Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

kompletné tabuľky oblastných futbalových súťaží ročník 2003/2004

I. trieda muži celkove 1. B&B Sverepec 26 18 6 2 43:20 60 2. Raven PB 26 17 7 2 69:26 58 3. Papradno 26 14 2 10 52:40 44 4. Horovce 26 11 4 11 42:38 37

I. trieda muži celkove
1. B&B Sverepec 26 18 6 2 43:20 60
2. Raven PB 26 17 7 2 69:26 58
3. Papradno 26 14 2 10 52:40 44
4. Horovce 26 11 4 11 42:38 37
5. Plevník 26 10 4 12 45:42 34
6. Borčice 26 9 7 10 40:48 34
7. Ladce 26 9 6 11 42:35 33
8. Beluša 26 9 6 11 52:46 33
9. Prejta 26 8 9 9 39:43 33
10. Udiča 26 10 2 14 39:43 32
11. Ilava 26 8 7 11 41:41 31
12. Brvnište 26 9 4 13 39:49 31
13. Podmanín 26 8 4 14 41:82 25
14. Pružina 26 6 4 16 31:62 22
Podmanínu sa odrátali 3 body.
I. trieda muži jeseň
1. Raven PB 13 9 3 1 38:13 30
2. B&B Sverepec 13 9 3 1 22:12 30
3. Papradno 13 8 0 5 30:21 24
4. Borčice 13 6 3 4 23:21 21
5. Podmanín 13 6 1 6 22:36 19
6. Ilava 13 5 3 5 25:21 18
7. Plevník 13 5 3 5 24:21 18
8. Ladce 13 5 3 5 19:19 18
9. Beluša 13 5 2 6 31:25 17
10 .Horovce 13 5 1 7 19:24 16
11. Prejta 13 3 5 5 25:26 14
12. Udiča 13 4 1 8 20:27 13
13. Brvnište 13 3 2 8 23:32 11
14. Pružina 13 2 2 9 16:39 8
I. trieda muži JAR
1. B&B Sverepec 13 9 3 1 21:8 30
2. Raven PB 13 8 4 1 31:1 3 28
3. Horovce 13 6 3 4 23:14 21
4. Papradn o 13 6 2 5 22:19 20
5. Brvnište 13 6 2 5 16:17 20
6. Udiča 13 6 1 6 19:16 19
7. Prejta 13 5 4 4 14:17 19
8. Plevník 13 5 1 7 21:21 16
9. Beluša 13 4 4 5 21:21 16
10. Ladce 13 4 3 6 23:16 15
11. Pružina 13 4 2 7 15:23 14
12. Ilava 13 3 4 6 16:20 13
13 .Borčice 13 3 4 6 17:27 13
14. Podmanín 13 2 3 8 19:46 9
I. trieda muži DOMA
1. B&B Sverepec 13 11 2 0 25:5 35
2. Papradno 13 11 1 1 36:10 34
3. Raven PB 13 10 3 0 40:11 33
4. Horovce 13 10 2 1 32:13 32
5. Udica 13 9 1 3 31:15 28
6. Ladce 13 8 3 2 32:10 27
7. Plevník 13 8 3 2 31:13 27
8. Borcice 13 8 2 3 26:17 26
9. Beluša 13 7 4 2 31:13 25
10. Ilava 13 7 3 3 31:14 24
11. Brvnište 13 7 3 3 30:21 24
12. Podmanín 13 7 3 3 29:24 24
13. Prejta 13 6 4 3 21:12 22
14. Pružina 13 6 2 5 21:21 20
I. trieda muži VONKU
1. Raven PB 13 7 4 2 29:15 25
2. B&B Sverepec 13 7 4 2 18:15 25
3. Prejta 13 2 5 6 18:31 11
4. Papradno 13 3 1 9 16:30 10
5. Beluša 13 2 2 9 21:33 8
6. Borcice 13 1 5 7 14:31 8
7. Plevník 13 2 1 10 14:29 7
8. Ilava 13 1 4 8 10:27 7
9. Brvnište 13 2 1 10 9:28 7
10. Ladce 13 1 3 9 10:25 6
11. Horovce 13 1 2 10 10:25 5
12. Udica 13 1 1 11 8:28 4
13. Podmanín 13 1 1 11 12:58 4
14. Pružina 13 0 2 11 10:41 2
II. trieda muži celkove
1. Milochov 26 20 4 2 86:30 64
2. Dulov 26 19 5 2 87:30 62
3. Pruské 26 20 2 4 73:27 62
4. Kolačín 26 14 2 10 70:49 44
5. Mikušovce 26 11 3 12 63:49 36
6. Streženice 26 11 3 12 42:40 36
7. N. Dubnica 26 9 6 11 40:60 33
8. D. Kočkovce 26 10 2 14 36:44 32
9. Podvažie 26 8 7 11 35:45 31
10. Lysá 26 9 3 14 44:51 30
11. Lúky 26 9 0 17 45:72 27
12. Bolešov 26 7 4 15 32:53 25
13. D. Mariková 26 6 5 15 38:99 23
14. Trstie 26 3 6 17 40:82 12
Trstiu sa odrátali 3 body.
