Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie oblastných futbalových súťaží - ročník 2004/2005

I. trieda muži
1. kolo 8. 8. o 17. h: Papradno - Ilava, Podmanín - Horovce, Raven PB - Dulov, Pruské - Borčice, Plevník - Prejta, Ladce - Brvnište, Udiča – Beluša.
2. kolo 15. 8. o 17. h: Ilava - Beluša, Brvnište - Udiča, Prejta - Ladce, Borčice - Plevník, Dulov - Pruské, Horovce - Raven PB, Papradno – Podmanín.
3. kolo 22. 8. o 17. h: Podmanín - Ilava, Raven PB - Papradno, Pruské - Horovce, Plevník - Dulov, Ladce - Borčice, Udiča - Prejta, Beluša – Brvnište.
4. kolo 29. 8. o 17. h: Ilava - Brvnište, Prejta - Beluša, Borčice - Udiča, Dulov - Ladce, Horovce - Plevník, Papradno - Pruské, Podmanín - Raven PB.
5. kolo 5. 9. o 16. h: Raven PB - Ilava, Pruské - Podmanín, Plevník - Papradno, Ladce - Horovce, Udiča - Dulov, Beluša - Borčice, Brvnište – Prejta.
6. kolo 12. 9. o 16. h: Ilava - Prejta, Borčice - Brvnište, Dulov - Beluša, Horovce - Udiča, Papradno - Ladce, Podmanín - Plevník, Raven PB – Pruské.
7. kolo 19. 9. o 15. h: Pruské - Ilava, Plevník - Raven PB, Ladce - Podmanín, Udiča - Papradno, Beluša - Horovce, Brvnište - Dulov, Prejta – Borčice.
8. kolo 26. 9. o 15. h: Ilava - Borčice, Dulov - Prejta, Horovce - Brvnište, Papradno - Beluša, Podmanín - Udiča, Raven PB - Ladce, Pruské – Plevník.
9. kolo 3.10. o 14.30 h: Plevník - Ilava, Ladce - Pruské, Udiča - Raven PB, Beluša - Podmanín, Brvnište - Papradno, Prejta - Horovce, Borčice – Dulov.
10. kolo 10.10. o 14.30 h: Ilava - Dulov, Horovce - Borčice, Papradno - Prejta, Podmanín - Brvnište, Raven PB - Beluša, Pruské - Udiča, Plevník – Ladce.
11. kolo 17.10. o 14. h: Ladce - Ilava, Udiča - Plevník, Beluša - Pruské, Brvnište - Raven PB, Prejta - Podmanín, Borčice - Papradno, Dulov – Horovce.
12. kolo 24.10. o 14. h: Ilava - Horovce, Papradno - Dulov, Podmanín - Borčice, Raven PB - Prejta, Pruské - Brvnište, Plevník - Beluša, Ladce – Udiča.
13. kolo 31.10. o 14. h: Udiča - Ilava, Beluša - Ladce, Brvnište - Plevník, Prejta - Pruské, Borčice - Raven PB, Dulov - Podmanín, Horovce – Papradno.
II. trieda muži
1. kolo 8. 8. o 17. h: Pružina - D. Mariková, Lúky - Milochov, Šebešťanová - Bolešov, Podvažie - D. Kočkovce, Ilava B - Streženice, Lysá - Kolačín, Mikušovce - N. Dubnica.
2. kolo 15. 8. o 17. h: D. Mariková - N. Dubnica, Kolačín - Mikušovce, Streženice - Lysá, D. Kočkovce - Ilava B, Bolešov - Podvažie, Milochov - Šebešťanová, Pružina – Lúky.
3. kolo 22. 8. o 17. h: Lúky - D. Mariková, Šebešťanová - Pružina, Podvažie - Milochov, Ilava B - Bolešov, Lysá - D. Kočkovce, Mikušovce - Streženice, N. Dubnica – Kolačín.
4. kolo 29. 8. o 17. h: D. Mariková - Kolačín, Streženice - N. Dubnica, D. Kočkovce - Mikušovce, Bolešov - Lysá, Milochov - Ilava B, Pružina - Podvažie, Lúky – Šebešťanová.
5. kolo 5. 9. o 16. h: Šebešťanová - D. Mariková, Podvažie - Lúky, Ilava B - Pružina, Lysá - Milochov, Mikušovce - Bolešov, N. Dubnica - D. Kočkovce, Kolačín – Streženice.
