I. trieda
1. kolo – 11. 8. o 17. h: H. Poruba - Pov. Bystrica, Beluša – Udiča, Borčice – Ilava, B&B Sverepec – Ladce, Papradno - N. Dubnica, Prejta – Podmanín, Pružina – Plevník.
2. kolo - 18. 8. o 17. h: Pov. Bystrica – Plevník, Podmanín – Pružina, N. Dubnica – Prejta, Ladce – Papradno, Ilava - B&B Sverepec, Udiča – Borčice, H. Poruba – Beluša.
3. kolo - 25. 8. o 17. h: Beluša - Pov. Bystrica, Borčice - H. Poruba, B&B Sverepec – Udiča, Papradno – Ilava, Prejta – Ladce, Pružina - N. Dubnica, Plevník – Podmanín.
4. kolo - 1. 9. o 16. h: Pov. Bystrica – Podmanín, N. Dubnica – Plevník, Ladce – Pružina, Ilava – Prejta, Udiča - Papradno, H. Poruba - B&B Sverepec, Beluša – Borčice.
5. kolo – 8. 9. o 16. h: Borčice - Pov. Bystrica, B&B Sverepec – Beluša, Papradno - H. Poruba, Prejta – Udiča, Pružina – Ilava, Plevník – Ladce, Podmanín - N. Dubnica.
6. kolo – 15. 9. o 16. h: Pov. Bystrica - N. Dubnica, Ladce – Podmanín, Ilava – Plevník, Udiča – Pružina, H. Poruba – Prejta, Beluša – Papradno, Borčice - B&B Sverepec.
7. kolo – 22. 9. o 15. h: B&B Sverepec - Pov. Bystrica, Papradno – Borčice, Prejta – Beluša, Pružina - H. Poruba, Plevník – Udiča, Podmanín – Ilava, N. Dubnica – Ladce.
8. kolo – 29. 9. o 15. h: Pov. Bystrica – Ladce, Ilava - N. Dubnica, Udiča – Podmanín, H. Poruba – Plevník, Beluša – Pružina, Borčice – Prejta, B&B Sverepec – Papradno.
9. kolo – 6. 10. o 14.30 h: Papradno - Pov. Bystrica, Prejta - B&B Sverepec, Pružina – Borčice, Plevník – Beluša, Podmanín - H. Poruba, N. Dubnica – Udiča, Ladce – Ilava.
10. kolo – 13. 10. o 14.30 h: Pov. Bystrica – Ilava, Udiča – Ladce, H. Poruba - N. Dubnica, Beluša – Podmanín, Borčice – Plevník, B&B Sverepec – Pružina, Papradno – Prejta.
11. kolo – 20. 10. o 14. h: Prejta - Pov. Bystrica, Pružina – Papradno, Plevník - B&B Sverepec, Podmanín – Borčice, N. Dubnica – Beluša, Ladce - H. Poruba, Ilava – Udiča.
12. kolo – 27. 10. o 14. h: Pov. Bystrica – Udiča, H. Poruba – Ilava, Beluša – Ladce, Borčice - N. Dubnica, B&B Sverepec – Podmanín, Papradno – Plevník, Prejta – Pružina.
13. kolo – 3.11. o 13.30 h: Pružina - Pov. Bystrica, Plevník – Prejta, Podmanín – Papradno, N. Dubnica - B&B Sverepec, Ladce – Borčice, Ilava – Beluša, Udiča - H. Poruba.
II. trieda
1. kolo – 11. 8. o 17. h: Mikušovce – Horovce, Lúky – Dulov, D. Kočkovce – Brvnište, Trstie – Podvažie, D. Breznica – Streženice, D. Mariková – Kolačín, Bolešov – Lysá.
2. kolo - 18. 8. o 17. h: Horovce – Lysá, Kolačín – Bolešov, Streženice - D. Mariková, Podvažie - D. Breznica, Brvnište – Trstie, Dulov - D. Kočkovce, Mikušovce – Lúky.
3. kolo - 25. 8. o 17. h: Lúky – Horovce, D. Kočkovce – Mikušovce, Trstie – Dulov, D. Breznica – Brvnište, D. Mariková – Podvažie, Bolešov – Streženice, Lysá – Kolačín.
