II. trieda
25. kolo: Pruské – Dulov 1:2 (1:1), Tomanica – Pavliš, Dzurko, Kolačín – Lysá 3:0 (2:0), Tlapák 2, Ľ. Čačko, Milochov – N. Dubnica 9:1 (4:0), Babiš 4, Sádecký, Ciesar, R. Petruš, Gabko, Š. Rác – Havalda (11 m), Trstie – D. Kočkovce 1:2 (0:0), J. Pružinec – Rosina (11 m), vlastný, Bolešov – Podvažie 1:0 (0:0), Vojtech (11 m), D. Mariková – Lúky 3:2 (2:1), Smižík, Rak, Hamar – Ofúkaný 2 z 11 m, Mikušovce – Streženice 3:0 (3:0), S. Borovský (11 m), Jozef Gašpárek, Dobrodej.
1. Milochov 25 19 4 2 83:28 61
2. Dulov 25 18 5 2 86:30 59
3. Pruské 25 19 2 4 69:24 59
4. Kolačín 25 14 2 9 67:45 44
5. Mikušovce 25 11 3 11 63:48 36
6. Streženice 25 11 3 11 40:36 36
7. D. Kočkovce 25 10 2 13 34:41 32
8. Lysá 25 9 3 13 44:50 30
9. Podvažie 25 8 6 11 31:41 30
10. N. Dubnica 25 8 6 11 39:60 30
11. Lúky 25 9 0 16 43:69 27
12. Bolešov 25 6 4 15 29:51 22
13. D. Mariková 25 5 5 15 34:97 20
14. Trstie 25 3 5 17 36:78 14
III. A trieda
21. kolo: Kvašov – Tunežice 2:2 (1:1), M. Prekop, Kucej – Mosoriak, Kandráč, Č. Kameň – Kameničany 1:2 (0:0), D. Dohňanský – F. Dohňanský, Buday, Zubák – Lednica 3:2 (1:1), Lipták 2, Rybanský – R. Barka, Miloš Egly, Ilava B – H. Breznica 9:1 (1:0), Dolinský 3, Baďura 2, Poliak 2, Brunovský, P. Barták – Solík, Tuchyňa – D. Breznica 2:3 (0:2), Štefanec 2 - Ilavský 2, Kamenický, K. Podhradie – Púchov 3:1 (1:1), Cíbik 2, Pučkovica - Kučera.
1. Ilava B 21 19 1 1 118:25 58
2. Tuchyňa 21 16 1 4 59:23 49
3. D. Breznica 21 13 2 6 50:33 41
4. K. Podhradie 21 10 0 11 43:39 30
5. Kameničany 21 9 3 9 56:58 30
6. Zubák 21 9 3 9 35:47 30
7. H. Breznica 21 8 3 10 34:48 27
8. Lednica 21 7 5 9 50:36 26
9. Kvašov 21 7 5 9 50:57 26
10. Č. Kameň 21 6 5 10 40:57 23
11. Tunežice 21 4 4 13 39:70 16
12. Púchov 21 2 0 19 31:112 6
III. B trieda
21. kolo: Jasenica – Visolaje 6:2 (3:1), Šamaj 3, Smataník 2, Jánošík – Kresáň, Sagan, Rozvoj Sverepec – Brvnište B 6:0 (3:0), Čižmár 2, M. Illo 2, R. Kubiš, Stráňovský, Nosice – Šebešťanová 2:8 (0:3), P. Rosina, Sojčák – Šumec 3, M. Petrík 2, P. Kukučka, L. Petrík, Kaprálik, Bodiná – Stupné 2:6 (1:5), Ernek, P. Milo – Michal Ulbrík 4 (1 z 11 m), E. Hrebík 2, Praznov – Orlové B 2:3 (0:2), M. Gardian, P. Gardian – Fábry 2, Jánoška, Vrchteplá – Nimnica 1:4 (0:3), Šaradín – J. Burianec, Majtán. Vaniak, Slávik.
1. Šebešťanová 21 17 2 2 94:25 53
2. Nimnica 21 16 2 3 76:24 50
3. Visolaje 21 12 5 4 79:41 41
4. Orlové B 21 13 2 6 62:45 41
5. Praznov 21 9 5 7 42:32 32
6. Sverepec 21 9 4 8 48:42 31
7. Vrchteplá 21 9 4 8 39:34 31
8. Stupné 21 10 1 10 49:52 31
9. Jasenica 21 6 3 12 37:43 21
10. Bodiná 21 4 2 15 27:80 14
11. Brvnište B 21 3 3 15 24:85 12
12. Nosice 21 1 1 19 19:93 4
I. trieda dorast
25. kolo: Pruské – Papradno nehralo sa, hostia odmietli nastúpiť na zápas, Lysá – Podmanín 2:0 (2:0), Šešo, Macko, Udiča – D. Kočkovce 6:1 (3:1), Gašpárek, Crkoň, Ragula, Remiš, Gajdoš, Klabník – Palme, Prejta – Beluša 3:0 (1:0), Vysocký 2, Bagin, Domaniža – Plevník nehralo sa pre nespôsobilý terén, Košeca – Visolaje 3:1 (0:0), Straka, Didek, Frohn – Jakubík, Pružina – Mikušovce 0:2 (0:0), Floriš 2.
