Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

vyžrebovanie oblastných futbalových súťaží - ročník 2003/2004

vyžrebovanie oblastných futbalových súťaží - ročník 2003/2004 I.trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: B&B Sverepec - Papradno, Ilava - Horovce, Beluša - Borčice, Plevník - Udiča, Raven Pov. Bystrica - Prejta, Ladce - Brvnište, Pružina – Podmanín.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Papradno - Podmanín, Brvnište - Pružina, Prejta - Ladce, Udiča - Raven Pov. Bystrica, Borčice - Plevník, Horovce - Beluša, B&B Sverepec – Ilava.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Ilava - Papradno, Beluša - B&B Sverepec, Plevník - Horovce, Raven Pov. Bystrica - Borčice, Ladce - Udiča, Pružina - Prejta, Podmanín – Brvnište.

Skryť Vypnúť reklamu

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Papradno - Brvnište, Prejta - Podmanín, Udiča - Pružina, Borčice - Ladce, Horovce - Raven Pov. Bystrica, B&B Sverepec - Plevník, Ilava – Beluša.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: Beluša - Papradno, Plevník - Ilava, Raven Pov. Bystrica - B&B Sverepec, Ladce - Horovce, Pružina - Borčice, Podmanín - Udiča, Brvnište – Prejta.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Papradno - Prejta, Udiča - Brvnište, Borčice - Podmanín, Horovce - Pružina, B&B Sverepec - Ladce, Ilava - Raven Pov. Bystrica, Beluša – Plevník.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Plevník - Papradno, Raven Pov. Bystrica - Beluša, Ladce - Ilava, Pružina - B&B Sverepec, Podmanín - Horovce, Brvnište - Borčice, Prejta – Udiča.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Papradno - Udiča, Borčice - Prejta, Horovce - Brvnište, B&B Sverepec - Podmanín, Ilava - Pružina, Beluša - Ladce, Plevník - Raven Pov. Bystrica.

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Raven Pov. Bystrica - Papradno, Ladce - Plevník, Pružina - Beluša, Podmanín - Ilava, Brvnište - B&B Sverepec, Prejta - Horovce, Udiča – Borčice.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Papradno - Borčice, Horovce - Udiča, B&B Sverepec - Prejta, Ilava - Brvnište, Beluša - Podmanín, Plevník - Pružina, Raven Pov. Bystrica – Ladce.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Ladce - Papradno, Pružina - Raven Pov. Bystrica, Podmanín - Plevník, Brvnište - Beluša, Prejta - Ilava, Udiča - B&B Sverepec, Borčice – Horovce.

12. kolo - 26. 10. o 14. h: Papradno - Horovce, B&B Sverepec - Borčice, Ilava - Udiča, Beluša - Prejta, Plevník - Brvnište, Raven Pov. Bystrica - Podmanín, Ladce – Pružina.

13. kolo - 2. 11. o 13.30 h: Pružina - Papradno, Podmanín - Ladce, Brvnište - Raven Pov. Bystrica, Prejta - Plevník, Udiča - Beluša, Borčice - Ilava, Horovce - B&B Sverepec.