4. kolo - 1. 9. o 16. h: Horovce – Kolačín, Streženice – Lysá, Podvažie – Bolešov, Brvnište - D. Mariková, Dulov - D. Breznica, Mikušovce – Trstie, Lúky - D. Kočkovce.
5. kolo – 8. 9. o 16. h: D. Kočkovce – Horovce, Trstie – Lúky, D. Breznica – Mikušovce, D. Mariková – Dulov, Bolešov – Brvnište, Lysá – Podvažie, Kolačín – Streženice.
6. kolo – 15. 9. o 16. h: Horovce – Streženice, Podvažie – Kolačín, Brvnište – Lysá, Dulov – Bolešov, Mikušovce - D. Mariková, Lúky - D. Breznica, D. Kočkovce – Trstie.
7. kolo – 22. 9. o 15. h: Trstie – Horovce, D. Breznica - D. Kočkovce, D. Mariková – Lúky, Bolešov – Mikušovce, Lysá – Dulov, Kolačín – Brvnište, Streženice – Podvažie.
8. kolo – 29. 9. o 15. h: Horovce – Podvažie, Brvnište – Streženice, Dulov – Kolačín, Mikušovce – Lysá, Lúky – Bolešov, D. Kočkovce - D. Mariková, Trstie - D. Breznica.
9. kolo – 6. 10. o 14.30 h: D. Breznica – Horovce, D. Mariková – Trstie, Bolešov - D. Kočkovce, Lysá – Lúky, Kolačín – Mikušovce, Streženice – Dulov, Podvažie – Brvnište.
10. kolo – 13. 10. o 14.30 h: Horovce – Brvnište, Dulov – Podvažie, Mikušovce – Streženice, Lúky – Kolačín, D. Kočkovce – Lysá, Trstie – Bolešov, D. Breznica - D. Mariková.
11. kolo – 20. 10. o 14. h: D. Mariková – Horovce, Bolešov - D. Breznica, Lysá – Trstie, Kolačín - D. Kočkovce, Streženice – Lúky, Podvažie – Mikušovce, Brvnište – Dulov.
12. kolo – 27. 10. o 14. h: Horovce – Dulov, Mikušovce – Brvnište, Lúky – Podvažie, D. Kočkovce – Streženice, Trstie – Kolačín, D. Breznica – Lysá, D. Mariková – Bolešov.
13. kolo – 3.11. o 13.30 h: Bolešov – Horovce, Lysá - D. Mariková, Kolačín - D. Breznica, Streženice – Trstie, Podvažie - D. Kočkovce, Brvnište – Lúky, Dulov – Mikušovce.
III. A trieda
1. kolo – 11. 8. o 17. h: FC Púchov - H. Breznica, Zubák - Č. Kameň, Kameničany – Pruské, Ilava B – Kvašov, Lednica – Tunežice, Tuchyňa – Nosice.
2. kolo - 18. 8. o 17. h: H. Breznica – Nosice, Tunežice – Tuchyňa, Kvašov – Lednica, Pruské - Ilava B, Č. Kameň – Kameničany, FC Púchov – Zubák.
3. kolo - 25. 8. o 17. h: Zubák - H. Breznica, Kameničany - FC Púchov, Ilava B - Č. Kameň, Lednica – Pruské, Tuchyňa – Kvašov, Nosice – Tunežice.
4. kolo - 1. 9. o 16. h: H. Breznica – Tunežice, Kvašov – Nosice, Pruské – Tuchyňa, Č. Kameň – Lednica, FC Púchov - Ilava B, Zubák – Kameničany.
5. kolo – 8. 9. o 16. h: Kameničany - H. Breznica, Ilava B – Zubák, Lednica - FC Púchov, Tuchyňa - Č. Kameň, Nosice – Pruské, Tunežice – Kvašov.
6. kolo – 15. 9. o 16. h: H. Breznica – Kvašov, Pruské – Tunežice, Č. Kameň – Nosice, FC Púchov – Tuchyňa, Zubák – Lednica, Kameničany - Ilava B.
7. kolo – 22. 9. o 15. h: Ilava B - H. Breznica, Lednica – Kameničany, Tuchyňa – Zubák, Nosice - FC Púchov, Tunežice - Č. Kameň, Kvašov – Pruské.
