Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

vyžrebovanie vyšších futbalových súťaží - ročník 2003/2004

vyžrebovanie vyšších futbalových súťaží - ročník 2003/2004 - muži + dorast III. liga muži

1. kolo – 10. 8. o 17. h: L. Rovne - FC ViON, Myjava/T. Lúka – J. Bohunice, Levice - Topoľčany, Bánovce – Neded, Púchov B – N. Zámky, Lapáš - Komárno, Trnava B – Nemšová, Štúrovo – D. Vestenice.

2. kolo – 17. 8. o 17. h: FC ViON – D. Vestenice, Nemšová – Štúrovo, Komárno - Trnava B, N. Zámky – Lapáš, Neded - Púchov B, Topoľčany - Bánovce, J. Bohunice - Levice, L. Rovne – Myjava/T. Lúka.

3. kolo – 24. 8. o 17. h: Myjava/T. Lúka - FC ViON, Levice – L. Rovne, Bánovce – J. Bohunice, Púchov B - Topoľčany, Lapáš – Neded, Trnava B – N. Zámky, Štúrovo - Komárno, D. Vestenice – Nemšová.

Skryť Vypnúť reklamu

4. kolo – 31. 8. o 17. h: FC ViON – Nemšová, Komárno – D. Vestenice, N. Zámky – Štúrovo, Neded - Trnava B, Topoľčany – Lapáš, J. Bohunice - Púchov B, L. Rovne - Bánovce, Myjava/T. Lúka - Levice.

5. kolo – 7. 9. o 16. h: Levice - FC ViON, Bánovce – Myjava/T. Lúka, Púchov B – L. Rovne, Lapáš – J. Bohunice, Trnava B - Topoľčany, Štúrovo – Neded, D. Vestenice – N. Zámky, Nemšová - Komárno.

6. kolo – 14. 9. o 16. h: FC ViON - Komárno, N. Zámky – Nemšová, Neded – D. Vestenice, Topoľčany – Štúrovo, J. Bohunice - Trnava B, L. Rovne – Lapáš, Myjava/T. Lúka - Púchov B, Levice - Bánovce.

7. kolo – 21. 9. o 15. h: Bánovce - FC ViON, Púchov B - Levice, Lapáš – Myjava/T. Lúka, Trnava B – L. Rovne, Štúrovo – J. Bohunice, D. Vestenice - Topoľčany, Nemšová – Neded, Komárno – N. Zámky.

Skryť Vypnúť reklamu

8. kolo – 28. 9. o 15. h: FC ViON – N. Zámky, Neded - Komárno, Topoľčany – Nemšová, J. Bohunice – D. Vestenice, L. Rovne – Štúrovo, Myjava/T. Lúka - Trnava B, Levice – Lapáš, Bánovce - Púchov B.

9. kolo – 5. 10. o 14.30 h: Púchov B - FC ViON, Lapáš - Bánovce, Trnava B - Levice, Štúrovo – Myjava/T. Lúka, D. Vestenice – L. Rovne, Nemšová – J. Bohunice, Komárno - Topoľčany, N. Zámky – Neded.

10. kolo – 12. 10. o 14.30 h: FC ViON – Neded, Topoľčany – N. Zámky, J. Bohunice - Komárno, L. Rovne – Nemšová, Myjava/T. Lúka – D. Vestenice, Levice – Štúrovo, Bánovce - Trnava B, Púchov B – Lapáš.

11. kolo – 19. 10. o 14. h: Lapáš - FC ViON, Trnava B - Púchov B, Štúrovo - Bánovce, D. Vestenice - Levice, Nemšová – Myjava/T. Lúka, Komárno – L. Rovne, N. Zámky – J. Bohunice, Neded - Topoľčany.

Skryť Vypnúť reklamu

12. kolo – 26. 10. o 14. h: FC ViON - Topoľčany, J. Bohunice – Neded, L. Rovne – N. Zámky, Myjava/T. Lúka - Komárno, Levice – Nemšová, Bánovce – D. Vestenice, Púchov B – Štúrovo, Lapáš - Trnava B.

