m), Streženice – Lysá 3:0 (1:0), Hrišo, Urbaník, Brezáni, Podvažie – Bolešov 2:1 (1:1), Brvnište – D. Mariková 3:1 (2:0), Šlesár, J. Miniarik (11 m), M. Čapliar – Rosík, Dulov – D. Breznica 1:0 (0:0), P. Palček, Mikušovce – Trstie 5:2 (2:1), Dobrodej 3, M. Eliáš, S. Borovský – Kopcík 2, Lúky – D. Kočkovce 2:2 (1:0), Zágora (11 m), Pavlis – Galovič, Dušan Urban.
1. Horovce 4 3 1 0 9:3 10
2. Dulov 4 3 1 0 9:5 10
3. Streženice 4 3 0 1 10:3 9
4. Brvnište 4 3 0 1 10:5 9
5. Podvažie 4 3 0 1 8:4 9
6. Mikušovce 4 2 1 1 13:8 7
7. Bolešov 4 2 1 1 7:5 7
8. D. Kočkovce 4 2 1 1 9:8 7
9. D. Mariková 4 2 0 2 11:9 6
10. Lysá 4 1 0 3 4:10 3
11. Lúky 4 0 2 2 5:9 2
12. Kolačín 4 0 1 3 4:13 1
13. Trstie 4 0 0 4 7:14 0
14. D. Breznica 4 0 0 4 1:11 0
III. A trieda 4. kolo:
H. Breznica – Tunežice 4:3 (3:1), Drahuta, Kamenický, Körmendy, Chachula st. - Mosoriak, Juríček, Palček, Kvašov – Nosice 6:0 (2:0), I. Gereg 2, Martinko, Prekop, Ľ. Miček ml., Pilný, Pruské – Tuchyňa 1:2 (1:0), Šatka – Letko, Živčic, Č. Kameň – Lednica 1:3 (0:1), Gajdoš – R. Barka, Miloš Egly, J. Barka, Púchov – Ilava B 0:10 (0:4), Macko 3, D. Barták 2, P. Barták, Stratený, Vrábel, Bialeš, Gašpar, Zubák – Kameničany 2:2.
1. Tuchyňa 4 4 0 0 17:5 12
2. Ilava B 4 3 1 0 26:7 10
3. H. Breznica 4 3 0 1 11:9 9
4. Zubák 4 2 2 0 10:4 8
5. Kameničany 4 2 1 1 14:7 7
6. Pruské 4 2 1 1 10:7 7
7. Kvašov 4 2 0 2 15:16 6
8. Lednica 4 2 0 2 10:12 6
9. Tunežice 4 1 0 3 8:12 3
10. Č. Kameň 4 0 1 3 7:12 1
11. Nosice 4 0 0 4 2:18 0
12. FC Púchov 4 0 0 4 2:23 0
III. B trieda 4. kolo:
Bodiná – Vrchteplá 1:1 (0:1), Zaťko – Dúbravka, Visolaje – Milochov 1:0 (0:0), Kujaník, Rozvoj Sverepec – Nimnica 4:3 (1:1), Stráňovský 2, Čižmár, Tichý (11 m) – Burianec 2, Slávik, Praznov – Jasenica 6:1 (4:1), P. Gardián 3, Štefanica 2, Šamaj – Šterdas, Orlové B – Stupné 8:2 (4:1), Topor 3, D. Sárinec 2, Fábry 2, Kostelanský – Ulbrík 2, Šebešťanová mala voľno. Z 3. kola: Nimnica – Milochov 3:0 kontumačne.
.1. Sverepec 4 3 1 0 9:6 10
2. Šebešťanová 3 3 0 0 6:2 9
3. Orlové B 3 2 1 0 15:8 7
4. Milochov 4 2 0 2 8:5 6
5. Bodiná 4 1 3 0 5:4 6
6. Nimnica 4 1 1 2 8:8 4
7. Visolaje 4 1 1 2 4:5 4
8. Praznov 3 1 0 2 12:10 3
9. Stupné 4 1 0 3 6:17 3
10. Vrchteplá 3 0 2 1 2:3 2
11. Jasenica 4 0 1 3 4:11 1
I. trieda dorast 4. kolo:
Horovce – Podmanín 2:5, N. Dubnica – Plevník 5:0 (2:0), Jančovič 2, Žovinec, Böhm, Bielik, Košeca – Pružina 4:1 (2:1), Cíbik 3, Belica – J. Fabuš, Pruské – Prejta 2:7 (0:3), Hajdúch, Galko – O. Staňo 2, M. Vysocký, Šatka, Hric, Laštinec, Miakiš, Udiča – Visolaje 2:1 (0:0), Matušík, Ištók – Závada, Mikušovce – Lysá 1:4 (1:2), J. Gašpar – Pitvorec, Marek Luliak, Martin Luliak, Kobzáň, Beluša – D. Kočkovce 4:1 (3:0), Kraľovič 2, Sondor, L. Michálek - Fila.
