oblastné futbalové súťaže II. trieda
2. kolo: Dulov – D. Mariková 11:1 (5:1), Gatial 5, M. Cíbik 2, Mikoláš 2, Suchánek, Róbert Baláž – Rak, Mikušovce – Bolešov 3:0 (1:0), S. Borovský 3 (2 z 11 m),Trstie – Streženice 0:3 (0:3), J. Brezáni, Šimo, Pavlis, Milochov – Lúky 2:0 (1:0), Babiš, R. Zúbek st., Lysá – Podvažie 3:5 (2:2), P. Barninec 2, K. Barninec – Zelenák 4, Michálek (11 m), Pruské – D. Kočkovce 2:0 (0:0), Tomanica, Pisarčík, Kolačín – N. Dubnica 1:1 (0:1), Ľ. Čačko – P. Orosz.
1. Mikušovce 2 2 0 0 13:0 6
2. Streženice 2 2 0 0 7:0 6
3. Pruské 2 2 0 0 3:0 6
4. Podvažie 2 1 1 0 6:4 4
5. Milochov 2 1 1 0 3:1 4
6. Kolačín 2 1 1 0 3:2 4
7. Dulov 2 1 0 1 12:3 3
8. Lúky 2 1 0 1 4:3 3
9. D. Kočkovce 2 1 0 1 2:3 3
10. N. Dubnica 2 0 1 1 1:2 1
11. Lysá 2 0 0 2 4:7 0
12. Trstie 2 0 0 2 1:7 0
13. Bolešov 2 0 0 2 0:7 0
14. D. Mariková 2 0 0 2 1:21 0
III. A trieda
2. kolo: Tunežice – Tuchyňa 3:5 (3:2), Kalus 2, Juríček – Živčic 3, Mikoláš, vlastný, Ilava B – K. Podhradie 10:2 (5:0), Brunovský 3, Baďura 3, P. Barták 2, M. Puček, Otáhel – Kušnier (11 m), Pučkovica, Zubák – Púchov 3:4 (2:2), Lipták, Duval, Kováč - Samuhel 2, Sapák 2, Č. Kameň – D. Breznica 2:3 (1:1), Prekop 2 – Baláž 2, Gábriš, Kvašov – H. Breznica 3:2 (0:1), J. Pilný, Ľ. Miček ml., M. Prekop – Drahuta, Červený, Kameničany – Lednica 2:2 (1:0), Bagin, Trenčan – Miloš Egly, Staňo.
1. Ilava B 2 2 0 0 21:4 6
2. Tuchyňa 2 2 0 0 9:3 6
3. Lednica 2 1 1 0 6:2 4
4. Kameničany 2 1 1 0 6:3 4
5. Zubák 2 1 0 1 5:4 3
6. D. Breznica 2 1 0 1 3:4 3
7. Kvašov 2 1 0 1 3:6 3
8. Púchov 2 1 0 1 6:14 3
9. Č. Kameň 2 0 1 1 4:5 1
10. H. Breznica 2 0 1 1 4:5 1
11. Tunežice 2 0 0 2 4:9 0
12. K. Podhradie 2 0 0 2 2:14 0
III. B trieda
2. kolo: Visolaje – Praznov 2:2 (0:0), Kojtál 2 – Štefanica, P. Gardian, Bodiná – Vrchteplá 1:1 (1:1), Martyščák – Búšfy, Nosice – Nimnica 0:5 (0:5), Vaniak 2, Majtán 2, Burianec, Rozvoj Sverepec – Orlové B 2:2 (1:1), J. Illo, Berdár – D. Sárinec, Galčík, Jasenica – Stupné 2:3 (1:0), Mako, Kušnier (11 m) – Michal Ulbrík, E. Hrebík (11 m), Čamaj, Brvnište B – Šebešťanová 1:7 (0:3), Baninec – K. Petrík 4, Šamaj 2, M. Petrík.
1. Nimnica 2 2 0 0 11:1 6
2. Šebešťanová 2 2 0 0 12:3 6
3. Stupné 2 2 0 0 6:2 6
4. Orlové B 2 1 1 0 10:2 4
5. Vrchteplá 2 1 1 0 4:3 4
6. Visolaje 2 0 2 0 3:3 2
7. Praznov 2 0 1 1 4:5 1
8. Sverepec 2 0 1 1 2:5 1
9. Bodiná 2 0 1 1 2:7 1
10. Brvnište B 2 0 1 1 2:8 1
11. Jasenica 2 0 0 2 4:8 0
12. Nosice 2 0 0 2 0:13 0
I. trieda dorast
2. kolo: Košeca – Papradno 1:6 (1:3), Sedláček – Macošinec 3, Lališ 2, A. Kozáček, Domaniža – Pružina 2:1 (0:1), Miroslav Kvaššay, Barenčík – A. Fabuš, Prejta – Mikušovce 3:1 (1:1), Vysocký 3 – Martin Gašpárek, Udiča – Visolaje 1:3 (1:3), Turičík – Sojčák, Martinka, Krála, Lysá – Plevník 2:3 (1:1), Hamala, Pitvorec – Š. Tamáši, M. Tamáši, Dodek, Pruské – Beluša 1:4 (1:2), Bolebruch – Klučka, Bednár, Šedík, Kačenka, Podmanín – D. Kočkovce 2:1 (1:1), Palme za hostí.
