Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

kompletné tabuľky oblastných futbalových súťaží ročník 2003/2004

I. trieda muži celkove 1. B&B Sverepec 26 18 6 2 43:20 60 2. Raven PB 26 17 7 2 69:26 58 3. Papradno 26 14 2 10 52:40 44 4. Horovce 26 11 4 11 42:38 37

I. trieda muži celkove
1. B&B Sverepec 26 18 6 2 43:20 60
2. Raven PB 26 17 7 2 69:26 58
3. Papradno 26 14 2 10 52:40 44
4. Horovce 26 11 4 11 42:38 37
5. Plevník 26 10 4 12 45:42 34
6. Borčice 26 9 7 10 40:48 34
7. Ladce 26 9 6 11 42:35 33
8. Beluša 26 9 6 11 52:46 33
9. Prejta 26 8 9 9 39:43 33
10. Udiča 26 10 2 14 39:43 32
11. Ilava 26 8 7 11 41:41 31
12. Brvnište 26 9 4 13 39:49 31
13. Podmanín 26 8 4 14 41:82 25
14. Pružina 26 6 4 16 31:62 22
Podmanínu sa odrátali 3 body.
I. trieda muži jeseň
1. Raven PB 13 9 3 1 38:13 30
2. B&B Sverepec 13 9 3 1 22:12 30
3. Papradno 13 8 0 5 30:21 24
4. Borčice 13 6 3 4 23:21 21
5. Podmanín 13 6 1 6 22:36 19
6. Ilava 13 5 3 5 25:21 18
7. Plevník 13 5 3 5 24:21 18
8. Ladce 13 5 3 5 19:19 18
9. Beluša 13 5 2 6 31:25 17
10 .Horovce 13 5 1 7 19:24 16
11. Prejta 13 3 5 5 25:26 14
12. Udiča 13 4 1 8 20:27 13
13. Brvnište 13 3 2 8 23:32 11
14. Pružina 13 2 2 9 16:39 8
I. trieda muži JAR
1. B&B Sverepec 13 9 3 1 21:8 30
2. Raven PB 13 8 4 1 31:1 3 28
3. Horovce 13 6 3 4 23:14 21
4. Papradn o 13 6 2 5 22:19 20
5. Brvnište 13 6 2 5 16:17 20
6. Udiča 13 6 1 6 19:16 19
7. Prejta 13 5 4 4 14:17 19
8. Plevník 13 5 1 7 21:21 16
9. Beluša 13 4 4 5 21:21 16
10. Ladce 13 4 3 6 23:16 15
11. Pružina 13 4 2 7 15:23 14
12. Ilava 13 3 4 6 16:20 13
13 .Borčice 13 3 4 6 17:27 13
14. Podmanín 13 2 3 8 19:46 9
I. trieda muži DOMA
1. B&B Sverepec 13 11 2 0 25:5 35
2. Papradno 13 11 1 1 36:10 34
3. Raven PB 13 10 3 0 40:11 33
4. Horovce 13 10 2 1 32:13 32
5. Udica 13 9 1 3 31:15 28
6. Ladce 13 8 3 2 32:10 27
7. Plevník 13 8 3 2 31:13 27
8. Borcice 13 8 2 3 26:17 26
9. Beluša 13 7 4 2 31:13 25
10. Ilava 13 7 3 3 31:14 24
11. Brvnište 13 7 3 3 30:21 24
12. Podmanín 13 7 3 3 29:24 24
13. Prejta 13 6 4 3 21:12 22
14. Pružina 13 6 2 5 21:21 20
I. trieda muži VONKU
1. Raven PB 13 7 4 2 29:15 25
2. B&B Sverepec 13 7 4 2 18:15 25
3. Prejta 13 2 5 6 18:31 11
4. Papradno 13 3 1 9 16:30 10
5. Beluša 13 2 2 9 21:33 8
6. Borcice 13 1 5 7 14:31 8
7. Plevník 13 2 1 10 14:29 7
8. Ilava 13 1 4 8 10:27 7
9. Brvnište 13 2 1 10 9:28 7
10. Ladce 13 1 3 9 10:25 6
11. Horovce 13 1 2 10 10:25 5
12. Udica 13 1 1 11 8:28 4
13. Podmanín 13 1 1 11 12:58 4
14. Pružina 13 0 2 11 10:41 2
II. trieda muži celkove
1. Milochov 26 20 4 2 86:30 64
2. Dulov 26 19 5 2 87:30 62
3. Pruské 26 20 2 4 73:27 62
4. Kolačín 26 14 2 10 70:49 44
5. Mikušovce 26 11 3 12 63:49 36
6. Streženice 26 11 3 12 42:40 36
7. N. Dubnica 26 9 6 11 40:60 33
8. D. Kočkovce 26 10 2 14 36:44 32
9. Podvažie 26 8 7 11 35:45 31
10. Lysá 26 9 3 14 44:51 30
11. Lúky 26 9 0 17 45:72 27
12. Bolešov 26 7 4 15 32:53 25
13. D. Mariková 26 6 5 15 38:99 23
14. Trstie 26 3 6 17 40:82 12
Trstiu sa odrátali 3 body.
