III. liga muži 30. kolo

Matador Púchov B
- KFC Majorka Komárno
2:1 (0:0)
V prvom polčase sa hral futbal hlavne medzi šestnástkami, no s množstvom súbojov. Trochu vzruchu priniesla 18. minúta. Škorvánek sa cez obranu hostí dostal až k brankárovi, no v koncovke neuspel. O sedem minút ten istý hráč v spolupráci s Chovancom prestrelil súperovu svätyňu. V 28. min sa na pravej strane uvoľnil Jurga, poslal krásny center na Ondričku, no toho pri lopte predbehol Molnár. Po polhodine sa o slovo prihlásili hostia. Najskôr sa sám ocitol pred Hrnčiarikom Dobrý, púchovský brankár však stál na svojom mieste. Obrovskú šancu prepásli Komárňanci o šesť minút, kedy Kráľ trafil brvno a dorážajúci Konc mieril vysoko. Vzápätí nato ohrozil Hrnčiarika hlavičkou Dobrý a peknou strelou po zemi vyskúšal jeho pozornosť Spál. Po zmene strán dali o sebe prví vedieť hostia. Center Krupníka našiel Konca, ten si hravo spracoval púchovskú obranu, brankára jeho strela ale nezaskočila. Na druhej strane sa v 56. minúte po priamom kope presadil Štofík - 1:0. Ďalších dvadsať minút sa hral „hluchý“ futbal. Potom sa k odrazenej lopte dostal na pravej strane Filo, brankár vybehol a kapitánovi domácich nechal voľný priestor na vsietenie druhého gólu. Odpoveď Komárna prišla až v 83. min - Uzola poslal loptu na Konca, ktorého center dopravil Dobrý do matadoráckej brány. Diváci v Dohňanoch videli kvalitný futbal s víťazstvom domácich.
Rozhodoval Kravárik, 120 divákov. Matador B: Hrnčiarik - Štefík, Medgyes, Jurga, Filo, Holčík, Škorvánek (85. Michálek), Madara (70. Poljak), Ballay (78. Kurinčák), Ondrička, Chovanec. Komárno: Molnár - Krupník (65. Uzola), Kršteňanský, Zlatohlávek, Spál, Otočka, Poruba (81. Sklenář), Podlucký, Dobrý, Konc, Kráľ. Alena Jurisová
Crystal Led. Rovne
- ŠK Blava J. Bohunice
5:2 (4:2)
Úvod zápasu patril domácim a už v 4. min Detko svojím premiérovým gólom v III. lige otvoril skóre. O dve minúty nato nedal Václavík gól po Grendelovej prihrávke a hostia vyťažili z minima maximum - keď v 15. min vyrovnal Michalička. Už o minútu neskôr - po samostatnej akcii dostal Basila Led. Rovne do vedenia. Ďalšiu šancu Václavíka zneškodnil Horný a v 22. min Tomana trafil brvno a Vaclavík prestrelil. V 26. min Grendel po Tomanovej prihrávke zvýšil na 3:1, potom Šatka hlavou nedal a na druhej strane chytil Minárech gólovú šancu Kobetičovi. V 33. min Grendel „nabil“ Václavíkovi a ten sa nemýlil - 4:1. ŠK Blava znížil hlavičkou Kobetiča a polčas uzavrel strelou Grendel, ktorý preloboval nielen brankára, ale aj bránu hostí... Druhý polčas začal šancou Nosického, ale ten trafil nohu brankára a Grendel nedočiahol na center Basilu. Vzápätí Šatka nedal hlavu, podobne pochodil aj P. Martinka, ktorý po Grendelovej narážačke trafil Horného. V 75. min Tomanove nožničky vyškriabal spod brvna gólman Horný, ale vzápätí nestačil na Grendela, ktorý ho prekonal po vysunutí Nosickým a bolo - 5:2. V 80. min chytil Minárech šancu Michaličkovi, na druhej strane Nosického bomba išla vedľa. Sklári ukončili sezónu zaslúženým víťazstvom a za kvalitnú kombinačnú hru ich odmenili zaslúženým potleskom spokojní domáci diváci.
Pred 250 divákmi rozhodoval Šimurka. ŽK: Kováč - Horný. L. Rovne: Minárech - Kováč (40. Bajza), Bagin, Šatka, P. Martinka, Basila (72. J. Martinka), Nosický, Tomana, Václavík, Detko (65. Holeščák), Grendel. J. Bohunice: Horný - Bango, Pavlús (14. Kobetič), Gajarský, Lukáč, Piovarči, Kubiš, Čavojský, Psota, Michalička, Strapko. (sd)
Ostatné výsledky 30. kola: Myjava/Turá Lúka - MFK Topvar Topoľčany 0:2, Lapáš - Nemšová 6:0 (4:0), Bánovce - FKM Nové Zámky 2:1 (2:0), FC ViOn Zlaté Moravce - JCP Štúrovo 1:0 (0:0), Spartak Trnava B - Vegum Dolné Vestenice 2:1 (1:0), Slovan Levice - FC Neded 5:0 (4:0).
Komárnu odrátali 3body.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Mobilné odberové miesto na sídlisku SNP v Považskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.