Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

vyžrebovanie oblastných futbalových súťaží - ročník 2003/2004

vyžrebovanie oblastných futbalových súťaží - ročník 2003/2004 I.trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: B&B Sverepec - Papradno, Ilava - Horovce, Beluša - Borčice, Plevník - Udiča, Raven Pov. Bystrica - Prejta, Ladce - Brvnište, Pružina – Podmanín.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Papradno - Podmanín, Brvnište - Pružina, Prejta - Ladce, Udiča - Raven Pov. Bystrica, Borčice - Plevník, Horovce - Beluša, B&B Sverepec – Ilava.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Ilava - Papradno, Beluša - B&B Sverepec, Plevník - Horovce, Raven Pov. Bystrica - Borčice, Ladce - Udiča, Pružina - Prejta, Podmanín – Brvnište.

Skryť Vypnúť reklamu

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Papradno - Brvnište, Prejta - Podmanín, Udiča - Pružina, Borčice - Ladce, Horovce - Raven Pov. Bystrica, B&B Sverepec - Plevník, Ilava – Beluša.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: Beluša - Papradno, Plevník - Ilava, Raven Pov. Bystrica - B&B Sverepec, Ladce - Horovce, Pružina - Borčice, Podmanín - Udiča, Brvnište – Prejta.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Papradno - Prejta, Udiča - Brvnište, Borčice - Podmanín, Horovce - Pružina, B&B Sverepec - Ladce, Ilava - Raven Pov. Bystrica, Beluša – Plevník.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Plevník - Papradno, Raven Pov. Bystrica - Beluša, Ladce - Ilava, Pružina - B&B Sverepec, Podmanín - Horovce, Brvnište - Borčice, Prejta – Udiča.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Papradno - Udiča, Borčice - Prejta, Horovce - Brvnište, B&B Sverepec - Podmanín, Ilava - Pružina, Beluša - Ladce, Plevník - Raven Pov. Bystrica.

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Raven Pov. Bystrica - Papradno, Ladce - Plevník, Pružina - Beluša, Podmanín - Ilava, Brvnište - B&B Sverepec, Prejta - Horovce, Udiča – Borčice.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Papradno - Borčice, Horovce - Udiča, B&B Sverepec - Prejta, Ilava - Brvnište, Beluša - Podmanín, Plevník - Pružina, Raven Pov. Bystrica – Ladce.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Ladce - Papradno, Pružina - Raven Pov. Bystrica, Podmanín - Plevník, Brvnište - Beluša, Prejta - Ilava, Udiča - B&B Sverepec, Borčice – Horovce.

12. kolo - 26. 10. o 14. h: Papradno - Horovce, B&B Sverepec - Borčice, Ilava - Udiča, Beluša - Prejta, Plevník - Brvnište, Raven Pov. Bystrica - Podmanín, Ladce – Pružina.

13. kolo - 2. 11. o 13.30 h: Pružina - Papradno, Podmanín - Ladce, Brvnište - Raven Pov. Bystrica, Prejta - Plevník, Udiča - Beluša, Borčice - Ilava, Horovce - B&B Sverepec.