6. kolo 12. 9. o 16. h: D. Mariková - Streženice, D. Kočkovce - Kolačín, Bolešov - N. Dubnica, Milochov - Mikušovce, Pružina - Lysá, Lúky - Ilava B, Šebešťanová – Podvažie.
7. kolo 19. 9. o 15. h: Podvažie - D. Mariková, Ilava B - Še­bešťanová, Lysá - Lúky, Mikušovce - Pružina, N. Dubnica - Milochov, Kolačín - Bolešov, Streženice - D. Kočkovce.
8. kolo 26. 9. o 15. h: D. Mariková - D. Kočkovce, Bolešov - Streženice, Milochov - Kolačín, Pružina - N. Dubnica, Lúky - Mikušovce, Šebešťanová - Lysá, Podvažie - Ilava B.
9. kolo 3. 10. o 14.30 h: Ilava B - D. Mariková, Lysá - Podvažie, Mikušovce - Šebešťanová, N. Dubnica - Lúky, Kolačín - Pružina, Streženice - Milochov, D. Kočkovce – Bolešov.
10. kolo 10. 10. o 14.30 h: D. Mariková - Bolešov, Milochov - D. Kočkovce, Pružina - Streženice, Lúky - Kolačín, Šebešťanová - N. Dubnica, Podvažie - Mikušovce, Ilava B – Lysá.
11. kolo 17. 10. o 14. h: Lysá - D. Mariková, Mikušovce - Ilava B, N. Dubnica - Podvažie, Kolačín - Šebešťanová, Streženice - Lúky, D. Kočkovce - Pružina, Bolešov – Milochov.
12. kolo 24. 10. o 14. h: D. Mariková - Milochov, Pružina - Bolešov, Lúky - D. Kočkovce, Šebešťanová - Streženice, Podvažie - Kolačín, Ilava B - N. Dubnica, Lysá – Mikušovce.
13. kolo 31.10. o 14. h: Mikušovce - D. Mariková, N. Dubnica - Lysá, Kolačín - Ilava B, Streženice - Podvažie, D. Kočkovce - Šebešťanová, Bolešov - Lúky, Milochov – Pružina.
III. A trieda muži
1. kolo 8. 8. o 17. h: Lednica má voľno, Kameničany - FC Púchov, H. Breznica - Č. Kameň, K. Podhradie - Zubák, Kvašov - D. Breznica, Tunežice – Tuchyňa.
2. kolo 15. 8. o 17. h: Tuchyňa má voľno, D. Breznica - Tunežice, Zubák - Kvašov, Č. Kameň - K. Podhradie, FC Púchov - H. Breznica, Lednica – Kameničany.
3. kolo 22. 8. o 17. h: Kameničany majú voľno, H. Breznica - Lednica, K. Podhradie - FC Púchov, Kvašov - Č. Kameň, Tunežice - Zubák, Tuchyňa - D. Breznica.
4. kolo 29. 8. o 17. h: D. Breznica má voľno, Zubák - Tuchyňa, Č. Kameň - Tunežice, FC Púchov - Kvašov, Lednica - K. Podhradie, Kameničany - H. Breznica.
5. kolo 5. 9. o 16. h: H. Breznica má voľno, K. Podhradie - Kameničany, Kvašov - Lednica, Tunežice - FC Púchov, Tuchyňa - Č. Kameň, D. Breznica – Zubák.
6. kolo 12. 9. o 16. h: Zubák má voľno, Č. Kameň - D. Breznica, FC Púchov - Tuchyňa, Lednica - Tunežice, Kameničany - Kvašov, H. Breznica - K. Podhradie.
7. kolo 19. 9. o 15. h: K. Podhradie má voľno, Kvašov - H. Breznica, Tunežice - Kameničany, Tuchyňa - Lednica, D. Breznica - FC Púchov, Zubák - Č. Kameň.
8. kolo 26. 9. o 15. h: Č. Kameň má voľno, FC Púchov - Zubák, Lednica - D. Breznica, Kameničany - Tuchyňa, H. Breznica - Tunežice, K. Podhradie – Kvašov.
9. kolo 3. 10. o 14.30 h: Kvašov má voľno, Tunežice - K. Podhradie, Tuchyňa - H. Breznica, D. Breznica - Kameničany, Zubák - Lednica, Č. Kameň - FC Púchov.
10. kolo 10. 10. o 14.30 h: FC Púchov má voľno, Lednica - Č. Kameň, Kameničany - Zubák, H. Breznica - D. Breznica, K. Podhradie - Tuchyňa, Kvašov – Tunežice.
