II. trieda 11. kolo
D. Mariková – Horovce 0:5 (0:1), Štefina 2, Pavliš, Prekop, Mikoláš, Bolešov – D. Breznica 3:3 (1:3), Vojtech, Burdej, Koníček – Baláž 2, Dorotčin, Lysá – Trstie 6:1 (2:0), Kresánek 5 (1 z 11 m), Mošteňan – Vician, Kolačín – D. Kočkovce 4:2 (2:1), R. Čačko 2, Tlapák, Buček – M. Kresáň, Šatka, Streženice – Lúky 2:2 (2:1), Brezáni, Pivko – Zágora 2, Podvažie – Mikušovce 4:1 (3:0), Zelenák 3, Pelikán – V. Borovský, Brvnište – Dulov 2:0.
1. Horovce 11 9 1 1 36:8 28
2. Brvnište 11 9 0 2 27:13 27
3. Dulov 11 7 1 3 19:17 22
4. Streženice 11 6 2 3 28:16 20
5. Bolešov 11 6 2 3 19:14 20
6. Mikušovce 11 6 1 4 33:22 19
7. D. Kočkovce 11 6 1 4 23:20 19
8. Podvažie 11 5 0 6 17:22 15
9. D. Mariková 11 4 1 6 36:35 13
10. Lúky 11 3 3 5 20:22 12
11. Lysá 11 3 0 8 14:26 9
12. Kolačín 11 2 2 7 18:33 8
13. D. Breznica 11 2 2 7 14:30 8
14. Trstie 11 1 0 10 20:46 3
III. A trieda 11. kolo
Tuchyňa – H. Breznica 5:0 (4:0), Živčic 2, F. Štefanec 2, Bartošek, Nosice – Lednica 0:2 (0:0), Loduha, Staňo, Tunežice – Ilava B 2:3 (0:2), I. Palček 2 - Bušík, Puček, P. Barták, Kvašov – Kameničany 2:2, Pruské – Zubák 6:1 (3:0), Galko 3, Majerík 2, V. Šatka – Gažo, Č. Kameň – Púchov 5:1 (4:0), Mišún 3, D. Dohňanský, Gajdoš - Furík.
1. Tuchyňa 11 10 1 0 45:9 31
2. Ilava B 11 9 1 1 60:16 28
3. Pruské 11 8 2 1 54:15 26
4. Lednica 11 6 2 3 34:16 20
5. Zubák 11 4 3 4 28:33 15
6. Kameničany 11 4 2 5 24:20 14
7. Kvašov 11 4 2 5 32:36 14
8. Č. Kameň 11 3 2 6 22:25 11
9. Tunežice 11 3 1 7 24:33 10
10. H. Breznica 11 3 1 7 17:34 10
11. Nosice 11 3 1 7 21:40 10
12. FC Púchov 11 0 0 11 7:91 0
III. B trieda 11. kolo
Vrchteplá – Nimnica 3:2 (1:0), Martin Minarčík 2, Kresáň za domácich, Šebešťanová – Jasenica 5:0 (3:0), Tamáši, Zboran, Gašpárek, K. Petrík ml., R. Kukučka, Bodiná – Stupné 0:3 (0:3), Hrebičík, P. Hároník st., Michal Ulbrík, Orlové B – Milochov 1:3 (0:1), Záhradník – Gabko, Sučanský, R. Zúbek st., Rozvoj Sverepec – Praznov 0:1 (0:0), Visolaje mali voľno.
1. Šebešťanová 10 8 1 1 28:16 25
2. Praznov 10 6 2 2 39:22 20
3. Sverepec 10 5 2 3 26:16 17
4. Milochov 10 5 1 4 25:14 16
5. Visolaje 10 5 1 4 23:21 16
6. Vrchteplá 10 4 4 2 14:14 16
7. Orlové B 10 4 3 3 34:26 15
8. Stupné 10 5 0 5 20:26 15
9. Nimnica 10 2 1 7 20:25 7
10. Bodiná 10 1 3 6 9:38 6
11. Jasenica 10 0 2 8 11:31 2
I. trieda dorast 11. kolo
Prejta – Horovce 3:4 (3:0), Miakiš, Vysocký, Šatka - Mičuda, Sivák, Gereg, Žaludek, Pružina – Visolaje nehralo sa, Plevník – Lysá 1:2 (0:1), Pitvorec, Martin Macko za hostí, Podmanín – D. Kočkovce 3:4 (1:3), Šaradín, Hôrecký, Bazala – Palme 2, Pecler, Dvorský, N. Dubnica – Beluša 2:0 (1:0), Žovinec, Šedík, Košeca – Mikušovce nehralo sa, Pruské – Udiča 5:1 (3:1), Bér 2, Bagin, Suchánek, Hajdúch za domácich.
1. Košeca 10 8 1 1 42:13 25
2. Lysá 11 8 1 2 25:11 25
3. N. Dubnica 11 7 2 2 23:10 23
4. Podmanín 11 7 0 4 35:25 21
5. Beluša 11 6 2 3 29:13 20
6. Visolaje 10 6 0 4 31:21 18
7. D. Kočkovce 11 5 1 5 27:33 16
8. Prejta 11 4 2 5 30:25 14
9. Pruské 11 4 2 5 25:36 14
10. Udiča 11 4 0 7 19:23 12
11. Plevník 11 4 0 7 23:34 12
12. Pružina 10 3 1 6 11:22 10 13. Mikušovce 10 2 0 8 14:31 6
4. Horovce 11 1 0 10 18:55 3
II. trieda dorast 11. kolo
Púchov C – Orlové nehralo sa, Bolešov – Papradno 0:5 (0:2), Nemčík 3, Kozáčik, Šardzík, M. Lednice – Jasenica nehralo sa, Prečín – Domaniža nehralo sa, Pov. Bystrica – H. Poruba odložené, Brvnište malo voľno.
1. Papradno 10 7 1 2 38:17 22
2. Domaniža 9 6 2 1 33:18 20
3. Jasenica 9 5 0 4 32:29 15
4. H. Poruba 9 4 2 3 27:31 14
5. Bolešov 10 4 2 4 19:26 14
6. M. Lednice 9 4 1 4 18:15 13
7. Pov. Bystrica 9 4 0 5 25:30 12
8. Brvnište 10 3 2 5 22:30 11
9. Púchov C 9 3 1 5 24:26 10
10. Orlové 9 3 0 6 25:24 9
11. Prečín 9 2 1 6 22:39 7
I. trieda st. žiaci 11. kolo
Domaniža – Pruské 4:1 (2:1), Martin Kardoš, Kráľ, Michal Kardoš, Lednický – Horečný, Tuchyňa – Ladce 2:0 (1:0), Filo, Letko, Pov. Teplá – Lysá nehralo sa, Pružina – Plevník nehralo sa, Papradno – Beluša 4:1, Košeca – Prečín nehralo sa.
1. Pružina 10 9 0 1 41:8 27
2. Domaniža 11 8 2 1 24:6 26
3. Pov. Teplá 10 5 2 3 17:15 17
4. Beluša 11 5 1 5 24:21 16
5. Lysá 10 5 0 5 28:18 15
6. Plevník 10 4 3 3 13:8 15
7. Košeca 9 5 0 4 19:14 15
8. Ladce 10 3 3 4 16:19 12
9. Prečín 10 3 3 4 30:35 12
10. Papradno 11 3 2 6 18:26 11
11. Tuchyňa 11 3 1 7 10:19 10
12. Pruské 11 0 1 10 7:58 1
spracoval Jozef Šprocha