Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

vyžrebovanie odvetnej časti oblastných futbalových súťaží

vyžrebovanie odvetnej časti oblastných futbalových súťaží I. trieda muži

14. kolo 23. 3. o 15. h: Pov. Bystrica – H. Poruba, Udiča – Beluša, Ilava – Borčice, Ladce – B&B Sverepec, N. Dubnica – Papradno, Podmanín – Prejta, Plevník – Pružina.

15. kolo 30. 3. o 15. h: Plevník – Pov. Bystrica, Pružina – Podmanín, Prejta – N. Dubnica, Papradno – Ladce, Sverepec – Ilava, Borčice – Udiča, Beluša – H. Poruba.

16. kolo 6. 4. o 15.30 h: Pov. Bystrica – Beluša, H. Poruba – Borčice, Udiča – Sverepec, Ilava – Papradno, Ladce – Prejta, N. Dubnica – Pružina, Podmanín – Plevník.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo 13. 4. o 15.30 h: Podmanín – Pov. Bystrica, Plevník – N. Dubnica, Pružina – Ladce, Prejta – Ilava, Papradno – Udiča, Sverepec – H. Poruba, Borčice – Beluša.

18. kolo 20. 4. o 16. h: Pov. Bystrica – Borčice, Beluša – Sverepec, H. Poruba – Papradno, Udiča – Prejta, Ilava – Pružina, Ladce – Plevník, N. Dubnica – Podmanín.

19. kolo 27. 4. o 16. h: N. Dubnica – Pov. Bystrica, Podmanín – Ladce, Plevník – Ilava, Pružina – Udiča, Prejta – H. Poruba, Papradno – Beluša, Sverepec – Borčice.

20. kolo 4. 5. o 16.30 h: Pov. Bystrica – Sverepec, Borčice – Papradno, Beluša – Prejta, H. Poruba – Pružina, Udiča – Plevník, Ilava – Podmanín, Ladce – N. Dubnica.

21. kolo 11. 5. o 16.30 h: Ladce – Pov. Bystrica, N. Dubnica – Ilava, Podmanín – Udiča, Plevník – H. Poruba, Pružina – Beluša, Prejta – Borčice, Papradno – Sverepec.

Skryť Vypnúť reklamu

22. kolo 18. 5. o 17. h: Pov. Bystrica – Papradno, Sverepec – Prejta, Borčice – Pružina, Beluša – Plevník, H. Poruba - Podmanín, Udiča – N. Dubnica, Ilava – Ladce.

23. kolo 25. 5. o 17. h: Ilava – Pov. Bystrica, Ladce – Udiča, N. Dubnica – H. Poruba, Podmanín – Beluša, Plevník – Borčice, Pružina – Sverepec, Prejta – Papradno.

24. kolo 1. 6. o 17. h: Pov. Bystrica – Prejta, Papradno – Pružina, Sverepec – Plevník, Borčice – Podmanín, Beluša – N. Dubnica, H. Poruba – Ladce, Udiča – Ilava.

25. kolo 8. 6. o 17. h: Udiča – Pov. Bystrica, Ilava – H. Poruba, Ladce – Beluša, N. Dubnica – Borčice, Podmanín – Sverepec, Plevník – Papradno, Pružina – Prejta.

26. kolo 15. 6. o 17. h: Pov. Bystrica – Pružina, Prejta – Plevník, Papradno – Podmanín, Sverepec – N. Dubnica, Borčice – Ladce, Beluša – Ilava, H. Poruba – Udiča.

Skryť Vypnúť reklamu

Poznámka: B&B Sverepec hráva domáce zápasy v ÚHČ v Orlovom.

II. trieda muži

14. kolo 23. 3. o 15. h: Horovce – Mikušovce, Dulov – Lúky, Brvnište – D. Kočkovce, Podvažie – Trstie, Streženice – D. Breznica, Kolačín – D. Mariková, Lysá – Bolešov.

15. kolo 30. 3. o 15. h: Lysá – Horovce, Bolešov – Kolačín, D. Mariková – Streženice, D. Breznica – Podvažie, Trstie – Brvnište, D. Kočkovce – Dulov, Lúky – Mikušovce.

