Streda, 27. október, 2021 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

I. trieda 20. kolo Strelecké parády Petríčka, Biela a M. Staňa Udiča - B&B Sverepec

I. trieda 20. kolo Strelecké parády Petríčka, Biela a M. Staňa Udiča - B&B Sverepec

1:4 (1:2)

V 5. min vystrelil nebezpečne Cigánik a po Zemančíkovej strele na dvakrát viedli domáci o päť minút 1:0. Obrat však netrval dlho. V 15. min vyškolil Štedrák Baša z priameho kopu a o dve minúty dal Biel na 1:2. V 30. min po centri Miláka Zemančíkovu hlavičku zneškodnil bravúrne Mitaš. Domáci sa snažili vyrovnať, no rýchlejší hráči Sverepca mali navrch. Potom prišli Bielove chvíle, keď dvoma utešenými gólmi zavŕšil hattrick a uzavrel skóre na 1:4. Udiča: Bašo, Drblík, R. Doblej, Mikula, Harvánek, Milák, Cigánik, Piroš (Matušík), Chochel, Zemančík (Trník), Jágrik. B&B Sverepec: Mitaš, Zvak (Slamka), Richtárik (Klužák), Štedrák, Hôrkový, Vojtek, Biel, Folučka, Baránek (Letko), Stacha, Križan. ŽK: Drblík. Rozhodovali Kováčik, Dobrodenka, Brundza. (dob)

Skryť Vypnúť reklamu

Podmanín – Plevník

2:0 (1:0)

Domáci otvorili skóre už v 6. min, kedy po aute Jána Kostelanského nedal Jozef Kostelanský z prvej Gaňovi šancu. Potom vychytal gólman Plevníka Briganta. V 39. min mu po strele Jozefa Kostelanského pomohol na čiare Turčáni. O deväť minút napálil Jozef Kostelanský loptu do Hladkého, od ktorého sa odrazila nešťastne späť a Jozef Kostelanský pohodlne skóroval. Potom prestrelil zblízka Pavol Kostelanský st. a Monček nedosiahol na loptu. V 71. min strelec domácich pohrdol šancou na hattrick, rovnako ako o sedem minút neskôr. V 88. min nastrelil Čižmárik brvno. Podmanín: Peter Kostelanský, Majtán, Pavol Kostelanský st., Pavol Kostelanský ml., Pilár, Joz. Kostelanský, Truchlík (P. Sovík), M. Sovík, Brigant, I. Sovík, Ján Kostelanský (Guniš). Plevník: Gaňo, Hladký, Jurčaga (Kremeň), Turčáni, Čižmárik, J. Kucharík, Bednár, Nedeljak (Kocúr), F. Ďurkech, Monček, M. Ďurkech. Rozhodovali Strýček, Zvak, Weissabel. (tom)

Skryť Vypnúť reklamu

Pov. Bystrica – B&B Sverepec

0:2 (0:1)

V slušnom stretnutí mal prvú šancu v 17. min Stacha, no zo štyroch metrov nedal. V 40. min však dal gól Hôrkový a hostia viedli 0:1. O pol hodinu zvyšoval Folučka na 0:2 a bolo rozhodnuté. Tri minúty pred koncom mohli porazení znížiť, ale v poslednom okamihu poslal Štedrák loptu do bezpečia. Pov. Bystrica: Jánošík, Trúchlik, Bačík, Martinka, Židek, Hrnčík (Meško), L. Pavlík, Planeta, Pradeniak, Mišutka (M. Kukučka), Janáček (Ištok). Sverepec: Mitaš, Slamka, Križan, Štedrák, Richtárik, Hôrkový, Vojtek (Klužák), Folučka, Bielik, Stacha, Biel (Žilinčík). Rozhodovali Dobrodenka, Pagáč, Mičuda. Ján Borčányi

Borčice – Papradno

4:0 (0:0)