13. kolo – 2. 11. o 13.30 h: Trnava B - FC ViON, Štúrovo – Lapáš, D. Vestenice - Púchov B, Nemšová - Bánovce, Komárno - Levice, N. Zámky – Myjava/T. Lúka, Neded – L. Rovne, Topoľčany – J. Bohunice.

14. kolo – 9. 11. o 13.30 h: FC ViON – J. Bohunice, L. Rovne - Topoľčany, Myjava/T. Lúka – Neded, Levice – N. Zámky, Bánovce - Komárno, Púchov B – Nemšová, Lapáš – D. Vestenice, Trnava B – Štúrovo.

15. kolo – 16. 11. o 13. h: Štúrovo - FC ViON, D. Vestenice - Trnava B, Nemšová – Lapáš, Komárno - Púchov B, N. Zámky - Bánovce, Neded - Levice, Topoľčany – Myjava/T. Lúka, J. Bohunice – L. Rovne.

IV. liga muži

1. kolo – 10. 8. o 17. h: Senica B - Chynorany, Domaniža – N. Rudno, Vrbové - Hrnčiarovce, Orlové – Partizánske, Chtelnica – V. Kostoľany, N. Pravno - Šimonovany, Tovarníky – H. Streda, N. Mesto – Prievidza B.

2. kolo – 17. 8. o 17. h: Chynorany – Prievidza B, H. Streda – N. Mesto, Šimonovany - Tovarníky, V. Kostoľany – N. Pravno, Partizánske - Chtelnica, Hrnčiarovce - Orlové, N. Rudno - Vrbové, Senica B – Domaniža.

3. kolo – 24. 8. o 17. h: Domaniža - Chynorany, Vrbové – Senica B, Orlové – N. Rudno, Chtelnica - Hrnčiarovce, N. Pravno – Partizánske, Tovarníky – V. Kostoľany, N. Mesto - Šimonovany, Prievidza B – H. Streda.

4. kolo – 31. 8. o 17. h: Chynorany – H. Streda, Šimonovany – Prievidza B, V. Kostoľany – N. Mesto, Partizánske - Tovarníky, Hrnčiarovce – N. Pravno, N. Rudno - Chtelnica, Senica B - Orlové, Domaniža - Vrbové.

5. kolo – 7. 9. o 16. h: Vrbové - Chynorany, Orlové – Domaniža, Chtelnica – Senica B, N. Pravno – N. Rudno, Tovarníky - Hrnčiarovce, N. Mesto – Partizánske, Prievidza B – V. Kostoľany, H. Streda - Šimonovany.

6. kolo – 14. 9. o 16. h: Chynorany - Šimonovany, V. Kostoľany – H. Streda, Partizánske – Prievidza B, Hrnčiarovce – N. Mesto, N. Rudno - Tovarníky, Senica B – N. Pravno, Domaniža - Chtelnica, Vrbové - Orlové.

7. kolo – 21. 9. o 15. h: Orlové - Chynorany, Chtelnica - Vrbové, N. Pravno – Domaniža, Tovarníky – Senica B, N. Mesto – N. Rudno, Prievidza B - Hrnčiarovce, H. Streda – Partizánske, Šimonovany – V. Kostoľany.

8. kolo – 28. 9. o 15. h: Chynorany – V. Kostoľany, Partizánske - Šimonovany, Hrnčiarovce – H. Streda, N. Rudno – Prievidza B, Senica B – N. Mesto, Domaniža - Tovarníky, Vrbové – N. Pravno, Orlové - Chtelnica.

9. kolo – 5. 10. o 14.30 h: Chtelnica - Chynorany, N. Pravno - Orlové, Tovarníky - Vrbové, N. Mesto – Domaniža, Prievidza B – Senica B, H. Streda – N. Rudno, Šimonovany - Hrnčiarovce, V. Kostoľany – Partizánske.

10. kolo – 12. 10. o 14.30 h: Chynorany – Partizánske, Hrnčiarovce – V. Kostoľany, N. Rudno - Šimonovany, Senica B – H. Streda, Domaniža – Prievidza B, Vrbové – N. Mesto, Orlové - Tovarníky, Chtelnica – N. Pravno.