16. kolo 6. 4. o 15.30 h: Horovce – Lúky, Mikušovce – D. Kočkovce, Dulov - Trstie, Brvnište – D. Breznica, Podvažie – D. Mariková, Streženice – Bolešov, Kolačín – Lysá.

17. kolo 13. 4. o 15.30 h: Kolačín – Horovce, Lysá – Streženice, Bolešov – Podvažie, D. Mariková – Brvnište, D. Breznica – Dulov, Trstie – Mikušovce, D. Kočkovce – Lúky.

18. kolo 20. 4. o 16. h: Horovce – D. Kočkovce, Lúky – Trstie, Mikušovce – D. Breznica, Dulov – D. Mariková, Brvnište – Bolešov, Podvažie – Lysá, Streženice – Kolačín.

19. kolo 27. 4. o 16. h: Streženice – Horovce, Kolačín – Podvažie, Lysá – Brvnište, Bolešov – Dulov, D. Mariková – Mikušovce, D. Breznica – Lúky, Trstie – D. Kočkovce.

20. kolo 4. 5. o 16.30 h: Horovce – Trstie, D. Kočkovce – D. Breznica, Lúky – D. Mariková, Mikušovce – Bolešov, Dulov – Lysá, Brvnište – Kolačín, Podvažie – Streženice.

21. kolo 11. 5. o 16.30 h: Podvažie – Horovce, Streženice – Brvnište, Kolačín – Dulov, Lysá – Mikušovce, Bolešov – Lúky, D. Mariková – D. Kočkovce, D. Breznica – Trstie.

22. kolo 18. 5. o 17. h: Horovce – D. Breznica, Trstie – D. Mariková, D. Kočkovce – Bolešov, Lúky – Lysá, Mikušovce – Kolačín, Dulov – Streženice, Brvnište – Podvažie.

23. kolo 25. 5. o 17. h: Brvnište – Horovce, Podvažie – Dulov, Streženice – Mikušovce, Kolačín – Lúky, Lysá – D. Kočkovce, Bolešov – Trstie, D. Mariková – D. Breznica.

24. kolo 1. 6. o 17. h: Horovce – D. Mariková, D. Breznica – Bolešov, Trstie – Lysá, D. Kočkovce – Kolačín, Lúky – Streženice, Mikušovce – Podvažie, Dulov – Brvnište.

25. kolo 8. 6. o 17. h: Dulov – Horovce, Brvnište – Mikušovce, Podvažie – Lúky, Streženice – D. Kočkovce, Kolačín – Trstie, Lysá – D. Breznica, Bolešov – D. Mariková.

26. kolo 15. 6. o 17. h: Horovce – Bolešov, D. Mariková – Lysá, D. Breznica – Kolačín, Trstie – Streženice, D. Kočkovce – Podvažie, Lúky – Brvnište, Mikušovce – Dulov.

III. A trieda muži

12. kolo 6. 4. o 15.30 h: H. Breznica – Púchov, Č. Kameň – Zubák, Pruské – Kameničany, Kvašov – Ilava B, Tunežice – Lednica, Nosice – Tuchyňa.

13. kolo 13. 4. o 15.30 h: Nosice – H. Breznica, Tuchyňa – Tunežice, Lednica – Kvašov, Ilava B – Pruské, Kameničany – Č. Kameň, Zubák – Púchov.

14. kolo 20. 4. o 16. h: H. Breznica – Zubák, Púchov – Kameničany, Č. Kameň – Ilava B, Pruské – Lednica, Kvašov – Tuchyňa, Tunežice – Nosice.

15. kolo 27. 4. o 16. h: Tunežice – H. Breznica, Nosice – Kvašov, Tuchyňa – Pruské, Lednica – Č. Kameň, Ilava B – Púchov, Kameničany – Zubák.

16. kolo 4. 5. o 16.30 h: H. Breznica – Kameničany, Zubák – Ilava B, Púchov – Lednica, Č. Kameň – Tuchyňa, Pruské – Nosice, Kvašov – Tunežice.

17. kolo 11. 5. o 16.30 h: Kvašov – H. Breznica, Tunežice – Pruské, Nosice – Č. Kameň, Tuchyňa – Púchov, Lednica – Zubák, Ilava B – Kameničany.