II. trieda muži jeseň
1. Pruské 13 10 1 2 33:14 31
2. Dulov 13 8 4 1 45:18 28
3. Milochov 13 8 3 2 34:15 27
4. Streženice 13 8 2 3 28:11 26
5. Mikušovce 13 7 2 4 34:20 23
6. Lúky 13 7 0 6 29:22 21
7. Podvažie 13 4 5 4 21:19 17
8. N. Dubnica 13 4 5 4 21:19 17
9. Kolačín 13 5 2 6 30:29 17
10. D.Kočkovce 13 5 1 7 20:25 16
11. Lysá 13 3 2 8 23:33 11
12. Bolešov 13 1 4 8 15:33 7
13. D. Mariková 13 1 4 8 13:58 7
14. Trstie 13 1 3 9 14:44 6
II. trieda muži JAR
1. Milochov 13 12 1 0 52:15 37
2. Dulov 13 11 1 1 42:12 34
3. Pruské 13 10 1 2 40:13 31
4. Kolačín 13 9 0 4 40:20 27
5. Lysá 13 6 1 6 21:18 19
6. Bolešov 13 6 0 7 17:20 18
7. D. Kočkovce 13 5 1 7 16:19 16
8. D. Mariková 13 5 1 7 25:41 16
9. N. Dubnica 13 5 1 7 19:41 16
10. Podvažie 13 4 2 7 14:26 14
11. Mikušovce 13 4 1 8 29:29 13
12. Streženice 13 3 1 9 14:29 10
13. Trstie 13 2 3 8 26:38 9
14. Lúky 13 2 0 11 16:50 6
II. trieda muži DOMA
1. Dulov 13 12 1 0 57:12 37
2. Milochov 13 10 2 1 44:10 32
3. Pruské 13 10 1 2 40:13 31
4. N. Dubnica 13 9 1 3 27:15 28
5. Mikušovce 13 8 2 3 41:20 26
6. Lúky 13 8 0 5 38:31 24
7. Kolacín 13 7 2 4 34:20 23
8. D. Kockovce 13 7 2 4 24:18 23
9. Streženice 13 6 2 5 25:17 20
10. Podvažie 13 4 6 3 18:18 18
11. Bolešov 13 5 2 6 20:21 17
12. D. Mariková 13 5 2 6 25:36 17
13. Lysá 13 5 1 7 29:26 16
14. Trstie 13 3 2 8 18:34 11
II. trieda muži VONKU
1. Milochov 13 10 2 1 42:20 32
2. Pruské 13 10 1 2 33:14 31
3. Dulov 13 7 4 2 30:18 25
4. Kolacín 13 7 0 6 36:29 21
5. Streženice 13 5 1 7 17:23 16
6. Lysá 13 4 2 7 15:25 14
7. Podvažie 13 4 1 8 17:27 13
8. Mikušovce 13 3 1 9 22:29 10
9. D. Kockovce 13 3 0 10 12:26 9
10. Bolešov 13 2 2 9 12:32 8
11. D. Mariková 13 1 3 9 13:63 6 *
12. N. Dubnica 13 0 5 8 13:45 5
13. Trstie 13 0 4 9 22:48 4
14. Lúky 13 1 0 12 7:41 3
III. trieda A muži celkove
1. Ilava B 22 20 1 1 125:25 61
2. Tuchyňa 22 16 2 4 61:24 50
3. D. Breznica 22 13 2 7 50:40 41
4. Kameničany 22 10 3 9 58:59 33
5. Zubák 22 10 3 9 39:48 33
6. K. Podhradie 22 10 1 11 44:40 31
7. Lednica 22 8 5 9 51:36 29
8. H. Breznica 22 8 3 11 35:53 27
9. Kvašov 22 7 5 10 51:59 26
10. Č. Kameň 22 6 5 11 40:58 11
11. FC Púchov 22 2 1 19 32:113 7
12. Tunežice 22 4 5 13 40:71 5
Č. Kameňu a Tunežiciam sa odrátalo 12 bodov.