II. trieda muži jeseň
1. Pruské 13 10 1 2 33:14 31
2. Dulov 13 8 4 1 45:18 28
3. Milochov 13 8 3 2 34:15 27
4. Streženice 13 8 2 3 28:11 26
5. Mikušovce 13 7 2 4 34:20 23
6. Lúky 13 7 0 6 29:22 21
7. Podvažie 13 4 5 4 21:19 17
8. N. Dubnica 13 4 5 4 21:19 17
9. Kolačín 13 5 2 6 30:29 17
10. D.Kočkovce 13 5 1 7 20:25 16
11. Lysá 13 3 2 8 23:33 11
12. Bolešov 13 1 4 8 15:33 7
13. D. Mariková 13 1 4 8 13:58 7
14. Trstie 13 1 3 9 14:44 6
II. trieda muži JAR
1. Milochov 13 12 1 0 52:15 37
2. Dulov 13 11 1 1 42:12 34
3. Pruské 13 10 1 2 40:13 31
4. Kolačín 13 9 0 4 40:20 27
5. Lysá 13 6 1 6 21:18 19
6. Bolešov 13 6 0 7 17:20 18
7. D. Kočkovce 13 5 1 7 16:19 16
8. D. Mariková 13 5 1 7 25:41 16
9. N. Dubnica 13 5 1 7 19:41 16
10. Podvažie 13 4 2 7 14:26 14
11. Mikušovce 13 4 1 8 29:29 13
12. Streženice 13 3 1 9 14:29 10
13. Trstie 13 2 3 8 26:38 9
14. Lúky 13 2 0 11 16:50 6
II. trieda muži DOMA
1. Dulov 13 12 1 0 57:12 37
2. Milochov 13 10 2 1 44:10 32
3. Pruské 13 10 1 2 40:13 31
4. N. Dubnica 13 9 1 3 27:15 28
5. Mikušovce 13 8 2 3 41:20 26
6. Lúky 13 8 0 5 38:31 24
7. Kolacín 13 7 2 4 34:20 23
8. D. Kockovce 13 7 2 4 24:18 23
9. Streženice 13 6 2 5 25:17 20
10. Podvažie 13 4 6 3 18:18 18
11. Bolešov 13 5 2 6 20:21 17
12. D. Mariková 13 5 2 6 25:36 17
13. Lysá 13 5 1 7 29:26 16
14. Trstie 13 3 2 8 18:34 11
II. trieda muži VONKU
1. Milochov 13 10 2 1 42:20 32
2. Pruské 13 10 1 2 33:14 31
3. Dulov 13 7 4 2 30:18 25
4. Kolacín 13 7 0 6 36:29 21
5. Streženice 13 5 1 7 17:23 16
6. Lysá 13 4 2 7 15:25 14
7. Podvažie 13 4 1 8 17:27 13
8. Mikušovce 13 3 1 9 22:29 10
9. D. Kockovce 13 3 0 10 12:26 9
10. Bolešov 13 2 2 9 12:32 8
11. D. Mariková 13 1 3 9 13:63 6 *
12. N. Dubnica 13 0 5 8 13:45 5
13. Trstie 13 0 4 9 22:48 4
14. Lúky 13 1 0 12 7:41 3
III. trieda A muži celkove
1. Ilava B 22 20 1 1 125:25 61
2. Tuchyňa 22 16 2 4 61:24 50
3. D. Breznica 22 13 2 7 50:40 41
4. Kameničany 22 10 3 9 58:59 33
5. Zubák 22 10 3 9 39:48 33
6. K. Podhradie 22 10 1 11 44:40 31
7. Lednica 22 8 5 9 51:36 29
8. H. Breznica 22 8 3 11 35:53 27
9. Kvašov 22 7 5 10 51:59 26
10. Č. Kameň 22 6 5 11 40:58 11
11. FC Púchov 22 2 1 19 32:113 7
12. Tunežice 22 4 5 13 40:71 5
Č. Kameňu a Tunežiciam sa odrátalo 12 bodov.
