III. liga
16. kolo 9. 3. o 14.30 h: Bánovce - T. Lúka, J. Bohunice – Topoľčany, Šaľa – Levice, Neded – Sládkovičovo, N. Zámky - Zl. Moravce, L. Rovne – Prievidza, Báč - Trnava B, D. Vestenice – Štúrovo.
17. kolo 16. 3. o 15. h: D. Vestenice – Bánovce, Štúrovo – Báč, Trnava B - L. Rovne, Prievidza - N. Zámky, Zl. Moravce – Neded, Sládkovičovo – Šaľa, Levice - J. Bohunice, Topoľčany - T. Lúka.
18. kolo 23. 3. o 15. h: Bánovce – Topoľčany, T. Lúka – Levice, J. Bohunice – Sládkovičovo, Šaľa - Zl. Moravce, Neded – Prievidza, N. Zámky - Trnava B, L. Rovne – Štúrovo, Báč - D. Vestenice.
19. kolo 30. 3. o 15. h: Báč – Bánovce, D. Vestenice - L. Rovne, Štúrovo - N. Zámky, Trnava B – Neded, Prievidza – Šaľa, Zl. Moravce - J. Bohunice, Sládkovičovo - T. Lúka, Levice – Topoľčany.
20. kolo 6. 4. o 15.30 h: Bánovce – Levice, Topoľčany – Sládkovičovo, T. Lúka - Zl. Moravce, J. Bohunice – Prievidza, Šaľa - Trnava B, Neded – Štúrovo, N. Zámky - D. Vestenice, L. Rovne – Báč.
21. kolo 13. 4. o 15.30 h: L. Rovne – Bánovce, Báč - N. Zámky, D. Vestenice – Neded, Štúrovo – Šaľa, Trnava B - J. Bohunice, Prievidza - T. Lúka, Zl. Moravce – Topoľčany, Sládkovičovo – Levice.
22. kolo 20. 4. o 16. h: Bánovce – Sládkovičovo, Levice - Zl. Moravce, Topoľčany – Prievidza, T. Lúka - Trnava B, J. Bohunice – Štúrovo, Šaľa - D. Vestenice, Neded – Báč, N. Zámky - L. Rovne.
23. kolo 27. 4. o 16. h: N. Zámky – Bánovce, L. Rovne – Neded, Báč – Šaľa, D. Vestenice - J. Bohunice, Štúrovo - T. Lúka, Trnava B – Topoľčany, Prievidza – Levice, Zl. Moravce – Sládkovičovo.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h: Bánovce - Zl. Moravce, Sládkovičovo – Prievidza, Levice - Trnava B, Topoľčany – Štúrovo, T. Lúka - D. Vestenice, J. Bohunice – Báč, Šaľa - L. Rovne, Neded - N. Zámky.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h: Neded – Bánovce, N. Zámky – Šaľa, L. Rovne - J. Bohunice, Báč - T. Lúka, D. Vestenice – Topoľčany, Štúrovo – Levice, Trnava B – Sládkovičovo, Prievidza - Zl. Moravce.
26. kolo 18. 5. o 17. h: Bánovce – Prievidza, Zl. Moravce - Trnava B, Sládkovičovo – Štúrovo, Levice - D. Vestenice, Topoľčany – Báč, T. Lúka - L. Rovne, J. Bohunice - N. Zámky, Šaľa – Neded.
27. kolo 25. 5. o 17. h: Šaľa – Bánovce, Neded - J. Bohunice, N. Zámky - T. Lúka, L. Rovne – Topoľčany, Báč – Levice, D. Vestenice – Sládkovičovo, Štúrovo - Zl. Moravce, Trnava B – Prievidza.
28. kolo 1. 6. o 17. h: Bánovce - Trnava B, Prievidza – Štúrovo, Zl. Moravce - D. Vestenice, Sládkovičovo – Báč, Levice - L. Rovne, Topoľčany - N. Zámky, T. Lúka – Neded, J. Bohunice – Šaľa.
29. kolo 8. 6. o 17. h: J. Bohunice – Bánovce, Šaľa - T. Lúka, Neded – Topoľčany, N. Zámky – Levice, L. Rovne – Sládkovičovo, Báč - Zl. Moravce, D. Vestenice – Prievidza, Štúrovo - Trnava B.
30. kolo 15. 6. o 17. h: Bánovce – Štúrovo, Trnava B - D. Vestenice, Prievidza – Báč, Zl. Moravce - L. Rovne, Sládkovičovo - N. Zámky, Levice – Neded, Topoľčany – Šaľa, T. Lúka - J. Bohunice.