III. A trieda muži jeseň
1. Ilava B 11 10 1 0 63:12 31
2. Tuchyňa 11 9 0 2 35:13 27
3. Kameničany 11 6 1 4 37:24 19
4. D. Breznica 11 6 1 4 25:20 19
5. H. Breznica 11 5 2 4 20:19 17
6. Kvašov 11 5 2 4 28:33 17
7. Lednica 11 4 2 5 26:17 14
8. Č. Kameň 11 3 3 5 24:30 12
9. K. Podhradie 11 4 0 7 21:28 12
10. Tunežice 11 3 1 7 23:35 10
11 .Zubák 11 3 1 7 11:30 10
12 .FC Púchov 11 1 0 10 16:68 3
III. A trieda muži JAR
1. Ilava B 11 10 0 1 62:13 30
2. Tuchyňa 11 7 2 2 26:11 23
3. Zubák 11 7 2 2 28:18 23
4. D. Breznica 11 7 1 3 25:20 22
5. K. Podhradie 11 6 1 4 23:12 19
6. Lednica 11 4 3 4 25:19 15
7. Kameničany 11 4 2 5 21:35 14
8. Č. Kameň 11 3 2 6 16:28 11
9. H. Breznica 11 3 1 7 15:34 10
10. Kvašov 11 2 3 6 23:26 9
11. Tunežice 11 1 4 6 17:36 7
12. FC Púchov 11 1 1 9 16:45 4
III. A trieda muži DOMA
1. Ilava B 11 11 0 0 77:12 33
2. Tuchyna 11 8 1 2 29:12 25
3. K. Podhradie 11 8 0 3 29:13 24
4. Lednica 11 6 2 3 27:13 20
5. Zubák 11 6 2 3 22:21 20
6. H. Breznica 11 6 2 3 19:21 20
7. Kamenicany 11 6 1 4 32:23 19
8. D. Breznica 11 6 1 4 26:19 19
9. C. Kamen 11 5 2 4 19:18 17
10. Kvašov 11 4 2 5 34:29 14
11. Tunežice 11 3 4 4 20:27 13
12. FC Púchov 11 0 1 10 14:70 1
III. A trieda muži VONKU
1. Ilava B 11 9 1 1 48:13 28
2. Tuchyna 11 8 1 2 32:12 25
3. D. Breznica 11 7 1 3 24:21 22
4. Kamenicany 11 4 2 5 26:36 14
5. Zubák 11 4 1 6 17:27 13
6. Kvašov 11 3 3 5 17:30 12
7. Lednica 11 2 3 6 24:23 9
8. K. Podhradie 11 2 1 8 15:27 7
9. H. Breznica 11 2 1 8 16:32 7
10. C. Kamen 11 1 3 7 21:40 6
11. FC Púchov 11 2 0 9 18:43 6
12. Tunežice 11 1 1 9 20:44 4
III. trieda B muži celkove
1. Šebešťanová 22 18 2 2 98:27 56
2. Nimnica 22 17 2 3 83:24 53
3. Visolaje 22 13 5 4 84:42 44
4. Orlové B 22 14 2 6 70:48 44
5. Stupné 22 11 1 10 54:53 34
6. Praznov 22 9 5 8 42:39 32
7. Rozvoj Sverepec 22 9 4 9 50:46 31
8. Vrchteplá 22 9 4 9 40:39 31
9. Jasenica 22 6 4 12 39:45 22
10. Bodiná 22 4 2 16 30:88 14
11. Brvnište B 22 3 4 15 26:87 13
12. Nosice 22 1 1 20 20:98 4
III. trieda B muži jeseň
1. Šebešťanová 11 9 0 2 52:19 27