1. Plevník 2 2 0 0 10:2 6
2. Visolaje 2 2 0 0 8:4 6
3. Papradno 2 1 1 0 9:4 4
4. Podmanín 2 1 1 0 5:4 4
5. Lysá 2 1 0 1 4:3 3
6. Beluša 2 1 0 1 4:3 3
7. D. Kočkovce 2 1 0 1 6:6 3
8. Prejta 2 1 0 1 6:6 3
9. Domaniža 2 1 0 1 3:3 3
10. Pružina 2 1 0 1 3:3 3
11. Mikušovce 2 1 0 1 3:4 3
12. Pruské 2 0 0 2 5:9 0
13. Košeca 2 0 0 2 2:8 0
14. Udiča 2 0 0 2 1:10 0
II. trieda dorast
2. kolo: Rozvoj Sverepec – Orlové 2:5 (2:3), Kopinec, Klácik – Podolák 2, Bielik, Pohoda, Janda, Bolešov – Prečín odložené na 21. 9., H. Poruba – M. Lednice 2:3 (0:3), Hofierka, A. Staňo – Čertík, Hulín, Čerňanský, Pov. Bystrica a Podvažie mali voľno.
1. M. Lednice 2 2 0 0 7:4 6
2. P. Bystrica 1 1 0 0 9:2 3
3. Orlové 2 1 0 1 6:4 3
4. Prečín 1 1 0 0 2:1 3
5. H. Poruba 1 0 0 1 2:3 0
6. Bolešov 1 0 0 1 2:4 0
7. Sverepec 1 0 0 1 2:5 0
8. Podvažie 1 0 0 1 2:9 0
I. trieda st. žiaci
2. kolo: Papradno – Plevník 2:5 (1:1), Tóth, Lapuník – B. Kremeň 3, S. Buday 2, Košeca – Bolešov 1:0 (0:0), Palček, Lysá – Tuchyňa 3:1 (1:1), J. Drienik 2, Brundza – Jurenka, Dohňany – Prečín 10:0 (4:0), Zigo 4, Valášek 3, Valient, Staňo, Piška, Beluša – Orlové 4:1 (1:0), Loduha 2, Sviečka, Pazdera – Čapliar, Ladce – Pov. Teplá 5:2 (0:1), Podmaninec 2, Kučera 2, Mosoriak – Urík, Kallo, Kolačín – Domaniža 1:1 (1:1), Holiš – T. Lednický.
1. Lysá 2 2 0 0 14:1 6
2. Kolačín 2 1 1 0 5:4 4
3. Domaniža 2 1 1 0 2:1 4
4. Dohňany 2 1 0 1 12:3 3
5. Plevník 2 1 0 1 7:5 3
6. Beluša 2 1 0 1 7:5 3
7. Ladce 2 1 0 1 5:3 3
8. Bolešov 2 1 0 1 3:3 3
9. Košeca 2 1 0 1 2:2 3
10. Tuchyňa 2 1 0 1 3:4 3
11. P. Teplá 2 1 0 1 6:8 3
12. Orlové 2 1 0 1 4:6 3
13. Papradno 2 0 0 2 5:9 0
14. Prečín 2 0 0 2 0:21 0
II. trieda st. žiaci
2. kolo: Horovce – H. Poruba 4:1 (2:1), Čilling 3, Burdej – R. Puček, Dulov – Streženice 2:1 (1:1), Jurček, Kováč – Baláž (11 m), D. Mariková – Lúky 3:3 (3:1), Husár 2, Čelko za domácich, Hatné – D. Kočkovce 1:0 (1:0), Šarlay, Stupné – Pruské 1:0 (0:0), Beniač, Podvažie malo voľno. Z 1. kola: Podvažie – D. Mariková 3:0 kontumačne.
1. Horovce 2 2 0 0 7:2 6
2. Lúky 2 1 1 0 10:4 4
3. Pruské 2 1 0 1 11:1 3
4. Podvažie 1 1 0 0 3:0 3
5. Stupné 2 1 0 1 2:3 3
6. Dulov 2 1 0 1 3:8 3
7. Hatné 2 1 0 1 1:11 3
8. Streženice 2 0 1 1 1:2 1
9. D. Mariková 2 0 1 1 3:6 1
10. H. Poruba 2 0 1 1 1:4 1
11. D. Kočkovce 1 0 0 1 0:1 0
I. trieda ml. žiaci
2. kolo: Púchov C – N. Dubnica 2:7 (1:2), Ilava – Ladce 6:0 (3:0), Gocman 2, Ondrušík 2, Pružinec, Šándor, Dohňany – Pov. Bystrica 0:0, Beluša – Jasenica 13:1 (3:0), Sagan 4, Slávik 3, Melišík 2, Dezort, Velič, Bulejčík, vlastný – Baštek, Brvnište – L. Rovne 1:1 (0:1), Šamaj – Ďurčík, Podmanín a M. Lednice mali voľno. Z 1. kola: Jasenica – Dohňany 3:0 kont. (jš)
1. N. Dubnica 2 2 0 0 17:2 6
2. Ilava 2 2 0 0 11:1 6
3. L. Rovne 2 1 1 0 6:4 4
4. Beluša 2 1 0 1 16:6 3
5. Púchov C 2 1 0 1 10:8 3
6. Jasenica 2 1 0 1 4:13 3
7. Brvnište 1 0 1 0 1:1 1
8. Dohňany 2 0 1 1 0:3 1
9. P. Bystrica 2 0 1 1 1:5 1
10. Podmanín 0 0 0 0 0:0 0
11. M. Lednice 1 0 0 1 0:10 0
12.Ladce 2 0 0 2 1:14 0