1. Plevník 24 18 3 3 89:39 57
2. Lysá 25 14 5 6 59:32 47
3. Domaniža 24 14 2 8 69:44 44
4. Pruské 24 12 3 9 52:49 39
5. Visolaje 25 10 6 9 66:51 36
6. D. Kočkovce 25 10 5 10 66:69 35
7. Udiča 25 10 5 10 48:58 35
8. Papradno 24 10 4 10 53:47 34
9. Pružina 25 10 4 11 47:56 34
10. Košeca 25 10 0 15 54:69 30
11. Mikušovce 25 9 3 13 36:55 30
12. Beluša 25 9 3 13 42:48 29
13. Prejta 25 9 2 14 39:56 29
14. Podmanín 25 5 1 19 43:90 16
II. trieda dorast
17. kolo: Pov. Bystrica – Rozvoj Sverepec 6:0 (4:0), Smataník 2, Konušiak 2, M. Čertík, Tuchyňa, Bolešov – Podvažie 13:1 (4:1), Botola 4, Kurinec 4, Brindza, Zlatoš, Maschtovský, Bagin, vlastný – Lényi, Prečín – M. Lednice 5:1 (2:0), Dubec, Bazala, M. Sádecký, Ľ. Sádecký, Briestenský - Čertík, H. Poruba a Orlové mali voľno.
1. P. Bystrica 14 12 0 2 53:16 36
2. Bolešov 14 10 1 3 56:19 31
3. Prečín 13 9 0 4 39:20 27
4. M. Lednice 13 8 0 5 39:30 24
5. H. Poruba 13 4 1 8 36:35 13
6. Podvažie 13 4 0 9 23:58 12
7. Sverepec 13 1 1 10 21:54 7
8. Orlové 13 2 1 10 19:54 7
I. trieda starší žiaci
25. kolo: Papradno - Ladce 3:4 (1:1), Tóth 2, Galko – Kršík 2, Kukuliaš, Podmaninec, Kolačín – Beluša nehralo sa pre nespôsobilý terén, Dohňany – Domaniža 2:3 (1:1), Židek, Smatana – P. Lednický 2, Košút, Lysá – Pov. Teplá 2:1 (1:1), Brindza 2 – vlastný, Košeca – Orlové 3:0 (0:0), Kašša, Kočík, Gajdoš, Plevník – Prečín 11:0 (6:0), Čičút 4, B. Kremeň 2, P. Ďurkech 2, P. Lišaník, S. Buday, F. Lišaník, Bolešov – Tuchyňa 5:2 (2:0), Štefula 2, Maschtovský 2, Pagáč – Jurenka, Letko.
1. Plevník 25 19 2 4 118:43 59
2. Bolešov 25 15 6 4 61:28 51
3. Dohňany 25 14 2 9 74:31 44
4. Lysá 25 12 3 10 55:44 39
5. Tuchyňa 25 12 3 10 62:56 39
6. Beluša 24 11 5 8 73:43 38
7. Košeca 25 11 4 10 56:51 37
8. Kolačín 24 11 3 10 53:54 36
9. Domaniža 25 9 8 8 42:35 35
10. P. Teplá 25 8 8 9 45:56 32
11. Orlové 25 7 8 10 46:50 29
12. Ladce 25 7 3 15 50:88 24
13. Papradno 25 5 6 14 44:76 21
14. Prečín 25 2 1 22 18:144 7
II. trieda starší žiaci
21. kolo: Hatné – Horovce 1:3 (1:2), Doblej – Buday, Burdej, Marcel Kováč, D. Mariková – Pruské 1:1 (0:1), Husár – Janíček, H. Poruba – Podvažie 1:1 (1:0), R. Živčic – Pavlík, Streženice – Lúky 5:2 (2:0), Ondrička 2, Blaško, Miho, Mahút – Dundek, Lišaník, Stupné a D. Kočkovce mali voľno.
1. Pruské 18 13 3 2 53:10 42
2. Podvažie 18 11 2 5 48:18 35
3. Streženice 17 9 4 4 60:21 31
4. Horovce 17 10 1 6 46:31 31
5. H. Poruba 17 8 3 6 32:23 27
6. D. Kočkovce 17 8 2 7 33:35 26
7. Stupné 17 6 2 9 28:34 20
8. Lúky 17 6 2 9 37:50 20
9. Hatné 17 2 2 13 11:89 8
10. D. Mariková 17 1 3 13 21:58 6
I. trieda mladší žiaci
25. kolo: Beluša – Podmanín 4:0 (4:0), Jankovič, Digaňa, Milan Šedík, Martin Šedík, Ilava – L. Rovne 1:2 (0:1), Egly – Bezák 2, Púchov C – Jasenica 7:1 (4:0), Matej Loduha 2, Kmošena 2, Marek Loduha, Kopiš, Pšenák – Baštek, M. Lednice – Pov. Bystrica 6:1 (3:1), Hudek 2, J. Lednický, Galko, M. Lednický, Krajčír – Bielik, N. Dubnica – Ladce 3:2 (1:1), Cibula 2, Staňo – Machala, Habánek, Brvnište a Dohňany mali voľno.
1. N. Dubnica 22 20 0 2 132:22 60
2. Beluša 22 19 1 2 97:27 58
3. L. Rovne 21 13 4 4 91:38 43
4. Dohňany 21 11 4 6 50:47 37
5. Púchov C 21 11 2 8 81:41 35
6. Ladce 21 9 4 8 37:44 31
7. Ilava 21 10 0 11 62:43 30
8. P. Bystrica 21 7 3 11 37:47 24
9. Podmanín 21 5 2 14 25:51 17
10. Brvnište 21 4 4 13 43:65 16
11. Jasenica 21 4 0 17 14:146 12
12. M. Lednice 21 2 0 19 20:118 6
Autor: Spracoval jš