11. kolo – 19. 10. o 14. h: N. Pravno - Chynorany, Tovarníky - Chtelnica, N. Mesto - Orlové, Prievidza B - Vrbové, H. Streda – Domaniža, Šimonovany – Senica B, V. Kostoľany – N. Rudno, Partizánske - Hrnčiarovce.

12. kolo – 26. 10. o 14. h: Chynorany - Hrnčiarovce, N. Rudno – Partizánske, Senica B – V. Kostoľany, Domaniža - Šimonovany, Vrbové – H. Streda, Orlové – Prievidza B, Chtelnica – N. Mesto, N. Pravno - Tovarníky.

13. kolo – 2. 11. o 13.30 h: Tovarníky - Chynorany, N. Mesto – N. Pravno, Prievidza B - Chtelnica, H. Streda - Orlové, Šimonovany - Vrbové, V. Kostoľany – Domaniža, Partizánske – Senica B, Hrnčiarovce – N. Rudno.

14. kolo – 9. 11. o 13.30 h: Chynorany – N. Rudno, Senica B - Hrnčiarovce, Domaniža – Partizánske, Vrbové – V. Kostoľany, Orlové - Šimonovany, Chtelnica – H. Streda, N. Pravno – Prievidza B, Tovarníky – N. Mesto.

15. kolo – 16. 11. o 13. h: N. Mesto - Chynorany, Prievidza B - Tovarníky, H. Streda – N. Pravno, Šimonovany - Chtelnica, V. Kostoľany - Orlové, Partizánske - Vrbové, Hrnčiarovce – Domaniža, N. Rudno – Senica B.

V. liga muži

1. kolo – 10. 8. o 17. h: Brezová - T. Jastrabie, Lehota – Krásno, Pov. Teplá - Dubnica B, V. Uherce – Podolie, M. Lednice – Častkovce, Dežerice - Z. Kostoľany, H. Poruba – Prečín, Kanianka – Rybany.

2. kolo – 17. 8. o 17. h: T. Jastrabie – Rybany, Prečín – Kanianka, Z. Kostoľany - H. Poruba, Častkovce – Dežerice, Podolie - M. Lednice, Dubnica B - V. Uherce, Krásno - Pov. Teplá, Brezová – Lehota.

3. kolo – 24. 8. o 17. h: Lehota - T. Jastrabie, Pov. Teplá – Brezová, V. Uherce – Krásno, M.Lednice - Dubnica B, Dežerice – Podolie, H. Poruba – Častkovce, Kanianka - Z. Kostoľany, Rybany – Prečín.

4. kolo – 31. 8. o 17. h: T. Jastrabie – Prečín, Z. Kostoľany – Rybany, Častkovce – Kanianka, Podolie - H. Poruba, Dubnica B – Dežerice, Krásno - M. Lednice, Brezová - V. Uherce, Lehota - Pov. Teplá.

5. kolo – 7. 9. o 16. h: Pov. Teplá - T. Jastrabie, V. Uherce – Lehota, M. Lednice – Brezová, Dežerice – Krásno, H. Poruba - Dubnica B, Kanianka – Podolie, Rybany – Častkovce, Prečín - Z. Kostoľany.

6. kolo – 14. 9. o 16. h: T. Jastrabie - Z. Kostoľany, Častkovce – Prečín, Podolie – Rybany, Dubnica B – Kanianka, Krásno - H. Poruba, Brezová – Dežerice, Lehota - M. Lednice, Pov. Teplá - V. Uherce.

7. kolo – 21. 9. o 15. h: V. Uherce - T. Jastrabie, M. Lednice - Pov. Teplá, Dežerice – Lehota, H. Poruba – Brezová, Kanianka – Krásno, Rybany - Dubnica B, Prečín – Podolie, Z. Kostoľany – Častkovce.

8. kolo – 28. 9. o 15. h: T. Jastrabie – Častkovce, Podolie - Z. Kostoľany, Dubnica B – Prečín, Krásno – Rybany, Brezová – Kanianka, Lehota - H. Poruba, Pov. Teplá – Dežerice, V. Uherce - M. Lednice.

9. kolo – 5. 10. o 14.30 h: M. Lednice - T. Jastrabie, Dežerice - V. Uherce, H. Poruba - Pov. Teplá, Kanianka – Lehota, Rybany – Brezová, Prečín – Krásno, Z. Kostoľany - Dubnica B, Častkovce – Podolie.