8. kolo – 29. 9. o 15. h: H. Breznica – Pruské, Č. Kameň – Kvašov, FC Púchov – Tunežice, Zubák – Nosice, Kameničany – Tuchyňa, Ilava B – Lednica.
9. kolo – 6. 10. o 14.30 h: Lednica - H. Breznica, Tuchyňa - Ilava B, Nosice – Kameničany, Tunežice – Zubák, Kvašov - FC Púchov, Pruské - Č. Kameň.
10. kolo – 13. 10. o 14.30 h: H. Breznica - Č. Kameň, FC Púchov – Pruské, Zubák – Kvašov, Kameničany – Tunežice, Ilava B – Nosice, Lednica – Tuchyňa.
11. kolo – 20. 10. o 14. h: Tuchyňa - H. Breznica, Nosice – Lednica, Tunežice - Ilava B, Kvašov – Kameničany, Pruské – Zubák, Č. Kameň - FC Púchov.
III. B trieda
1. kolo – 11. 8. o 17. h: Praznov – voľno, Orlové B – Sverepec, Stupné – Milochov, Jasenica – Bodiná, Nimnica – Šebešťanová, Visolaje – Vrchteplá.
2. kolo - 18. 8. o 17. h: voľno – Vrchteplá, Šebešťanová – Visolaje, Bodiná – Nimnica, Milochov – Jasenica, Sverepec – Stupné, Praznov - Orlové B.
3. kolo - 25. 8. o 17. h: Orlové B – voľno, Stupné – Praznov, Jasenica – Sverepec, Nimnica – Milochov, Visolaje – Bodiná, Vrchteplá – Šebešťanová.
4. kolo - 1. 9. o 16. h: voľno – Šebešťanová, Bodiná – Vrchteplá, Milochov – Visolaje, Sverepec – Nimnica, Praznov – Jasenica, Orlové B – Stupné.
5. kolo – 8. 9. o 16. h: Stupné – voľno, Jasenica - Orlové B, Nimnica – Praznov, Visolaje – Sverepec, Vrchteplá – Milochov, Šebešťanová – Bodiná.
6. kolo – 15. 9. o 16. h: voľno – Bodiná, Milochov – Šebešťanová, Sverepec – Vrchteplá, Praznov – Visolaje, Orlové B – Nimnica, Stupné – Jasenica.
7. kolo – 22. 9. o 15. h: Jasenica – voľno, Nimnica – Stupné, Visolaje - Orlové B, Vrchteplá – Praznov, Šebešťanová – Sverepec, Bodiná – Milochov.
8. kolo – 29. 9. o 15. h: voľno – Milochov, Sverepec – Bodiná, Praznov – Šebešťanová, Orlové B – Vrchteplá, Stupné – Visolaje, Jasenica – Nimnica.
9. kolo – 6. 10. o 14.30 h: Nimnica – voľno, Visolaje – Jasenica, Vrchteplá – Stupné, Šebešťanová - Orlové B, Bodiná – Praznov, Milochov – Sverepec.
10. kolo – 13. 10. o 14.30 h: voľno – Sverepec, Praznov – Milochov, Orlové B – Bodiná, Stupné – Šebešťanová, Jasenica – Vrchteplá, Nimnica – Visolaje.
11. kolo – 20. 10. o 14. h: Visolaje – voľno, Vrchteplá – Nimnica, Šebešťanová – Jasenica, Bodiná – Stupné, Milochov - Orlové B, Sverepec – Praznov.
I. trieda dorast
1. kolo – 11. 8. o 14.30 h: Mikušovce – Horovce, Beluša – Udiča, D. Kočkovce – Pruské, Lysá – Košeca, Visolaje - N. Dubnica, Prejta – Podmanín, Pružina – Plevník.
2. kolo – 18. 8. o 14.30 h: Horovce – Plevník, Podmanín – Pružina, N. Dubnica – Prejta, Košeca – Visolaje, Pruské – Lysá, Udiča - D. Kočkovce, Mikušovce – Beluša.
3. kolo – 25. 8. o 14.30 h: Beluša – Horovce, D. Kočkovce – Mikušovce, Lysá – Udiča, Visolaje – Pruské, Prejta – Košeca, Pružina - N. Dubnica, Plevník – Podmanín.