Skryť Vypnúť reklamu

II.trieda - muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Kolačín - Dulov, N. Dubnica - Pruské, D. Kočkovce - Lysá, Podvažie - Milochov, Lúky - Trstie, Streženice - Bolešov, Mikušovce - D. Mariková.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Dulov - D. Mariková, Bolešov - Mikušovce, Trstie - Streženice, Milochov - Lúky, Lysá - Podvažie, Pruské - D. Kočkovce, Kolačín - N. Dubnica.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: N. Dubnica - Dulov, D. Kočkovce - Kolačín, Podvažie - Pruské, Lúky - Lysá, Streženice - Milochov, Mikušovce - Trstie, D. Mariková – Bolešov.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Dulov - Bolešov, Trstie - D. Mariková, Milochov - Mikušovce, Lysá - Streženice, Pruské - Lúky, Kolačín - Podvažie, N. Dubnica - D. Kočkovce.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: D. Kočkovce - Dulov, Podvažie - N. Dubnica, Lúky - Kolačín, Streženice - Pruské, Mikušovce - Lysá, D. Mariková - Milochov, Bolešov – Trstie.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Dulov - Trstie, Milochov - Bolešov, Lysá - D. Mariková, Pruské - Mikušovce, Kolačín - Streženice, N. Dubnica - Lúky, D. Kočkovce – Podvažie.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Podvažie - Dulov, Lúky - D. Kočkovce, Streženice - N. Dubnica, Mikušovce - Kolačín, D. Mariková - Pruské, Bolešov - Lysá, Trstie – Milochov.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Dulov - Milochov, Lysá - Trstie, Pruské - Bolešov, Kolačín - D. Mariková, N. Dubnica - Mikušovce, D. Kočkovce - Streženice, Podvažie – Lúky.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Lúky - Dulov, Streženice - Podvažie, Mikušovce - D. Kočkovce, D. Mariková - N. Dubnica, Bolešov - Kolačín, Trstie - Pruské, Milochov – Lysá.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Dulov - Lysá, Pruské - Milochov, Kolačín - Trstie, N. Dubnica - Bolešov, D. Kočkovce - D. Mariková, Podvažie - Mikušovce, Lúky – Streženice.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Streženice - Dulov, Mikušovce - Lúky, D. Mariková - Podvažie, Bolešov - D. Kočkovce, Trstie - N. Dubnica, Milochov - Kolačín, Lysá – Pruské.

12. kolo - 26. 10. o 14. h: Dulov - Pruské, Kolačín - Lysá, N. Dubnica - Milochov, D. Kočkovce - Trstie, Podvažie - Bolešov, Lúky - D. Mariková, Streženice – Mikušovce.

13. kolo - 2. 11. o 13.30 h: Mikušovce - Dulov, D. Mariková - Streženice, Bolešov - Lúky, Trstie - Podvažie, Milochov - D. Kočkovce, Lysá - N. Dubnica, Pruské – Kolačín.

III. A trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Kameničany - Tunežice, Lednica - Kvašov, H. Breznica - Č. Kameň, D. Breznica - Zubák, FC Púchov - Ilava B, K. Podhradie – Tuchyňa.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Tunežice - Tuchyňa, Ilava B - K. Podhradie, Zubák - FC Púchov, Č. Kameň - D. Breznica, Kvašov - H. Breznica, Kameničany – Lednica.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Lednica - Tunežice, H. Breznica - Kameničany, D. Breznica - Kvašov, FC Púchov - Č. Kameň, K. Podhradie - Zubák, Tuchyňa - Ilava B.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Tunežice - Ilava B, Zubák - Tuchyňa, Č. Kameň - K. Podhradie, Kvašov - FC Púchov, Kameničany - D. Breznica, Lednica - H. Breznica.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: H. Breznica - Tunežice, D. Breznica - Lednica, FC Púchov - Kameničany, K. Podhradie - Kvašov, Tuchyňa - Č. Kameň, Ilava B – Zubák.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Tunežice - Zubák, Č. Kameň - Ilava B, Kvašov - Tuchyňa, Kameničany - K. Podhradie, Lednica - FC Púchov, H. Breznica - D. Breznica.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: D. Breznica - Tunežice, FC Púchov - H. Breznica, K. Podhradie - Lednica, Tuchyňa - Kameničany, Ilava B - Kvašov, Zubák - Č. Kameň.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Tunežice - Č. Kameň, Kvašov - Zubák, Kameničany - Ilava B, Lednica - Tuchyňa, H. Breznica - K. Podhradie, D. Breznica - FC Púchov.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: FC Púchov - Tunežice, K. Podhradie - D. Breznica, Tuchyňa - H. Breznica, Ilava B - Lednica, Zubák - Kameničany, Č. Kameň – Kvašov.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Tunežice - Kvašov, Kameničany - Č. Kameň, Lednica - Zubák, H. Breznica - Ilava B, D. Breznica - Tuchyňa, FC Púchov - K. Podhradie.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: K. Podhradie - Tunežice, Tuchyňa - FC Púchov, Ilava B - D. Breznica, Zubák - H. Breznica, Č. Kameň - Lednica, Kvašov – Kameničany.