10. kolo – 12. 10. o 14.30 h: T. Jastrabie – Podolie, Dubnica B – Častkovce, Krásno - Z. Kostoľany, Brezová – Prečín, Lehota – Rybany, Pov. Teplá – Kanianka, V. Uherce - H. Poruba, M. Lednice – Dežerice.

11. kolo – 19. 10. o 14. h: Dežerice - T. Jastrabie, H. Poruba - M. Lednice, Kanianka - V. Uherce, Rybany - Pov. Teplá, Prečín – Lehota, Z. Kostoľany – Brezová, Častkovce – Krásno, Podolie - Dubnica B.

12. kolo – 26. 10. o 14. h: T. Jastrabie - Dubnica B, Krásno – Podolie, Brezová – Častkovce, Lehota - Z. Kostoľany, Pov. Teplá – Prečín, V. Uherce – Rybany, M. Lednice – Kanianka, Dežerice - H. Poruba.

13. kolo – 2. 11. o 13.30 h: H. Poruba - T. Jastrabie, Kanianka – Dežerice, Rybany - M. Lednice, Prečín - V. Uherce, Z. Kostoľany - Pov. Teplá, Častkovce – Lehota, Podolie – Brezová, Dubnica B – Krásno.

14. kolo – 9. 11. o 13.30 h: T. Jastrabie – Krásno, Brezová - Dubnica B, Lehota – Podolie, Pov. Teplá – Častkovce, V. Uherce - Z. Kostoľany, M. Lednice – Prečín, Dežerice – Rybany, H. Poruba – Kanianka.

15. kolo – 16. 11. o 13. h: Kanianka - T. Jastrabie, Rybany - H. Poruba, Prečín – Dežerice, Z. Kostoľany - M. Lednice, Častkovce - V. Uherce, Podolie - Pov. Teplá, Dubnica B – Lehota, Krásno – Brezová.

III. liga ml. + st. dorast

1. kolo – 10. 8. o 12. a 14.30 h: Senica - N. Mesto, Nemšová – Galanta, Kolárovo - Piešťany, N. Zámky – D. Streda, ČFK Nitra – Bánovce, Topoľčany - Komárno, Dubnica B – TTS Trenčín, Sereď – Prievidza B.

2. kolo – 17. 8. o 12 a 14.30 h: N. Mesto – Prievidza B, TTS Trenčín – Sereď, Komárno - Dubnica B, Bánovce – Topoľčany, D. Streda - ČFK Nitra, Piešťany - N. Zámky, Galanta - Kolárovo, Senica – Nemšová.

3. kolo – 24. 8. o 12 a 14.30 h: Nemšová - N. Mesto, Kolárovo – Senica, N. Zámky – Galanta, ČFK Nitra - Piešťany, Topoľčany – D. Streda, Dubnica B – Bánovce, Sereď - Komárno, Prievidza B – TTS Trenčín.

4. kolo – 31. 8. o 12 a 14.30 h: N. Mesto – TTS Trenčín, Komárno – Prievidza B, Bánovce – Sereď, D. Streda - Dubnica B, Piešťany – Topoľčany, Galanta - ČFK Nitra, Senica - N. Zámky, Nemšová - Kolárovo.

5. kolo – 7. 9. o 11. 13.30 h: Kolárovo - N. Mesto, N. Zámky – Nemšová, ČFK Nitra – Senica, Topoľčany – Galanta, Dubnica B - Piešťany, Sereď – D. Streda, Prievidza B – Bánovce, TTS Trenčín - Komárno.

6. kolo – 14. 9. o 11. a 13.30 h: N. Mesto - Komárno, Bánovce – TTS Trenčín, D. Streda – Prievidza B, Piešťany – Sereď, Galanta - Dubnica B, Senica – Topoľčany, Nemšová - ČFK Nitra, Kolárovo - N. Zámky.

7. kolo – 21. 9. o 10. a 12.30 h: N. Zámky - N. Mesto, ČFK Nitra - Kolárovo, Topoľčany – Nemšová, Dubnica B – Senica, Sereď – Galanta, Prievidza B - Piešťany, TTS Trenčín – D. Streda, Komárno – Bánovce.