18. kolo 18. 5. o 17. h: H. Breznica – Ilava B, Kameničany – Lednica, Zubák – Tuchyňa, Púchov – Nosice, Č. Kameň – Tunežice, Pruské – Kvašov.

19. kolo 25. 3. o 17. h: Pruské – H. Breznica, Kvašov – Č. Kameň, Tunežice – Púchov, Nosice – Zubák, Tuchyňa – Kameničany, Lednica – Ilava B.

20. kolo 1. 6. o 17. h: H. Breznica – Lednica, Ilava B – Tuchyňa, Kameničany – Nosice, Zubák – Tunežice, Púchov – Kvašov, Č. Kameň – Pruské.

21. kolo 8. 6. o 17. h: Č. Kameň – H. Breznica, Pruské – Púchov, Kvašov – Zubák, Tunežice – Kameničany, Nosice – Ilava B, Tuchyňa – Lednica.

22. kolo 15. 6. o 17. h: H. Breznica – Tuchyňa, Lednica – Nosice, Ilava B – Tunežice, Kameničany – Kvašov, Zubák – Pruské, Púchov – Č. Kameň.

Poznámka: Ilava B hrá domáce zápasy vždy v sobotu o 10. h.

III. B trieda muži

12. kolo 6. 4. o 15.30 h: Rozvoj Sverepec – Orlové B, Milochov – Stupné, Bodiná – Jasenica, Šebešťanová – Nimnica, Vrchteplá – Visolaje, Praznov má voľno.

13. kolo 13. 4. o 15.30 h: Visolaje – Šebešťanová, Nimnica – Bodiná, Jasenica - Milochov, Stupné – Sverepec, Orlové B – Praznov, Vrchteplá má voľno.

14. kolo 20. 4. o 16. h: Praznov – Stupné, Sverepec – Jasenica, Milochov – Nimnica, Bodiná – Visolaje, Šebešťanová – Vrchteplá, Orlové B má voľno.

15. kolo 27. 4. o 16. h: Vrchteplá – Bodiná, Visolaje – Milochov, Nimnica – Sverepec, Jasenica – Praznov, Stupné – Orlové B, Šebešťanová má voľno.

16. kolo 4. 5. o 16.30 h: Orlové B – Jasenica, Praznov – Nimnica, Sverepec – Visolaje, Milochov – Vrchteplá, Bodiná – Šebešťanová, Stupné má voľno.

17. kolo 11. 5. o 16.30 h: Šebešťanová – Milochov, Vrchteplá – Sverepec, Visolaje – Praznov, Nimnica – Orlové B, Jasenica – Stupné, Bodiná má voľno.

18. kolo 18. 5. o 17. h: Stupné – Nimnica, Orlové B – Visolaje, Praznov – Vrchteplá, Sverepec – Šebešťanová, Milochov – Bodiná, Jasenica má voľno.

19. kolo 25. 5. o 17. h: Bodiná – Sverepec, Šebešťanová – Praznov, Vrchteplá – Orlové B, Visolaje - Stupné, Nimnica – Jasenica, Milochov má voľno.

20. kolo 1. 6. o 17. h: Jasenica – Visolaje, Stupné – Vrchteplá, Orlové B – Šebešťanová, Praznov – Bodiná, Sverepec – Milochov, Nimnica má voľno.

21. kolo 8. 6. o 17. h: Milochov – Praznov, Bodiná – Orlové B, Šebešťanová – Stupné, Vrchteplá – Jasenica, Visolaje – Nimnica, Sverepec má voľno.

22. kolo 15. 6. o 17. h: Nimnica – Vrchteplá, Jasenica – Šebešťanová, Stupné – Bodiná, Orlové B – Milochov, Praznov – Sverepec, Visolaje majú voľno.

Poznámka: FK Slovan Milochov bude hrať všetky zápasy v ÚHČ v Orlovom, Rozvoj Sverepec hrá domáce zápasy v Dolnom Lieskove v ÚHČ, FK Orlové B hrá domáce zápasy v vždy v sobotu v ÚHČ.

I. trieda dorast

14. kolo 23. 3. o 12.30 h: Mikušovce, Udiča – Beluša, Pruské – D. Kočkovce, Košeca – Lysá, N. Dubnica – Visolaje, Podmanín – Prejta, Plevník – Pružina, Mikušovce majú voľno.