11. kolo 17. 10. o 14. h: Tunežice majú voľno, Tuchyňa - Kvašov, D. Breznica - K. Podhradie, Zubák - H. Breznica, Č. Kameň - Kameničany, FC Púchov – Lednica.
III. B trieda muži
1. kolo 8. 8. o 17. h: Stupné - Orlové, Brvnište B - Trstie, Rozvoj Sverepec - Vrchteplá, Jasenica - Praznov, Nimnica - Nosice, Visolaje – Bodiná.
2. kolo 15. 8. o 17. h: Orlové - Bodiná, Nosice - Visolaje, Praznov - Nimnica, Vrchteplá - Jasenica, Trstie - Rozvoj Sverepec, Stupné - Brvnište B.
3. kolo 22. 8. o 17. h: Brvnište B - Orlové, Rozvoj Sverepec - Stupné, Jasenica - Trstie, Nimnica - Vrchteplá, Visolaje - Praznov, Bodiná – Nosice.
4. kolo 29. 8. o 17. h: Orlové -Nosice, Praznov - Bodiná, Vrchteplá - Visolaje, Trstie - Nimnica, Stupné - Jasenica, Brvnište B - Rozvoj Sverepec.
5. kolo 5. 9. o 16. h: Rozvoj Sverepec - Orlové, Jasenica - Brvnište B, Nimnica - Stupné, Visolaje - Trstie, Bodiná - Vrchteplá, Nosice – Praznov.
6. kolo 12. 9. o 16. h: Orlové - Praznov, Vrchteplá - Nosice, Trstie - Bodiná, Stupné - Visolaje, Brvnište B - Nimnica, Rozvoj Sverepec – Jasenica.
7. kolo 19. 9. o 15. h: Jasenica - Orlové, Nimnica - Rozvoj Sverepec, Visolaje - Brvnište B, Bodiná - Stupné, Nosice - Trstie, Praznov – Vrchteplá.
8. kolo 26. 9. o 15. h: Orlové - Vrchteplá, Trstie - Praznov, Stupné - Nosice, Brvnište B - Bodiná, Rozvoj Sverepec - Visolaje, Jasenica – Nimnica.
9. kolo 3. 10. o 14.30 h: Nimnica - Orlové, Visolaje - Jasenica, Bodiná - Rozvoj Sverepec, Nosice - Brvnište B, Praznov - Stupné, Vrchteplá – Trstie.
10. kolo 10. 10. o 14.30 h: Orlové - Trstie, Stupné - Vrchteplá, Brvnište B - Praznov, Rozvoj Sverepec - Nosice, Jasenica - Bodiná, Nimnica – Visolaje.
11. kolo 17. 10. o 14. h: Visolaje - Orlové, Bodiná - Nimnica, Nosice - Jasenica, Praznov - Rozvoj Sverepec, Vrchteplá - Brvnište B, Trstie – Stupné.
I. trieda dorast
1. kolo 8. 8. o 14.30 h: Papradno - Pružina, Domaniža - Pruské, Raven PB - Bolešov, Košeca - D. Kočkovce, Visolaje - Prejta, Lysá - Mikušovce, Udiča – Beluša.
2. kolo 15. 8. o 14.30 h: Pružina - Beluša, Mikušovce - Udiča, Prejta - Lysá, D. Kočkovce - Visolaje, Bolešov – Košeca, Pruské - Raven PB, Papradno – Domaniža.
3. kolo 22. 8. o 14.30 h: Domaniža - Pružina, Raven PB - Papradno, Košeca - Pruské, Visolaje - Bolešov, Lysá - D. Kočkovce, Udiča - Prejta, Beluša – Mikušovce.
4 .kolo 29. 8. o 14.30 h: Pružina - Mikušovce, Prejta - Beluša, D. Kočkovce - Udiča, Bolešov - Lysá, Pruské - Visolaje, Papradno - Košeca, Domaniža - Raven PB.
5. kolo 5. 9. o 13.30 h: Raven PB - Pružina, Košeca - Domaniža, Visolaje - Papradno, Lysá - Pruské, Udiča - Bolešov, Beluša - D. Kočkovce, Mikušovce – Prejta.
6. kolo12. 9. o 13.30 h: Pružina - Prejta, D. Kočkovce - Mikušovce, Bolešov - Beluša, Pruské - Udiča, Papradno - Lysá, Domaniža - Visolaje, Raven PB – Košeca.
