II. trieda 7. kolo
Trstie – Horovce 2:6 (1:2), Bušík, Vician - Štefina 2, Prekop (11 m), Galbavý, Mikoláš, Dubový, D. Breznica – D. Kočkovce 2:1 (1:0), Dorotčin 2 - Galovič, D. Mariková – Lúky 5:2 (2:0), Hudek 3, Melicherík, Smižík - Dlapa, Pavlis, Bolešov – Mikušovce 2:1 (0:1), Eliáš, Bagin – Gašpar, Lysá – Dulov 0:1 (0:0), Peter Palček, Kolačín – Brvnište 2:5 (1:2), Kohút, R. Čačko (11 m) - Miniarik, Šlesár, A. Janáček, Šištík, Šamaj, Streženice – Podvažie 6:0 (3:0), Zigo 2, Brezáni, Medňanský, Šimo, Hrišo.
1. Brvnište 7 6 0 1 19:8 18
2. Horovce 7 5 1 1 21:6 16
3. Dulov 7 5 1 1 16:10 16
4. Mikušovce 7 4 1 2 20:12 13
5. Streženice 7 4 1 2 18:11 13
6. Bolešov 7 4 1 2 12:8 13
7. D. Kočkovce 7 4 1 2 15:11 13
8. Podvažie 7 4 0 3 12:13 12
9. D. Mariková 7 3 0 4 21:20 9
10. Lysá 7 2 0 5 7:15 6
11. Lúky 7 1 2 4 12:17 5
12. Trstie 7 1 0 6 13:25 3
13. D. Breznica 7 1 0 6 3:19 3
14. Kolačín 7 0 2 5 8:22 2
III. A trieda 7. kolo
Ilava B – H. Breznica 6:4 (4:1), Brunovský 4, Puček, Bušík – Marek Karas, Mokrička, Brnák, Marián Karas, Lednica – Kameničany nehralo sa, hostia neprišli, Tuchyňa – Zubák 4:0 (4:0), Živčic 3, R. Mikoláš, Nosice – Púchov 10:1 (5:1), Kováčik 5, P. Rosina 2, Hudec, Berky, M. Kováč – Jáňa, Tunežice – Č. Kameň 3:2 (2:0), Mosoriak (11 m), Juríček, Ľ. Palček – Marek, D. Dohňanský, Kvašov – Pruské 1:7 (1:3), M. Prekop – Majerík 2, Huna 2, Minárik, Tomanica, Galko.
1. Tuchyňa 7 7 0 0 34:7 21
2. Ilava B 7 6 1 0 44:11 19
3. Pruské 7 4 2 1 23:12 14
4. Lednica 6 3 1 2 26:14 10
5. Kameničany 6 3 1 2 17:9 10
6. Kvašov 7 3 1 3 19:25 10
7. H. Breznica 7 3 0 4 16:20 9
8. Zubák 7 2 3 2 12:20 9
9. Tunežice 7 2 1 4 14:19 7
10. Č. Kameň 7 1 1 5 12:17 4
11. Nosice 7 1 1 5 14:23 4
12. FC Púchov 7 0 0 7 4:58 0
III. B trieda 7. kolo
Nimnica – Stupné 2:5 (1:1), Michal Ulbrík 2, Martin Ulbrík, E. Hrebík, Bundzík za hostí, Visolaje – Orlové B 7:4 (1:2), Kuliha 2, Štefanec, Chleban, Moško, 2 vlastné – D. Sárinec 2, M. Sárinec, Gáborík, Vrchteplá – Praznov 2:2 (0:0), Minarčík 2 - P. Gardián, Buday, Šebešťanová – Rozvoj Sverepec 3:3 (2:2), Kaprálik 2, M.Petrík - Stráňovský 2, Ľ. Kubiš, Bodiná – Milochov 1:7 (0:2), R. Zúbek st. 2, M. Zúbek, Sučanský, Adamík, Pavlovič, Tarnok za hostí, Jasenica mala voľno.
1. Šebešťanová 6 5 1 0 14:7 16
2. Sverepec 7 4 2 1 18:11 14
3. Orlové B 6 3 2 1 24:19 11
4. Praznov 6 3 1 2 23:16 10
5. Visolaje 7 3 1 3 15:16 10
6. Milochov 7 3 0 4 18:11 9
7. Stupné 6 3 0 3 12:19 9
8. Vrchteplá 6 1 3 2 6:11 6
9. Bodiná 6 1 3 2 6:13 6
10. Nimnica 7 1 1 5 13:18 4
11. Jasenica 6 0 2 4 7:15 2
I. trieda dorast 7. kolo
Lysá – Horovce 2:0 (0:0), Hamala 2, Visolaje – D. Kočkovce 6:1 (2:0), Krála 3, Sojčák 2, Závada – Blaško, Prejta – Beluša 1:1, Pružina – Mikušovce 2:1 (1:0), Strapko za hostí, Plevník – Udiča 2:1, Podmanín – Pruské 5:1 (3:0), R. Šaradín 3, Hôrecký, Milan Majtán za domácich, N. Dubnica – Košeca 1:1 (0:0), Staňo za hostí.