Skryť Vypnúť reklamu

II.trieda - muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Kolačín - Dulov, N. Dubnica - Pruské, D. Kočkovce - Lysá, Podvažie - Milochov, Lúky - Trstie, Streženice - Bolešov, Mikušovce - D. Mariková.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Dulov - D. Mariková, Bolešov - Mikušovce, Trstie - Streženice, Milochov - Lúky, Lysá - Podvažie, Pruské - D. Kočkovce, Kolačín - N. Dubnica.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: N. Dubnica - Dulov, D. Kočkovce - Kolačín, Podvažie - Pruské, Lúky - Lysá, Streženice - Milochov, Mikušovce - Trstie, D. Mariková – Bolešov.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Dulov - Bolešov, Trstie - D. Mariková, Milochov - Mikušovce, Lysá - Streženice, Pruské - Lúky, Kolačín - Podvažie, N. Dubnica - D. Kočkovce.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: D. Kočkovce - Dulov, Podvažie - N. Dubnica, Lúky - Kolačín, Streženice - Pruské, Mikušovce - Lysá, D. Mariková - Milochov, Bolešov – Trstie.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Dulov - Trstie, Milochov - Bolešov, Lysá - D. Mariková, Pruské - Mikušovce, Kolačín - Streženice, N. Dubnica - Lúky, D. Kočkovce – Podvažie.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Podvažie - Dulov, Lúky - D. Kočkovce, Streženice - N. Dubnica, Mikušovce - Kolačín, D. Mariková - Pruské, Bolešov - Lysá, Trstie – Milochov.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Dulov - Milochov, Lysá - Trstie, Pruské - Bolešov, Kolačín - D. Mariková, N. Dubnica - Mikušovce, D. Kočkovce - Streženice, Podvažie – Lúky.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Lúky - Dulov, Streženice - Podvažie, Mikušovce - D. Kočkovce, D. Mariková - N. Dubnica, Bolešov - Kolačín, Trstie - Pruské, Milochov – Lysá.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Dulov - Lysá, Pruské - Milochov, Kolačín - Trstie, N. Dubnica - Bolešov, D. Kočkovce - D. Mariková, Podvažie - Mikušovce, Lúky – Streženice.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Streženice - Dulov, Mikušovce - Lúky, D. Mariková - Podvažie, Bolešov - D. Kočkovce, Trstie - N. Dubnica, Milochov - Kolačín, Lysá – Pruské.

12. kolo - 26. 10. o 14. h: Dulov - Pruské, Kolačín - Lysá, N. Dubnica - Milochov, D. Kočkovce - Trstie, Podvažie - Bolešov, Lúky - D. Mariková, Streženice – Mikušovce.

13. kolo - 2. 11. o 13.30 h: Mikušovce - Dulov, D. Mariková - Streženice, Bolešov - Lúky, Trstie - Podvažie, Milochov - D. Kočkovce, Lysá - N. Dubnica, Pruské – Kolačín.

III. A trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Kameničany - Tunežice, Lednica - Kvašov, H. Breznica - Č. Kameň, D. Breznica - Zubák, FC Púchov - Ilava B, K. Podhradie – Tuchyňa.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Tunežice - Tuchyňa, Ilava B - K. Podhradie, Zubák - FC Púchov, Č. Kameň - D. Breznica, Kvašov - H. Breznica, Kameničany – Lednica.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Lednica - Tunežice, H. Breznica - Kameničany, D. Breznica - Kvašov, FC Púchov - Č. Kameň, K. Podhradie - Zubák, Tuchyňa - Ilava B.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Tunežice - Ilava B, Zubák - Tuchyňa, Č. Kameň - K. Podhradie, Kvašov - FC Púchov, Kameničany - D. Breznica, Lednica - H. Breznica.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: H. Breznica - Tunežice, D. Breznica - Lednica, FC Púchov - Kameničany, K. Podhradie - Kvašov, Tuchyňa - Č. Kameň, Ilava B – Zubák.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Tunežice - Zubák, Č. Kameň - Ilava B, Kvašov - Tuchyňa, Kameničany - K. Podhradie, Lednica - FC Púchov, H. Breznica - D. Breznica.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: D. Breznica - Tunežice, FC Púchov - H. Breznica, K. Podhradie - Lednica, Tuchyňa - Kameničany, Ilava B - Kvašov, Zubák - Č. Kameň.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Tunežice - Č. Kameň, Kvašov - Zubák, Kameničany - Ilava B, Lednica - Tuchyňa, H. Breznica - K. Podhradie, D. Breznica - FC Púchov.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: FC Púchov - Tunežice, K. Podhradie - D. Breznica, Tuchyňa - H. Breznica, Ilava B - Lednica, Zubák - Kameničany, Č. Kameň – Kvašov.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Tunežice - Kvašov, Kameničany - Č. Kameň, Lednica - Zubák, H. Breznica - Ilava B, D. Breznica - Tuchyňa, FC Púchov - K. Podhradie.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: K. Podhradie - Tunežice, Tuchyňa - FC Púchov, Ilava B - D. Breznica, Zubák - H. Breznica, Č. Kameň - Lednica, Kvašov – Kameničany.

III. B trieda muži

1. kolo - 10. 8. o 17. h: Brvnište B - Visolaje, Šebešťanová - Jasenica, Stupné - Rozvoj Sverepec, Orlové B - Nosice, Nimnica - Bodiná, Vrchteplá – Praznov.

