II. trieda 9. kolo
D. Breznica – Horovce 1:3 (0:2), Baláž – Vozár, Mikoláš, Štefina, D. Mariková – Trstie 9:3 (5:1), P. Zemančík 3, Rak 2, P. Chochel, Pagáč, Vlach, vlastný – Košša 2, J. Pružinec, Bolešov – D. Kočkovce 1:0 (0:0), Vojtek (11 m), Lysá – Lúky 0:3 (0:1), Ofúkaný 2, Zágora,
Kolačín – Mikušovce 3:6 (1:2), M. Čačko, Buček, Ľ. Čačko – M. Holba 2, Dobrodej 2, Meliška, S. Borovský, Streženice – Dulov 4:0 (1:0), Brezáni, Pavlis, Šimo, Medňanský, Podvažie – Brvnište 1:3 (0:2), Zelenák – Miniarik, Levčík, Šlesár.
1. Brvnište 9 8 0 1 24:10 24
2. Horovce 9 7 1 1 28:7 22
3. Mikušovce 9 6 1 2 31:15 19
4. Dulov 9 6 1 2 18:15 19
5. Streženice 9 5 1 3 23:13 16
6. Bolešov 9 5 1 3 14:10 16
7. D. Kočkovce 9 5 1 3 19:15 16
8. D. Mariková 9 4 0 5 33:27 12
9. Podvažie 9 4 0 5 13:20 12
10. Lúky 9 3 2 4 17:18 11
11. D. Breznica 9 2 0 7 8:24 6
12. Lysá 9 2 0 7 7:23 6
13. Trstie 9 1 0 8 18:38 3
14. Kolačín 9 0 2 7 12:30 2
III. A trieda 9. kolo
Lednica – H. Breznica 2:0 (2:0), Miroslav Egly, J. Barka, Tuchyňa – Ilava B 3:0 (0:0), Poliak, Letko, Backo, Nosice – Kameničany 3:1 (1:1), P. Rosina 2, Vojtovič za domácich, Tunežice – Zubák 1:8 (0:4), Kalus – Gažo 3, Číž, Pavúček, Dávid, Potočný, Lipták, Kvašov – Púchov 8:0 (3:0), Výbošťok 2, Prekop 2, P. Pilný, Gereg, Kováč, vlastný, Pruské – Č. Kameň 5:0 (2:0), Galko 5.
1. Tuchyňa 9 9 0 0 39:8 27
2. Ilava B 9 7 1 1 45:14 22
3. Pruské 9 6 2 1 34:12 20
4. Lednica 9 5 1 3 31:15 16
5. Kvašov 9 4 1 4 28:29 13
6. Zubák 9 3 3 3 22:25 12
7. Kameničany 9 3 1 5 19:17 10
8. Nosice 9 3 1 5 21:26 10
9. Tunežice 9 3 1 5 21:27 10
10. H. Breznica 9 3 0 6 16:28 9
11. Č. Kameň 9 2 1 6 16:23 7
12. FC Púchov 9 0 0 9 4:72 0
III. B trieda 9. kolo
Visolaje – Jasenica 4:2 (2:0), Šatka, Nosál, Zbín, Chleban – Hlušek 2,Vrchteplá – Stupné 2:0 (0:0), Martin Minarčík 2, Šebešťanová – Orlové B 3:2, D. Zboran, L. Petrík (11 m), Šumec za domácich, Bodiná – Praznov 2:9 (0:3), Budaj 3, P. Gardian 2, Tomana 2, Bazala, Štefanica za hostí, Rozvoj Sverepec – Milochov 1:3 (0:0), Stráňovský – Babiš, Gabko, Marman, Nimnica mala voľno.
1. Šebešťanová 8 6 1 1 20:14 19
2. Sverepec 9 5 2 2 26:15 17
3. Praznov 8 5 1 2 37:21 16
4. Visolaje 9 4 1 4 21:21 13
5. Milochov 8 4 0 4 21:12 12
6. Orlové B 8 3 3 2 27:23 12
7. Stupné 8 4 0 4 15:23 12
8. Vrchteplá 8 2 4 2 9:12 10
9. Nimnica 8 2 1 5 18:20 7
10. Bodiná 8 1 3 4 9:29 6
11. Jasenica 8 0 2 6 11:24 2
I. trieda dorast 9. kolo
Visolaje – Horovce 6:2 (1:0), Krála 3, Sojčák 2, Závada – Velas 2, Prejta – Lysá 2:3 (2:1), Hric, A. Miakiš – Macko, Pitvorec, Kobzan, Pružina – D. Kočkovce 5:2 (0:2), A. Fabuš, Richtárik, Prostinák (11 m), Helebrant, Remšík – Pecler, Palme, Plevník – Beluša 2:1 (1:1), J. Kušnier, Š. Tamáši za domácich, Podmanín – Mikušovce 6:0 (4:0), Majtán 2, Hôrecký, Šardzík, Bazala, Kostelanský, N. Dubnica – Udiča 2:1 (1:1), Jančovič, Bielik - Ištok, Košeca – Pruské 8:2 (0:1), Cíbik 4, Staňo 2, Ďuriš, Kraľovič – Ilončiak 2. Z 8. kola: Lysá – Visolaje 3:0 kontumačne.