V prvom polčase mal najväčšiu šancu Škripec, no Krištofa neprekonal ani na dvakrát. Prevaha Borčíc bola korunovaná gólom v 65. min, kedy sa nahneval na spoluhráčov nestarnúci Veselý – 1:0. O dvanásť minút zvyšoval Škripec a o ďalšie dve minúty zužitkoval Kopačka priamy kop. V 85. min dorazil loptu do siete Papradna po štvrtý raz Kasenčák. Borčice: Janíček, Holomáň, Suchý, Tomanica, Matuščin, Solin (Novosedliak), Kasenčák, Urban, Škripec, Kopačka, Veselý. Papradno: Krištof, P. Balušík, Zboran, Babiar, Holiš, J. Balušík, Klabník, Černošík, Španihel, Chrapko, Hrebík. ŽK: Škripec. Rozhodovali J. Mazán, Zvak, Filípek. (ves)

Skryť Vypnúť reklamu

Beluša – Prejta

7:1 (4:0)

Domáci si vzali príklad z hokejistov. Súper hral veľmi odovzdane a za to, že nedostal väčší prídel, môže poďakovať brankárovi. V 10. min zahájil „streleckú sezónu“ Medňanský a o chvíľu pridal z jedenástky za faul na Petríčka gól aj Mužlaj. V 23. min bolo po peknej strele Petríčka už 3:0 a skóre polčasu uzavrel opäť Petríček. V 73. min znižoval z penalty Ronec, no gólostroj Beluše nezastavil. Posledné slovo mal abnormálne motivovaný Petríček, ktorý pridal ďalšie tri góly a rozšíril svoj účet na päť! Beluša: Gombár, Topolan, Mužlaj (Kušík), Vyhnička (Kubena), Huťa, Kvasnica, Michálek, Medňanský, Petríček, Ciesar, Boháčik. Prej­ta: Gančár, Trtala, Gorelka (Trnka), Novosad, Bachar, Palček, Kubiš, Turza, Šatka (Ondrašík), Ronec, Duras. ŽK: Novosad, Duras. Rozhodovali Kováč, Oselský, F. Kováč. (duš)

H. Poruba – Pružina

7:0 (2:0)

Zápas mal jednoznačný priebeh a nekompletní hostia nedokázali čeliť lavínovitým útokom hráčov Vápča. V 10. min otvoril skóre zblízka Vrábel, a po polhodine hry pridal ďalší zásah T. Staňo hlavou. V 49. min bolo po hlavičke J. Staňa 3:0. O osem minút dali domáci po strele M. Staňa st. štvrtý a po Vojtekovom voleji o ďalších päť minút piaty gól. V 65. min bolo po strele M. Staňa zblízka už 6:0 a ten istý hráč zavŕšil hattrick po chybe obrany v 80. min. H. Poruba: P. Puček, Hofierka, P. Živčic (M. Meliš), J. Staňo, J. Živčic, T. Staňo (Suchomel), M. Puček, Mráz (M. Staňo ml.), M. Staňo st., Vrábel, Vojtek. Pružina: Pružinský, L. Ondreička, J. Fabuš, A. Ondreička, P. Haviar, I. Kardoš, Jakubek, Zaťko (Maslák), V. Haviar, A. Špánik, A. Fabuš. Slušné stretnutie rozhodovali Cíbik, Pivková, Andová. (čel)

Udiča – Plevník

3:3 (1:1)

V zaujímavom a slušnom zápase potrebovali domáci konečne bodovať. V 20. min otvoril skóre Chochel, no o tri minúty vyrovnal hlavou Bučko. Misku váh naklonil na stranu Plevníka v 55. min M. Ďurkech, ale domáci vyrovnali o jedenásť minút Chochelom, ktorý využil chybu obrany. Udiča opäť viedla v 72. min, kedy ušiel Milák a jeho center využil Matušík. Napokon sa po zásahu M. Ďurkecha rozišli celky s remízou. Udiča: Bašo, Drblík (Cigánik), Mikula, Biel, R. Doblej, Harvánek, Milák, Jágrik (Bartík), Chochel, Matušík, Zemančík (Trník). Plevník: Štrbáň, Hladký, Jurčaga, Bučko, Čižmárik, Kucharík, Bednár, Nedeljak (Monček), F. Ďurkech, Gaňo (Kocúr), M. Ďurkech. ŽK: Chochel, Milák – Jurčaga. Veľmi nepresne rozhodovali Bezdeda, a Marušinec. (dob)