III. B trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Brvnište B - Visolaje, Šebešťanová - Jasenica, Stupné - Rozvoj Sverepec, Orlové B - Nosice, Nimnica - Bodiná, Vrchteplá – Praznov.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Visolaje - Praznov, Bodiná - Vrchteplá, Nosice - Nimnica, Rozvoj Sverepec - Orlové B, Jasenica - Stupné, Brvnište B – Šebešťanová.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Šebešťanová - Visolaje, Stupné - Brvnište B, Orlové B - Jasenica, Nimnica - Rozvoj Sverepec, Vrchteplá - Nosice, Praznov – Bodiná.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Visolaje - Bodiná, Nosice - Praznov, Rozvoj Sverepec - Vrchteplá, Jasenica - Nimnica, Brvnište B - Orlové B, Šebešťanová – Stupné.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: Stupné - Visolaje, Orlové B - Šebešťanová, Nimnica - Brvnište B, Vrchteplá - Jasenica, Praznov - Rozvoj Sverepec, Bodiná – Nosice.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Visolaje - Nosice, Rozvoj Sverepec - Bodiná, Jasenica - Praznov, Brvnište B - Vrchteplá, Šebešťanová - Nimnica, Stupné - Orlové B.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Orlové B - Visolaje, Nimnica - Stupné, Vrchteplá - Šebešťanová, Praznov - Brvnište B, Bodiná - Jasenica, Nosice - Rozvoj Sverepec.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Visolaje - Rozvoj Sverepec, Jasenica - Nosice, Brvnište B - Bodiná, Šebešťanová - Praznov, Stupné - Vrchteplá, Orlové B – Nimnica.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Nimnica - Visolaje, Vrchteplá - Orlové B, Praznov - Stupné, Bodiná - Šebešťanová, Nosice - Brvnište B, Rozvoj Sverepec – Jasenica.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Visolaje - Jasenica, Brvnište B - Rozvoj Sverepec, Šebešťanová - Nosice, Stupné - Bodiná, Orlové B - Praznov, Nimnica – Vrchteplá.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Vrchteplá - Visolaje, Praznov - Nimnica, Bodiná - Orlové B, Nosice - Stupné, Rozvoj Sverepec - Šebešťanová, Jasenica - Brvnište B.

I. trieda dorast

1. kolo - 10. 8. o 14.30 h: Podmanín - Papradno, D. Kočkovce - Pruské, Beluša - Lysá, Plevník - Udiča, Visolaje - Prejta, Mikušovce - Domaniža, Pružina – Košeca.

2. kolo - 17. 8. o 14.30 h: Košeca - Papradno, Domaniža - Pružina, Prejta - Mikušovce, Udiča - Visolaje, Lysá - Plevník, Pruské - Beluša, Podmanín - D. Kočkovce.

3. kolo - 24. 8. o 14.30 h: D. Kočkovce - Papradno, Beluša - Podmanín, Plevník - Pruské, Visolaje - Lysá, Mikušovce - Udiča, Pružina - Prejta, Košeca – Domaniža.

4. kolo - 31. 8. o 14.30 h: Papradno - Domaniža, Prejta - Košeca, Udiča - Pružina, Lysá - Mikušovce, Pruské - Visolaje, Podmanín - Plevník, D. Kočkovce – Beluša.

5. kolo - 7. 9. o 13.30 h: Beluša - Papradno, Plevník - D. Kočkovce, Visolaje - Podmanín, Mikušovce - Pruské, Pružina - Lysá, Košeca - Udiča, Domaniža – Prejta.

6. kolo - 14. 9. o 13.30 h: Papradno - Prejta, Udiča - Domaniža, Lysá - Košeca, Pruské - Pružina, Podmanín - Mikušovce, D. Kočkovce - Visolaje, Beluša – Plevník.

7. kolo - 21. 9. o 12.30 h: Plevník - Papradno, Visolaje - Beluša, Mikušovce - D. Kočkovce, Pružina - Podmanín, Košeca - Pruské, Domaniža - Lysá, Prejta – Udiča.

8. kolo - 28. 9. o 12.30 h: Papradno - Udiča, Lysá - Prejta, Pruské - Domaniža, Podmanín - Košeca, D. Kočkovce - Pružina, Beluša - Mikušovce, Plevník – Visolaje.