IV. liga
16. kolo 9. 3. o 14.30 h: Hrnčiarovce – Nemšová, Chtelnica - N. Rudno, Dohňany – Tovarníky, Lok. Trnava - N. Mesto, Partizánske – Vrbové, Šimonovany - N. Pravno, Orlové - V. Kostoľany, Domaniža – Chynorany.
17. kolo 16. 3. o 15. h: Domaniža – Hrnčiarovce, Chynorany – Orlové, V. Kostoľany – Šimonovany, N. Pravno – Partizánske, Vrbové - Lok. Trnava, N. Mesto – Dohňany, Tovarníky – Chtelnica, N. Rudno – Nemšová.
18. kolo 23. 3. o 15. h: Hrnčiarovce - N. Rudno, Nemšová – Tovarníky, Chtelnica - N. Mesto, Dohňany – Vrbové, Lok. Trnava - N. Pravno, Partizánske - V. Kostoľany, Šimonovany – Chynorany, Orlové – Domaniža.
19. kolo 30. 3. o 15. h: Orlové – Hrnčiarovce, Domaniža – Šimonovany, Chynorany – Partizánske, V. Kostoľany - Lok. Trnava, N. Pravno – Dohňany, Vrbové – Chtelnica, N. Mesto – Nemšová, Tovarníky - N. Rudno.
20. kolo 6. 4. o 15.30 h: Hrnčiarovce – Tovarníky, N. Rudno - N. Mesto, Nemšová – Vrbové, Chtelnica - N. Pravno, Dohňany - V. Kostoľany, Lok. Trnava – Chynorany, Partizánske – Domaniža, Šimonovany – Orlové.
21. kolo 13. 4. o 15.30 h: Šimonovany – Hrnčiarovce, Orlové – Partizánske, Domaniža - Lok. Trnava, Chynorany – Dohňany, V. Kostoľany – Chtelnica, N. Pravno – Nemšová, Vrbové - N. Rudno, N. Mesto – Tovarníky.
22. kolo 20. 4. o 16. h: Hrnčiarovce - N. Mesto, Tovarníky – Vrbové, N. Rudno - N. Pravno, Nemšová - V. Kostoľany, Chtelnica – Chynorany, Dohňany – Domaniža, Lok. Trnava – Orlové, Partizánske – Šimonovany.
23. kolo 27. 4. o 16. h: Partizánske – Hrnčiarovce, Šimonovany - Lok. Trnava, Orlové – Dohňany, Domaniža – Chtelnica, Chynorany – Nemšová, V. Kostoľany - N. Rudno, N. Pravno – Tovarníky, Vrbové - N. Mesto.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h: Hrnčiarovce – Vrbové, N. Mesto - N. Pravno, Tovarníky - V. Kostoľany, N. Rudno – Chynorany, Nemšová – Domaniža, Chtelnica – Orlové, Dohňany – Šimonovany, Lok. Trnava – Partizánske.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h: Lok. Trnava – Hrnčiarovce, Partizánske – Dohňany, Šimonovany – Chtelnica, Orlové – Nemšová, Domaniža - N. Rudno, Chynorany – Tovarníky, V. Kostoľany - N. Mesto, N. Pravno – Vrbové.
26. kolo 18. 5. o 17. h: Hrnčiarovce - N. Pravno, Vrbové - V. Kostoľany, N. Mesto – Chynorany, Tovarníky – Domaniža, N. Rudno – Orlové, Nemšová – Šimonovany, Chtelnica – Partizánske, Dohňany - Lok. Trnava.
27. kolo 25. 5. o 17. h: Dohňany – Hrnčiarovce, Lok. Trnava – Chtelnica, Partizánske – Nem-šová, Šimonovany - N. Rudno, Orlové – Tovarníky, Domaniža - N. Mesto, Chynorany – Vrbové, V. Kostoľany - N. Pravno.
28. kolo 1. 6. o 17. h: Hrnčiarovce - V. Kostoľany, N. Pravno – Chynorany, Vrbové – Domaniža, N. Mesto – Orlové, Tovarníky – Šimonovany, N. Rudno – Partizánske, Nemšová - Lok. Trnava, Chtelnica – Dohňany.
29. kolo 8. 6. o 17. h: Chtelnica – Hrnčiarovce, Dohňany – Nem-šová, Lok. Trnava - N. Rudno, Partizánske – Tovarníky, Šimonovany - N. Mesto, Orlové – Vrbové, Domaniža - N. Pravno, Chynorany - V. Kostoľany.
30. kolo 15. 6. o 17. h: Hrnčiarovce – Chynorany, V. Kostoľany – Domaniža, N. Pravno – Orlové, Vrbové – Šimonovany, N. Mesto – Partizánske, Tovarníky - Lok. Trnava, N. Rudno – Dohňany, Nemšová – Chtelnica.