Ladce – N. Dubnica

2:1 (1:1)

V priemernom, no bojovnom zápase, sa hralo takmer stále medzi šestnástkami. Hráči akoby nechceli dať gól, na ktorý sa čakalo do 26. min. Michálik z priameho kopu pekne obstrelil múr – 0:1. O minútu však bolo vyrovnané, keď premenil jedenástku Jamrich. Potom sa naháňala lopta opäť medzi šestnástkami až do 67. min. Jedovku Michala Habánka vytlačil Ronec na žrď. Domáci ho zamestnávali čoraz viac, no po rohu v 77. min mohlo zahrmieť na druhej strane. Najnižší hráč Dohňanský hlavičkoval do žrde. Rozuzlenie priniesla 84. min. Nariadenú jedenástku nechcel kopať nik z domácich, napokon sa rozbehol Jamrich a zabezpečil Ladcom tri body. Ladce: Kučma, Šedík, Váň, Koyš, Prekop, Hudec, Jamrich, Koštialik, Mackura (Filiač), Trenčan, Michal Habánek. N. Dubnica: Ronec, Kubaščík, Michálik, Šošovička, I. Prekop, Berčík, M. Prekop, Dohňanský, Orosz, Ďuriš (Noska), Bakai (Lacko). ŽK: Kubaščík, Šošovička. Rozhodovali Weissabel, Strýček. (mk)

Ilava – Podmanín

3:1 (0:1)

Záchranárske práce velili hosťom vyhrať. Znemožňovala im to územná prevaha Ilavy, ktorú prerušil v 41. min Jozef Kostelanský. Pohral sa so stopérmi i brankárom – 0:1. Úsilie zvrátiť výsledok začali napĺňať domáci už v 46. min. Cabaj utešenou strelou z priameho kopu vyrovnal. Už o tri minúty využil zaváhanie brankára hostí Fulec – 2:1. Útoky sa striedali na oboch stranách a Podmanín chcel vyrovnať. V 85. min však prišla ďalšia chyba jeho gólmana a Kameništiak uzavrel skóre. Ilava: Vrábel, Barkáč (Ilončiak), Ptáček (Fulec), Šedo, Poljak, Balon, Cabaj, Marienka, Makas, Pagáč, Kameništiak. Podmanín: Peter Kostelanský, Majtán, Pavol Kostelanský st., Truchlík, Pilár, Jozef Kostelanský, Pavol Kostelanský ml., M. Sovík, Brigant, I. Sovík, Gardian. Rozhodovali Petrušek, M. Mazán, Koleno. (miš)

Spracoval (mk)