4. kolo – 1. 9. o 13.30 h: Horovce – Podmanín, N. Dubnica – Plevník, Košeca – Pružina, Pruské – Prejta, Udiča – Visolaje, Mikušovce – Lysá, Beluša - D. Kočkovce.
5. kolo – 8. 9. o 13.30 h: D. Kočkovce – Horovce, Lysá – Beluša, Visolaje – Mikušovce, Prejta – Udiča, Pružina – Pruské, Plevník – Košeca, Podmanín - N. Dubnica.
6. kolo – 15. 9. o 13.30 h: Horovce - N. Dubnica, Košeca – Podmanín, Pruské – Plevník, Udiča – Pružina, Mikušovce – Prejta, Beluša – Visolaje, D. Kočkovce – Lysá.
7. kolo – 22. 9. o 12.30 h: Lysá – Horovce, Visolaje - D. Kočkovce, Prejta – Beluša, Pružina – Mikušovce, Plevník – Udiča, Podmanín – Pruské, N. Dubnica – Košeca.
8. kolo – 29. 9. o 12.30 h: Horovce – Košeca, Pruské - N. Dubnica, Udiča – Podmanín, Mikušovce – Plevník, Beluša – Pružina, D. Kočkovce – Prejta, Lysá – Visolaje.
9. kolo – 6. 10. o 12. h: Visolaje – Horovce, Prejta – Lysá, Pružina - D. Kočkovce, Plevník – Beluša, Podmanín – Mikušovce, N. Dubnica – Udiča, Košeca – Pruské.
10. kolo – 13. 10. o 12. h: Horovce – Pruské, Udiča – Košeca, Mikušovce - N. Dubnica, Beluša – Podmanín, D. Kočkovce – Plevník, Lysá – Pružina, Visolaje – Prejta.
11. kolo – 20. 10. o 11.30 h: Prejta – Horovce, Pružina – Visolaje, Plevník – Lysá, Podmanín - D. Kočkovce, N. Dubnica – Beluša, Košeca – Mikušovce, Pruské – Udiča.
12. kolo – 27. 10. o 11.30 h: Horovce – Udiča, Mikušovce – Pruské, Beluša – Košeca, D. Kočkovce - N. Dubnica, Lysá – Podmanín, Visolaje – Plevník, Prejta – Pružina.
13. kolo – 3. 11. o 11. h: Pružina – Horovce, Plevník – Prejta, Podmanín – Visolaje, N. Dubnica – Lysá, Košeca - D. Kočkovce, Pruské – Beluša, Udiča – Mikušovce.
II. trieda dorast
1. kolo – 11. 8. o 14.30 h: H. Poruba – Orlové, Domaniža - Pov. Bystrica, Brvnište – Prečín, Jasenica – Zubák, Papradno - M. Lednice, Púchov C – Bolešov.
2. kolo – 18. 8. o 14.30 h: Orlové – Bolešov, M. Lednice - Púchov C, Zubák – Papradno, Prečín – Jasenica, Pov. Bystrica – Brvnište, H. Poruba – Domaniža.
3. kolo – 25. 8. o 14.30 h: Domaniža – Orlové, Brvnište - H. Poruba, Jasenica - Pov. Bystrica, Papradno – Prečín, Púchov C – Zubák, Bolešov - M. Lednice.
4. kolo – 1. 9. o 13.30 h: Orlové - M. Lednice, Zubák – Bolešov, Prečín - Púchov C, Pov. Bystrica – Papradno, H. Poruba – Jasenica, Domaniža – Brvnište.
5. kolo – 8. 9. o 13.30 h: Brvnište – Orlové, Jasenica – Domaniža, Papradno - H. Poruba, Púchov C - Pov. Bystrica, Bolešov – Prečín, M. Lednice – Zubák.
6. kolo – 15. 9. o 13.30 h: Orlové – Zubák, Prečín - M. Lednice, Pov. Bystrica – Bolešov, H. Poruba - Púchov C, Domaniža – Papradno, Brvnište – Jasenica.
7. kolo – 22. 9. o 12.30 h: Jasenica – Orlové, Papradno – Brvnište, Púchov C – Domaniža, Bolešov - H. Poruba, M. Lednice - Pov. Bystrica, Zubák – Prečín.
