Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

futbalový víkend

Pohár ZsFZ štvrťfinále 9. 4. o 16.30 h: D. Vestenice – Doh­ňany (Peťovský, Poruban, Sluk/Masár).

III. liga muži 21. kolo 13. 4. o 15.30 h: L. Rovne – Bánovce (Divéky, Jambor, Gunda/Zárecký).

IV. liga muži 21. kolo 13. 4. o 15.30 h: Orlové – Partizánske (Očkovský, Belanský, Lauko/Baláž, 12. 4.), Domaniža – L. Trnava (Chovan Farkaš, Kálmán/Didek), Chynorany – Dohňany (Prepelica, Vrábel, Janas/Vandák).

V. liga muži 21. kolo 13. 4. o 15.30 h: Pov. Teplá – Krásno (Mikušovič, Rosa, Pišoja/Masár), Dežerice – Prečín (Édes, Bílek, Strasser/Tvaroška), Košeca – Čereňany (Labai, Zverka, Vajzer/Slovák), M. Lednice – Častkovce (A. Štrba, Horniaček, Gregor/Križan).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. dorast 23. kolo 12. 4. o 10. h: Dubnica – Košice (Fízel, Valla, Otrubčák/Lipták), Púchov – Nitra (Šulek, Belanský, Očkovský/Benedikovič, 13. 4.).

I. liga ml. dorast 22. kolo 18. 4. o 12.30 h: Nitra – Dubnica (Marinčák, F. Farkaš, Barcík). 23. kolo 12. 4. o 12.30 h: Dubnica – B. Bystrica (Jediný, Otrubčák, Valla), Púchov – Trenčín (Lauko, Očkovský, Belanský).

II. liga st. + ml. dorast 17. kolo 12. 4. o 10. a 12.30 h: Šaľa – Pov. Bystrica (Hracho, Schmidt, Šmidovič/Bott).

III. liga st. + ml. dorast 21. kolo 13. 4 . o 10. a 12.30 h: Dubnica B – Galanta (Petríček, Kováč, Fabian/Poruban).

IV. liga dorast 21. kolo 13. 4. o 13. h: L. Rovne – Chynorany (Jambor, Gunda), Ilava - Radošina (Gábor, ObFZ).

V. liga dorast 21. kolo 13. 4. o 13. h: Brezová – Dohňany (Šálek, Burza, 12. 4. o 10. h), Sverepec – Bošany (Belanský, Lauko, 12. 4. v Orlovom), Drietoma – Pov. Bystrica B (Skaličan, R. Oppenberger, 12. 4. o 15.30 h), Ladce – Šimonovany (Briestenský, Badár, 12. 4. o 15.30 h), Pov. Teplá – Lehota p/Vt. (Rosa, Pišoja).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga st. + ml. žiaci 20. kolo 12. 4. o 10. a 12. h: Púchov – Senec (Janas, Badár, Briestenský), Trnava – Dubnica (P. Bachratý, Pintér, Grznár, ihrisko Rybníky).

II. liga st. + ml. žiaci 21. kolo 13. 4. o 13.30 a 15.15 h: Piešťany – Pov. Bystrica (Marko, Bušík). Dohrávka 16. kola 9. 4. o 14.30 a 16. h: Pov. Bystrica – Trnava B (Badár, Čacho). 17. kolo 17. 4. o 14. a 16. h: Topoľčany – Pov. Bystrica (Michna, Bebjak, v Novákoch).

III. liga st. + ml. žiaci 21. kolo 12. 4. o 10. a 12. h: L. Rovne – Prievidza (Hoferka, Ješko), Dubnica B – Brezová (Zverka, Vajzer, 13. 4. o 10. a 11.30 h v Košeci), Pov. Bystrica B – Chtelnica (Horniaček, Gregor, 13. 4. o 10. a 11.45 h), Púchov B – Myjava (R. Farkaš, Kálmán, 13. 4. o 10. a 12. h). 17. kolo 17. 4. o 14. a 16. h: Dubnica B – Piešťany (Šálek, Truhlík), Pov. Bystrica B – Bánovce B (Badár, Tekeľ), Púchov B – Topoľčany (Hanták, Čacho), L. Rovne – St. Turá (Michna, Miksa).

Skryť Vypnúť reklamu

Krajské majstrovstvá žiaci 11. kolo 12. 4. o 15.30 h: Bošany – Púchov C (Adamkovič, Igaz), Ilava – Tr. Stankovce (Štepanovič, Čacho), Nemšová – N. Dubnica (Majerík, Marcinát, 13. 4. o 10. h), Prejta – Drietoma (Mišún, Zigo, 13. 4. o 10.30 h).