2. kolo - 17. 8. o 17. h: Visolaje - Praznov, Bodiná - Vrchteplá, Nosice - Nimnica, Rozvoj Sverepec - Orlové B, Jasenica - Stupné, Brvnište B – Šebešťanová.

3. kolo - 24. 8. o 17. h: Šebešťanová - Visolaje, Stupné - Brvnište B, Orlové B - Jasenica, Nimnica - Rozvoj Sverepec, Vrchteplá - Nosice, Praznov – Bodiná.

4. kolo - 31. 8. o 17. h: Visolaje - Bodiná, Nosice - Praznov, Rozvoj Sverepec - Vrchteplá, Jasenica - Nimnica, Brvnište B - Orlové B, Šebešťanová – Stupné.

5. kolo - 7. 9. o 16. h: Stupné - Visolaje, Orlové B - Šebešťanová, Nimnica - Brvnište B, Vrchteplá - Jasenica, Praznov - Rozvoj Sverepec, Bodiná – Nosice.

6. kolo - 14. 9. o 16. h: Visolaje - Nosice, Rozvoj Sverepec - Bodiná, Jasenica - Praznov, Brvnište B - Vrchteplá, Šebešťanová - Nimnica, Stupné - Orlové B.

7. kolo - 21. 9. o 15. h: Orlové B - Visolaje, Nimnica - Stupné, Vrchteplá - Šebešťanová, Praznov - Brvnište B, Bodiná - Jasenica, Nosice - Rozvoj Sverepec.

8. kolo - 28. 9. o 15. h: Visolaje - Rozvoj Sverepec, Jasenica - Nosice, Brvnište B - Bodiná, Šebešťanová - Praznov, Stupné - Vrchteplá, Orlové B – Nimnica.

9. kolo - 5. 10. o 14.30 h: Nimnica - Visolaje, Vrchteplá - Orlové B, Praznov - Stupné, Bodiná - Šebešťanová, Nosice - Brvnište B, Rozvoj Sverepec – Jasenica.

10. kolo - 12. 10. o 14.30 h: Visolaje - Jasenica, Brvnište B - Rozvoj Sverepec, Šebešťanová - Nosice, Stupné - Bodiná, Orlové B - Praznov, Nimnica – Vrchteplá.

11. kolo - 19. 10. o 14. h: Vrchteplá - Visolaje, Praznov - Nimnica, Bodiná - Orlové B, Nosice - Stupné, Rozvoj Sverepec - Šebešťanová, Jasenica - Brvnište B.

I. trieda dorast

1. kolo - 10. 8. o 14.30 h: Podmanín - Papradno, D. Kočkovce - Pruské, Beluša - Lysá, Plevník - Udiča, Visolaje - Prejta, Mikušovce - Domaniža, Pružina – Košeca.

2. kolo - 17. 8. o 14.30 h: Košeca - Papradno, Domaniža - Pružina, Prejta - Mikušovce, Udiča - Visolaje, Lysá - Plevník, Pruské - Beluša, Podmanín - D. Kočkovce.

3. kolo - 24. 8. o 14.30 h: D. Kočkovce - Papradno, Beluša - Podmanín, Plevník - Pruské, Visolaje - Lysá, Mikušovce - Udiča, Pružina - Prejta, Košeca – Domaniža.

4. kolo - 31. 8. o 14.30 h: Papradno - Domaniža, Prejta - Košeca, Udiča - Pružina, Lysá - Mikušovce, Pruské - Visolaje, Podmanín - Plevník, D. Kočkovce – Beluša.

5. kolo - 7. 9. o 13.30 h: Beluša - Papradno, Plevník - D. Kočkovce, Visolaje - Podmanín, Mikušovce - Pruské, Pružina - Lysá, Košeca - Udiča, Domaniža – Prejta.

6. kolo - 14. 9. o 13.30 h: Papradno - Prejta, Udiča - Domaniža, Lysá - Košeca, Pruské - Pružina, Podmanín - Mikušovce, D. Kočkovce - Visolaje, Beluša – Plevník.

7. kolo - 21. 9. o 12.30 h: Plevník - Papradno, Visolaje - Beluša, Mikušovce - D. Kočkovce, Pružina - Podmanín, Košeca - Pruské, Domaniža - Lysá, Prejta – Udiča.