8. kolo – 29. 9. o 12.30 h: Orlové – Prečín, Pov. Bystrica – Zubák, H. Poruba - M. Lednice, Domaniža – Bolešov, Brvnište - Púchov C, Jasenica – Papradno.
9. kolo – 6. 10. o 12. h: Papradno – Orlové, Púchov C – Jasenica, Bolešov – Brvnište, M. Lednice – Domaniža, Zubák - H. Poruba, Prečín - Pov. Bystrica.
10. kolo – 13. 10. o 12. h: Orlové - Pov. Bystrica, H. Poruba – Prečín, Domaniža – Zubák, Brvnište - M. Lednice, Jasenica – Bolešov, Papradno - Púchov C.
11. kolo – 20. 10. o 11.30 h: Púchov C – Orlové, Bolešov – Papradno, M. Lednice – Jasenica, Zubák – Brvnište, Prečín – Domaniža, Pov. Bystrica - H. Poruba.
I. trieda st. žiaci
1. kolo – 11. 8. o 10.30 h: Prečín – Ladce, Beluša – Košeca, Plevník – Papradno, Lysá – Pružina, Pruské - Pov. Teplá, Tuchyňa – Domaniža.
2. kolo – 18. 8. o 10.30 h: Ladce – Domaniža, Pov. Teplá – Tuchyňa, Pružina – Pruské, Papradno – Lysá, Košeca – Plevník, Prečín – Beluša.
3. kolo – 25. 8. o 10.30 h: Beluša – Ladce, Plevník – Prečín, Lysá – Košeca, Pruské – Papradno, Tuchyňa – Pružina, Domaniža - Pov. Teplá.
4. kolo – 1. 9. o 10.30 h: Ladce - Pov. Teplá, Pružina – Domaniža, Papradno – Tuchyňa, Košeca – Pruské, Prečín – Lysá, Beluša – Plevník.
5. kolo – 8. 9. o 10.30 h: Plevník – Ladce, Lysá – Beluša, Pruské – Prečín, Tuchyňa – Košeca, Domaniža – Papradno, Pov. Teplá – Pružina.
6. kolo – 15. 9. o 10.30 h: Ladce – Pružina, Papradno - Pov. Teplá, Košeca – Domaniža, Prečín – Tuchyňa, Beluša – Pruské, Plevník – Lysá.
7. kolo – 22. 9. o 10.30 h: Lysá – Ladce, Pruské – Plevník, Tuchyňa – Beluša, Domaniža – Prečín, Pov. Teplá – Košeca, Pružina – Papradno.
8. kolo – 29. 9. o 10.30 h: Ladce – Papradno, Košeca – Pružina, Prečín - Pov. Teplá, Beluša – Domaniža, Plevník – Tuchyňa, Lysá – Pruské.
9. kolo – 6. 10. o 10. h: Pruské – Ladce, Tuchyňa – Lysá, Domaniža – Plevník, Pov. Teplá – Beluša, Pružina – Prečín, Papradno – Košeca.
10. kolo – 13. 10. o 10. h: Ladce – Košeca, Prečín – Papradno, Beluša – Pružina, Plevník - Pov. Teplá, Lysá – Domaniža, Pruské – Tuchyňa.
11. kolo – 20. 10. o 9.30 h: Tuchyňa – Ladce, Domaniža – Pruské, Pov. Teplá – Lysá, Pružina – Plevník, Papradno – Beluša, Košeca – Prečín.
II. trieda st. žiaci
1. kolo – 11. 8. o 10.30 h: Orlové – Sverepec, Lúky – Dulov, Podvažie – Kolačín, D. Mariková – Streženice, M. Lednice – Bolešov.
2. kolo – 18. 8. o 10.30 h: Sverepec – Bolešov, Streženice - M. Lednice, Kolačín - D. Mariková, Dulov – Podvažie, Orlové – Lúky.
3. kolo – 25. 8. o 10.30 h: Lúky – Sverepec, Podvažie – Orlové, D. Mariková – Dulov, M. Lednice – Kolačín, Bolešov – Streženice.
4. kolo – 1. 9. o 10.30 h: Sverepec – Streženice, Kolačín – Bolešov, Dulov - M. Lednice, Orlové - D. Mariková, Lúky – Podvažie.