Delegačná listina ObFZ

Nedeľa 13. apríla

I. trieda 17. kolo o 15.30 h: Podmanín – Pov. Bystrica (Turčan, Bezdeda, Pavlačka /Doblej), Plevník – N. Dubnica (Koleno, Brundza /Boško), Pružina – Ladce (Dobrodenka, J. Mazán, Petrúšek /Osrman), Prejta - Ilava (Kollár, Andová, Bušovský /Loužecký), Papradno – Udiča (Strýček, Weissabel, F. Kováč /Lieskovský), B&B Sverepec – H. Poruba (Švec, Kapila, Marušinec /Pribil), Borčice – Beluša (V. Kováčik, Pagáč /Pecko).

II. trieda 17. kolo o 15.30 h: Kolačín – Horovce (M. Mazán, Zvak /Blanárik), Lysá – Streženice (Mičuda, Stratený /Pacúch), Bolešov – Podvažie (Pivková, Dočár, Oselský /Jurena), D. Mariková – Brvnište (Ivaniš, Dohňanský /Andrašík), D. Breznica – Dulov (Kameník, Filípek /Demáček), Trstie – Mikušovce (Kresáň, J. Kováč /Mazán), D. Kočkovce – Lúky (Cíbik, Lehotský /Podmaník).

III. A trieda 13. kolo o 15.30 h: Nosice – H. Breznica (Tanuška), Tuchyňa – Tunežice (Paška /Lintner), Lednica – Kvašov (Bednár /Kamenický), Ilava B – Pruské (Marušinec, Ivaniš, Dohňanský – 12. 4. o 10. h), Kameničany – Č. Kameň (Ondráš), Zubák – Púchov (Pajerchin).

III. B trieda 13. kolo o 15.30 h: Visolaje – Šebešťanová (Mikoláš), Nimnica – Bodiná (Miakiš), Jasenica – Milochov (Krčmárik – v Orlovom), Stupné – Rozvoj Sverepec (Kolek), Orlové B – Praznov (Brundza, Bednár, Oselský), Vrchteplá má voľno.

I. trieda dorast 17. kolo o 13. h: Plevník – N. Dubnica (Brundza, Koleno), Pružina – Košeca (Petrušek, J. Mazán), Prejta – Pruské (Andová, Bušovský), Visolaje – Udiča (Mikoláš), Lysá – Mikušovce (Stratený, Mičuda), D. Kočkovce – Beluša (Lehotský, Cíbik), Podmanín má voľno.

II. trieda dorast 13. kolo o 13. h: Bolešov – Orlové (Oselský, Dočár), Jasenica – Prečín (Strýček), Brvnište – Pov. Bystrica (Weissabel, F. Kováč), Domaniža – H. Poruba (Pajerchin, Krčmárik – 12. 4. o 14. h), M. Lednice a Papradno majú voľno.

I. trieda st. žiaci 13. kolo o 10.30 h: Domaniža – Ladce (Bednár), Tuchyňa – Pov. Teplá (Pagáč – o 11. h), Pruské – Pružina (Ondráš), Lysá – Papradno (J. Kováč), Plevník – Košeca (Pajerchin), Beluša – Prečín (Miakiš). (r)

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  2. Zázračná škola so zelenou strechou
  3. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  4. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  5. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  4. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  5. Zázračná škola so zelenou strechou
  6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  7. Crème de la crème po slovensky
  8. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  9. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  10. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 555
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 13 549
  3. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 696
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 11 243
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 726
  6. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 264
  7. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 6 235
  8. Po Slovensku na motorke 5 884
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 252
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 4 466
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Životná púť voňavej hviezdy, kávy Emília, začala v roku 1935 v talianskom prístavnom meste Terst, keď kávičkárski gurmáni v laboratóriách namiešali kávovú zmes z vyše 6 rôznych káv druhu Arabica.


16. jún

Diskusiu sledujte naživo vo štvrtok o 14. hodine.


15. jún

V poradí ôsmou tohtoročnou obeťou dopravných nehôd na cestách Trenčianskeho kraja je 35-ročný motocyklista z okresu Prievidza, ktorý neprežil stredajšiu podvečernú zrážku s traktorom.


SITA 14 h
Pavol Hrnčiarik to svojim zverencom vie ukázať aj názorne.

PAVOL HRNČIARIK (35) robil prvé futbalové kroky v Púchove. Po skončení hráčskej kariéry sa presunul na trénerský post, na starosti má brankárov.


18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nečakaná správa o skone Júliusa Kohúta zasiahla mnohých.


13 h

Ľudia nemajú šancu na voľný prístup k vodnej ploche.


21 h

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


16. jún

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Už ste čítali?