7. kolo 19. 9. o 12.30 h: Košeca - Pružina, Visolaje - Raven PB, Lysá - Domaniža, Udiča - Papradno, Beluša - Pruské, Mikušovce - Bolešov, Prejta - D. Kočkovce.
8. kolo 26. 9. o 12.30 h: Pružina - D. Kočkovce, Bolešov - Prejta, Pruské - Mikušovce, Papradno - Beluša, Domaniža - Udiča, Raven PB - Lysá, Košeca – Visolaje.
9. kolo 3. 10. o 12. h: Visolaje - Pružina, Lysá - Košeca, Udiča - Raven PB, Beluša - Domaniža, Mikušovce - Papradno, Prejta - Pruské, D. Kočkovce – Bolešov.
10. kolo 10. 10. o 12. h: Pružina - Bolešov, Pruské - D. Kočkovce, Papradno - Prejta, Domaniža - Mikušovce, Raven PB - Beluša, Košeca - Udiča, Visolaje – Lysá.
11. kolo 17. 10. o 11.30 h: Lysá - Pružina, Udiča - Visolaje, Beluša - Košeca, Mikušovce - Raven PB, Prejta - Domaniža, D. Kočkovce - Papradno, Bolešov – Pruské.
12. kolo 24. 10. o 11.30 h: Pružina - Pruské, Papradno - Bolešov, Domaniža - D. Kočkovce, Raven PB - Prejta, Košeca - Mikušovce, Visolaje - Beluša, Lysá – Udiča.
13. kolo 31. 10. o 11.30 h: Udiča - Pružina, Beluša - Lysá, Mikušovce - Visolaje, Prejta - Košeca, D. Kočkovce - Raven PB, Bolešov - Domaniža, Pruské – Papradno.
II. trieda dorast
1. kolo 8. 8. o 14.30 h: Streženice majú voľno, Orlové - Praznov, Rozvoj Sverepec - Prečín, Jasenica - Podvažie, H. Poruba - M. Lednice.
2. kolo 15. 8. o 14.30 h: Streženice - M. Lednice, Podvažie - H. Poruba, Prečín - Jasenica, Praznov - Rozvoj Sverepec, Orlové má voľno.
3. kolo 22. 8. o 14.30 h: Orlové - Streženice, Rozvoj Sverepec má voľno, Jasenica - Praznov, H. Poruba - Prečín, M. Lednice – Podvažie.
4. kolo 29. 8. o 14.30 h: Streženice - Podvažie, Prečín - M. Lednice, Praznov - H. Poruba, Jasenica má voľno, Orlové - Rozvoj Sverepec.
5. kolo 5. 9. o 13.30 h: Rozvoj Sverepec - Streženice, Jasenica - Orlové, H. Poruba má voľno, M. Lednice - Praznov, Podvažie – Prečín.
6. kolo 12. 9. o 13.30 h: Streženice - Prečín, Praznov - Podvažie, M. Lednice majú voľ­no, Orlové - H. Poruba, Rozvoj Sverepec – Jasenica.
7. kolo 19. 9. o 12.30 h: Jasenica - Streženice, H. Poruba - Rozvoj Sverepec, M. Lednice - Orlové, Podvažie má voľno, Prečín – Praznov.
8. kolo 26. 9. o 12.30 h: Streženice - Praznov, Prečín má voľno, Orlové - Podvažie, Rozvoj Sverepec - M. Lednice, Jasenica - H. Poruba.
9. kolo 3. 10. o 12. h: H. Poruba - Streženice, M. Lednice - Jasenica, Podvažie - Rozvoj Sverepec, Prečín - Orlové, Praznov má voľno.
I. trieda starší žiaci
1. kolo 8. 8. o 9. h: Papradno - Košeca, Beluša - Pruské, Lysá - Prejta, Ladce - Orlové, Bolešov - Dohňany, P. Teplá - Kolačín, Tuchyňa – Domaniža.
2. kolo 15. 8. o 9. h: Košeca - Domaniža, Kolačín - Tuchyňa, Dohňany - P. Teplá, Orlové - Bolešov, Prejta - Ladce, Pruské - Lysá, Papradno – Beluša.
3. kolo 22. 8. o 9. h: Beluša - Košeca, Lysá - Papradno, Ladce - Pruské, Bolešov - Prejta, P. Teplá - Orlové, Tuchyňa - Dohňany, Domaniža – Kolačín.
4. kolo 29. 8. o 9. h: Košeca - Kolačín, Dohňany - Domaniža, Orlové - Tuchyňa, Prejta - P. Teplá, Pruské - Bolešov, Papradno - Ladce, Beluša – Lysá.