15. kolo 30. 3. o 12.30 h: Pružina – Podmanín, Prejta – N. Dubnica, Visolaje – Košeca, Lysá – Pruské, D. Kočkovce – Udiča, Beluša – Mikušovce, Plevník má voľno.

16. kolo 6. 4. o 13. h: Mikušovce – D. Kočkovce, Udiča – Lysá, Pruské – Visolaje, Košeca – Prejta, N. Dubnica – Pružina, Podmanín – Plevník, Beluša má voľno.

17. kolo 13. 4. o 13. h: Plevník – N. Dubnica, Pružina – Košeca, Prejta - Pruské, Visolaje – Udiča, Lysá – Mikušovce, D. Kočkovce – Beluša, Podmanín má voľno.

18. kolo 20. 4. o 13.30 h: Beluša – Lysá, Mikušovce – Visolaje, Udiča – Prejta, Pruské – Pružina, Košeca – Plevník, N. Dubnica – Podmanín, D. Kočkovce majú voľno.

19. kolo 27. 4. o 13.30 h: Podmanín - Košeca, Plevník – Pruské, Pružina – Udiča, Prejta – Mikušovce, Visolaje – Beluša, Lysá – D. Kočkovce, N. Dubnica má voľno

20. kolo 4. 5. o 14. h: D. Kočkovce – Visolaje, Beluša – Prejta, Mikušovce – Pružina, Udiča – Plevník, Pruské – Podmanín, Košeca – N. Dubnica, Lysá má voľno.

21. kolo 11. 5. o 14. h: N. Dubnica – Pruské, Podmanín – Udiča, Plevník – Mikušovce, Pružina – Beluša, Prejta – D. Kočkovce, Visolaje – Lysá, Košeca má voľno.

22. kolo 18. 5. o 14.30 h: Lysá – Prejta, D. Kočkovce – Pružina, Beluša – Plevník, Mikušovce – Podmanín, Udiča – N. Dubnica, Pruské – Košeca, Visolaje majú voľno.

23. kolo 25. 5. o 14.30 h: Košeca – Udiča, N. Dubnica – Mikušovce, Podmanín – Beluša, Plevník – D. Kočkovce, Pružina – Lysá, Prejta – Visolaje, Pruské má voľno

24. kolo 1. 6. o 14.30 h: Visolaje – Pružina, Lysá – Plevník, D. Kočkovce – Podmanín, Beluša – N. Dubnica, Mikušovce – Košeca, Udiča – Pruské, Prejta má voľno.

25. kolo 8. 6. o 14.30 h: Pruské – Mikušovce, Košeca – Beluša, N. Dubnica – D. Kočkovce, Podmanín – Lysá, Plevník – Visolaje, Pružina – Prejta, Udiča má voľno

26. kolo 15. 6. o 14.30 h: Prejta – Plevník, Visolaje – Podmanín, Lysá – N. Dubnica, D. Kočkovce – Košeca, Beluša – Pruské, Mikušovce – Udiča, Pružina má voľno.

II. trieda dorast

12. kolo 6. 4. o 13. h: Orlové – H. Poruba, Pov. Bystrica – Domaniža, Prečín – Brvnište, M. Lednice – Papradno, Bolešov – Púchov C, Jasenica má voľno.

13. kolo 13. 4. o 13. h: Bolešov – Orlové, Púchov C – M. Lednice, Jasenica – Prečín, Brvnište – Pov. Bystrica, Domaniža – H. Poruba, Papradno má voľno.

14. kolo 20. 4. o 13.30 h: Orlové – Domaniža, H. Poruba – Brvnište, Pov. Bystrica – Jasenica, Prečín – Papradno, M. Lednice – Bolešov, Púchov C má voľno.

15. kolo 27. 4. o 13.30 h: M. Lednice – Orlové, Púchov C – Prečín, Papradno – Pov. Bystrica, Jasenica – H. Poruba, Brvnište – Domaniža, Bolešov má voľno.

16. kolo 4. 5. o 14. h: Orlové – Brvnište, Domaniža – Jasenica, H. Poruba – Papradno, Pov. Bystrica – Púchov C, Prečín – Bolešov, M. Lednice majú voľno.

