Matušík, D. Kočkovce – Horovce 1:1 (0:1), Rosina – Prekop, D. Breznica – Mikušovce 2:0 (1:0), Jurga, Dorotčin, Streženice – Podvažie 3:0 (2:0), Medňanský 2, Kresáň, Lysá – Pruské 3:3 (2:1), J. Barninec 2, P. Vraník – Šatka, Košík, Tomanica, Dulov – Kolačín 3:3 (1:2), Peter Novosad, Chovanec, Mikoláš – Tlapák, Homola, Matej, Brvnište – Praznov 0:2 (0:0), Konrád, M. Gardián.
1. P. Bystrica 22 18 3 1 65:25 57
2. Udiča 22 14 4 4 49:28 46
3. Mikušovce 22 12 1 9 46:34 37
4. Brvnište 22 11 2 9 42:28 35
5. Horovce 22 10 3 9 40:36 33
6. Kolačín 22 9 4 9 41:42 31
7. Podvažie 22 9 3 10 25:35 30
8. Pruské 22 9 2 11 49:50 29
9. Lysá 22 7 7 8 34:41 28
10. D. Kočkovce 22 7 5 10 31:37 26
11. Dulov 22 7 5 10 33:44 26
12. Streženice 22 5 7 10 26:31 22
13. D. Breznica 22 7 1 14 31:57 22
14. Praznov 22 5 1 16 34:58 16
III. A trieda 18. kolo
Ilava B – Tunežice 7:0 (2:0), B. Cabaj 3, Gašpar 2, Poliak, P. Barták, Púchov – H. Breznica 1:2 (1:0), Škrko – Červený, Borek, Kameničany – Zubák 2:0, Kvašov – Lednica 0:2 (0:1), Tuchyňa – Č. Kameň 5:1 (1:0), R. Mikoláš 2, Živčic, F. Štefanec, Backo za domácich, Lúky mali voľno.
1. Ilava B 16 11 2 3 53:24 35
2. Lúky 16 11 1 4 41:22 34
3. Tuchyňa 17 10 1 6 51:21 31
4. Zubák 16 9 2 5 42:23 29
5. Kameničany 17 9 2 6 46:40 29
6. Č. Kameň 16 9 0 7 35:32 27
7. Lednica 16 7 5 4 40:21 26
8. Tunežice 16 6 1 9 28:40 19
9. Kvašov 17 5 1 11 44:54 16
10. H. Breznica 16 5 0 11 20:53 15
11. Púchov 17 0 1 16 11:81 1
III. B trieda 18. kolo
Orlové B – Visolaje nehralo sa, hostia neprišli, Nimnica – Jasenica 1:2 (0:1), Valient za domácich, Vrchteplá – Šebešťanová 9:2 (4:0), Novosad 3, Zadňančin 2, Lovíšek 2, Minarčík (11 m), Búšfy za domácich, Stupné – D. Lieskov 0:2 (0:0), Krivý, Gločka, Nosice – Bodiná 3:1, D. Mariková mala voľno.
1. D. Mariková 16 12 2 2 63:25 38
2. Orlové B 16 9 3 4 52:39 30
3. Jasenica 16 9 2 5 47:30 29
4. Šebešťanová 16 9 1 6 57:50 28
5. Vrchteplá 16 8 3 5 34:29 27
6. Visolaje 15 8 2 5 34:31 26
7. Stupné 17 8 0 9 42:43 24
8. Nimnica 16 5 3 8 34:40 18
9. D. Lieskov 16 4 2 10 24:41 14
10. Nosice 17 4 1 12 30:59 13
11. Bodiná 17 3 1 13 31:61 10
I. trieda dorast 22. kolo:
Bolešov – Udiča 1:1 (0:1), Brezničan za hostí, Visolaje – Horovce 8:3 (3:1), Baninec 3, Martinka 2, Gábriš, Krála, Sojčák za domácich, Prejta – Č. Kameň 4:1 (2:0), Gorelka, Laštinec, Staňo, Kamenár – Peter Mišún, Beluša – Dohňany 1:7 (1:2), Bielik – Mišík 3, Miloš Ciesar, Marcel Ciesar, Húževka, Eliáš, Podmanín – Pruské 5:2, Plevník – Košeca 3:3 (1:1), Butko 2, Chladný – Marek 2, Cíbik, Pružina – N. Dubnica 0:2.
Dohrávky: N. Dubnica – Visolaje 1:1, Košeca – Pružina 3:0 kontumačne.