III. A trieda muži jeseň
1. Ilava B 11 10 1 0 63:12 31
2. Tuchyňa 11 9 0 2 35:13 27
3. Kameničany 11 6 1 4 37:24 19
4. D. Breznica 11 6 1 4 25:20 19
5. H. Breznica 11 5 2 4 20:19 17
6. Kvašov 11 5 2 4 28:33 17
7. Lednica 11 4 2 5 26:17 14
8. Č. Kameň 11 3 3 5 24:30 12
9. K. Podhradie 11 4 0 7 21:28 12
10. Tunežice 11 3 1 7 23:35 10
11 .Zubák 11 3 1 7 11:30 10
12 .FC Púchov 11 1 0 10 16:68 3
III. A trieda muži JAR
1. Ilava B 11 10 0 1 62:13 30
2. Tuchyňa 11 7 2 2 26:11 23
3. Zubák 11 7 2 2 28:18 23
4. D. Breznica 11 7 1 3 25:20 22
5. K. Podhradie 11 6 1 4 23:12 19
6. Lednica 11 4 3 4 25:19 15
7. Kameničany 11 4 2 5 21:35 14
8. Č. Kameň 11 3 2 6 16:28 11
9. H. Breznica 11 3 1 7 15:34 10
10. Kvašov 11 2 3 6 23:26 9
11. Tunežice 11 1 4 6 17:36 7
12. FC Púchov 11 1 1 9 16:45 4
III. A trieda muži DOMA
1. Ilava B 11 11 0 0 77:12 33
2. Tuchyna 11 8 1 2 29:12 25
3. K. Podhradie 11 8 0 3 29:13 24
4. Lednica 11 6 2 3 27:13 20
5. Zubák 11 6 2 3 22:21 20
6. H. Breznica 11 6 2 3 19:21 20
7. Kamenicany 11 6 1 4 32:23 19
8. D. Breznica 11 6 1 4 26:19 19
9. C. Kamen 11 5 2 4 19:18 17
10. Kvašov 11 4 2 5 34:29 14
11. Tunežice 11 3 4 4 20:27 13
12. FC Púchov 11 0 1 10 14:70 1
III. A trieda muži VONKU
1. Ilava B 11 9 1 1 48:13 28
2. Tuchyna 11 8 1 2 32:12 25
3. D. Breznica 11 7 1 3 24:21 22
4. Kamenicany 11 4 2 5 26:36 14
5. Zubák 11 4 1 6 17:27 13
6. Kvašov 11 3 3 5 17:30 12
7. Lednica 11 2 3 6 24:23 9
8. K. Podhradie 11 2 1 8 15:27 7
9. H. Breznica 11 2 1 8 16:32 7
10. C. Kamen 11 1 3 7 21:40 6
11. FC Púchov 11 2 0 9 18:43 6
12. Tunežice 11 1 1 9 20:44 4
III. trieda B muži celkove
1. Šebešťanová 22 18 2 2 98:27 56
2. Nimnica 22 17 2 3 83:24 53
3. Visolaje 22 13 5 4 84:42 44
4. Orlové B 22 14 2 6 70:48 44
5. Stupné 22 11 1 10 54:53 34
6. Praznov 22 9 5 8 42:39 32
7. Rozvoj Sverepec 22 9 4 9 50:46 31
8. Vrchteplá 22 9 4 9 40:39 31
9. Jasenica 22 6 4 12 39:45 22
10. Bodiná 22 4 2 16 30:88 14
11. Brvnište B 22 3 4 15 26:87 13
12. Nosice 22 1 1 20 20:98 4
III. trieda B muži jeseň
1. Šebešťanová 11 9 0 2 52:19 27
