Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

oblastné futbalové súťaže

II. trieda
Dohrávky 14. kola:
Dulov - Kolačín 4:1 (1:0), Suchánek 2, Pažitný, Ľ. Pavliš – Špánik, Bolešov – Streženice 1:0 (1:0), Vojtech.
Z 22. kola: Dulov – Lúky 3:0 kontumačne.
23. kolo: Lysá – Dulov 4:2 (1:1), Vraník 2, Staník, J. Barninec – Cíbik, Vozár, Milochov – Pruské 3:0 (2:0), Petruš 2, Babiš, Kolačín – Trstie 7:1 (3:0), Špánik 2, Tlapák 2, Vrábel, Remo, Schiller – J. Pružinec, Bolešov – N. Dubnica 7:3 (2:1), Vojtech 2 z 11 m, Botola 2, Martišek 2, Monček – Havalda 2 (1 z 11 m), T. Balon, D. Mariková – D. Kočkovce 3:1 (2:0), Kršík, Rak, Hamár – Urban, Mikušovce – Podvažie 2:1 (2:1), J. Borovský, Satina – Zelenák, Streženice – Lúky 3:0 (1:0), Medňanský, J. Brezáni, Hrišo.
1. Pruské 23 19 1 3 67:21 58
2. Milochov 23 17 4 2 70:25 55
3. Dulov 23 16 5 2 78:28 53
4. Kolačín 23 13 2 8 62:41 41
5. Streženice 23 11 3 9 39:27 36
6. Mikušovce 23 10 3 10 56:43 33
7. Lysá 23 9 2 12 43:46 29
8. Podvažie 23 8 5 10 30:39 29
9. N. Dubnica 23 7 6 10 35:49 27
10. D. Kočkovce 23 8 2 13 30:39 26
11. Lúky 23 8 0 15 36:62 24
12. Bolešov 23 5 4 14 27:49 19
13. D. Mariková 23 4 4 15 30:94 16
14. Trstie 23 3 5 15 33:73 14
III. A trieda
19. kolo: Č. Kameň – Tunežice 2:1 (1:0), D. Dohňanský, Martiš – Bugala, Zubák – Kvašov 4:1 (2:1), Lipták, Ryban, Gábriš, Barka - Juraj Gereg, Ilava B – Kameničany 10:2 (4:1), Brunovský 4, P. Barták 3, Puček, D. Barták, Otáhel – Daňo, Buday, Tuchyňa – Lednica 2:1 (1:0), Šulík, R. Mikoláš – Miloš Egly, K. Podhradie – H. Breznica 4:0 (3:0), Cíbik, Kušnier, Suchomel, Uharčík, Púchov – D. Breznica 1:3 (0:2), Zahustel – Kozáček, Dorotčin, Čižmár.
1. Ilava B 19 17 1 1 106:23 52
2. Tuchyňa 19 15 1 3 53:18 46
3. D. Breznica 19 12 2 5 47:29 38
4. Kameničany 19 8 3 8 51:51 27
5. H. Breznica 19 8 3 8 31:35 27
6. Lednica 19 7 5 7 47:30 26
7. K. Podhradie 19 8 0 11 38:38 24
8. Kvašov 19 7 3 9 45:52 24
9. Zubák 19 7 3 9 26:42 24
10. Č. Kameň 19 6 4 9 36:52 22
11. Tunežice 19 4 3 12 34:63 15
12. Púchov 19 1 0 18 25:106 3
III. B trieda
19. kolo: Rozvoj Sverepec – Visolaje 2:2 (1:1), Stráňovský, Gločka – Malinovský, Kozák, Nosice – Jasenica 0:4 (0:1), Kušnier, Janáček, Kališík, Jánošík, Bodiná – Brvnište B 1:0 (0:0), Martyščák, Praznov – Šebešťanová 0:0,Vrchteplá – Stupné 2:0 (1:0), Novosad, Dúbravka, Nimnica – Orlové B 3:0 (0:0), Glézl 2, J. Burianec.
1. Šebešťanová 19 15 2 2 75:23 47
2. Nimnica 19 14 2 3 67:22 44
3. Visolaje 19 12 5 2 76:30 41
4. Orlové B 19 11 2 6 58:43 35
5. Praznov 19 9 5 5 39:27 32
6. Vrchteplá 19 9 4 6 38:29 31
7. Sverepec 19 8 3 8 41:41 27
8. Stupné 19 8 1 10 41:49 25
9. Jasenica 19 5 2 12 31:40 17
10. Bodiná 19 4 2 13 25:63 14
11. Brvnište B 19 3 2 14 21:76 11
12. Nosice 19 1 0 18 14:82 3
I. trieda dorast
23. kolo: Lysá – Papradno 2:1 (0:1), Repatý, Bartoník – Pecník, Udiča – Pruské 4:0 (1:0), Crkoň 2, Remiš, Gašpárek, Prejta – Podmanín 1:0 (0:0), Laštinec, Domaniža – D. Kočkovce 6:0 (3:0), T. Kardoš 2, Lapšo, P. Kardoš, Marek Kvaššay, Miroslav Kvaššay, Košeca – Beluša 2:1 (1:0), Sedláček, Staňo – Kvasnica, Pružina – Plevník 4:1 (3:1), Kováč 2, M. Košút 2 – Kušnier, Mikušovce – Visolaje 4:1 (1:1), Monček 2, Floriš, Poliak – Jakubík.
1. Plevník 23 18 3 2 87:34 57
2. Domaniža 23 14 2 7 68:40 44
3. Lysá 23 13 5 5 55:29 44
4. Pruské 23 11 3 9 49:47 36
5. D. Kočkovce 23 10 5 8 65:63 35
6. Pružina 23 10 4 9 47:49 34
7. Visolaje 23 9 6 8 60:48 33
8. Udiča 23 9 5 9 40:54 32
9. Papradno 23 9 4 10 50:46 31
10. Beluša 23 8 3 12 40:44 27
11. Mikušovce 23 8 3 12 33:52 27
12. Košeca 23 8 0 15 46:66 24
13. Prejta 23 7 2 14 35:56 23
14. Podmanín 23 4 1 18 40:87 13
II. trieda dorast
15. kolo: H. Poruba – Rozvoj Sverepec 7:1 (1:0), Ferenec 2, Staňo 2, Kapko 2, D. Hofierka – Špita, Bolešov – Pov. Bystrica 0:1 (0:0), Šterdas, Prečín – Podvažie 8:1 (3:0), Bazala 3, Sádecký 2, Briestenský 2, Políček – Mroščák, Orlové a M. Lednice mali voľno.
1. P. Bystrica 12 10 0 2 40:13 30
2. Bolešov 13 9 1 3 43:18 28
3. Prečín 12 8 0 4 35:19 24
4. M. Lednice 11 8 0 3 36:21 24
5. H. Poruba 12 4 1 7 33:28 13
6. Podvažie 11 3 0 8 18:44 9
7. Orlové 12 2 1 9 17:50 7
8. Sverepec 11 1 1 9 17:46 4
I. trieda starší žiaci
Dohrávky 14. kola: Papradno – Kolačín 2:2 (1:0), Lapúnik, Truchlík - Vörös, Eliáš, Ladce – Domaniža 6:1 (4:1), Podmaninec 3, Suran, Mikuška, Bonan – M. Kráľ, Beluša – Pov. Teplá 3:3 (2:1), Pazdera, Sviečka, Bajánek – Kallo, Hluchý, Kolek, Dohňany – Orlové 3:0 (1:0), Židek, Jantoš, Piška, Lysá – Prečín 6:0, Košeca – Tuchyňa 0:2 (0:0), Filo, Letko, Plevník – Bolešov 2:1 (1:0), S. Buday, Čičút – M. Kvasnica.
23. kolo: Beluša – Papradno 6:3 (3:1), Baránek 2, Pazdera, Sviečka, Beniak, vlastný – Tóth 2, Macošinec, Dohňany – Ladce 4:1 (1:0), Dedič, Zigo, Smataník, Jantoš – Kršík, Kolačín – Lysá 3:1 (1:1), Vörös, Javorek, P. Smolka – Drienik, Košeca – Domaniža 3:2 (2:0), Plevník – Pov. Teplá 8:2 (3:1), B. Kremeň 3, Čičút 2, S. Buday, Gašpárek, Ilko – Harvančík, Jakubec, Bolešov – Orlové 4:2 (2:1), Trenčan 2, Mikula, Maschtovský – Lečko, Tichý, Tuchyňa – Prečín 4:2 (2:2), Filo, Monček (11 m), Jurenka, Gereg – Teplan (11 m), Kostelanský.
1. Plevník 22 17 1 4 99:40 52
2. Bolešov 22 13 6 3 47:21 45
3. Dohňany 22 13 2 7 65:26 41
4. Tuchyňa 22 11 3 8 55:46 36
5. Beluša 22 10 4 8 67:42 34
6. Košeca 22 10 4 8 52:42 34
7. Lysá 22 10 3 9 51:39 33
8. Kolačín 22 10 3 9 50:50 33
9. Domaniža 22 7 8 7 37:31 29
10. P. Teplá 22 7 7 8 41:52 28
11. Orlové 22 7 6 9 44:45 27
12. Ladce 22 6 2 14 45:79 20
13. Papradno 22 4 6 12 38:65 18
14. Prečín 22 1 1 20 14:126 4
II. trieda starší žiaci
19. kolo: D. Mariková – Hatné 1:1 (0:0), Bajzík – Hrkota, H. Poruba – Pruské 1:2 (0:1),
Streženice – D. Kočkovce 2:3 (1:1), Mahút, Pavlis – Kvocera 2, Štepanovič, Lúky – Podvažie 2:4 (0:2), Dundek 2 – Hluchý 2, Hunana, Slávik, Horovce a Stupné mali voľno. Z 18. kola: Hatné – Dulov 3:0 kontumačne.
1. Pruské 18 14 2 2 61:11 44
2. Streženice 17 9 4 4 61:14 31
3. Podvažie 17 10 1 6 45:19 31
4. H. Poruba 17 9 2 6 42:22 29
5. Horovce 17 9 2 6 41:33 29
6. D. Kočkovce 17 8 2 7 35:35 26
7. Lúky 17 7 2 8 43:44 23
8. Stupné 17 6 2 9 30:34 20
9. Dulov 16 6 1 9 29:66 19
10. Hatné 18 3 2 13 14:89 11
11. D. Mariková 17 2 2 13 24:57 7
I. trieda mladší žiaci
Dohrávky 14. kola: Beluša – L. Rovne 2:2 (2:0), Koyš, Šedík – Pilný, Lipták, Dohňany – Jasenica 5:0 (4:0), P. Behro 2, D. Behro, Húževka, Albert, Ilava – Pov. Bystrica 5:3 (3:0), Pagáč 3, Kováč, Vacho – Čelko 2, Šindelář, Púchov C – Ladce 0:1 (0:0), Mosoriak, M. Lednice – N. Dubnica 0:9 (0:6), Vaško 3, Prekop 2, Staňo 2, Barinka, Girda, Podmanín a Brvnište mali voľno.
23. kolo: Dohňany – Brvnište 4:3 (2:1), Húževka, Šedý, P. Behro, D. Behro – M. Hudek 3,
Podmanín – Ilava 0:3 (0:1), Pružinec, Kováč, Pagáč, M. Lednice – L. Rovne 0:9 (0:2), Kebis 2, Ježo 2, Mikšík 2, Ďurčík, Lipták, Srnka, N. Dubnica – Jasenica 9:0 (4:0), Cibula 4, Prekop 3, Buček, Vaško, Ladce – Pov. Bystrica 5:0 (3:0), Machala 2, Hošták, Tichý, Mosoriak, Beluša a Púchov C mali voľno.
1. N. Dubnica 19 18 0 1 126:18 54
2. Beluša 19 16 1 2 87:25 49
3. L. Rovne 18 10 4 4 75:37 34
4. Dohňany 19 10 3 6 44:45 33
5. Púchov C 18 10 2 6 74:32 32
6. Ilava 19 10 0 9 59:38 30
7. Ladce 19 8 4 7 32:39 28
8. P. Bystrica 18 6 3 9 33:36 21
9. Brvnište 19 4 4 11 42:54 16
10. Podmanín 19 5 1 13 24:46 16
11. Jasenica 18 3 0 15 9:134 9
12. M.Lednice 19 1 0 18 12:114 3

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  2. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  3. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  4. Študuj perspektívne programy!
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  7. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Last chance to get The Slovak Spectator discounted subscription
  2. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  3. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  4. Nové číslo Historickej revue
  5. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  6. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  7. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  8. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  9. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  10. A new, multifunctional centre will revive the Danube embankment
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 17 760
  2. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 17 205
  3. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 778
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 8 652
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 8 466
  6. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 667
  7. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 294
  8. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 7 137
  9. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 420
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 5 951
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Ilustračné foto.

Dôvodom je eliminácia šírenia koronavírusu a kontrola dodržiavania karanténnych opatrení na hraniciach.

15 h
Radnica v Považskej Bystrici

Uspela až v druhom kole tajnej voľby, v ktorom získala na zasadnutí mestského zastupiteľstva 14 poslaneckých hlasov.

15 h

V TSK je aktuálne sedem vakcinačných centier.

3. mar
Ilustračné foto

Takéto pravidlá budú platiť od pondelka v obchodoch.

3. mar

Už ste čítali?