8. kolo – 28. 9. o 10. a 12.30 h: N. Mesto – Bánovce, D. Streda - Komárno, Piešťany – TTS Trenčín, Galanta – Prievidza B, Senica – Sereď, Nemšová - Dubnica B, Kolárovo – Topoľčany, N. Zámky - ČFK Nitra.

9. kolo – 5. 10. o 10. a 12.30 h: ČFK Nitra - N. Mesto, Topoľčany - N. Zámky, Dubnica B - Kolárovo, Sereď – Nemšová, Prievidza B – Senica, TTS Trenčín – Galanta, Komárno - Piešťany, Bánovce – D. Streda.

10. kolo – 12. 10. o 9.30 a 12. h: N. Mesto – D. Streda, Piešťany – Bánovce, Galanta - Komárno, Senica – TTS Trenčín, Nemšová – Prievidza B, Kolárovo – Sereď, N. Zámky - Dubnica B, ČFK Nitra – Topoľčany.

11. kolo – 19. 10. o 9. a 11.30 h: Topoľčany - N. Mesto, Dubnica B - ČFK Nitra, Sereď - N. Zámky, Prievidza B - Kolárovo, TTS Trenčín – Nemšová, Komárno – Senica, Bánovce – Galanta, D. Streda - Piešťany.

12. kolo – 26. 10. o 9. a 11.30 h: N. Mesto - Piešťany, Galanta – D. Streda, Senica – Bánovce, Nemšová - Komárno, Kolárovo – TTS Trenčín, N. Zámky – Prievidza B, ČFK Nitra – Sereď, Topoľčany - Dubnica B.

13. kolo – 2. 11. o 9. a 11. h: Dubnica B - N. Mesto, Sereď – Topoľčany, Prievidza B - ČFK Nitra, TTS Trenčín - N. Zámky, Komárno - Kolárovo, Bánovce – Nemšová, D. Streda – Senica, Piešťany – Galanta.

14. kolo – 9. 11. o 9. a 11. h: N. Mesto – Galanta, Senica - Piešťany, Nemšová – D. Streda, Kolárovo – Bánovce, N. Zámky - Komárno, ČFK Nitra – TTS Trenčín, Topoľčany – Prievidza B, Dubnica B – Sereď.

15. kolo – 16. 11. o 8.30 a 10.30 h: Sereď - N. Mesto, Prievidza B - Dubnica B, TTS Trenčín – Topoľčany, Komárno - ČFK Nitra, Bánovce - N. Zámky, D. Streda - Kolárovo, Piešťany – Nemšová, Galanta – Senica.

IV. liga dorast

1. kolo – 10. 8. o 14.30 h: L. Rovne - Radošovce, Čáčov – J. Bohunice, Zeleneč - Hrnčiarovce, Skalica – Partizánske, Smolenice – Hlohovec, Brezová - Kúty, Radošina – Ilava, Chynorany – D. Vestenice.

2. kolo – 17. 8. o 14.30 h: Radošovce – D. Vestenice, Ilava – Chynorany, Kúty - Radošina, Hlohovec – Brezová, Partizánske - Smolenice, Hrnčiarovce - Skalica, J. Bohunice - Zeleneč, L. Rovne – Čáčov.

3. kolo – 24. 8. o 14.30 h: Čáčov - Radošovce, Zeleneč – L. Rovne, Skalica – J. Bohunice, Smolenice - Hrnčiarovce, Brezová – Partizánske, Radošina – Hlohovec, Chynorany - Kúty, D. Vestenice – Ilava.

4. kolo – 31. 8. o 14.30 h: Radošovce – Ilava, Kúty – D. Vestenice, Hlohovec – Chynorany, Partizánske - Radošina, Hrnčiarovce – Brezová, J. Bohunice - Smolenice, L. Rovne - Skalica, Čáčov - Zeleneč.

5. kolo – 7. 9. o 13.30 h: Zeleneč - Radošovce, Skalica – Čáčov, Smolenice – L. Rovne, Brezová – J. Bohunice, Radošina - Hrnčiarovce, Chynorany – Partizánske, D. Vestenice – Hlohovec, Ilava - Kúty.