2. Nimnica 11 8 2 1 42:14 26
3. Visolaje 11 7 3 1 47:20 24
4. Orlové B 11 6 2 3 33:23 20
5. Praznov 11 6 2 3 22:16 20
6. Stupné 11 5 1 5 32:33 16
7. Rozvoj Sverepec 11 5 1 5 24:28 16
8. Vrchteplá 11 4 3 4 19:21 15
9. Brvnište B 11 3 1 7 13:36 10
10. Jasenica 11 2 2 7 19:24 8
11. Bodiná 11 2 1 8 18:48 7
12. Nosice 11 0 0 11 7:46 0
III. B trieda muži JAR
1. Šebešťanová 11 9 2 0 46:8 29
2. Nimnica 11 9 0 2 41:10 27
3. Orlové B 11 8 0 3 37:25 24
4. Visolaje 11 6 2 3 37:22 20
5.Stupné 11 6 0 5 22:20 18
6. Vrchteplá 11 5 1 5 21:18 16
7. Rozvoj Sverepec 11 4 3 4 26:18 15
8. Jasenica 11 4 2 5 20:21 14
9. Praznov 11 3 3 5 20:23 12
10. Bodiná 11 2 1 8 12:40 7
11. Nosice 11 1 1 9 13:52 4
12. Brvnište B 11 0 3 8 13:51 3
III. B trieda muži DOMA
1. Nimnica 11 10 0 1 55:14 30
2. Šebeštanová 11 9 0 2 52:17 27
3. Orlové B 11 8 1 2 46:23 25
4. Visolaje 11 7 2 2 43:23 23
5. Praznov 11 7 1 3 29:14 22
6. Stupné 11 7 1 3 33:23 22
7. Rozvoj Sverepec 11 6 3 2 35:21 21
8. Vrchteplá 11 5 2 4 26:15 17
9. Jasenica 11 4 3 4 18:12 15
10. Bodiná 11 4 1 6 15:32 13
11. Brvnište B 11 1 4 6 13:29 7
12. Nosice 11 1 0 10 9:39 3
III.B trieda muži VONKU
1. Šebeštanová 11 9 2 0 46:10 29
2. Nimnica 11 7 2 2 28:10 23
3. Visolaje 11 6 3 2 41:19 21
4. Orlové B 11 6 1 4 24:25 19
5. Vrchteplá 11 4 2 5 14:24 14
6. Stupné 11 4 0 7 21:30 12
7. Rozvoj Sverepec 11 3 1 7 15:25 10
8. Praznov 11 2 4 5 13:25 10
9. Jasenica 11 2 1 8 21:33 7
10. Brvnište B 11 2 0 9 13:58 6
11. Bodiná 11 0 1 10 15:56 1
12. Nosice 11 0 1 10 11:59 1
I. trieda dorastenci celkove
1. Plevník 26 19 4 3 99:42 61
2. Lysá 26 14 5 7 59:33 47
3. Domaniža 26 14 3 9 75:53 45
4. Pruské 26 14 3 9 58:51 45
5. Visolaje 26 11 6 9 72:54 39
6. D. Kočkovce 26 11 5 10 67:69 38
7. Papradno 26 11 4 11 59:52 37
8. Udiča 26 10 5 11 49:63 35
9. Pružina 26 10 4 12 49:62 34
10. Beluša 26 10 3 13 47:49 33
11. Mikušovce 26 10 3 13 39:55 30
12. Košeca 26 10 0 16 54:72 30
13. Prejta 26 9 2 15 39:63 29
14. Podmanín 26 5 1 20 45:93 16
Mikušovciam sa odrátali 3 body.