17. kolo 11. 5. o 14. h: M. Lednice – Prečín, Bolešov – Pov. Bystrica, Púchov C – H. Poruba, Papradno – Domaniža, Jasenica – Brvnište, Orlové má voľno.

18. kolo 18. 5. o 14.30 h: Orlové – Jasenica, Brvnište – Papradno, Domaniža – Púchov C, H. Poruba – Bolešov, Pov. Bystrica – M. Lednice, Prečín má voľno.

19. kolo 25. 5. o 14.30 h: Prečín – Orlové, M. Lednice – H. Poruba, Bolešov – Domaniža, Púchov C – Brvnište, Papradno – Jasenica, Pov. Bystrica má voľno.

20. kolo 1. 6. o 14.30 h: Orlové – Papradno, Jasenica – Púchov C, Brvnište – Bolešov, Domaniža – M. Lednice, Pov. Bystrica – Prečín, H. Poruba má voľno.

21. kolo 8. 6. o 14.30 h: Pov. Bystrica – Orlové, Prečín – H. Poruba, M. Lednice .- Brvnište, Bolešov – Jasenica, Púchov C – Papradno, Domaniža má voľno.

22. kolo 15. 6. o 14.30 h: Orlové – Púchov C, Papradno – Bolešov, Jasenica – M. Lednice, Domaniža – Prečín, H. Poruba – Pov. Bystrica, Domaniža má voľno.

Poznámka: TJ Domaniža hrá domáce zápasy vždy v sobotu o 14. h. Raven Pov. Bystrica hrá domáce zápasy v sobotu o 12.30 h v Orlovom.

I. trieda starší žiaci

12. kolo 6. 4. o 10.30 h: Ladce – Prečín, Košeca – Beluša, Papradno - Plevník, Pružina – Lysá, Pov. Teplá – Pruské, Domanža – Tuchyňa.

13. kolo 13. 4. o 10.30 h: Domaniža – Ladce, Tuchyňa – Pov. Teplá, Pruské – Pružina, Lysá – Papradno, Plevník – Košeca, Beluša – Prečín.

14. kolo 20. 4. o 10.30 h: Ladce – Beluša, Prečín – Plevník, Košeca – Lysá, Papradno – Pruské, Pružina – Tuchyňa, Pov. Teplá – Domaniža.

15. kolo 27. 4. o 10.30 h: Pov. Teplá – Ladce, Domaniža – Pružina, Tuchyňa – Papradno, Pruské – Košeca, Lysá – Prečín, Plevník – Beluša.

16. kolo 4. 5. o 10.30 h: Ladce – Plevník, Beluša – Lysá, Prečín – Pruské, Košeca – Tuchyňa, Papradno – Domaniža, Pružina – Pov. Teplá.

17. kolo 11. 5. o 10.30 h: Pružina – Ladce, Pov. Teplá – Papradno, Domaniža – Košeca, Tuchyňa – Prečín, Pruské – Beluša, Lysá – Plevník.

18. kolo 18. 5. o 10.30 h: Ladce – Lysá, Plevník – Pruské, Beluša – Tuchyňa, Prečín – Domaniža, Košeca – Pov. Teplá, Papradno – Pružina.

19. kolo 25. 5. o 10.30 h: Papradno – Ladce, Pružina – Košeca, Pov. Teplá – Prečín, Domaniža – Beluša, Tuchyňa – Plevník, Pruské – Lysá.

20. kolo 1. 6. o 10.30 h: Ladce – Pruské, Lysá – Tuchyňa, Plevník – Domaniža, Beluša – Pov. Teplá, Prečín – Pružina, Košeca – Papradno.

21. kolo 8. 6. o 10.30 h: Košeca – Ladce, Papradno – Prečín, Pružina – Beluša, Pov. Teplá – Plevník, Domaniža – Lysá, Tuchyňa – Pruské.

22. kolo 15. 6. o 10.30 h: Ladce – Tuchyňa, Pruské – Domaniža, Lysá – Pov. Teplá, Plevník – Pružina, Beluša – Papradno, Prečín – Košeca.

Poznámka: TJ Tuchyňa hrá domáce zápasy o 11. h.