1. Dohňany 22 16 5 1 95:17 53
2. Košeca 22 17 2 3 76:30 53
3. Visolaje 21 13 4 4 56:40 43
4. N. Dubnica 22 12 4 6 65:31 40
5. Prejta 22 11 2 9 52:41 35
6. Udiča 21 8 8 5 49:42 32
7. Pružina 21 9 4 8 38:35 31
8. Beluša 22 9 3 10 56:55 30
9. Pruské 22 8 4 10 61:60 28
10. Podmanín 22 7 1 14 52:70 22
11. Plevník 22 6 4 12 43:69 22
12. Č. Kameň 21 6 3 12 43:79 21
13. Horovce 22 5 0 17 25:90 15
14. Bolešov 22 2 2 18 27:79 8
II. trieda dorast 24. kolo
Orlové – Papradno 1:2, D. Kočkovce – Šebešťanová 6:1 (2:1), Dvorský 3, Hrubo, Urban, Palme – Zboran, Lysá – H. Poruba 3:1 (2:1), Milko 2, Pitvorec – T. Stano, Zubák – Dubnica C 2:10 (0:5), Sýkora, Kačík – Tvrdý 4, Adamišin 2, Sedláček, Lipták, Kočka, Pavlov, M. Lednice – Brvnište 1:3 (0:1), Masák – Kadák 2, vlastný, Domaniža, Prečín a Trstie mali voľno.
Dohrávka: M. Lednice – Dubnica C 0:3 kontumačne.
1. Dubnica C 20 19 1 0 123:15 58
2. Domaniža 21 13 4 4 76:29 43
3. Lysá 20 13 3 4 69:33 42
4. D. Kočkovce 21 13 3 5 77:50 42
5. Brvnište 21 11 4 6 69:31 37
6. H. Poruba 20 11 2 7 86:48 35
7. Papradno 22 11 2 9 70:42 35
8. Orlové 22 7 6 9 46:50 27
9. Prečín 20 7 5 8 46:37 26
10. M. Lednice 20 7 2 11 40:59 23
11. Šebešťanová 22 4 0 18 32:150 12
12. Trstie 20 1 2 17 27:119 5
13. Zubák 21 1 0 20 19:117 3
I. trieda st. žiaci 22. kolo
Pov. Teplá – Plevník 3:0, Mikušovce – Ladce 2:1 (1:1), Gašpárek 2 za domácich, Lysá – Jasenica 3:0 (1:0), Ševčík, Cichák, M. Kováč, Dohňany – Pruské 17:0, Košeca – Beluša 2:0 (1:0), Bartoš, Galko, Pružina – Tuchyňa 4:0, Papradno malo voľno.
Dohrávky: Plevník – Mikušovce 3:0 kontumačne, Pružina – Pruské 3:0 kontumačne.
1. Dohňany 20 16 4 0 110:14 52
2. Plevník 21 16 2 3 91:20 50
3. P. Teplá 20 15 2 3 59:22 47
4. Ladce 21 12 4 5 60:23 40
5. Mikušovce 20 12 0 8 67:39 36
6. Košeca 21 10 4 7 28:31 34
7. Pružina 21 9 2 10 36:51 29
8. Beluša 20 7 2 11 50:50 23
9. Lysá 20 7 2 11 21:30 23
10. Tuchyňa 20 5 2 13 37:69 17
11. Pruské 20 5 0 15 31:111 15
12. Papradno 20 3 1 16 15:67 10
13. Jasenica 20 1 3 16 15:93 6
II. trieda st. žiaci 22. kolo
Orlové – Podvažie 6:1, Halmeš (11 m ) za hostí, M. Lednice – Bolešov 4:6 (2:3), Košút 2, J. Lednický, Šimko – Gál 6, Streženice – D. Mariková 3:3 (2:1), Paliesek, Krajči, Badura – Melicherík 2, Turičík, Lúky – Kolačín 0:6 (0:3), Leitman 2, Brezničan 2, Martinus 2, Dulov – Prečín 1:2 (1:1), Krajčovič – Žiačik, Tamáši, Sverepec a Domaniža mali voľno.
1. Prečín 19 17 1 1 88:17 52
2. Domaniža 18 15 0 3 102:15 45
3. Kolačín 19 14 1 4 83:26 43
4. Orlové 18 12 1 5 55:20 37
5. D. Mariková 19 10 2 7 71:36 32
6. Bolešov 18 9 2 7 58:55 29
7. Streženice 19 8 2 9 56:44 26
8. Lúky 19 6 1 12 50:69 19
9. Podvažie 18 6 0 12 32:66 18
10. Dulov 19 5 1 13 23:71 16
11. M. Lednice 18 1 2 15 23:93 5
12. Sverepec 18 1 1 16 11:140 4
I. trieda ml. žiaci 23. kolo
N. Dubnica – Ilava 6:1, L. Rovne – Beluša 1:1 (0:1), R. Pagáč – Baránek, Pov. Bystrica – Dohňany 2:2 (0:1), Marek Gajdošík, Tomana za domácich.
Dohrávka: Ladce – N. Dubnica 3:0 kontumačne.
1. Ilava 20 17 1 2 102:21 52
2. Dohňany 21 12 7 2 62:24 43
3. P. Bystrica 20 11 5 4 70:28 38
4. N. Dubnica 20 8 2 10 45:60 26
5. Ladce 20 5 3 12 36:78 18
6. Beluša 21 4 1 16 35:73 13
7. L. Rovne 20 4 1 15 43:109 13
Spracoval (jš)