V. liga
16. kolo 9. 3. o 14.30 h: Krásno – Častkovce, Čereňany – Handlová, Tr. Jastrabie – Uherce, Prečín – Rybany, Podolie – Kanianka, Pov. Teplá - M. Lednice, Z. Kostoľany – Košeca, Dežerice - H. Streda.
17. kolo 16. 3. o 15. h: Dežerice – Krásno, H. Streda - Z. Kostoľany, Košeca - Pov. Teplá, M. Lednice – Podolie, Kanianka – Prečín, Rybany - Tr. Jastrabie, Uherce – Čereňany, Handlová – Častkovce.
18. kolo 23. 3. o 15. h: Krásno – Handlová, Častkovce – Uherce, Čereňany – Rybany, Tr. Jastrabie – Kanianka, Prečín - M. Lednice, Podolie – Košeca, Pov. Teplá - H. Streda, Z. Kostoľany – Dežerice.
19. kolo 30. 3. o 15. h: Z. Kostoľany – Krásno, Dežerice - Pov. Teplá, H. Streda – Podolie, Košeca – Prečín, M. Lednice - Tr. Jastrabie, Kanianka – Čereňany, Rybany – Častkovce, Uherce – Handlová.
20. kolo 6. 4. o 15.30 h: Krásno – Uherce, Handlová – Rybany, Častkovce – Kanianka, Čereňany - M. Lednice, Tr. Jastrabie – Košeca, Prečín - H. Streda, Podolie – Dežerice, Pov. Teplá - Z. Kostoľany.
21. kolo 13. 4. o 15.30 h: Pov. Teplá – Krásno, Z. Kostoľany – Podolie, Dežerice – Prečín, H. Streda - Tr. Jastrabie, Košeca – Čereňany, M. Lednice – Častkovce, Kanianka – Handlová, Rybany – Uherce.
22. kolo 20. 4. o 16. h: Krásno – Rybany, Uherce – Kanianka, Handlová - M. Lednice, Častkovce – Košeca, Čereňany - H. Streda, Tr. Jastrabie – Dežerice, Prečín - Z. Kostoľany, Podolie - Pov. Teplá.
23. kola 27. 4. o 16. h: Podolie – Krásno, Pov. Teplá – Prečín, Z. Kostoľany - Tr. Jastrabie, Dežerice – Čereňany, H. Streda – Častkovce, Košeca – Handlová, M. Lednice – Uherce, Kanianka – Rybany.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h: Krásno – Kanianka, Rybany - M. Lednice, Uherce – Košeca, Handlová - H. Streda, Častkovce – Dežerice, Čereňany - Z. Kostoľany, Tr. Jastrabie - Pov. Teplá, Prečín – Podolie.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h: Prečín – Krásno, Podolie - Tr. Jastrabie, Pov. Teplá – Čereňany, Z. Kostoľany – Častkovce, Dežerice – Handlová, H. Streda – Uherce, Košeca – Rybany, M. Lednice – Kanianka.
26. kolo 18. 5. o 17. h: Krásno - M. Lednice, Kanianka – Košeca, Rybany - H. Streda, Uherce – Dežerice, Handlová - Z. Kostoľany, Častkovce - Pov. Teplá, Čereňany – Podolie, Tr. Jastrabie – Prečín.
27. kolo 25. 5. o 17. h: Tr. Jastrabie – Krásno, Prečín – Čereňany, Podolie – Častkovce, Pov. Teplá – Handlová, Z. Kostoľany – Uherce, Dežerice – Rybany, H. Streda – Kanianka, Košeca - M. Lednice.
28. kolo 1. 6. o 17. h: Krásno – Košeca, M. Lednice - H. Streda, Kanianka – Dežerice, Rybany - Z. Kostoľany, Uherce - Pov. Teplá, Handlová – Podolie, Častkovce – Prečín, Čereňany - Tr. Jastrabie.
29. kolo 8. 6. o 17. h: Čereňany – Krásno, Tr. Jastrabie – Častkovce, Prečín – Handlová, Podolie – Uherce, Pov. Teplá – Rybany, Z. Kostoľany – Kanianka, Dežerice - M. Lednice, H. Streda – Košeca.
30. kolo 15. 6. o 17. h: Krásno - H. Streda, Košeca – Dežerice, M. Lednice - Z. Kostoľany, Kanianka - Pov. Teplá, Rybany – Podolie, Uherce – Prečín, Handlová - Tr. Jastrabie, Častkovce – Čereňany.