2. Nimnica 11 8 2 1 42:14 26
3. Visolaje 11 7 3 1 47:20 24
4. Orlové B 11 6 2 3 33:23 20
5. Praznov 11 6 2 3 22:16 20
6. Stupné 11 5 1 5 32:33 16
7. Rozvoj Sverepec 11 5 1 5 24:28 16
8. Vrchteplá 11 4 3 4 19:21 15
9. Brvnište B 11 3 1 7 13:36 10
10. Jasenica 11 2 2 7 19:24 8
11. Bodiná 11 2 1 8 18:48 7
12. Nosice 11 0 0 11 7:46 0
III. B trieda muži JAR
1. Šebešťanová 11 9 2 0 46:8 29
2. Nimnica 11 9 0 2 41:10 27
3. Orlové B 11 8 0 3 37:25 24
4. Visolaje 11 6 2 3 37:22 20
5.Stupné 11 6 0 5 22:20 18
6. Vrchteplá 11 5 1 5 21:18 16
7. Rozvoj Sverepec 11 4 3 4 26:18 15
8. Jasenica 11 4 2 5 20:21 14
9. Praznov 11 3 3 5 20:23 12
10. Bodiná 11 2 1 8 12:40 7
11. Nosice 11 1 1 9 13:52 4
12. Brvnište B 11 0 3 8 13:51 3
III. B trieda muži DOMA
1. Nimnica 11 10 0 1 55:14 30
2. Šebeštanová 11 9 0 2 52:17 27
3. Orlové B 11 8 1 2 46:23 25
4. Visolaje 11 7 2 2 43:23 23
5. Praznov 11 7 1 3 29:14 22
6. Stupné 11 7 1 3 33:23 22
7. Rozvoj Sverepec 11 6 3 2 35:21 21
8. Vrchteplá 11 5 2 4 26:15 17
9. Jasenica 11 4 3 4 18:12 15
10. Bodiná 11 4 1 6 15:32 13
11. Brvnište B 11 1 4 6 13:29 7
12. Nosice 11 1 0 10 9:39 3
III.B trieda muži VONKU
1. Šebeštanová 11 9 2 0 46:10 29
2. Nimnica 11 7 2 2 28:10 23
3. Visolaje 11 6 3 2 41:19 21
4. Orlové B 11 6 1 4 24:25 19
5. Vrchteplá 11 4 2 5 14:24 14
6. Stupné 11 4 0 7 21:30 12
7. Rozvoj Sverepec 11 3 1 7 15:25 10
8. Praznov 11 2 4 5 13:25 10
9. Jasenica 11 2 1 8 21:33 7
10. Brvnište B 11 2 0 9 13:58 6
11. Bodiná 11 0 1 10 15:56 1
12. Nosice 11 0 1 10 11:59 1
I. trieda dorastenci celkove
1. Plevník 26 19 4 3 99:42 61
2. Lysá 26 14 5 7 59:33 47
3. Domaniža 26 14 3 9 75:53 45
4. Pruské 26 14 3 9 58:51 45
5. Visolaje 26 11 6 9 72:54 39
6. D. Kočkovce 26 11 5 10 67:69 38
7. Papradno 26 11 4 11 59:52 37
8. Udiča 26 10 5 11 49:63 35
9. Pružina 26 10 4 12 49:62 34
10. Beluša 26 10 3 13 47:49 33
11. Mikušovce 26 10 3 13 39:55 30
12. Košeca 26 10 0 16 54:72 30
13. Prejta 26 9 2 15 39:63 29
14. Podmanín 26 5 1 20 45:93 16
Mikušovciam sa odrátali 3 body.