9. kolo - 5. 10. o 12. h: Visolaje - Papradno, Mikušovce - Plevník, Pružina - Beluša, Košeca - D. Kočkovce, Domaniža - Podmanín, Prejta - Pruské, Udiča – Lysá.

10. kolo - 12. 10. o 12. h: Papradno - Lysá, Pruské - Udiča, Podmanín - Prejta, D. Kočkovce - Domaniža, Beluša - Košeca, Plevník - Pružina, Visolaje – Mikušovce.

11. kolo - 19. 10. o 11.30 h: Mikušovce - Papradno, Pružina - Visolaje, Košeca - Plevník, Domaniža - Beluša, Prejta - D. Kočkovce, Udiča - Podmanín, Lysá – Pruské.

12. kolo - 26. 10. o 11.30 h: Papradno - Pruské, Podmanín - Lysá, D. Kočkovce - Udiča, Beluša - Prejta, Plevník - Domaniža, Visolaje - Košeca, Mikušovce – Pružina.

13. kolo - 2. 11. o 11. h: Pružina - Papradno, Košeca - Mikušovce, Domaniža - Visolaje, Prejta - Plevník, Udiča - Beluša, Lysá - D. Kočkovce, Pruské – Podmanín.

II. trieda dorast

1. kolo - 10. 8. o 14.30 h: voľno - Rozvoj Sverepec, Podvažie - Raven Pov. Bystrica, voľno - H. Poruba, M. Lednice - Bolešov, Prečín – Orlové.

2. kolo - 17. 8. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec - Orlové, Bolešov - Prečín, H. Poruba - M. Lednice, Raven Pov. Bystrica - voľno, voľno – Podvažie.

3. kolo - 24. 8. o 14.30 h: Podvažie - Rozvoj Sverepec,M. Lednice - Raven Pov. Bystrica, Prečín - H. Poruba, Orlové – Bolešov.

4. kolo - 31. 8. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec - Bolešov, H. Poruba - Orlové, Raven Pov. Bystrica - Prečín, voľno - M. Lednice, Podvažie – voľno.

5. kolo - 7. 9. o 13.30 h: voľno - Rozvoj Sverepec, M. Lednice - Podvažie, Prečín - voľno, Orlové - Raven Pov. Bystrica, Bolešov - H. Poruba.

6. kolo - 14. 9. o 13.30 h: Rozvoj Sverepec - H. Poruba, Raven Pov. Bystrica - Bolešov, voľno - Orlové, Podvažie - Prečín, voľno - M. Lednice.

7. kolo - 21. 9. o 12.30 h: M. Lednice - Rozvoj Sverepec, Prečín - voľno, Orlové - Podvažie, Bolešov - voľno, H. Poruba - Raven Pov. Bystrica.

8. kolo - 28. 9. o 12.30 h: Rozvoj Sverepec - Raven Pov. Bystrica, voľno - H. Poruba, Podvažie - Bolešov, voľno - Orlové, M. Lednice – Prečín.

9. kolo - 5. 10. o 12. h: Prečín - Rozvoj Sverepec, Orlové - M. Lednice, Bolešov - voľno, H. Poruba - Podvažie, Raven Pov. Bystrica - voľno.