8. kolo - 28. 9. o 12.30 h: Papradno - Udiča, Lysá - Prejta, Pruské - Domaniža, Podmanín - Košeca, D. Kočkovce - Pružina, Beluša - Mikušovce, Plevník – Visolaje.

9. kolo - 5. 10. o 12. h: Visolaje - Papradno, Mikušovce - Plevník, Pružina - Beluša, Košeca - D. Kočkovce, Domaniža - Podmanín, Prejta - Pruské, Udiča – Lysá.

10. kolo - 12. 10. o 12. h: Papradno - Lysá, Pruské - Udiča, Podmanín - Prejta, D. Kočkovce - Domaniža, Beluša - Košeca, Plevník - Pružina, Visolaje – Mikušovce.

11. kolo - 19. 10. o 11.30 h: Mikušovce - Papradno, Pružina - Visolaje, Košeca - Plevník, Domaniža - Beluša, Prejta - D. Kočkovce, Udiča - Podmanín, Lysá – Pruské.

12. kolo - 26. 10. o 11.30 h: Papradno - Pruské, Podmanín - Lysá, D. Kočkovce - Udiča, Beluša - Prejta, Plevník - Domaniža, Visolaje - Košeca, Mikušovce – Pružina.

13. kolo - 2. 11. o 11. h: Pružina - Papradno, Košeca - Mikušovce, Domaniža - Visolaje, Prejta - Plevník, Udiča - Beluša, Lysá - D. Kočkovce, Pruské – Podmanín.

II. trieda dorast

1. kolo - 10. 8. o 14.30 h: voľno - Rozvoj Sverepec, Podvažie - Raven Pov. Bystrica, voľno - H. Poruba, M. Lednice - Bolešov, Prečín – Orlové.

2. kolo - 17. 8. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec - Orlové, Bolešov - Prečín, H. Poruba - M. Lednice, Raven Pov. Bystrica - voľno, voľno – Podvažie.

3. kolo - 24. 8. o 14.30 h: Podvažie - Rozvoj Sverepec,M. Lednice - Raven Pov. Bystrica, Prečín - H. Poruba, Orlové – Bolešov.

4. kolo - 31. 8. o 14.30 h: Rozvoj Sverepec - Bolešov, H. Poruba - Orlové, Raven Pov. Bystrica - Prečín, voľno - M. Lednice, Podvažie – voľno.

5. kolo - 7. 9. o 13.30 h: voľno - Rozvoj Sverepec, M. Lednice - Podvažie, Prečín - voľno, Orlové - Raven Pov. Bystrica, Bolešov - H. Poruba.

6. kolo - 14. 9. o 13.30 h: Rozvoj Sverepec - H. Poruba, Raven Pov. Bystrica - Bolešov, voľno - Orlové, Podvažie - Prečín, voľno - M. Lednice.

7. kolo - 21. 9. o 12.30 h: M. Lednice - Rozvoj Sverepec, Prečín - voľno, Orlové - Podvažie, Bolešov - voľno, H. Poruba - Raven Pov. Bystrica.

8. kolo - 28. 9. o 12.30 h: Rozvoj Sverepec - Raven Pov. Bystrica, voľno - H. Poruba, Podvažie - Bolešov, voľno - Orlové, M. Lednice – Prečín.

9. kolo - 5. 10. o 12. h: Prečín - Rozvoj Sverepec, Orlové - M. Lednice, Bolešov - voľno, H. Poruba - Podvažie, Raven Pov. Bystrica - voľno.

