Malý futbal I. liga 17. kolo

Dubničania sa v prípade výhry mohli tešiť zo zisku

Oslavy sa stále odkladajú Program Dubnica -

TTR Košice 5:5 (3:1)

titulu a pod týmto dojmom výborne začali. Jednoznačnú prevahu vyjadrili tromi gólmi, no hostí dostal po ich kikse štyri sekundy pred prestávkou do hry Bačo. V druhom polčase Program zvýšil na 4:1 a jeho hráčov delilo od titulu už iba dvanásť minút. Súper však dvoma gólmi v rozpätí minúty domácich znervóznil a v závere dokonca vyrovnal. Dubničania v snahe rozhodnúť odvolali brankára, lenže tešil sa súper. Hra bez gólmana však pokračovala ďalej a risk sa vyplatil, keď Madro dosiahol hattrick a vyrovnal. V posledných dvadsiatich sekundách mali domáci obrovskú smolu, keď ani jedna z dorážok neskončila v hosťujúcej sieti. Majstrovské oslavy sa tak odkladajú o týždeň, kedy Dubnica na pôde posledného celu, ktorý doteraz nevyhral, musí zvíťaziť. Sled gólov: 8. Galko 1:0, 9. Madro 2:0, 18. Madro 3:0, 20. Bačo 3:1, 26. Kopačka 4:1, 28. Vágner 4:2, 29. Bačo 4:3, 36. Ivan 4:4, 37. Ivan 4:5, 38. Madro 5:5. Ďalšie výsledky 17. kola: Izolex Košice - Čadca 19:2, N. Mesto – Mäsomax Nitra 1:7, Perpetuum Bratislava – Lučenec 2:5, Vagner B. Bystrica – Wüstenrot Bratislava 5:0.

10. Wüstenrot 17 0 2 15 49:100 2

V sobotu 29. 3. o 20. h hrá Program Dubnica v Bratislave s Wüstenrotom a v prípade víťazstva obháji titul. (jš)