I. trieda dorastenci jeseň
1. Plevník 13 13 0 0 52:15 39
2. Lysá 13 7 3 3 36:19 24
3. Visolaje 13 7 3 3 36:24 24
4. Pruské 13 7 2 4 36:25 23
5. Domaniža 13 7 0 6 38:27 21
6. Papradno 13 5 2 6 34:31 17
7. D. Kočkovce 13 4 4 5 38:38 16
8. Beluša 13 5 1 7 21:23 16
9. Pružina 13 5 1 7 24:30 16
10. Udiča 13 5 1 7 21:38 16
11. Prejta 13 4 2 7 22:35 14
12. Mikušovce 13 4 2 7 19:32 14
13. Košeca 13 4 0 9 27:43 12
14. Podmanín 13 3 1 9 22:46 10
I. trieda dorastenci JAR
1. Domaniža 13 7 3 3 37:26 24
2. Lysá 13 7 2 4 23:14 23
3. Plevník 13 6 4 3 47:27 22
4. D. Kočkovce 13 7 1 5 29:31 22
5. Pruské 13 7 1 5 22:26 22
6. Papradno 13 6 2 5 25:21 20
7. Udiča 13 5 4 4 28:25 19
8. Mikušovce 13 6 1 6 20:23 19
9. Košeca 13 6 0 7 27:29 18 *
10. Pružina 13 5 3 5 25:32 18
11. Beluša 13 5 2 6 26:26 17
12. Visolaje 13 4 3 6 36:30 15
13. Prejta 13 5 0 8 17:28 15
14. Podmanín 13 2 0 11 23:47 6
I. trieda dorastenci DOMA
1. Plevník 13 12 0 1 61:16 36
2. Pruské 13 11 0 2 36:15 33
3. Domaniža 13 10 2 1 43:17 32
4. Udica 13 9 3 1 37:14 30
5. Visolaje 13 8 4 1 46:22 28
6. Papradno 13 9 1 3 33:18 28
7. Lysá 13 8 3 2 34:12 27
8. D. Kockovce 13 7 3 3 41:28 24
9. Beluša 13 8 0 5 30:20 24
10. Pružina 13 7 3 3 30:21 24
11. Mikušovce 13 7 2 4 27:26 23
12. Košeca 13 7 0 6 35:36 21
13. Prejta 13 6 2 5 20:18 20
14. Podmanín 13 5 1 7 35:40 16
I. trieda dorastenci VONKU
1. Plevník 13 7 4 2 38:26 25
2. Lysá 13 6 2 5 25:21 20
3. D. Kockovce 13 4 2 7 26:41 14
4. Domaniža 13 4 1 8 32:36 13
5. Pruské 13 3 3 7 22:36 12
6. Visolaje 13 3 2 8 26:32 11
7. Mikušovce 13 3 1 9 12:29 10
8. Pružina 13 3 1 9 19:41 10
9. Papradno 13 2 3 8 26:34 9
10. Beluša 13 2 3 8 17:29 9
11. Košeca 13 3 0 10 19:36 9
12. Prejta 13 3 0 10 19:45 9
13. Udica 13 1 2 10 12:49 5
14. Podmanín 13 0 0 13 10:53 0
II. trieda dorastenci celkove
1. Raven P.B. 14 12 0 2 53:16 36
2. Bolešov 14 10 1 3 56:19 31
3. Prečín 14 10 0 4 44:21 30
4. M. Lednice 14 9 0 5 47:32 27
5. H. Poruba 14 4 2 8 39:38 14
6. Podvažie 14 4 1 9 26:62 13
7. Rozvoj Sverepec 14 2 1 11 22:58 7
8. Orlové 14 2 1 11 21:62 7
II. trieda dorastenci jeseň
1. M. Lednice 7 6 0 1 28:12 18
2. Bolešov 7 6 0 1 22:7 18
3. Raven P.B. 7 5 0 2 21:10 15
4. Prečín 7 4 0 3 11:11 12
5. H. Poruba 7 3 0 4 15:11 9
6. Podvažie 7 3 0 4 15:27 9
7. Orlové 7 1 0 6 10:24 3
8. Sverepec 7 0 0 7 10:30 0
II. trieda dorastenci jar
1. Raven P.B . 7 7 0 0 32:6 21
2. Prečín 7 6 0 1 33:10 18
3. Bolešov 7 4 1 2 34:12 13
4. M. Lednice 7 3 0 4 19:20 9