I. trieda starší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Kolačín - Papradno, Domaniža - Ladce, Pov. Teplá - Beluša, Orlové - Dohňany, Prečín - Lysá, Tuchyňa - Košeca, Bolešov – Plevník.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: Papradno - Plevník, Košeca - Bolešov, Lysá - Tuchyňa, Dohňany - Prečín, Beluša - Orlové, Ladce - Pov. Teplá, Kolačín – Domaniža.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Domaniža - Papradno, Pov. Teplá - Kolačín, Orlové - Ladce, Prečín - Beluša, Tuchyňa - Dohňany, Bolešov - Lysá, Plevník – Košeca.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: Papradno - Košeca, Lysá - Plevník, Dohňany - Bolešov, Beluša - Tuchyňa, Ladce - Prečín, Kolačín - Orlové, Domaniža - Pov. Teplá.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: Pov. Teplá - Papradno, Orlové - Domaniža, Prečín - Kolačín, Tuchyňa - Ladce, Bolešov - Beluša, Plevník - Dohňany, Košeca – Lysá.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: Papradno - Lysá, Dohňany - Košeca, Beluša - Plevník, Ladce - Bolešov, Kolačín - Tuchyňa, Domaniža - Prečín, Pov. Teplá – Orlové.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Orlové - Papradno, Prečín - Pov. Teplá, Tuchyňa - Domaniža, Bolešov - Kolačín, Plevník - Ladce, Košeca - Beluša, Lysá – Dohňany.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: Papradno - Dohňany, Beluša - Lysá, Ladce - Košeca, Kolačín - Plevník, Domaniža - Bolešov, Pov. Teplá - Tuchyňa, Orlové – Prečín.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Prečín - Papradno, Tuchyňa - Orlové, Bolešov - Pov. Teplá, Plevník - Domaniža, Košeca - Kolačín, Lysá - Ladce, Dohňany – Beluša.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: Papradno - Beluša, Ladce - Dohňany, Kolačín - Lysá, Domaniža - Košeca, Pov. Teplá - Plevník, Orlové - Bolešov, Prečín – Tuchyňa.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Tuchyňa - Papradno, Bolešov - Prečín, Plevník - Orlové, Košeca - Pov. Teplá, Lysá - Domaniža, Dohňany - Kolačín, Beluša – Ladce.

12. kolo - 26. 10. o 9.30 h: Papradno - Ladce, Kolačín - Beluša, Domaniža - Dohňany, Pov. Teplá - Lysá, Orlové - Košeca, Prečín - Plevník, Tuchyňa – Bolešov.

13. kolo - 2. 11. o 9. h: Bolešov - Papradno, Plevník - Tuchyňa, Košeca - Prečín, Lysá - Orlové, Dohňany - Pov. Teplá, Beluša - Domaniža, Ladce – Kolačín.

II. trieda starší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Stupné - Horovce, Pruské - Hatné, D. Kočkovce - voľno, Podvažie - D. Mariková, Lúky - Dulov, Streženice - H. Poruba.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: Horovce - H. Poruba, Dulov - Streženice, D. Mariková - Lúky, voľno - Podvažie, Hatné - D. Kočkovce, Stupné – Pruské.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Pruské - Horovce, D. Kočkovce - Stupné, Podvažie - Hatné, Lúky - voľno, Streženice - D. Mariková, H. Poruba – Dulov.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: Horovce - Dulov, D. Mariková - H. Poruba, voľno - Streženice, Hatné - Lúky, Stupné - Podvažie, Pruské - D. Kočkovce.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: D. Kočkovce - Horovce, Podvažie - Pruské, Lúky - Stupné, Streženice - Hatné, H. Poruba - voľno, Dulov - D. Mariková.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: Horovce - D. Mariková, voľno - Dulov, Hatné - H. Poruba, Stupné - Streženice, Pruské - Lúky, D. Kočkovce – Podvažie.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Podvažie - Horovce, Lúky - D. Kočkovce, Streženice - Pruské, H. Poruba - Stupné, Dulov - Hatné, D. Mariková - voľno.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: Horovce - voľno, Hatné - D. Mariková, Stupné - Dulov, Pruské - H. Poruba, D. Kočkovce - Streženice, Podvažie – Lúky.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Lúky - Horovce, Streženice - Podvažie, H. Poruba - D. Kočkovce, Dulov - Pruské, D. Mariková - Stupné, voľno – Hatné.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: Horovce - Hatné, Stupné - voľno, Pruské - D. Mariková, D. Kočkovce - Dulov, Podvažie - H. Poruba, Lúky – Streženice.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Streženice - Horovce, H. Poruba - Lúky, Dulov - Podvažie, D. Mariková - D. Kočkovce, voľno - Pruské, Hatné – Stupné.

