Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

futbalový víkend

Pohár ZsFZ 1. kolo 20. 8. o 17. h: N. Pravno – Orlové (Gašparovič, M. Caňo, Bušík/Baláž), Prievidza B – Domaniža (Kútny, Cibulka, Urbanovský/Ohlas).

III. liga muži 3. kolo 24. 8. o 17. h: Púchov B – Topoľčany (Jambor, Santa, Sluk/Šulla, v Doh­ňanoch o 10.30 h), Levice – L. Rovne (Valla, Mikulaj, Barczi/P. Gádoši).

IV. liga muži 3. kolo 24. 8. o 17. h: Domaniža – Chynorany (Hengerics, Ábel, Dvornák/Ohlas), Orlové – N. Rudno (Žákech, Fabian, V. Kováč/Kuchara).

V. liga muži 3. kolo 24. 8. o 17. h: Pov. Teplá – Brezová (I. Guliš, Ďatko, Labai/Novotka), M. Lednice – Košeca (Hoferka, Skaličan, J. Oppenberger/Haršányi), H. Poruba – Častkovce (M. Szabo, Sklenár, V. Kukan/Čapek), Rybany – Prečín (Titurus, Szmuda, H. Kováč/Šubert).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. dorast 4. kolo 23. 8. o 10. a 12.30 h: Púchov – Dubnica (Vnuk, Janas, Gunda, Škarda/Hodoško).

II. liga st. + ml. dorast 3. kolo 20. 8. o 14.30 a 17. h: Pov. Bystrica – Šaľa (Poruban, Janček, Zigo). 4. kolo 23. 8. o 10. a 12.30 h: FC ViON – Pov. Bystrica (P. Bachratý, Grznár, Pintér).

III. liga st. + ml. dorast 3. kolo 23. 8. o 10. a 12.30 h: Dubnica B – Bánovce (Ježík, Truhlík, Ješko/Španihel, v Košeci).

IV. liga dorast 3. kolo 23. 8. o 14.30 h: D. Vestenice – Ilava (F. Farkaš, R. Farkaš), Zeleneč – L. Rovne (Ješko, Truhlík, 24. 8. o 14.30 h).

V. liga dorast 3. kolo 24. 8. o 14.30 h: Pov. Teplá – Sverepec (Badár, Tekeľ, 23. 8. o 17. h), Tr. Stankovce – Pov. Bystrica B (Šťastný, Nedveď, 23. 8. o 17. h), Dohňany – Ladce (Santa, Sluk, o 13. h), St. Turá – N. Dubnica (Gróf, Šálek).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. žiaci 2. kolo 23. 8. o 10. a 12. h: Dubnica – Myjava (Matúš, Skaličan, Hoferka), Trnava – Púchov (Gibas, Macháček, I. Gálik, ihrisko Rybníky).

II. liga st. + ml. žiaci 3. kolo 23. 8. o 10. a 11.30 h: L. Rovne – Nitra B (Poruban, Zigo), Pov. Bystrica – Prievidza B (Panák, Kvaššay, o 10. a 11.45 h).

III. liga st. + ml. žiaci 3. kolo 21. 8. o 15. a 17. h: Skalica – Pov. Bystrica B (Otrísal, Túbl), N. Mesto – Dubnica B (Šálek, J. Oppenberger, 23. 8. o 10. a 12. h), Púchov B – Brezová (Skaličan, J. Oppenberger, 24. 8. o 10. a 11.45 h).

Krajská súťaž starší žiaci 3. kolo 23. 8. o 17. h: Pružina – Prejta (Briestenský, Kvaššay), Bošany – N. Dubnica (J. Mokoš, Cabaj), Drietoma – Ilava (R. Oppenberger, Otiepka, 24. 8. o 10. h).

Skryť Vypnúť reklamu

Delegačná listina ObFZ

Nedeľa 24. augusta

I. trieda 3. kolo 17. h: Ilava – Papradno (Strýček, Ivaniš, ZsFZ /Loužecký), Beluša – B&B Sverepec (Vyhlídal, Dobrodenka, Švec /Chalmoviansky), Plevník – Horovce (Pavlačka, Petrušek, J. Mazán /Pacúch), Pov. Bystrica – Borčice (Weissabel, I. Hanták, Pivková /Španihel), Ladce – Udiča (Turčan, Marušinec, Bezdeda /Križan), Pružina – Prejta (Dohnanský, Dočár, ZsFZ /Lieskovský), Podmanín – Brvnište (Koleno, Andová, ZsFZ /Boško).