I. trieda starší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Kolačín - Papradno, Domaniža - Ladce, Pov. Teplá - Beluša, Orlové - Dohňany, Prečín - Lysá, Tuchyňa - Košeca, Bolešov – Plevník.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: Papradno - Plevník, Košeca - Bolešov, Lysá - Tuchyňa, Dohňany - Prečín, Beluša - Orlové, Ladce - Pov. Teplá, Kolačín – Domaniža.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Domaniža - Papradno, Pov. Teplá - Kolačín, Orlové - Ladce, Prečín - Beluša, Tuchyňa - Dohňany, Bolešov - Lysá, Plevník – Košeca.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: Papradno - Košeca, Lysá - Plevník, Dohňany - Bolešov, Beluša - Tuchyňa, Ladce - Prečín, Kolačín - Orlové, Domaniža - Pov. Teplá.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: Pov. Teplá - Papradno, Orlové - Domaniža, Prečín - Kolačín, Tuchyňa - Ladce, Bolešov - Beluša, Plevník - Dohňany, Košeca – Lysá.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: Papradno - Lysá, Dohňany - Košeca, Beluša - Plevník, Ladce - Bolešov, Kolačín - Tuchyňa, Domaniža - Prečín, Pov. Teplá – Orlové.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Orlové - Papradno, Prečín - Pov. Teplá, Tuchyňa - Domaniža, Bolešov - Kolačín, Plevník - Ladce, Košeca - Beluša, Lysá – Dohňany.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: Papradno - Dohňany, Beluša - Lysá, Ladce - Košeca, Kolačín - Plevník, Domaniža - Bolešov, Pov. Teplá - Tuchyňa, Orlové – Prečín.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Prečín - Papradno, Tuchyňa - Orlové, Bolešov - Pov. Teplá, Plevník - Domaniža, Košeca - Kolačín, Lysá - Ladce, Dohňany – Beluša.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: Papradno - Beluša, Ladce - Dohňany, Kolačín - Lysá, Domaniža - Košeca, Pov. Teplá - Plevník, Orlové - Bolešov, Prečín – Tuchyňa.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Tuchyňa - Papradno, Bolešov - Prečín, Plevník - Orlové, Košeca - Pov. Teplá, Lysá - Domaniža, Dohňany - Kolačín, Beluša – Ladce.

12. kolo - 26. 10. o 9.30 h: Papradno - Ladce, Kolačín - Beluša, Domaniža - Dohňany, Pov. Teplá - Lysá, Orlové - Košeca, Prečín - Plevník, Tuchyňa – Bolešov.

13. kolo - 2. 11. o 9. h: Bolešov - Papradno, Plevník - Tuchyňa, Košeca - Prečín, Lysá - Orlové, Dohňany - Pov. Teplá, Beluša - Domaniža, Ladce – Kolačín.

II. trieda starší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Stupné - Horovce, Pruské - Hatné, D. Kočkovce - voľno, Podvažie - D. Mariková, Lúky - Dulov, Streženice - H. Poruba.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: Horovce - H. Poruba, Dulov - Streženice, D. Mariková - Lúky, voľno - Podvažie, Hatné - D. Kočkovce, Stupné – Pruské.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Pruské - Horovce, D. Kočkovce - Stupné, Podvažie - Hatné, Lúky - voľno, Streženice - D. Mariková, H. Poruba – Dulov.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: Horovce - Dulov, D. Mariková - H. Poruba, voľno - Streženice, Hatné - Lúky, Stupné - Podvažie, Pruské - D. Kočkovce.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: D. Kočkovce - Horovce, Podvažie - Pruské, Lúky - Stupné, Streženice - Hatné, H. Poruba - voľno, Dulov - D. Mariková.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: Horovce - D. Mariková, voľno - Dulov, Hatné - H. Poruba, Stupné - Streženice, Pruské - Lúky, D. Kočkovce – Podvažie.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Podvažie - Horovce, Lúky - D. Kočkovce, Streženice - Pruské, H. Poruba - Stupné, Dulov - Hatné, D. Mariková - voľno.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: Horovce - voľno, Hatné - D. Mariková, Stupné - Dulov, Pruské - H. Poruba, D. Kočkovce - Streženice, Podvažie – Lúky.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Lúky - Horovce, Streženice - Podvažie, H. Poruba - D. Kočkovce, Dulov - Pruské, D. Mariková - Stupné, voľno – Hatné.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: Horovce - Hatné, Stupné - voľno, Pruské - D. Mariková, D. Kočkovce - Dulov, Podvažie - H. Poruba, Lúky – Streženice.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Streženice - Horovce, H. Poruba - Lúky, Dulov - Podvažie, D. Mariková - D. Kočkovce, voľno - Pruské, Hatné – Stupné.

I.trieda - mladší žiaci

1. kolo - 10. 8. o 10.30 h: Podmanín - voľno, Borčice - Brvnište, L. Rovne - Beluša, Jasenica - Dohňany, Raven Pov. Bystrica - Ilava, Ladce - Púchov C, N. Dubnica - M. Lednice.

