Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

V. liga muži 22. kolo

Vonku uspeli iba Košečania Handlová – M. Lednice

2:1 (2:1)

Hostia začali vlažne a v 3. min prehrávali 1:0. Po zaváhaní obrany bolo v 17. min už 2:0, no päť minút pred odchodom do kabín znížil Ľ. Vančo. V druhom polčase mali M. Lednice šancí na vyrovnanie dosť, no gól už nedali. M. Lednice: Š. Kardoš, P. Lednický, Ľ. Vančo, Domanický (M. Lednický), Gardian, M. Čelko, Bielik, J. Čelko, Dudák, T. Čelko (J. Vančo), J. Lednický. Rozhodovali Ďatko, I. Guliš, Šebeň. (led)

Častkovce – Košeca

0:1 (0:1)

V stretnutí vyrovnaných súperov mali hernú prevahu hostia, ktorí hrali proti silnému vetru. Po akcii A. Šupku sa ujali vedenia gólom Kozíka. V druhom polčase napriek šanciam A. Šupku a Kiačika sa stav nezmenil. Košeca: Kováč, A. Šupka, Mojto (Riško), P. Šupka, Decký, Brtáň, Kozík, Kiačik, Švikruha, Gajdoš (Tomša), Králik. Rozhodovali Samek, Rosa, Pišoja. (šk)

Prečín – Z. Kostoľany

1:1 (1:0)

Domáci pokračovali v nepresvedčivých výkonoch. Súper sa zameral na zisk aspoň bodu, čo sa mu podarilo, keď dal gól z jedinej strely. Góly: P. Melicherík – Oršula. Prečín: Zábojník, Andel, P. Melicherík, Faciník, Raček, I. Birošík, R. Birošík, Orávik, Blaško, Michel, Šarlay (Pavlík). Rozhodovali M. Šmidovič, Jurena, Palocsányi. (mam)

Podolie – Pov. Teplá

4:0 (1:0)

Hostia nastrelili dve žrde, no postupom času odpadli, čo využili domáci na strelenie troch gólov. Pov. Teplá: Janech, Vojtek, Almasy, Hlušek, Sklenář, R. Zlatoš, Mucha, Hybben (M. Zlatoš), Popelka (Komada), Slamka (Šaradín), Repáč. Rozhodovali Šamko, Igaz, Pánis. (zl)

Ostatné výsledky: Krásno - Rybany 1:0, Uherce - Kanianka 0:0, Čereňany - H. Streda 1:1, Tr. Jastrabie - Dežerice 1:0.

8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 757

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.