II. trieda starší žiaci

10. kolo 20. 4. o 10.30 h: Sverepec – Orlové, Dulov – Lúky, Kolačín – Podvažie, Streženice – D. Mariková, Bolešov – M. Lednice.

11. kolo 27. 4. o 10.30 h: Bolešov – Sverepec, M. Lednice – Streženice, D. Mariková – Kolačín, Podvažie – Dulov, Lúky – Orlové.

12. kolo 4. 5. o 10.30 h: Sverepec – Lúky, Orlové – Podvažie, Dulov – D. Mariková, Kolačín – M. Lednice, Streženice – Bolešov.

13. kolo 11. 5. o 10.30 h: Streženice – Sverepec, Bolešov – Kolačín, M. Lednice – Dulov, D. Mariková – Orlové, Podvažie – Lúky.

14. kolo 18. 5. o 10.30 h: Sverepec – Podvažie, Lúky – D. Mariková, Orlové – M. Lednice, Dulov – Bolešov, Kolačín - Streženice.

15. kolo 25. 5. o 10.30 h: Kolačín – Sverepec, Streženice – Dulov, Bolešov – Orlové, M. Lednice – Lúky, D. Mariková – Podvažie.

16. kolo 1. 6. o 10.30 h: Sverepec – D. Mariková, Podvažie – M. Lednice, Lúky – Bolešov, Orlové – Streženice, Dulov – Kolačín.

17. kolo 8. 6. o 10.30 h: Dulov – Sverepec, Kolačín – Orlové, Streženice – Lúky, Bolešov – Podvažie, M. Lednice – D. Mariková.

18. kolo 15. 6. o 10.30 h: Sverepec – M. Lednice, D. Mariková – Bolešov, Podvažie – Streženice, Lúky – Kolačín, Orlové – Dulov.

Poznámka: TJ Kolačín hrá domáce zápasy 2 hodiny pred začiatkom zápasu mužov. Rozvoj Sverepec hrá domáce zápasy 2 hodiny pred začiatkom zápasu mužov v Dolnom Lieskove.

I. trieda mladší žiaci

10. kolo 20. 4. o 10.30 h: N. Dubnica – Ilava, Pov. Bystrica – Beluša, Púchov D – Púchov C, Brvnište – Ladce, L. Rovne – Dohňany.

11. kolo 27. 4. o 10.30 h: L. Rovne – N. Dubnica, Dohňany – Brvnište, Ladce – Púchov D, Púchov C – Pov. Bystrica, Beluša – Ilava.

12. kolo 4. 5. o 10.30 h: N. Dubnica – Beluša, Ilava – Púchov C, Pov. Bystrica – Ladce, Púchov D – Dohňany, Brvnište – L. Rovne.

13. kolo 11. 5. o 10.30 h: Brvnište – N. Dubnica, L. Rovne – Púchov D, Dohňany – Pov. Bystrica, Ladce – Ilava, Púchov C – Beluša.

14. kolo 18. 5. o 10.30 h: N. Dubnica – Púchov C, Beluša – Ladce, Ilava – Dohňany, Pov. Bystrica – L. Rovne, Púchov D – Brvnište.

15. kolo 25. 5. o 10.30 h: Púchov D – N. Dubnica, Brvnište – Pov. Bystrica, L. Rovne – Ilava, Dohňany – Beluša, Ladce – Púchov C.

16. kolo 1. 6. o 10.30 h: N. Dubnica – Ladce, Púchov C – Dohňany, Beluša – L. Rovne, Ilava – Brvnište, Pov. Bystrica - Púchov D.

17. kolo 8. 6. o 10.30 h: Pov. Bystrica – N. Dubnica, Púchov D – Ilava, Brvnište – Beluša, L. Rovne – Púchov C, Dohňany – Ladce.

18. kolo 15. 6. o 10.30 h: N. Dubnica – Dohňany, Ladce – L. Rovne, Púchov C – Brvnište, Beluša – Púchov D, Ilava – Pov. Bystrica.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 854
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 381
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 987
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 248
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 949
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 335
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 292
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 905
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 679
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 574
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

5 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

5 h
Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

6 h
ilustračné foto

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

20 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

18 h

Už ste čítali?