1. Beluša 7 5 2 0 24:6 17
2. Košeca 7 5 1 1 24:11 16
3. Podmanín 7 5 0 2 23:13 15
4. N. Dubnica 7 4 2 1 16:7 14
5. Prejta 7 4 2 1 21:12 14
6. Lysá 7 4 1 2 16:8 13
7. Visolaje 7 4 0 3 22:14 12
8. Udiča 7 3 0 4 10:12 9
9. Plevník 7 3 0 4 19:24 9
10. D. Kočkovce 7 2 1 4 13:22 7
11. Pružina 7 2 1 4 6:16 7
12. Pruské 7 1 2 4 13:25 5
13. Mikušovce 7 1 0 6 12:23 3
14. Horovce 7 0 0 7 11:37 0
II. trieda dorast 7. kolo
Jasenica – Orlové 4:3 (2:0), Smataník 2, Pecník, Zvrškovec za domácich, Papradno – Brvnište 1:1 (1:0), Púchov C – Domaniža 1:2 (1:1), Badura - V. Kardoš, Ľ. Kardoš, Bolešov – H. Poruba 1:1 (0:0), Botola – Hofierka, M. Lednice – Pov. Bystrica 1:2 (0:1), Sádecký (11 m) za domácich, Zubák – Prečín nehralo sa, domáci nenastúpili.
1. Domaniža 7 5 1 1 29:15 16
2. Jasenica 7 5 0 2 37:17 15
3. Papradno 7 4 1 2 27:12 13
4. Bolešov 7 4 1 2 16:18 13
5. H. Poruba 7 3 2 2 20:21 11
6. M. Lednice 7 3 1 3 14:12 10
7. Brvnište 7 3 1 3 18:22 10
8. Púchov C 7 3 0 4 23:15 9
9. Orlové 7 3 0 4 24:19 9
10. Prečín 6 2 1 3 13:21 7
11. Pov. Bystrica 7 2 0 5 17:24 6
12. Zubák 6 0 0 6 4:46 0
I. trieda st. žiaci 7. kolo
Lysá – Ladce 3:0, Pruské – Plevník 0:1 (0:0), Jakubec, Tuchyňa – Beluša 0:1 (0:0), Beniak, Domaniža – Prečín 3:0 (1:0), M. Král, Michal Kardoš, Rybár, Pov. Teplá – Košeca 4:1 (2:0), Gábik, Vrábel, Hlušek, Kolembus - Galko, Pružina – Papradno 3:2.
1. Pružina 7 6 1 0 20:5 19
2. Domaniža 7 5 1 1 15:3 16
3. Beluša 7 5 0 2 20:11 15
4. Prečín 7 3 3 1 24:10 12
5. Košeca 7 4 0 3 16:10 12
6. Lysá 7 4 0 3 13:10 12
7. Pov. Teplá 7 4 0 3 12:12 12
8. Plevník 7 3 1 3 10:7 10
9. Ladce 7 1 2 4 8:18 5
10. Papradno 7 1 1 5 7:17 4
11. Tuchyňa 7 0 2 5 4:11 2
12. Pruské 7 0 1 6 3:38 1
II. trieda st. žiaci 7. kolo
D. Mariková – Sverepec 3:1 (0:1), Kaniak 2, Šujak - Ďuriš, M. Lednice – Podvažie 3:1 (1:0), T. Lednický, J. Lednický, M. Košút za domácich, Bolešov – Lúky 2:0 (2:0), Šlesár, Bagin Streženice – Orlové 0:5 (0:1), A. Golier 2, Podolák 2, Bazala, Kolačín – Dulov 1:0 (0:0), Kozáček.
1. Orlové 7 6 1 0 42:10 19
2. M. Lednice 7 4 2 1 28:16 14
3. Bolešov 7 4 2 1 29:17 14
4. Lúky 7 4 1 2 23:16 13
5. D. Mariková 7 4 1 2 19:14 13
6. Podvažie 7 3 1 3 21:22 10
7. Kolačín 7 3 1 3 16:18 10
8. Sverepec 7 1 0 6 17:31 3
9. Streženice 7 1 0 6 9:34 3
10. Dulov 7 0 1 6 4:30 1
I. trieda ml. žiaci 7. kolo
Ladce – N. Dubnica 1:10 (1:4), Černota – Porubčan 4, Stračár 2, Prekop 2, Švec, Vaško, Dohňany – Púchov C 0:3 (0:3), Štrbák, Pilát, Revák, L. Rovne – Beluša 0:2 (0:2), Sviečka 2, Brvnište – Ilava 2:0 ,Púchov D – Pov. Bystrica 2:6 (1:3). (jš)
1. Beluša 7 6 1 0 27:5 19
2. Púchov C 7 6 0 1 33:7 18
3. Brvnište 7 5 1 1 19:4 16
4. Pov. Bystrica 7 4 1 2 20:15 13
5. MFK Ilava 7 3 1 3 15:11 10
6. Dohňany 7 3 1 3 13:13 10
7. N. Dubnica 7 3 0 4 31:16 9
8. Ladce 7 1 0 6 14:40 3
9. Púchov D 7 1 0 6 9:41 3
10. L. Rovne 7 0 1 6 1:30 1
spracoval Jozef Šprocha