1. H. Poruba 20 15 4 1 55:18 49

2. Plevník 20 12 3 5 48:22 39

3. Beluša 20 10 3 7 43:31 33

4. B&B Sverepec 20 9 6 5 44:32 33

5. Prejta 20 9 4 7 38:30 31

6. Borčice 20 8 6 6 33:27 30

7. Pružina 20 8 6 6 39:43 30

8. Ilava 20 8 5 7 37:32 29

9. Papradno 20 8 4 8 30:28 28

10. Udiča 20 8 4 8 27:39 28

11. Pov. Bystrica 20 5 5 10 28:34 20

12. Podmanín 20 5 4 11 22:53 19

13. Ladce 20 4 5 11 27:35 17

14. N. Dubnica 20 0 3 17 18:65 3

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Adecco: Personálna agentúra má byť pre klienta partnerom
 2. Ako by ste chceli bývať? Zapojte sa do prieskumu o bývaní
 3. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
 4. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 5. Takto ochránite peniaze pred infláciou
 6. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 7. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 8. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 9. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 10. Peniaze začali strácať hodnotu, treba sa brániť!
 1. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 2. Chcete dočasné tetovanie, používajte Hennu
 3. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 4. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 5. Spoľahlivá energia a úspora technológiami
 6. P3 stavia pri Lozorne novú halu
 7. Ako by ste chceli bývať? Zapojte sa do prieskumu o bývaní
 8. Až dve tretiny Slovákov chcú mať všetky služby v jednom balíku
 9. A čokoládového Oscara získava – táto slovenská pralinka! Mňam!
 10. Takto ochránite peniaze pred infláciou
 1. NDS otvára nový úsek diaľnice D1, západný obchvat Prešova 9 571
 2. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku 9 402
 3. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 9 104
 4. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 5 952
 5. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie 5 228
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 697
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 209
 8. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite 2 451
 9. Nechajte kryptomeny na Fumbi 2 377
 10. Peniaze začali strácať hodnotu, treba sa brániť! 2 330

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Jáchymov najväčším väzením sveta?
 2. David Talian: Čože je to 50 000€?
 3. Ján Marton: Slizká uhlíková čiara za priemyselným chovom dojníc. Vráťme kravy na hospodárstva, pasienky a mlieko do kanvíc.
 4. Dušan Vršanský: Chcete e-certifikát po očkovaní? Nebuďte naivní, nedostanete nič, časť2.
 5. Štefan Vidlár: Pokapala pri Levicách slaňina
 6. Robert Škerko: Naša prvá dovolenka na Sázave .
 7. Martina Paulenová: Ako som medzi dvoma kojeniami vyšla nad hmlu a videla slnko
 8. Adriana Boysová: Stretnutie
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 142
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 12 941
 3. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 9 057
 4. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 481
 5. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 6 265
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 301
 7. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 122
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 979
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V ilavskej knižnici predviedla paličkárka Helena Drestová z Hornej Poruby tradičné techniky paličkovanej čipky.


16 h

Máte viac ako šesťdesiat rokov a máte pocit, že horšie vidíte? Potom je možné, že vás trápi sivý zákal. Na otázky pacientov k sivému zákalu odpovedá MUDr. Ján Sokolík jr., primár Očného centra Sokolík v Trenčíne, ktoré sa na liečbu a operácie sivého zákalu špecializuje.


29. sep
Ivan Belák.

IVAN BELÁK (43) po ukončení aktívnej kariéry pokračuje v tej trénerskej. S MŠK Žilina U19 sa im podaril husársky kúsok.


21 h

Dnes sa okrem iného dozviete aj to, ako sa darilo talentovanému motocyklovému jazdcovi Maximovi Repákovi.


22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ľuďom sa jej správanie nepáčilo, zavolali políciu.


21 h

Otec a dve deti utrpeli zranenia.


25. okt

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Liptovskom Mikuláši prerušil vyučovanie na týždeň.


22 h

Dievčina na viaceré výzvy, aby sa upokojila, vôbec nereagovala.


25. okt

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Jáchymov najväčším väzením sveta?
 2. David Talian: Čože je to 50 000€?
 3. Ján Marton: Slizká uhlíková čiara za priemyselným chovom dojníc. Vráťme kravy na hospodárstva, pasienky a mlieko do kanvíc.
 4. Dušan Vršanský: Chcete e-certifikát po očkovaní? Nebuďte naivní, nedostanete nič, časť2.
 5. Štefan Vidlár: Pokapala pri Levicách slaňina
 6. Robert Škerko: Naša prvá dovolenka na Sázave .
 7. Martina Paulenová: Ako som medzi dvoma kojeniami vyšla nad hmlu a videla slnko
 8. Adriana Boysová: Stretnutie
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 142
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 12 941
 3. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 9 057
 4. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 481
 5. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 6 265
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 301
 7. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 122
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 979
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu