Ďalší hattrick Ladčana Mariána Habánka

&B Sverepec – Pov. Bystrica 2:2 (1:1) Duel mal

B&B Sverepec – Pov. Bystrica

2:2 (1:1)

Duel mal úroveň dobrého priemeru. V 13. min sa ujali vedenia hostia gólom Pradeniaka. Vyrovnanie prišlo v 33. min po premenenej penalte Gaňu. Podobnú šancu mal aj v 62. min, no minul bránu. Onedlho strelu Kukučku zmaril Laššo. V 86. min vyskočil najvyššie Bačík – 1:2. O minútu opečiatkoval na druhej strane žrď Križan. V piatej minúte nadstaveného času vyrovnal z penalty Folučka. „Poškodil nás hlavný rozhodca,“ povedal po zápase tréner hostí M. Vala. Sverepec: Laššo, Ľ. Biel, Folučka, Klužák, Richtárik, Bielik (57. Križan), Gaňa, Horkový, Zvak, Baránek (70. Vojtek), A. Biel (75. Valášek). Pov. Bystrica: Jánošík, J. Gardian, Bačík, L. Pavlík, Martinka, Bauer, Vala, Kukučka (87. Židek), Masaryk, Polacký (68. Boško), Pradeniak. ŽK: Bauer, Vala, Kukučka, Masaryk, Jánošík, Pradeniak. Pred 80 divákmi rozhodovali Zvak, Strýček, M. Mazan.

Ján Borčányi

Papradno – Borčice

3:1 (1:1)

Oba celky ponúkli výborný futbal. Už v 3. min zahrával Zboran z hranice šestnástky nepriamy kop a E. Kolkus otvoril skóre. Stav 1:0 vydržal do 40. min, kedy vyrovnal Kasenčák. Na ďalší gól si musela počkať návšteva kola do 66. min. Zboran kopal pokutový kop, ale Hudcovský loptu vyrazil. Tá sa však dostala k Počiatkovi, ktorý ju poslal do siete. Domácim vyšlo striedanie keď v 88. min obišiel Černošík obrancu i brankára a zavŕšil skóre na 3:1. Papradno: Španihel, M. Kolkus, E. Kolkus, J. Balušík, Zboran, Počiatek, Klabník, P. Babiar, Váchalík (65. Černošík), Holiš (46. Lejčík), M. Hrebík. Borčice: Hudcovský, Holomáň, Suchý, Tomanica, Matuščin, Bobot (75. M. Veselý), Kasenčák, Vraník (35. Nomilner), Novosedliak, Kopačka, Filo. ŽK: Matuščin. ČK: Matuščin. Pred 400 divákmi rozhodovali Pavlačka, Klabník, Brundza. (lal)

Prejta – Beluša

2:2 (1:1)

Diváci videli na domácom ihrisku najslabší duel jesene. Mužstvá si vypracovali minimum šancí a dá sa povedať, že remíza je spravodlivá. V 8. min skóroval Petríček, no tri minúty pred odchodom do kabín vyrovnal Ondrušík. Po zmene strán sa ujali vedenia opäť hostia Kubenom v 63. min. O tom, že body sa budú deliť, rozhodol o sedem minút aktívny Bachar. Prejta: Uharčík, Mikuš, Kršák, Duras, Bachar, Ondrušík, Kubiš (Trnka), Burza, Bušík, Malovec, R. Hasidlo (Pospíšil). Beluša: Gombár, Mužlay, Pilát, Slávik (Bednár), Huťa, Medňanský, Kubena, Vyhnička, Petríček, Kušík, Boháčik. ŽK: Duras, Ondrušík – Pilát, Vyhnička, Kušík. Pred 150 divákmi rozhodovali V. Kováčik, Pajerchin, Andová. (jan)

Pružina – H. Poruba

1:1 (1:1)

V kvalitnom stretnutí, ktorého úroveň zodpovedala postaveniu oboch mužstiev v tabuľke, boli v prvom polčase lepším mužstvom domáci. V 6. min po faule na Korca kopal I. Kardoš priamy kop, obstrelil múr a domáci viedli 1:0. V 20. minúte po Mikušíkovej hlavičke domáci už dvíhali ruky nad hlavy, no Pavol Živčič vykopol loptu z bránkovej čiary. Hostia vyrovnali po jedinej vážnejšej gólovej šanci v prvom polčase, keď Vojtekovu strelu tečoval do siete domáci obranca – 1:1. V druhom polčase boli hostia lepším mužstvom, domáci však hrozili po rýchlych protiútokoch. Dve minúty pred koncom nastrelil Korec žrď a ten istý hráč mohol rozhodnúť v nadstavenom čase. Jeho pokutový kop za podrazenie však hosťujúci gólman Puček bravúrne zneškodnil. Pružina: Pružinský, J. Jakubech, A. Špánik, Ondrejička, Kostka, I. Kardoš, Topor, Ušiak, V. Haviar (Kuco, Priedhorský), Korec, Mikušík. H. Poruba: P. Puček, R. Puček (Suchomel), P. Živčic, J. Staňo, J. Živčic, J. Meliš (Hofierka), M. Staňo st., Mráz, Prostinák, Vrábel, Vojtek. ŽK: Mikušík, I. Kardoš – Prostinák, J. Živčic. Pred 250 divákmi rozhodovali Pagáč, J. Kováč, Faltejsek. (čel)

Plevník – Udiča

3:1 (1:1)

Nováčik prekvapil favorita koncentrovanou obranou, na ktorú nevedeli Plevníčania nájsť účinný recept až do 33. minúty. Naopak, v 16. min poslal Čižmárik malú domov tak nedôrazne, že najlepší hráč hostí Chochel loptu dobehol, obišiel brankára a z uhla poslal hostí do vedenia – 0:1. V 33. minúte sa domáci dočkali vyrovnania, keď gólmana Udiče prekonal hlavou M. Ďurkech – 1:1. V druhom polčase sa Udičania zamerali na bránenie lichotivého výsledku, ale drvivému tlaku Plevníka napokon neodolali. V 57. minúte najlepší hráč na ihrisku M. Ďurkech po rýchlom protiútoku prekonal brankára hostí po druhýkrát – 2:1. Plevníčania aj naďalej predvádzali rýchly kombinačný futbal s množstvom šancí, no premeniť sa im podarilo až tú v 65. minúte, kedy Bednár pečatil na konečných 3:1. Plevník: Štrbáň, Hladký (Brezničan), Jurčaga, Turčáni, Čižmárik (Gaňo), Kucharík, M. Ďurkech (M. Kremeň), Monček, F. Ďurkech, Nedeljak, Bednár. Udiča: Bašo, Gardoň, Biel, Trško (Seko), Harvánek, Milák, Cigánik, Drblík (Doblej), Chochel, Mikula, Jágrik (Bardík).Pred 250 divákmi rozhodoval Mazáň, asistovali mu Turčan a Kapila. (r)

Podmanín – Ilava

2:2 (1:1)

V stretnutí priemernej úrovne mali od úvodného hvizdu navrch hostia, ktorí sa v 34. min ujali vedenia po utešenej strele B. Cabaja. O päť minút bolo však zásluhou Petra Gardiana 1:1. Podobne sa odvíjal aj druhý polčas. V 79. min premenil Marienka pokutový kop, ale Ilava sa z vedenia tešila iba tri minúty. Domáci dostali podobnú výhodu a J. Kostelanský stanovil z jedenástky konečné skóre. Podmanín: Majtán, Pilár, P. Kostelanský, Šaradín, Mituník (Ľ. Brigant), J. Kostelanský, Pavol Gardian, Trúchlik (Letko), Peter Gardian, Puškár, J. Brigant. Ilava: T. Cabaj, Barkáč, Šedo, Ilončiak (Toman), Poliak, Kňažek, B. Cabaj, Marienka, Makas, Ptáček, Kameništiak. ŽK: J. Kostelanský – Kameništiak. Pred 100 divákmi rozhodovali Koleno, Kozina, Weissabel. (mk)

N. Dubnica – Ladce

0:4 (0:3)

Úvod patril síce domácim, ale brejk Mariána Habánka v 8. min skončil gólom, keď skúsený útočník cementárov potrestal chybné vybehnutie brankára pekným lobom. V 33. min skončila po ďalšej chybe gólmana lopta v sieti. Strelcom bol opäť Marián Habánek. O štyri minúty zvýšil na rozdiel triedy Vyhnička. Nádeje domácich pochovala červená krta Orosza v 39. min. Keď zavŕšil tri minúty po zmene strán ostrostrelec hostí hattrick, tí sa uspokojili s výsledkom. Ďalšie tri góly padli po ofsajdoch, o šanciach je škoda písať. N. Dubnica: Noska, P. Bakai (Šarközi), R. Milistenfer, Orosz, Michalík, Šošovička, M. Bakai, Berčík, Kasala, Dohňanský, Ovečka. Ladce: Kučma, Šedík, Hudec, Koyš, Michal Habánek, Hromka (Gavlák), Jamrich (Kuman), Koštialik, Vyhnička, Porubčan (Prekop), Marián Habánek. ŽK: M. Bakai – Jamrich, Hromka, Koštialik. ČK: Orosz. Pred 120 divákmi rozhodovali Oselský, Kresáň, F. Kováč. (kos)

2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?