5. Sverepec 7 2 1 4 12:28 7
6. H. Poruba 7 1 2 4 24:27 5
7. Podvažie 7 1 1 5 11:35 4
8. Orlové 7 1 1 5 11:38 4
II. trieda dorastenci DOMA
1. Bolešov 7 6 0 1 34:5 18
2. M. Lednice 7 6 0 1 32:13 18
3. Precín 7 6 0 1 26:9 18
4. Raven P.B . 7 5 0 2 28:6 15
5. H. Poruba 7 3 1 3 23:14 10
6. Podvažie 7 3 1 3 16:21 10
7. Rozvoj Sverepec 7 2 0 5 16:27 6
8. Orlové 7 1 1 5 10:28 4
II. trieda dorastenci VONKU
1. Raven P.B . 7 7 0 0 25:10 21
2. Bolešov 7 4 1 2 22:14 13
3. Precín 7 4 0 3 18:12 12
4. M. Lednice 7 3 0 4 15:19 9 *
5. H. Poruba 7 1 1 5 16:24 4
6. Orlové 7 1 0 6 11:34 3
7. Podvažie 7 1 0 6 10:41 3
8. Rozvoj Sverepec 7 0 1 6 6:31 1
I. trieda starší žiaci celkove
1. Plevník 26 20 2 4 124:44 62
2. Bolešov 26 15 7 4 63:30 52
3. Dohňany 26 15 2 9 75:31 47
4. Kolačín 26 12 4 10 66:58 40
5. Beluša 26 11 6 9 75:46 39
6. Lysá 26 12 3 11 61:46 39
7. Tuchyňa 26 12 3 11 63:62 39
8. Domaniža 26 10 8 8 44:36 38
9. Košeca 26 11 5 10 58:53 38
10. Orlové 26 8 8 10 49:52 32
11. P. Teplá 26 8 8 10 45:57 32
12. Ladce 26 7 3 16 51:99 24
13. Papradno 26 5 7 14 46:78 22
14. Prečín 26 2 2 22 19:147 8
I. trieda starší žiaci jeseň
1. Plevník 13 10 1 2 66:23 31
2. Bolešov 13 9 3 1 29:9 30
3. Tuchyňa 13 9 2 2 44:20 29
4. Košeca 13 7 2 4 33:18 23
5. Domaniža 13 6 4 3 24:13 22
6. Lysá 13 6 2 5 32:19 20
7. Dohňany 13 6 1 6 37:21 19
8. Beluša 13 5 2 6 37:27 17
9. Orlové 13 4 5 4 29:25 17
10. P. Teplá 13 5 2 6 22:31 17
11. Kolačín 13 4 1 8 28:40 13
12. Ladce 13 3 2 8 21:52 11
13. Papradno 13 2 3 8 19:38 9
14. Prečín 13 0 0 13 7:92 0
I. trieda starší žiaci jar
1. Plevník 13 10 1 2 58:21 31
2. Dohňany 13 9 1 3 38:10 28
3. Kolačín 13 8 3 2 38:18 27
4. Beluša 13 6 4 3 38:19 22
5.Bolešov 13 6 4 3 34:21 22
6.Lysá 13 6 1 6 29:27 19
7. Domaniža 13 4 4 5 20:23 16
8. P. Teplá 13 3 6 4 23:26 15
9 .Orlové 13 4 3 6 20:27 15
10. Košeca 13 4 3 6 25:35 15
11. Papradno 13 3 4 6 27:40 13
12. Ladce 13 4 1 8 30:47 13
13 .Tuchyňa 13 3 1 9 19:42 10
14. Prečín 13 2 2 9 12:55 8
I. trieda starší žiaci DOMA
1. Plevník 13 12 0 1 65:16 36
2. Bolešov 13 11 2 0 45:13 35
3. Košeca 13 9 0 4 35:22 27
4. Dohnany 13 8 1 4 42:16 25
5. Domaniža 13 8 1 4 27:12 25
6. Tuchyna 13 7 3 3 37:30 24
7. Lysá 13 7 2 4 28:14 23
8. Kolacín 13 7 2 4 40:31 23
9. Beluša 13 6 4 3 38:23 22
10. Orlové 13 5 6 2 29:21 21
11. P. Teplá 13 5 5 3 19:21 20
12. Papradno 13 4 6 3 25:26 18
13. Ladce 13 6 0 7 35:44 18
14. Precín 13 2 2 9 13:72 8
I. trieda starší žiaci VONKU
1. Plevník 13 8 2 3 59:28 26