I. trieda dorastenci jeseň
1. Plevník 13 13 0 0 52:15 39
2. Lysá 13 7 3 3 36:19 24
3. Visolaje 13 7 3 3 36:24 24
4. Pruské 13 7 2 4 36:25 23
5. Domaniža 13 7 0 6 38:27 21
6. Papradno 13 5 2 6 34:31 17
7. D. Kočkovce 13 4 4 5 38:38 16
8. Beluša 13 5 1 7 21:23 16
9. Pružina 13 5 1 7 24:30 16
10. Udiča 13 5 1 7 21:38 16
11. Prejta 13 4 2 7 22:35 14
12. Mikušovce 13 4 2 7 19:32 14
13. Košeca 13 4 0 9 27:43 12
14. Podmanín 13 3 1 9 22:46 10
I. trieda dorastenci JAR
1. Domaniža 13 7 3 3 37:26 24
2. Lysá 13 7 2 4 23:14 23
3. Plevník 13 6 4 3 47:27 22
4. D. Kočkovce 13 7 1 5 29:31 22
5. Pruské 13 7 1 5 22:26 22
6. Papradno 13 6 2 5 25:21 20
7. Udiča 13 5 4 4 28:25 19
8. Mikušovce 13 6 1 6 20:23 19
9. Košeca 13 6 0 7 27:29 18 *
10. Pružina 13 5 3 5 25:32 18
11. Beluša 13 5 2 6 26:26 17
12. Visolaje 13 4 3 6 36:30 15
13. Prejta 13 5 0 8 17:28 15
14. Podmanín 13 2 0 11 23:47 6
I. trieda dorastenci DOMA
1. Plevník 13 12 0 1 61:16 36
2. Pruské 13 11 0 2 36:15 33
3. Domaniža 13 10 2 1 43:17 32
4. Udica 13 9 3 1 37:14 30
5. Visolaje 13 8 4 1 46:22 28
6. Papradno 13 9 1 3 33:18 28
7. Lysá 13 8 3 2 34:12 27
8. D. Kockovce 13 7 3 3 41:28 24
9. Beluša 13 8 0 5 30:20 24
10. Pružina 13 7 3 3 30:21 24
11. Mikušovce 13 7 2 4 27:26 23
12. Košeca 13 7 0 6 35:36 21
13. Prejta 13 6 2 5 20:18 20
14. Podmanín 13 5 1 7 35:40 16
I. trieda dorastenci VONKU
1. Plevník 13 7 4 2 38:26 25
2. Lysá 13 6 2 5 25:21 20
3. D. Kockovce 13 4 2 7 26:41 14
4. Domaniža 13 4 1 8 32:36 13
5. Pruské 13 3 3 7 22:36 12
6. Visolaje 13 3 2 8 26:32 11
7. Mikušovce 13 3 1 9 12:29 10
8. Pružina 13 3 1 9 19:41 10
9. Papradno 13 2 3 8 26:34 9
10. Beluša 13 2 3 8 17:29 9
11. Košeca 13 3 0 10 19:36 9
12. Prejta 13 3 0 10 19:45 9
13. Udica 13 1 2 10 12:49 5
14. Podmanín 13 0 0 13 10:53 0
II. trieda dorastenci celkove
1. Raven P.B. 14 12 0 2 53:16 36
2. Bolešov 14 10 1 3 56:19 31
3. Prečín 14 10 0 4 44:21 30
4. M. Lednice 14 9 0 5 47:32 27
5. H. Poruba 14 4 2 8 39:38 14
6. Podvažie 14 4 1 9 26:62 13
7. Rozvoj Sverepec 14 2 1 11 22:58 7
8. Orlové 14 2 1 11 21:62 7
II. trieda dorastenci jeseň
1. M. Lednice 7 6 0 1 28:12 18
2. Bolešov 7 6 0 1 22:7 18
3. Raven P.B. 7 5 0 2 21:10 15
4. Prečín 7 4 0 3 11:11 12
5. H. Poruba 7 3 0 4 15:11 9
6. Podvažie 7 3 0 4 15:27 9
7. Orlové 7 1 0 6 10:24 3
8. Sverepec 7 0 0 7 10:30 0
II. trieda dorastenci jar
1. Raven P.B . 7 7 0 0 32:6 21
2. Prečín 7 6 0 1 33:10 18
3. Bolešov 7 4 1 2 34:12 13
4. M. Lednice 7 3 0 4 19:20 9
