Beluša – Plevník (J. Mazán, Dobrodenka).

II. trieda dorast 6. kolo o 13.30 h: Rozvoj Sverepec – H. Poruba (Pauer, Kameník), Pov. Bystrica – Bolešov (Krčmárik, Paška – 13. 9. o 12.30 h), Podvažie – Prečín (Hrabovský, Kollár), Orlové a M. Lednice majú voľno.

I. trieda st. žiaci 6. kolo o 10.30 h: Papradno – Lysá (Lehotský), Dohňany – Košeca (Tanuška o 9. h), Beluša – Plevník (Mikulčík o 9. h), Ladce – Bolešov (M. Stratený), Tuchyňa – Kolačín (Petrušek o 11. h), Domaniža – Prečín (Oselský), Pov. Teplá – Orlové (Brundza).

II. trieda st. žiaci 6. kolo o 10.30 h: Horovce – D. Mariková (Koleno o 14. h), Hatné – H. Poruba (Pajerchin), Stupné – Streženice (Bušovský), Pruské – Lúky (ObFZ), D. Kočkovce – Podvažie (Dočár), Dulov má voľno.

I. trieda ml.žiaci 6. kolo o 10.30 h: Dohňany – Púchov C (Tanuška), Beluša – M. Lednice (Mikulčík), Brvnište – N. Dubnica (Kolek), Podmanín – Ladce (Mlyniský), L. Rovne – Jasenica (Pecuš), Ilava a Pov. Bystrica majú voľno. (r)

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  2. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  3. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  4. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  5. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  6. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  7. Prečo Slováci nemajú rezervy?
  8. Chcete, aby mali školáci Čerstvé hlavičky? Hlasujte
  9. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania
  10. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  1. Ľudia vymieňajú autá za elektrobicykle. Záujem v Trenčíne rastie
  2. Opäť štartuje projekt Futbal v meste
  3. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
  4. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  5. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
  6. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  7. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  8. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  9. Budějovický Budvar je posledný český národný podnik
  10. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  1. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 16 476
  2. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 12 648
  3. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 10 274
  4. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 8 365
  5. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 7 710
  6. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 134
  7. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku 6 785
  8. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus® 6 357
  9. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 198
  10. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 5 479
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Daniel Gachulinec na tréningu slovenskej hokejovej reprezentácie.

V konečnej nominácii Slovenska na hokejový šampionát v Rige zostal Považskobystričan DANIEL GACHULINEC (27). Inteligentný obranca, ktorý myslí aj na budúcnosť.

6 h
Zámok Bojnice

Do 17. ročníka podujatia Noc múzeí a galérií sa zapojilo 72 múzeí, 15 galérií a 14 spriaznených múzejných inštitúcií.

8 h

V sobotu si v 30 obciach volia starostu či poslancov, platia opatrenia. Doplňujúce voľby sa konajú z rôznych dôvodov.

17 h
ilustračná foto

PCR testy odhalili 258˙prípadov nákazy koronavírusom, laboratóriá otestovali 6 728 vzoriek.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Záchranárov na miesto nešťastia spustil vrtuľník lanovou technikou.

9 h

Do známej celoslovenskej súťaže sa zapojilo rekordných 29 obcí zo siedmich krajov.

15 h

Pri udalosti sa nikto nezranil.

21 h

Miloš Jeseňák, primár oddelenia klinickej imunológie a alergológie Univerzitnej nemocnice Martin, tvrdí, že očkovanie je jediná cesta k zlepšeniu situácie. Bez neho môžeme rátať s ďalšou vlnou.

13. máj

Už ste čítali?