6. kolo – 14. 9. o 13.30 h: Radošovce - Kúty, Hlohovec – Ilava, Partizánske – D. Vestenice, Hrnčiarovce – Chynorany, J. Bohunice - Radošina, L. Rovne – Brezová, Čáčov - Smolenice, Zeleneč - Skalica.

7. kolo – 21. 9. o 12.30 h: Skalica - Radošovce, Smolenice - Zeleneč, Brezová – Čáčov, Radošina – L. Rovne, Chynorany – J. Bohunice, D. Vestenice - Hrnčiarovce, Ilava – Partizánske, Kúty – Hlohovec.

8. kolo – 28. 9. o 12.30 h: Radošovce – Hlohovec, Partizánske - Kúty, Hrnčiarovce – Ilava, J. Bohunice – D. Vestenice, L. Rovne – Chynorany, Čáčov - Radošina, Zeleneč – Brezová, Skalica - Smolenice.

9. kolo – 5. 10. o 12.30 h: Smolenice - Radošovce, Brezová - Skalica, Radošina - Zeleneč, Chynorany – Čáčov, D. Vestenice – L. Rovne, Ilava – J. Bohunice, Kúty - Hrnčiarovce, Hlohovec – Partizánske.

10. kolo – 12. 10. o 12. h: Radošovce – Partizánske, Hrnčiarovce – Hlohovec, J. Bohunice - Kúty, L. Rovne – Ilava, Čáčov – D. Vestenice, Zeleneč – Chynorany, Skalica - Radošina, Smolenice – Brezová.

11. kolo – 19. 10. o 11.30 h: Brezová - Radošovce, Radošina - Smolenice, Chynorany - Skalica, D. Vestenice - Zeleneč, Ilava – Čáčov, Kúty – L. Rovne, Hlohovec – J. Bohunice, Partizánske - Hrnčiarovce.

12. kolo – 26. 10. o 11.30 h: Radošovce - Hrnčiarovce, J. Bohunice – Partizánske, L. Rovne – Hlohovec, Čáčov - Kúty, Zeleneč – Ilava, Skalica – D. Vestenice, Smolenice – Chynorany, Brezová - Radošina.

13. kolo – 2. 11. o 11. h: Radošina - Radošovce, Chynorany – Brezová, D. Vestenice - Smolenice, Ilava - Skalica, Kúty - Zeleneč, Hlohovec – Čáčov, Partizánske – L. Rovne, Hrnčiarovce – J. Bohunice.

14. kolo – 9. 11. o 11. h: Radošovce – J. Bohunice, L. Rovne - Hrnčiarovce, Čáčov – Partizánske, Zeleneč – Hlohovec, Skalica - Kúty, Smolenice – Ilava, Brezová – D. Vestenice, Radošina – Chynorany.

15. kolo – 16. 11. o 10.30 h: Chynorany - Radošovce, D. Vestenice - Radošina, Ilava – Brezová, Kúty - Smolenice, Hlohovec - Skalica, Partizánske - Zeleneč, Hrnčiarovce – Čáčov, J. Bohunice – L. Rovne.

V. liga dorast

1. kolo – 10. 8. o 14.30 h: Sverepec - Kamenec, Lehota – N. Pravno, Pov. Teplá - Ladce, Šimonovany – Pov. Bystrica B, Púchov B – Bošany, T. Stankovce - Handlová, Drietoma – N. Dubnica, Kanianka – St. Turá.

2. kolo – 17. 8. o 14.30 h: Kamenec – St. Turá, N. Dubnica – Kanianka, Handlová - Drietoma, Bošany – T. Stankovce, Pov. Bystrica B - Púchov B, Ladce - Šimonovany, N. Pravno - Pov. Teplá, Sverepec – Lehota.

3. kolo – 24. 8. o 14.30 h: Lehota - Kamenec, Pov. Teplá – Sverepec, Šimonovany – N. Pravno, Púchov B - Ladce, T. Stankovce – Pov. Bystrica B, Drietoma – Bošany, Kanianka - Handlová, St. Turá – N. Dubnica.

