Nedeľa, 16. máj, 2021 | Meniny má SvetozárKrížovkyKrížovky

V. liga muži 23. kolo

V. liga muži 23. kolo Pov. Teplá – Prečín

1:2 (1:0)

Zápas s dvoma rozdielnymi polčasmi priniesol najskôr gól z kopačky R. Zlatoša a nevyužité šance na oboch stranách. Napokon sa tešili hráči Prečína, za ktorých skóroval dvakrát dorastenec Kopáč. V 80. min nastrelil Komada brvno. Pov. Teplá: Janech (Ondráš), Adamík, Sklenář, Hlušek (Almasy), Galbavý, R. Zlatoš (Komada), Šaradín, Hybben, Repáč, Slamka, Urík. Prečín: Zábojník, Mojžišík (Kopáč), Pavol Melicherík, Faciník, Raček, Švec, I. Birošík (Peter Melicherík), Orávik (Ligas), R. Birošík, Blaško, Michel. Rozhodovali Briestenský, Badár, Tekeľ. (mam)

Košeca – Handlová

3:0 (1:0)

Prevaha rezervy Dubnice priniesla prvý gól až v 36. min, kedy po akcii A. Šupku skóroval Belák. Jalový tlak pokračoval aj po zbytočnom vylúčení hosťujúceho Kováčika v 45. min. Zlepšenie prišlo až v závere. Opäť úradoval A. Šupka, ktorý najskôr našiel v 72. min Kiačika. Po jeho hlavičke viedli domáci 2:0, aby päť minút pred koncom najlepší hráč Košece korunoval svoj výkon gólom. Ďalší naservíroval Belákovi, ktorý nepremenil ani sólo a netrafil vzápätí prázdnu bránu. Košeca: Perniš, P. Šupka, Decký, Riško, Králik (Závodný), Kozík, Kiačik, A. Šupka, Gajdoš (Tomša), Belák, Batla. ŽK: Kiačik – Srnka, Kurdi. ČK: Kováčik. Rozhodovali Tonkó, Majerník, Žigo. (šk)

M. Lednice – V. Uherce

1:0 (1:0)

V bojovnom zápase vyhrali zaslúžene domáci, ktorí si vypracovali viac šancí. V 20. min hlavičkoval J. Čelko tesne vedľa, no o päť minút skóroval Dudák. V 49. min si obrana M. Ledníc nerozumela a po strele Stančeka zachraňoval na bránkovej čiare Ľ. Vančo. O päť minút mieril Dudák iba do brankára. V 90. min nepremenil striedajúci Bubela tutovku. M. Lednice: Morávik, P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo (K. Lednický), R. Lednický (Milan Lednický), M. Čelko, Bielik, J. Čelko, Dudák, Miloš Lednický, T. Čelko (Bubela). Rozhodovali Bílek, Édes, Németh. (led)

Ostatné výsledky: Podolie - Krásno 1:0, Z. Kostoľany - Tr. Jastrabie 2:0, Dežerice - Čereňany 1:1, H. Streda - Častkovce 4:1, Kanianka - Rybany 1:0.

3. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  4. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  5. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  6. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  7. Prečo Slováci nemajú rezervy?
  8. Chcete, aby mali školáci Čerstvé hlavičky? Hlasujte
  9. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania
  10. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  1. Ľudia vymieňajú autá za elektrobicykle. Záujem v Trenčíne rastie
  2. Opäť štartuje projekt Futbal v meste
  3. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
  4. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  5. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
  6. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  7. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  8. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  10. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 5 439

Daniel Gachulinec na tréningu slovenskej hokejovej reprezentácie.

V konečnej nominácii Slovenska na hokejový šampionát v Rige zostal Považskobystričan DANIEL GACHULINEC (27). Inteligentný obranca, ktorý myslí aj na budúcnosť.