II. trieda 3. kolo o 17. h: N. Dubnica – Dulov (Cíbik, Tanuška /Pecko), D. Kočkovce – Kolačín (Kolek, Krčmárik /Barinka), Podvažie – Pruské (Kameník, Hrabovský /Doblej), Lúky – Lysá (Brundza, Oselský /Osrman), Streženice – Milochov (Kapila, M. Stratený /Blanárik), Mikušovce – Trstie (M. Mazán, Jakúbek /Kamenický), D. Mariková – Bolešov (Kollár, Bednár /Podmaník).

III. A trieda 3. kolo o 17. h: Lednica – Tunežice (Pivková, F. Kováč – 10.30 h), H. Breznica – Kameničany (Pagáč), D. Breznica – Kvašov (F. Kováč, Mikoláš), Púchov – Č. Kameň (Gančár, P. Stratený o 15. h v Nimnici), K. Podhradie – Zubák (Švec, Jakúbek o 10.30 h), Tuchyňa – Ilava B (Kováčik, Mikulčík /Lintner).

III. B trieda 3. kolo o 17. h: Visolaje - Šebešťanová (Zvak, Pajerchin), Stupné – Brvnište B (Súlovský, Pauer /Andrašík), Orlové B – Jasenica (Krčmárik, Kolek – 23. 8. o 17. h), Nimnica – Rozvoj Sverepec (P. Stratený, Gančár), Vrchteplá – Nosice (Bušovský), Praznov – Bodiná (Paška).

I. trieda dorast 3. kolo o 14.30 h: D. Kočkovce – Papradno (Krčmárik, Kolek), Beluša – Podmanín (Dobrodenka, Švec), Plevník – Pruské (Petrušek, J. Mazán o 14. h), Visolaje – Lysá (Pajerchin, Zvak), Mikušovce – Udiča (Jakúbek, M. Mazán), Pružina – Prejta (Dočár, Dohnanský), Košeca – Domaniža (ObFZ).

II. trieda dorast 3. kolo o 14.30 h: Podvažie – Rozvoj Sverepec (Hrabovský, Kameník), M. Lednice – Pov. Bystrica (ZsFZ, ZsFZ o 14. h), Prečín – H. Poruba (Tomášek), Orlové – Bolešov (Bednár, Kollár).

I. trieda st. žiaci 3. kolo o 10.30 h: Domaniža – Papradno (Kameník), Pov. Teplá – Kolačín (Bušovský), Orlové – Ladce (Brundza), Prečín – Beluša (Tomášek), Tuchyňa – Dohňany (Kapila o 11. h), Bolešov – Lysá (ObFZ). Plevník – Košeca (Oselský).

II. trieda st. žiaci 3. kolo o 10.30 h: Pruské – Horovce (Ivaniš), D. Kočkovce – Stupné (Tanuška), Podvažie – Hatné (Andová), Streženice – D. Mariková (M. Stratený o 15. h), H. Poruba – Dulov (Pagáč), Lúky majú voľno.

I. trieda ml. žiaci 3. kolo o 10.30 h: L. Rovne – Podmanín (Dočár), Jasenica – Brvnište (Pauer o 15. h), Pov. Bystrica – Beluša (Pivková o 15.15 h), Ladce – Dohňany (Mikulčík), N. Dubnica – Ilava (Marušinec), M. Lednice – Púchov C (Súlovský).(r)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 968
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 958
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 268
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 035
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 153
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 132
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 456
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 255
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 063
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 956
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Minister vnútra SR Roman Mikulec, predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačového brífingu k vyhodnoteniu doterajších výsledkov celoplošného skríningu na ochorenie COVID-19.

Najvyššie pozitivita bola podľa predsedu vlády Igora Matoviča za sobotu zaznamenaná v okrese Revúca.

3 h
ilustračné foto

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

4 h
Športová hala sa premenila na testovacie centrum

Počas soboty testovala väčšina obcí, v mestách boli desiatky odberových miest. Na sumárne výsledky z celého skríningu si musíme počkať, za sobotu sú však už známe.

5 h

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

18 h

Už ste čítali?