4. kolo – 31. 8. o 14.30 h: Kamenec – N. Dubnica, Handlová – St. Turá, Bošany – Kanianka, Pov. Bystrica B - Drietoma, Ladce – T. Stankovce, N. Pravno - Púchov B, Sverepec - Šimonovany, Lehota - Pov. Teplá.

5. kolo – 7. 9. o 13.30 h: Pov. Teplá - Kamenec, Šimonovany – Lehota, Púchov B – Sverepec, T. Stankovce – N. Pravno, Drietoma - Ladce, Kanianka – Pov. Bystrica B, St. Turá – Bošany, N. Dubnica - Handlová.

6. kolo – 14. 9. o 13.30 h: Kamenec - Handlová, Bošany – N. Dubnica, Pov. Bystrica B – St. Turá, Ladce – Kanianka, N. Pravno - Drietoma, Sverepec – T. Stankovce, Lehota - Púchov B, Pov. Teplá - Šimonovany.

7. kolo – 21. 9. o 12.30 h: Šimonovany - Kamenec, Púchov B - Pov. Teplá, T. Stankovce – Lehota, Drietoma – Sverepec, Kanianka – N. Pravno, St. Turá - Ladce, N. Dubnica – Pov. Bystrica B, Handlová – Bošany.

8. kolo – 28. 9. o 12.30 h: Kamenec – Bošany, Pov. Bystrica B - Handlová, Ladce – N. Dubnica, N. Pravno – St. Turá, Sverepec – Kanianka, Lehota - Drietoma, Pov. Teplá – T. Stankovce, Šimonovany - Púchov B.

9. kolo – 5. 10. o 12.30 h: Púchov B - Kamenec, T. Stankovce - Šimonovany, Drietoma - Pov. Teplá, Kanianka – Lehota, St. Turá – Sverepec, N. Dubnica – N. Pravno, Handlová - Ladce, Bošany – Pov. Bystrica B.

10. kolo – 12. 10. o 12. h: Kamenec – Pov. Bystrica B, Ladce – Bošany, N. Pravno - Handlová, Sverepec – N. Dubnica, Lehota – St. Turá, Pov. Teplá – Kanianka, Šimonovany - Drietoma, Púchov B – T. Stankovce.

11. kolo – 19. 10. o 11.30 h: T. Stankovce - Kamenec, Drietoma - Púchov B, Kanianka - Šimonovany, St. Turá - Pov. Teplá, N. Dubnica – Lehota, Handlová – Sverepec, Bošany – N. Pravno, Pov. Bystrica B - Ladce.

12. kolo – 26. 10. o 11.30 h: Kamenec - Ladce, N. Pravno – Pov. Bystrica B, Sverepec – Bošany, Lehota - Handlová, Pov. Teplá – N. Dubnica, Šimonovany – St. Turá, Púchov B – Kanianka, T. Stankovce - Drietoma.

13. kolo – 2. 11. o 11. h: Drietoma - Kamenec, Kanianka – T. Stankovce, St. Turá - Púchov B, N. Dubnica - Šimonovany, Handlová - Pov. Teplá, Bošany – Lehota, Pov. Bystrica B – Sverepec, Ladce – N. Pravno.

14. kolo – 9. 11. o 11. h: Kamenec – N. Pravno, Sverepec - Ladce, Lehota – Pov. Bystrica B, Pov. Teplá – Bošany, Šimonovany - Handlová, Púchov B – N. Dubnica, T. Stankovce – St. Turá, Drietoma – Kanianka.

15. kolo – 16. 11. o 10.30 h: Kanianka - Kamenec, St. Turá - Drietoma, N. Dubnica – T. Stankovce, Handlová - Púchov B, Bošany - Šimonovany, Pov. Bystrica B - Pov. Teplá, Ladce – Lehota, N. Pravno –Sverepec.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 908
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 700
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 817
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 327
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 832
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 133
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 732
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 390
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 308
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 368
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

8 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

10 h

Do systému plateného parkovania v Považskej Bystrici je po novom zaradených už len deväť parkovacích plôch.

10 h

Krajský vyšetrovateľ z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi 32-ročného muža z okr. Trenčín a 33-ročnú ženu z okr. Vranov nad Topľou.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

10 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

15 h

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?