I.trieda - mladší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Podmanín - voľno, Borčice - Brvnište, L. Rovne - Beluša, Jasenica - Dohňany, Raven Pov. Bystrica - Ilava, Ladce - Púchov C, N. Dubnica - M. Lednice.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: voľno - M. Lednice, Púchov C - N. Dubnica, Ilava - Ladce, Dohňany - Raven Pov. Bystrica, Beluša - Jasenica, Brvnište - L. Rovne, Podmanín – Borčice.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Borčice - voľno, L. Rovne - Podmanín, Jasenica - Brvnište, Raven Pov. Bystrica - Beluša, Ladce - Dohňany, N. Dubnica - Ilava, M. Lednice - Púchov C.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: voľno - Púchov C, Ilava - M. Lednice, Dohňany - N. Dubnica, Beluša - Ladce, Brvnište - Raven Pov. Bystrica, Podmanín - Jasenica, Borčice - L. Rovne.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: L. Rovne - voľno, Jasenica - Borčice, Raven Pov. Bystrica - Podmanín, Ladce - Brvnište, N. Dubnica - Beluša, M. Lednice - Dohňany, Púchov C – Ilava.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: voľno - Ilava, Dohňany - Púchov C, Beluša - M. Lednice, Brvnište - N. Dubnica, Podmanín - Ladce, Borčice - Raven Pov. Bystrica, L. Rovne – Jasenica.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Jasenica - voľno, Raven Pov. Bystrica - L. Rovne, Ladce - Borčice, N. Dubnica - Podmanín, M. Lednice - Brvnište, Púchov C - Beluša, Ilava – Dohňany.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: voľno - Dohňany, Beluša - Ilava, Brvnište - Púchov C, Podmanín - M. Lednice, Borčice - N. Dubnica, L. Rovne - Ladce, Jasenica - Raven Pov. Bystrica.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Raven Pov. Bystrica - voľno, Ladce - Jasenica, N. Dubnica - L. Rovne, M. Lednice - Borčice, Púchov C - Podmanín, Ilava - Brvnište, Dohňany – Beluša.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: voľno - Beluša, Brvnište - Dohňany, Podmanín - Ilava, Borčice - Púchov C, L. Rovne - M. Lednice, Jasenica - N. Dubnica, Raven Pov. Bystrica – Ladce.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Ladce - voľno, N. Dubnica - Raven Pov. Bystrica, M. Lednice - Jasenica, Púchov C - L. Rovne, Ilava - Borčice, Dohňany - Podmanín, Beluša – Brvnište.

12. kolo - 26. 10. o 9.30 h: voľno - Brvnište, Podmanín - Beluša, Borčice - Dohňany, L. Rovne - Ilava, Jasenica - Púchov C, Raven Pov. Bystrica - M. Lednice, Ladce - N. Dubnica.

13. kolo - 2. 11. o 9. h: N. Dubnica - voľno, M. Lednice - Ladce, Púchov C - Raven Pov. Bystrica, Ilava - Jasenica, Dohňany - L. Rovne, Beluša - Borčice, Brvnište –Podmanín.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  4. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  5. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  9. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  10. Faktúra, ktorou sa zasadíte o zelenšiu budúcnosť
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 575
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 832
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 6 195
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 301
  5. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 942
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 906
  7. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 2 761
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 369
  9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 1 972
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 818
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Považskej Bystrici a okolí sa išla tretia etapa 65. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Po nej si žlté tričko vedúceho pretekára obliekla najväčšia hviezda podujatia, slovenský jazdec tímu Bora-Hansgrohe Peter Sagan.


Peter Mičúch a 1 ďalší 15 h
Pracovné stretnutie so zástupcami samospráv okresu Považská Bystrica v rekreačnom zariadení na Chmelisku.

Prednosta okresného úradu v Považskej Bystrici zvolal stretnutie predstaviteľov všetkých samospráv. Tí potrebovali vyriešiť viacero problémov najmä pre hladký chod obcí pre svojich občanov. Dozvedeli sa viaceré novinky.


18. sep
Súčasťou jarmoku je aj Dobročinný bazár.

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


17. sep
ilustračná foto

Počet pozitívnych opäť stúpa. Hygiena musela zatvoriť už niekoľko školských trieda a celú materskú školu.


17. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


19 h

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 20 h

Dievča je vo vážnom stave.


19 h

Počas tretej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa cyklisti prehnali regiónom Kysúc.


18 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu