Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

V. liga muži 28. kolo

Tr. Jastrabie – H. Poruba 4:3 (3:1) Domáci už na začiatku zápasu prakticky rozhodli o zápase, no i napriek vedeniu, po chybách brankára a obrany, dovolili hosťom skorigovať výsledok a zdramatizovať záverečný priebeh zápasu. Góly: Fischer, M. Koreň, R.

Tr. Jastrabie – H. Poruba
4:3 (3:1)
Domáci už na začiatku zápasu prakticky rozhodli o zápase, no i napriek vedeniu, po chybách brankára a obrany, dovolili hosťom skorigovať výsledok a zdramatizovať záverečný priebeh zápasu. Góly: Fischer, M. Koreň, R. Glasa, A. Piláthy – Kozík, Prostiňák, M. Staňo ml. H. Poruba: P. Puček – T. Staňo, Hofierka, Solík, Krajči, Kozík, Vrábel (M. Staňo st.), Mráz, Prostiňák, M. Staňo ml., R. Puček (Suchomel). Rozhodoval Nedveď, 200 divákov. (dk)
V. Uherce – Prečín
2:0 (2:0)
Domáci začali aktívne, no Bučkova i Bartošova šanca zostala nevyužitá. V 18. min sa na päťke výborne zorientoval Bučko a svojím prvým gólom v A mužstve zabezpečil domácim vedenie. Pokračujúci tlak domácich vyvrcholil v 30. min druhým gólom v sieti hostí, keď Bartoš „prepálil“ brankára Budaja. V druhom polčase si vážnejšie šance vypracovali opäť iba domáci, no keďže strela Vlčka z dvadsiatich metrov a ani tri tutovky R. Kováča zostali nevyužité, skončil sa zápas dvojgólovým víťazstvom domácich. Góly: Bučko, Bartoš. Hralo sa bez kariet, rozhodoval Vrábel, 200 divákov. (bedo)
M. Lednice – Rybany
2:1 (0:1)
Domáci začali náporom, ale nevyťažili z tlaku nič. Hostia prakticky z prvej akcie strelili gól a ujali sa vedenia. Domácim sa podarilo vyrovnať až v 70. min, keď po chybe brankára dorazil loptu do brány K. Dudák. Ledničanov tento gól vyhecoval, v nadstavenom čase center J. Čelka neudržal brankár a opäť K. Dudák dorazil loptu do siete, čím zabezpečil domácim tri body. Góly: Dudák 2 – J. Tretinár. Rozhodoval Strečko, 80 divákov. (led)
Pov. Teplá – Z. Kostoľany
2:1 (1:1)
V zápase o záchranu začali domáci lepšie a už na začiatku stretnutia si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Hostia kontrovali a takisto si vytvorili zopár šancí, ktoré však ešte neskončili gólom. Po vyrovnanom prvom polčase sa v druhom dejstve odohrával urputný boj o každú loptu. Šťastie sa nakoniec usmialo na stranu domácich, ktorí päť minút pred konečným hvizdom rozhodcu strhli víťazstvo na svoju stranu. Góly: Popelka, Janech – Hancko. (mal)
Krásno –Košeca
1:3 (0:3)
Domáci „prepálili“ úvod zápasu, lebo už v 8. min mohli po svojich dvoch veľkých šanciach vyhrávať 2:0. Naopak boli to hostia, ktorí sa najskôr v 18. min ujali vedenia a do konca polčasu pridali ešte ďalšie dva góly. V druhom polčase hostia už len kontrolovali hru a snaživí domáci svojou bojovnosťou dokázali jedným gólom zmierniť svoju prehru s favoritom. Góly: J. Žiak - Červenec, Ondráš, Sokol. (jg)
Ostatné výsledky: Dežerice - Kanianka 2:8, Lehota - Častkovce 0:1, Brezová - Podolie 4:1.

1. Častkovce 28 21 3 4 78:25 66
2. Košeca 28 21 0 7 82:22 63
3. Kanianka 28 17 6 5 82:32 57
4. Podolie 28 12 9 7 59:43 45
5. Tr. Jastrabie 28 10 8 10 47:44 38
6. M. Lednice 28 11 5 12 31:40 38
7. V. Uherce 28 10 7 11 35:47 37
8. H. Poruba 28 10 6 12 56:50 36