5. Sverepec 7 2 1 4 12:28 7
6. H. Poruba 7 1 2 4 24:27 5
7. Podvažie 7 1 1 5 11:35 4
8. Orlové 7 1 1 5 11:38 4
II. trieda dorastenci DOMA
1. Bolešov 7 6 0 1 34:5 18
2. M. Lednice 7 6 0 1 32:13 18
3. Precín 7 6 0 1 26:9 18
4. Raven P.B . 7 5 0 2 28:6 15
5. H. Poruba 7 3 1 3 23:14 10
6. Podvažie 7 3 1 3 16:21 10
7. Rozvoj Sverepec 7 2 0 5 16:27 6
8. Orlové 7 1 1 5 10:28 4
II. trieda dorastenci VONKU
1. Raven P.B . 7 7 0 0 25:10 21
2. Bolešov 7 4 1 2 22:14 13
3. Precín 7 4 0 3 18:12 12
4. M. Lednice 7 3 0 4 15:19 9 *
5. H. Poruba 7 1 1 5 16:24 4
6. Orlové 7 1 0 6 11:34 3
7. Podvažie 7 1 0 6 10:41 3
8. Rozvoj Sverepec 7 0 1 6 6:31 1
I. trieda starší žiaci celkove
1. Plevník 26 20 2 4 124:44 62
2. Bolešov 26 15 7 4 63:30 52
3. Dohňany 26 15 2 9 75:31 47
4. Kolačín 26 12 4 10 66:58 40
5. Beluša 26 11 6 9 75:46 39
6. Lysá 26 12 3 11 61:46 39
7. Tuchyňa 26 12 3 11 63:62 39
8. Domaniža 26 10 8 8 44:36 38
9. Košeca 26 11 5 10 58:53 38
10. Orlové 26 8 8 10 49:52 32
11. P. Teplá 26 8 8 10 45:57 32
12. Ladce 26 7 3 16 51:99 24
13. Papradno 26 5 7 14 46:78 22
14. Prečín 26 2 2 22 19:147 8
I. trieda starší žiaci jeseň
1. Plevník 13 10 1 2 66:23 31
2. Bolešov 13 9 3 1 29:9 30
3. Tuchyňa 13 9 2 2 44:20 29
4. Košeca 13 7 2 4 33:18 23
5. Domaniža 13 6 4 3 24:13 22
6. Lysá 13 6 2 5 32:19 20
7. Dohňany 13 6 1 6 37:21 19
8. Beluša 13 5 2 6 37:27 17
9. Orlové 13 4 5 4 29:25 17
10. P. Teplá 13 5 2 6 22:31 17
11. Kolačín 13 4 1 8 28:40 13
12. Ladce 13 3 2 8 21:52 11
13. Papradno 13 2 3 8 19:38 9
14. Prečín 13 0 0 13 7:92 0
I. trieda starší žiaci jar
1. Plevník 13 10 1 2 58:21 31
2. Dohňany 13 9 1 3 38:10 28
3. Kolačín 13 8 3 2 38:18 27
4. Beluša 13 6 4 3 38:19 22
5.Bolešov 13 6 4 3 34:21 22
6.Lysá 13 6 1 6 29:27 19
7. Domaniža 13 4 4 5 20:23 16
8. P. Teplá 13 3 6 4 23:26 15
9 .Orlové 13 4 3 6 20:27 15
10. Košeca 13 4 3 6 25:35 15
11. Papradno 13 3 4 6 27:40 13
12. Ladce 13 4 1 8 30:47 13
13 .Tuchyňa 13 3 1 9 19:42 10
14. Prečín 13 2 2 9 12:55 8
I. trieda starší žiaci DOMA
1. Plevník 13 12 0 1 65:16 36
2. Bolešov 13 11 2 0 45:13 35
3. Košeca 13 9 0 4 35:22 27
4. Dohnany 13 8 1 4 42:16 25
5. Domaniža 13 8 1 4 27:12 25
6. Tuchyna 13 7 3 3 37:30 24
7. Lysá 13 7 2 4 28:14 23
8. Kolacín 13 7 2 4 40:31 23
9. Beluša 13 6 4 3 38:23 22
10. Orlové 13 5 6 2 29:21 21
11. P. Teplá 13 5 5 3 19:21 20
12. Papradno 13 4 6 3 25:26 18
13. Ladce 13 6 0 7 35:44 18
14. Precín 13 2 2 9 13:72 8
I. trieda starší žiaci VONKU
1. Plevník 13 8 2 3 59:28 26