2. kolo - 17. 8. o 10.30 h: voľno - M. Lednice, Púchov C - N. Dubnica, Ilava - Ladce, Dohňany - Raven Pov. Bystrica, Beluša - Jasenica, Brvnište - L. Rovne, Podmanín – Borčice.

3. kolo - 24. 8. o 10.30 h: Borčice - voľno, L. Rovne - Podmanín, Jasenica - Brvnište, Raven Pov. Bystrica - Beluša, Ladce - Dohňany, N. Dubnica - Ilava, M. Lednice - Púchov C.

4. kolo - 31. 8. o 10.30 h: voľno - Púchov C, Ilava - M. Lednice, Dohňany - N. Dubnica, Beluša - Ladce, Brvnište - Raven Pov. Bystrica, Podmanín - Jasenica, Borčice - L. Rovne.

5. kolo - 7. 9. o 10.30 h: L. Rovne - voľno, Jasenica - Borčice, Raven Pov. Bystrica - Podmanín, Ladce - Brvnište, N. Dubnica - Beluša, M. Lednice - Dohňany, Púchov C – Ilava.

6. kolo - 14. 9. o 10.30 h: voľno - Ilava, Dohňany - Púchov C, Beluša - M. Lednice, Brvnište - N. Dubnica, Podmanín - Ladce, Borčice - Raven Pov. Bystrica, L. Rovne – Jasenica.

7. kolo - 21. 9. o 10.30 h: Jasenica - voľno, Raven Pov. Bystrica - L. Rovne, Ladce - Borčice, N. Dubnica - Podmanín, M. Lednice - Brvnište, Púchov C - Beluša, Ilava – Dohňany.

8. kolo - 28. 9. o 10.30 h: voľno - Dohňany, Beluša - Ilava, Brvnište - Púchov C, Podmanín - M. Lednice, Borčice - N. Dubnica, L. Rovne - Ladce, Jasenica - Raven Pov. Bystrica.

9. kolo - 5. 10. o 10. h: Raven Pov. Bystrica - voľno, Ladce - Jasenica, N. Dubnica - L. Rovne, M. Lednice - Borčice, Púchov C - Podmanín, Ilava - Brvnište, Dohňany – Beluša.

10. kolo - 12. 10. o 10. h: voľno - Beluša, Brvnište - Dohňany, Podmanín - Ilava, Borčice - Púchov C, L. Rovne - M. Lednice, Jasenica - N. Dubnica, Raven Pov. Bystrica – Ladce.

11. kolo - 19. 10. o 9.30 h: Ladce - voľno, N. Dubnica - Raven Pov. Bystrica, M. Lednice - Jasenica, Púchov C - L. Rovne, Ilava - Borčice, Dohňany - Podmanín, Beluša – Brvnište.

12. kolo - 26. 10. o 9.30 h: voľno - Brvnište, Podmanín - Beluša, Borčice - Dohňany, L. Rovne - Ilava, Jasenica - Púchov C, Raven Pov. Bystrica - M. Lednice, Ladce - N. Dubnica.

13. kolo - 2. 11. o 9. h: N. Dubnica - voľno, M. Lednice - Ladce, Púchov C - Raven Pov. Bystrica, Ilava - Jasenica, Dohňany - L. Rovne, Beluša - Borčice, Brvnište –Podmanín.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 42 006
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 39 745
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 13 399
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 527
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 986
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 961
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 339
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 184
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 046
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 927
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na sídlisku SNP v Považskej Bystrici zriadili štyri odberné tímy, ktoré pracovali v Športovej hale. Pri testovaní pomáhali vojaci aj mestská polícia.

6 h
Odberné miesto v športovej hale v Považskej Bystrici

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

6 h
Minister vnútra SR Roman Mikulec, predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačového brífingu k vyhodnoteniu doterajších výsledkov celoplošného skríningu na ochorenie COVID-19.

Najvyššie pozitivita bola podľa predsedu vlády Igora Matoviča za sobotu zaznamenaná v okrese Revúca.

9 h
ilustračné foto

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

10 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Pozitivita je nižšia ako bola na obed.

23. jan

Už ste čítali?