1. Beluša 4 4 0 0 20:4 12
2. Podmanín 4 4 0 0 17:5 12
3. Košeca 4 3 0 1 12:6 9
4. N. Dubnica 4 2 1 1 10:5 7
5. Prejta 4 2 1 1 13:9 7
6. Lysá 4 2 0 2 11:6 6
7. Visolaje 4 2 0 2 10:8 6
8. Udiča 4 2 0 2 5:8 6
9. D. Kočkovce 4 1 1 2 6:10 4
10. Pruské 4 1 1 2 9:15 4
11. Mikušovce 4 1 0 3 9:11 3
12. Plevník 4 1 0 3 9:14 3
13. Pružina 4 1 0 3 3:12 3
14. Horovce 4 0 0 4 8:29 0
II. trieda dorast 4. kolo:
Orlové – M. Lednice 3:1, Zubák – Bolešov 3:4, Prečín – Púchov C 3:1 (1:1), Bazala 2, Kopáč (11 m) - Korený, Pov. Bystrica – Papradno 0:4 (0:2), Šardzík 2, Nemčík, Lališ, H. Poruba – Jasenica 6:2, Domaniža – Brvnište 7:0 (4:0), T. Kardoš 3, V. Kardoš 2, Barenčík, Dzurek.
1. Domaniža 4 3 1 0 23:10 10
2. Papradno 4 3 0 1 20:6 9
3. H. Poruba 4 2 1 1 14:12 7
4. Jasenica 4 2 0 2 24:13 6
5. Púchov C 4 2 0 2 17:8 6
6. M. Lednice 4 2 0 2 9:9 6
7. Brvnište 4 2 0 2 12:13 6
8. Orlové 4 2 0 2 10:11 6
9. Bolešov 4 2 0 2 7:12 6
10. Prečín 4 2 0 2 10:16 6
11. Pov. Bystrica 4 1 0 3 11:17 3
12. Zubák 4 0 0 4 4:34 0
I. trieda st. žiaci 4. kolo:
Ladce – Pov. Teplá 3:1, Pružina – Domaniža 2:0 (1:0), Papradno – Tuchyňa 1:0 (0:0), Strašík, Košeca – Pruské 7:0 (4:0), Galko 2, Srovnal, Gajdoš, Jamrich, Mihálik, T. Kašša, Prečín – Lysá 5:1 (1:1), Konečný 3, Tatár, M. Tamáši – Martin Brindza, Beluša – Plevník 1:0 (0:0), Zbín.
1. Pružina 4 3 1 0 12:1 10
2. Košeca 4 3 0 1 13:5 9
3. Beluša 4 3 0 1 10:7 9
4. Prečín 4 2 2 0 12:4 8
5. Domaniža 4 2 1 1 7:3 7
6. Pov. Teplá 4 2 0 2 7:9 6
7. Ladce 4 1 2 1 5:8 5
8. Plevník 4 1 1 2 5:5 4
9. Papradno 4 1 1 2 5:9 4
10. Lysá 4 1 0 3 5:8 3
11. Tuchyňa 4 0 1 3 1:5 1
12. Pruské 4 0 1 3 3:21 1
II. trieda st. žiaci 4. kolo:
Lúky – Podvažie 6:2 (0:0), Klanica 3, Mokrička, Dundek, Haluška – Pleško 2, Sverepec – Streženice 4:1 (1:0), Ďuriš 3, Chabada za domácich, Kolačín – Bolešov 2:2 (1:2), Dulov – M. Lednice 1:8 (1:3), Orlové – D. Mariková 6:0 (1:0), A. Golier 4, Heššo, Majčíník.
1. Orlové 4 4 0 0 26:5 12
2. M. Lednice 4 3 1 0 21:8 10
3. D. Mariková 4 3 0 1 14:8 9
4. Lúky 4 3 0 1 17:11 9
5. Bolešov 4 2 2 0 18:9 8
6. Podvažie 4 1 1 2 12:18 4
7. Sverepec 4 1 0 3 12:18 3
8. Kolačín 4 0 1 3 6:14 1
9. Dulov 4 0 1 3 4:18 1
10. Streženice 4 0 0 4 4:25 0
I. trieda ml. žiaci 4. kolo:
N. Dubnica – Brvnište 0:3 (0:3), Šamaj 2, Čamaj, Ilava – Ladce 7:0 (1:0), Donoval 3, Slugeň 2, Daško, Greguška, Beluša – Púchov C 3:1 (2:0), Šedík 2, Bajza – Kebísek, Púchov D – L. Rovne 5:1 (2:1), Majtán 2, Lukajka, Turza, Revák – Mišovec, Pov. Bystrica – Dohňany 0:4 (0:1), Kohutiar 3, Zigo. Z 3. kola: Dohňany – Púchov D 3:0 kontumačne.
1. Brvnište 4 3 1 0 12:0 10
2. Beluša 4 3 1 0 11:4 10
3. Púchov C 4 3 0 1 22:3 9
4. Dohňany 4 3 0 1 10:2 9
5. MFK Ilava 4 2 0 2 11:7 6
6. Pov. Bystrica 4 1 1 2 5:11 4
7. N. Dubnica 4 1 0 3 15:11 3
8. Ladce 4 1 0 3 10:18 3
9. Púchov D 4 1 0 3 6:27 3
10. L. Rovne 4 0 1 3 1:20 1
(spracoval jš)