5. kolo – 8. 9. o 10.30 h: Podvažie – Sverepec, D. Mariková – Lúky, M. Lednice – Orlové, Bolešov – Dulov, Streženice – Kolačín.
6. kolo – 15. 9. o 10.30 h: Sverepec – Kolačín, Dulov – Streženice, Orlové – Bolešov, Lúky - M. Lednice, Podvažie - D. Mariková.
7. kolo – 22. 9. o 10.30 h: D. Mariková – Sverepec, M. Lednice – Podvažie, Bolešov – Lúky, Streženice – Orlové, Kolačín – Dulov.
8. kolo – 29. 9. o 10.30 h: Sverepec – Dulov, Orlové – Kolačín, Lúky – Streženice, Podvažie – Bolešov, D. Mariková - M. Lednice.
9. kolo – 6. 10. o 10. h: M. Lednice – Sverepec, Bolešov - D. Mariková, Streženice – Podvažie, Kolačín – Lúky, Dulov – Orlové.
I. trieda ml. žiaci
1. kolo – 11. 8. o 10.30 h: Ilava - N. Dubnica, Beluša - Pov. Bystrica, Púchov C - Púchov D, Ladce – Brvnište, Dohňany - L. Rovne.
2. kolo – 18. 8. o 10.30 h: N. Dubnica - L. Rovne, Brvnište – Dohňany, Púchov D – Ladce, Pov. Bystrica - Púchov C, Ilava – Beluša.
3. kolo – 25. 8. o 10.30 h: Beluša - N. Dubnica, Púchov C - Ilava, Ladce - Pov. Bystrica, Dohňany - Púchov D, L. Rovne – Brvnište.
4. kolo – 1. 9. o 10.30 h: N. Dubnica – Brvnište, Púchov D - L. Rovne, Pov. Bystrica – Dohňany, Ilava – Ladce, Beluša - Púchov C.
5. kolo – 8. 9. o 10.30 h: Púchov C - N. Dubnica, Ladce – Beluša, Dohňany - Ilava, L. Rovne - Pov. Bystrica, Brvnište - Púchov D.
6. kolo – 15. 9. o 10.30 h: N. Dubnica - Púchov D, Pov. Bystrica – Brvnište, Ilava - L. Rovne, Beluša – Dohňany, Púchov C – Ladce.
7. kolo – 22. 9. o 10.30 h: Ladce - N. Dubnica, Dohňany - Púchov C, L. Rovne – Beluša, Brvnište - Ilava, Púchov D - Pov. Bystrica.
8. kolo – 29. 9. o 10.30 h: N. Dubnica - Pov. Bystrica, Ilava - Púchov D, Beluša – Brvnište, Púchov C - L. Rovne, Ladce – Dohňany.
9. kolo – 6. 10. o 10. h: Dohňany - N. Dubnica, L. Rovne – Ladce, Brvnište - Púchov C, Púchov D – Beluša, Pov. Bystrica - Ilava.
Výnimky
Žiaci Kolačína, Tuchyne a Sverepca (Sverepec v D. Lieskove)
hrávajú zápasy ako predzápasy mužov dve hodiny pred ich začiatkom.
Mladší žiaci Pov. Bystrice hrajú domáce zápasy v nedeľu o 14. h v Pov. Bystrici.
Dorastenci Pov. Bystrice hrajú domáce zápasy na ihrisku v Orlovom v sobotu o 12.30 h.
Dorastenci Domaniže hrajú domáce zápasy v sobotu o 14. h.
Muži Orlového B hrajú domáce zápasy v sobotu v UHČ.
Muži B&B Sverepec hrajú domáce zápasy v Orlovom v UHČ.
Muži Ilavy B hrajú domáce zápasy v sobotu o 10. h.
Muži Milochova hrajú všetky zápasy u súpera.
Muži Rozvoj Sverepec hrajú domáce zápasy v D. Lieskove.
Upozornenie
Všetci prihlásení delegáti ObFZ Považská Bystrica majú vo štvrtok 25. júla o 15.30 h povinný seminár delegátov pred začiatkom súťažného ročníka 2002/2003 spojený s písomnými testami. Treba priniesť písacie potreby, bližšie informácie podá sekretár J. Galanský. (r)