2. Dohnany 13 7 1 5 33:15 22
3. Beluša 13 5 2 6 37:23 17
4. Bolešov 13 4 5 4 18:17 17
5. Kolacín 13 5 2 6 26:27 17
6. Lysá 13 5 1 7 33:32 16
7. Tuchyna 13 5 0 8 26:32 15
8. Domaniža 13 2 7 4 17:24 13
9. P. Teplá 13 3 3 7 26:36 12
10. Košeca 13 2 5 6 23:31 11
11. Orlové 13 3 2 8 20:31 11
12. Ladce 13 1 3 9 16:55 6
13. Papradno 13 1 1 11 21:52 4
14. Precín 13 0 0 13 6:75 0
II. trieda starší žiaci celkove
1. Pruské 18 13 3 2 53:10 42
2. Podvažie 18 11 2 5 48:18 35
3. Streženice 18 10 4 4 61:20 34
4. Horovce 18 10 1 7 46:33 31
5. D. Kočkovce 18 9 2 7 41:35 29
6. H. Poruba 18 8 3 7 33:26 27
7. Stupné 18 7 2 9 32:35 23
8. Lúky 18 7 2 9 40:51 23
9. Hatné 18 2 2 14 12:93 8
10. D. Mariková 18 1 3 14 22:67 6
II. trieda starší žiaci jeseň
1. Podvažie 9 7 1 1 29:5 22
2. Pruské 9 6 1 2 32:5 19
3. Streženice 9 5 3 1 28:7 18
4. Stupné 9 5 2 2 21:9 17
5. Horovce 9 4 1 4 23:18 13
6. H. Poruba 9 4 1 4 18:17 13
7. Lúky 9 3 2 4 18:24 11
8. D. Kočkovce 9 2 2 5 11:23 8
9. Hatné 9 2 0 7 6:61 6
10. D. Mariková 9 0 1 8 13:30 1
II. trieda starší žiaci jar
1. Pruské 9 7 2 0 21:5 23
2. D. Kočkovce 9 7 0 2 30:12 21
3. Horovce 9 6 0 3 23:15 18
4. Streženice 9 5 1 3 33:13 16
5. H. Poruba 9 4 2 3 15:9 14
6. Podvažie 9 4 1 4 19:13 13
7. Lúky 9 4 0 5 22:27 12
8. Stupné 9 2 0 7 11:26 6
9. D. Mariková 9 1 2 6 9:37 5
10. Hatné 9 0 2 7 6:32 2

Skryť Vypnúť reklamu

(Pokračovanie na 19. strane)
II. trieda starší žiaci DOMA
1. Pruské 9 9 0 0 39:1 27
2. Podvažie 9 8 0 1 33:5 24
3. Horovce 9 7 0 2 30:12 21
4. Streženice 9 5 2 2 32:11 17
5. H. Poruba 9 5 2 2 20:6 17
6. D. Kockovce 9 5 1 3 25:16 16
7. Lúky 9 5 1 3 21:18 16
8. Stupné 9 3 2 4 12:15 11
9. Hatné 9 2 1 6 9:36 7
10. D. Mariková 9 1 3 5 15:32 6
II. trieda-starší žiaci VONKU
1. Streženice 9 5 2 2 29:9 17
2. Pruské 9 4 3 2 14:9 15
3. D. Kockovce 9 4 1 4 16:19 13
4. Stupné 9 4 0 5 20:20 12
5. Podvažie 9 3 2 4 15:13 11
6. Horovce 9 3 1 5 16:21 10
7. H. Poruba 9 3 1 5 13:20 10
8. Lúky 9 2 1 6 19:33 7
9. Hatné 9 0 1 8 3:57 1
10. D. Mariková 9 0 0 9 7:35 0
I. trieda mladší žiaci celkove
1. MFK N. Dubnica 22 20 0 2 132:22 60
2. Beluša 22 19 1 2 97:27 58
3. L. Rovne 22 14 4 4 96:39 46
4. Ladce 22 10 4 8 47:44 34
5. Ilava 22 11 0 11 72:43 33
6. Raven PB 22 8 3 11 40:48 27
7. Dohňany 22 11 4 7 51:52 25
8. Púchov C 22 11 2 9 82:44 23
9. Podmanín 22 6 2 14 29:52 20
10. Brvnište 22 4 4 14 44:69 16
11 .Jasenica 22 4 0 18 14:156 12
12. M. Lednice 22 2 0 20 20:128 6
Dohňanom a Púchovu C sa odrátalo 12 bodov.
