Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

V. liga muži 4. kolo

V. liga muži 4. kolo Lehota – Pov. Teplá

2:0 (0:0)

Snahu hostí pribrzdilo už v 5. min zranenie brankára Janecha, ktorý si pri zákroku vykĺbil rameno. Šancu na gól pri sóle nevyužil Hybben a do polčasu si náhradný gólman, útočník Popelka, udržal čisté konto. Bezgólový stav trval až do 70. min, kedy otvoril skóre po vyrazenej strele Dobrotka. Hostia pridali, vypracovali si šance, lenže Almasy a Vojtek mierili tesne vedľa brány. Do otvorenej obrany hostí vnikol v 80. min Mendel a potvrdil výhru domácich. Pov. Teplá: Janech, Almasy, Hlušek, Bednář, Galbavý, R. Zlatoš, M. Zlatoš (Vojtek), Koreník, Hybben, Popelka, Mucha. Rozhodoval Gróf. (rk)

Podolie – H. Poruba

3:2 (2:2)

Hostia mali dobrý úvod, keď v 4. min otvoril gólový účet M. Puček – 0:1. Potom domáci využili diery v hosťujúcej obrane a v 20. min Radošinský vyrovnal. O päť minút Ostrenka dostal Podolie do vedenia, ale nováčik zásluhou Prostináka v 40. min vyrovnal. Keď sa zdalo, že mužstvá si body podelia, po dlhom aute sa k lopte v 90. min dostal M. Hrušovský a dal víťazný gól. H. Poruba: P. Puček, M. Staňo ml. (M. Staňo st.), J. Živčic, P. Živčic, Krajči, R. Puček, M. Puček, Mráz, Prostinák, Vrábel, Vojtek. Rozhodoval Vajzer. (sta)

Tr. Jastrabie – Prečín

1:0 (0:0)

Nástup patril domácim, ale Prečín podržal skvelý Zábojník, ktorý zlikvidoval niekoľko šancí. Hostia sa spamätali, ale M. Lieskovský nevyužil dva sólové úniky, keď raz mieril do brankára a razy mimo. V 65. min nepokryla obrana Prečína v päťke Peťovského, ktorý dal jediný gól. V nadstavenom čase fauloval domáci brankár za cenu žltej karty unikajúceho hráča Prečína, no z trestného kopu J. Faciník bránu tesne minul. Prečín: Zábojník, Raček, Pavol Melicherík, Hrnčiarik, J. Faciník, Ligas, Kopáč, Mojžišík, Lieskovský (Birošík), Blaško, Michel (Kmeťko). (mam)

Krásno – M. Lednice

2:1 (1:0)

V kvalitnom zápase mali domáci navrch a využili v 11. min chybu obrany Kopčom – 1:0. Potom sa útoky striedali a každé z mužstiev nastrelilo po dve žrde. V 60. min R. Žiak s pomocou obrany M. Ledníc zvýšil na 2:0. Päť minút pred koncom J. Čelko po samostatnej akcii znížil, ale v závere tlak hostí vyrovnanie nepriniesol. M. Lednice: Moravík, P. Lednický, J. Lednický, Ľ. Vančo, R. Lednický, Dudák, J. Čelko, Bielik, P. Vančo, J. Vančo, T. Čelko. (led)

Košeca – Dežerice

4:0 (0:0)

V prvom polčase mali miernu prevahu domáci, ale nedokázali dopraviť loptu súperovej brány. Najväčšiu šancu mal Bellák, no brankár jeho nepríjemnú strelu vyrazil. V druhom polčase po Gajdošovej prihrávke Filo hlavou do protipohybu otvoril skóre. Ten istý hráč v 73. min zvýšil na 2:0. Potom sa hostia položili a 77. min Jakuš zvýšil na 3:0. Posledný klinec zatĺkol v 79. min Pleva. Košeca: Poštrk, Riško (Tomša), Sviečka, Országh, Jakuš, Pleva, Brtáň (Plešivčák), Filo, Gajdoš (Závodný), Bellák, Suchý (Tomša). (šk)

Ostatné výsledky: Z. Kostoľany – Rybany 0:0, Brezová – V. Uherce 1:2 (1:1), Častkovce – Kanianka 1:2 (1:2).

6. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  7. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  8. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  9. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  2. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  3. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  4. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  5. Stiahnite si stovky e-kníh
  6. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  7. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 132

Natália Chanová je úspešnou riešiteľkou sudoku a logických úloh.

Rodáčke z Horných Kočkoviec NATÁLII CHANOVEJ to páli. Mladá maturantka sa pravidelne zúčastňuje súťaží v riešení sudoku a logických úloh a pravidelne v nich aj boduje.

Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.