2. Dohnany 13 7 1 5 33:15 22
3. Beluša 13 5 2 6 37:23 17
4. Bolešov 13 4 5 4 18:17 17
5. Kolacín 13 5 2 6 26:27 17
6. Lysá 13 5 1 7 33:32 16
7. Tuchyna 13 5 0 8 26:32 15
8. Domaniža 13 2 7 4 17:24 13
9. P. Teplá 13 3 3 7 26:36 12
10. Košeca 13 2 5 6 23:31 11
11. Orlové 13 3 2 8 20:31 11
12. Ladce 13 1 3 9 16:55 6
13. Papradno 13 1 1 11 21:52 4
14. Precín 13 0 0 13 6:75 0
II. trieda starší žiaci celkove
1. Pruské 18 13 3 2 53:10 42
2. Podvažie 18 11 2 5 48:18 35
3. Streženice 18 10 4 4 61:20 34
4. Horovce 18 10 1 7 46:33 31
5. D. Kočkovce 18 9 2 7 41:35 29
6. H. Poruba 18 8 3 7 33:26 27
7. Stupné 18 7 2 9 32:35 23
8. Lúky 18 7 2 9 40:51 23
9. Hatné 18 2 2 14 12:93 8
10. D. Mariková 18 1 3 14 22:67 6
II. trieda starší žiaci jeseň
1. Podvažie 9 7 1 1 29:5 22
2. Pruské 9 6 1 2 32:5 19
3. Streženice 9 5 3 1 28:7 18
4. Stupné 9 5 2 2 21:9 17
5. Horovce 9 4 1 4 23:18 13
6. H. Poruba 9 4 1 4 18:17 13
7. Lúky 9 3 2 4 18:24 11
8. D. Kočkovce 9 2 2 5 11:23 8
9. Hatné 9 2 0 7 6:61 6
10. D. Mariková 9 0 1 8 13:30 1
II. trieda starší žiaci jar
1. Pruské 9 7 2 0 21:5 23
2. D. Kočkovce 9 7 0 2 30:12 21
3. Horovce 9 6 0 3 23:15 18
4. Streženice 9 5 1 3 33:13 16
5. H. Poruba 9 4 2 3 15:9 14
6. Podvažie 9 4 1 4 19:13 13
7. Lúky 9 4 0 5 22:27 12
8. Stupné 9 2 0 7 11:26 6
9. D. Mariková 9 1 2 6 9:37 5
10. Hatné 9 0 2 7 6:32 2

Skryť Vypnúť reklamu

(Pokračovanie na 19. strane)
II. trieda starší žiaci DOMA
1. Pruské 9 9 0 0 39:1 27
2. Podvažie 9 8 0 1 33:5 24
3. Horovce 9 7 0 2 30:12 21
4. Streženice 9 5 2 2 32:11 17
5. H. Poruba 9 5 2 2 20:6 17
6. D. Kockovce 9 5 1 3 25:16 16
7. Lúky 9 5 1 3 21:18 16
8. Stupné 9 3 2 4 12:15 11
9. Hatné 9 2 1 6 9:36 7
10. D. Mariková 9 1 3 5 15:32 6
II. trieda-starší žiaci VONKU
1. Streženice 9 5 2 2 29:9 17
2. Pruské 9 4 3 2 14:9 15
3. D. Kockovce 9 4 1 4 16:19 13
4. Stupné 9 4 0 5 20:20 12
5. Podvažie 9 3 2 4 15:13 11
6. Horovce 9 3 1 5 16:21 10
7. H. Poruba 9 3 1 5 13:20 10
8. Lúky 9 2 1 6 19:33 7
9. Hatné 9 0 1 8 3:57 1
10. D. Mariková 9 0 0 9 7:35 0
I. trieda mladší žiaci celkove
1. MFK N. Dubnica 22 20 0 2 132:22 60
2. Beluša 22 19 1 2 97:27 58
3. L. Rovne 22 14 4 4 96:39 46
4. Ladce 22 10 4 8 47:44 34
5. Ilava 22 11 0 11 72:43 33
6. Raven PB 22 8 3 11 40:48 27
7. Dohňany 22 11 4 7 51:52 25
8. Púchov C 22 11 2 9 82:44 23
9. Podmanín 22 6 2 14 29:52 20
10. Brvnište 22 4 4 14 44:69 16
11 .Jasenica 22 4 0 18 14:156 12
12. M. Lednice 22 2 0 20 20:128 6
Dohňanom a Púchovu C sa odrátalo 12 bodov.