I. trieda ml. žiaci jeseň
1. MFK N. Dubnica 11 11 0 0 82:10 33
2. Beluša 11 9 0 2 53:14 27
3. L. Rovne 11 7 1 3 46:25 22
4. Púchov C 11 6 1 4 46:21 19
5. Dohňany 11 6 1 4 22:21 19
6. Ilava 11 6 0 5 40:24 18
7. Ladce 11 5 1 5 21:33 16
8. Raven PB 11 3 2 6 14:20 11
9. Podmanín 11 3 1 7 13:30 10
10.Brvnište 11 2 3 6 19:23 9
11. Jasenica 11 2 0 9 7:95 6
12. M. Lednice 11 1 0 10 9:56 3
I. trieda mladší žiaci jar
1. Beluša 11 10 1 0 44:13 31
2. N. Dubnica 11 9 0 2 50:12 27
3. L. Rovne 11 7 3 1 50:14 24
4. Ladce 11 5 3 3 26:11 18
5. Dohňany 11 5 3 3 29:31 18
6. Púchov C 11 5 1 5 36:23 16
7. Raven PB 11 5 1 5 26:28 16
8. Ilava 11 5 0 6 32:19 15
9. Podmanín 11 3 1 7 16:22 10
10. Brvnište 11 2 1 8 25:46 7
11. Jasenica 11 2 0 9 7:61 6
12. M. Lednice 11 1 0 10 11:72 3
I. trieda mladší žiaci DOMA
1. N. Dubnica 11 11 0 0 69:8 33
2. Beluša 11 10 1 0 62:13 31
3. L. Rovne 11 8 1 2 60:18 25
4. Dohnany 11 7 2 2 28:22 23
5. Ladce 11 6 2 3 30:18 20
6. Ilava 11 6 0 5 40:17 18
7. Raven PB 11 6 0 5 29:21 18
8. Púchov C 11 5 2 4 43:21 17
9. Podmanín 11 4 1 6 19:18 13
10. Brvnište 11 3 3 5 25:21 12
11. Jasenica 11 3 0 8 8:70 9
12. M. Lednice 11 2 0 9 11:53 6
I. trieda mladší žiaci VONKU
1. MFK N. Dubnica 11 9 0 2 63:14 27
2. Beluša 11 9 0 2 35:14 27
3. L. Rovne 11 6 3 2 36:21 21
4. Púchov C 11 6 0 5 39:23 18
5. Ilava 11 5 0 6 32:26 15
6. Dohnany 11 4 2 5 23:30 14
7. Ladce 11 2 2 5 17:26 14
8. Raven PB 11 2 3 6 11:27 9
9. Podmanín 11 2 1 8 10:34 7
10. Brvnište 11 1 1 9 19:48 4
11. Jasenica 11 1 0 10 6:86 3
12. M. Lednice 11 0 0 11 9:75 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 003
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 327
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 288
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 521
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 052
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 170
  7. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 904
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 742
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 154
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 957
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Plánované operácie len s negatívnym testom

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici plánované operácie nezrušila. Pacient však musí mať pred nástupom na oddelenie negatívny test na Covid-19.

Hematologicko-transfúzne oddelenie v Považskej Bystrici

Mŕtvy muž otvoril rakvu a vrátil sa domov

Takmer 500 náhlych a najmä tragických úmrtí zachytil v Čiernej kronike 1770 – 1900 z Nového Mesta nad Váhom a okolia Jaroslav Kukuča z Bošáce.

Posledná cesta zosnulých v minulosti

GALÉRIA: Novorodenci zo stredného Považia

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Už ste čítali?