1. Košeca 9 7 1 1 38:13 22
2. Beluša 9 6 2 1 28:8 20
3. Lysá 9 6 1 2 22:10 19
4. Podmanín 9 6 0 3 29:20 18
5. N. Dubnica 9 5 2 2 19:10 17
6. Visolaje 9 5 0 4 28:19 15
7. Prejta 9 4 2 3 25:18 14
8. Udiča 9 4 0 5 18:14 12
9. Plevník 9 4 0 5 21:27 12
10. Pružina 9 3 1 5 11:21 10
11. D. Kočkovce 9 3 1 5 18:29 10
12. Pruské 9 2 2 5 17:34 8
13. Mikušovce 9 2 0 7 14:29 6
14. Horovce 9 0 0 9 13:49 0
II. trieda dorast 9. kolo
Papradno – Orlové 2:1 (0:0), Nemčík 2 – Povoda, Púchov C – Jasenica 6:2 (3:0), Gombár 2, Koleno 2, Badura 2 – Kaprálik, Šibík, Bolešov – Brvnište 4:1 (2:1), Šatka 2, Botola, Minarech za domácich, M. Lednice – Domaniža 1:2 (0:1), J. Sádecký – Barenčík, Valášek, Prečín – Pov. Bystrica 4:5 (2:1), Škultéty, Kadúch, Pajger, Hlavoň, M. Patyka, H. Poruba mala voľno. Z 8. kola: Pov. Bystrica – Zubák 3:0 kontumačne, Zubák je po tretej kontumácii vylúčený zo súťaže.
1. Domaniža 9 6 2 1 33:18 20
2. Papradno 8 5 1 2 26:16 16
3. Bolešov 8 4 2 2 18:18 14
4. Jasenica 8 4 0 4 29:28 12
5. H. Poruba 8 3 2 3 21:26 11
6. Brvnište 9 3 2 4 22:29 11
7. Púchov C 8 3 1 4 23:19 10
8. M. Lednice 8 3 1 4 17:15 10
9. Orlové 8 3 0 5 23:21 9
10. Pov. Bystrica 8 3 0 5 22:28 9
11. Prečín 8 2 1 5 17:33 7
I. trieda st. žiaci 9. kolo
Pruské - Ladce 1:4 (1:2), Janíček - Kučera 4, Tuchyňa – Lysá 1:7, Domaniža – Plevník 1:1 (0:0), Rybár – Ďurkech, Pov. Teplá – Beluša 1:1 (0:1), Urík – Lehotský, Pružina – Prečín 16:0 (7:0), Svitek 4, T. Košút 3, M. Košút 3, Richtárik, Ďuriš, Kozák, Haviar, Danihel, Konušík, nedohrané, Papradno – Košeca 1:3 (1:2), Tóth - Fabián 2, Srovnal, Z 3. kola: Tuchyňa – Pružina 3:0 kontumačne.
1. Pružina 9 8 0 1 38:7 24
2. Domaniža 9 6 2 1 18:5 20
3. Beluša 9 5 1 3 22:14 16
4. Pov. Teplá 9 5 1 3 17:15 16
5. Lysá 9 5 0 4 28:16 15
6. Košeca 9 5 0 4 19:14 15
7. Plevník 9 4 2 3 13:8 14
8. Ladce 9 3 3 3 16:17 12
9. Prečín 9 3 3 3 26:30 12
10. Papradno 9 1 2 6 9:21 5
11. Tuchyňa 9 1 1 7 7:19 4
12. Pruské 9 0 1 8 6:53 1
II. trieda st. žiaci 9. kolo
M. Lednice – Sverepec 2:4 (1:0), Košút, T. Lednický - Ďuriš 3, Klabník, Bolešov – D. Mariková 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Streženice – Podvažie 1:3 (1:2), Blaško – Pleško, Papšo, Pavlík, Kolačín – Lúky 4:2 (1:1), Kvasnička, Kováč, Moško, Palec – Húževka, Muziga, Dulov – Orlové 0:8 (0:2), A. Golier 4, Petrík, Podolák, Machač, Cedzo.
1. Orlové 9 7 1 1 50:13 22
2. Bolešov 9 5 3 1 33:18 18
3. M. Lednice 9 5 2 2 33:21 17
4. Kolačín 9 5 1 3 23:20 16
5. Lúky 9 4 2 3 27:22 14
6. Podvažie 9 4 2 3 25:24 14
7. D. Mariková 9 4 1 4 20:20 13
8. Sverepec 9 3 0 6 30:35 9
9. Streženice 9 1 1 7 12:39 4
10. Dulov 9 0 1 8 6:47 1
I. trieda ml. žiaci 9. kolo
Dohňany – N. Dubnica 2:1, L. Rovne – Ladce 0:1 (0:1), Mosoriak, Brvnište – Púchov C 2:3 (2:2), Bardík, Šamaj – Behanec, Štrbák, Pilát, Púchov D – Beluša 0:6 (0:4), Sviečka 2, Koyš, Nosál, Beniak, Kolek, Pov. Bystrica – Ilava 1:3 (1:1), Špánik – Šupák, Kováč, Mišún.
1. Beluša 9 8 1 0 36:6 25
2. Púchov C 8 7 0 1 36:9 21
3. MFK Ilava 9 5 1 3 22:12 16
4. Dohňany 9 5 1 3 17:14 16
5. Brvnište 9 4 1 4 15:13 13
6. Pov. Bystrica 9 4 1 4 22:20 13
7. N. Dubnica 9 4 0 5 34:19 12
8. Ladce 9 3 0 6 18:35 9
9. Púchov D 9 1 0 8 9:51 3
10. L. Rovne 8 0 1 7 1:31 1
spracoval Jozef Šprocha