I. trieda ml. žiaci jeseň
1. MFK N. Dubnica 11 11 0 0 82:10 33
2. Beluša 11 9 0 2 53:14 27
3. L. Rovne 11 7 1 3 46:25 22
4. Púchov C 11 6 1 4 46:21 19
5. Dohňany 11 6 1 4 22:21 19
6. Ilava 11 6 0 5 40:24 18
7. Ladce 11 5 1 5 21:33 16
8. Raven PB 11 3 2 6 14:20 11
9. Podmanín 11 3 1 7 13:30 10
10.Brvnište 11 2 3 6 19:23 9
11. Jasenica 11 2 0 9 7:95 6
12. M. Lednice 11 1 0 10 9:56 3
I. trieda mladší žiaci jar
1. Beluša 11 10 1 0 44:13 31
2. N. Dubnica 11 9 0 2 50:12 27
3. L. Rovne 11 7 3 1 50:14 24
4. Ladce 11 5 3 3 26:11 18
5. Dohňany 11 5 3 3 29:31 18
6. Púchov C 11 5 1 5 36:23 16
7. Raven PB 11 5 1 5 26:28 16
8. Ilava 11 5 0 6 32:19 15
9. Podmanín 11 3 1 7 16:22 10
10. Brvnište 11 2 1 8 25:46 7
11. Jasenica 11 2 0 9 7:61 6
12. M. Lednice 11 1 0 10 11:72 3
I. trieda mladší žiaci DOMA
1. N. Dubnica 11 11 0 0 69:8 33
2. Beluša 11 10 1 0 62:13 31
3. L. Rovne 11 8 1 2 60:18 25
4. Dohnany 11 7 2 2 28:22 23
5. Ladce 11 6 2 3 30:18 20
6. Ilava 11 6 0 5 40:17 18
7. Raven PB 11 6 0 5 29:21 18
8. Púchov C 11 5 2 4 43:21 17
9. Podmanín 11 4 1 6 19:18 13
10. Brvnište 11 3 3 5 25:21 12
11. Jasenica 11 3 0 8 8:70 9
12. M. Lednice 11 2 0 9 11:53 6
I. trieda mladší žiaci VONKU
1. MFK N. Dubnica 11 9 0 2 63:14 27
2. Beluša 11 9 0 2 35:14 27
3. L. Rovne 11 6 3 2 36:21 21
4. Púchov C 11 6 0 5 39:23 18
5. Ilava 11 5 0 6 32:26 15
6. Dohnany 11 4 2 5 23:30 14
7. Ladce 11 2 2 5 17:26 14
8. Raven PB 11 2 3 6 11:27 9
9. Podmanín 11 2 1 8 10:34 7
10. Brvnište 11 1 1 9 19:48 4
11. Jasenica 11 1 0 10 6:86 3
12. M. Lednice 11 0 0 11 9:75 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 209
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 877
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 557
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 433
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 028
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 388
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 7 247
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 025
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 713
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 624
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

22m
ilustračné foto

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.

2 h

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

20 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

23 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

14 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22. jan

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?