5. kolo 5. 9. o 9. h: Lysá - Košeca, Ladce - Beluša, Bolešov - Papradno, P. Teplá - Pruské, Tuchyňa - Prejta, Domaniža - Orlové, Kolačín – Dohňany.
6. kolo 12. 9. o 9. h: Košeca - Dohňany, Orlové - Kolačín, Prejta - Domaniža, Pruské - Tuchyňa, Papradno - P. Teplá, Beluša - Bolešov, Lysá – Ladce.
7. kolo 19. 9. o 9. h: Ladce - Košeca, Bolešov - Lysá, P. Teplá - Beluša, Tuchyňa - Papradno, Domaniža - Pruské, Kolačín - Prejta, Dohňany – Orlové.
8. kolo 26. 9. o 9. h: Košeca - Orlové, Prejta - Dohňany, Pruské - Kolačín, Papradno - Domaniža, Beluša - Tuchyňa, Lysá - P. Teplá, Ladce – Bolešov.
9. kolo 3. 10. o 9. h: Bolešov - Košeca, P. Teplá - Ladce, Tuchyňa - Lysá, Domaniža - Beluša, Kolačín - Papradno, Dohňany - Pruské, Orlové – Prejta.
10. kolo 10. 10. o 9. h: Košeca - Prejta, Pruské - Orlové, Papradno - Dohňany, Beluša - Kolačín, Lysá - Domaniža, Ladce - Tuchyňa, Bolešov - P. Teplá.
11. kolo 17. 10. o 8.30 h: P. Teplá - Košeca, Tuchyňa - Bolešov, Domaniža - Ladce, Kolačín - Lysá, Dohňany - Beluša, Orlové - Papradno, Prejta – Pruské.
12. kolo 24. 10. o 8.30 h: Košeca - Pruské, Papradno - Prejta, Beluša - Orlové, Lysá - Dohňany, Ladce - Kolačín, Bolešov - Domaniža, P. Teplá – Tuchyňa.
13. kolo 31. 10. o 8.30 h: Tuchyňa - Košeca, Domaniža - P. Teplá, Kolačín - Bolešov, Dohňany - Ladce, Orlové - Lysá, Prejta - Beluša, Pruské – Papradno.
II. trieda starší žiaci
1. kolo 8. 8. o 9. h: Stupné - Horovce, Prečín - D. Kočkovce, H. Poruba - D. Mariková, B&B Sverepec - Lúky, Streženice - Hatné, Brvnište má voľno.
2. kolo 15. 8. o 9. h: Horovce - Brvnište, Hatné má voľno, Lúky - Streženice, D. Mariková - B&B Sverepec, D. Kočkovce - H. Poruba, Stupné – Prečín.
3. kolo 22. 8. o 9. h: Prečín - Horovce, H. Poruba - Stupné, B&B Sverepec - D. Kočkovce, Streženice - D. Mariková, Lúky majú voľno, Brvnište – Hatné.
4. kolo 29. 8. o 9. h: Horovce - Hatné, Lúky - Brvnište, D. Mariková má voľno, D. Kočkovce - Streženice, Stupné - B&B Sverepec, Prečín - H. Poruba.
5. kolo 5. 9. o 9. h: H. Poruba - Horovce, B&B Sverepec - Prečín, Streženice - Stupné, Koč­kovce majú voľno, Brvnište - D. Mariková, Hatné – Lúky.
6. kolo 12. 9. o 9. h: Horovce - Lúky, D. Mariková - Hatné, D. Kočkovce - Brvnište, Stupné -má voľno, Prečín - Streženice, H. Poruba - B&B Sverepec.
7. kolo 19. 9. o 9. h: B&B Sverepec - Horovce, Streženice - H. Poruba, Prečín má voľno, Brvnište - Stupné, Hatné - D. Kočkovce, Lúky - D. Mariková.
8. kolo 26. 9. o 9. h: Horovce - D. Mariková, D. Kočkovce - Lúky, Stupné - Hatné, Prečín - Brvnište, H. Poruba má voľno, B&B Sverepec – Streženice.
9. kolo 3. 10. o 9. h: Streženice - Horovce, B&B Sverepec má voľno, Brvnište - H. Poruba, Hatné - Prečín, Lúky - Stupné, D. Mariková - D. Kočkovce.
10. kolo 10. 10. o 9. h: Horovce - D. Kočkovce, Stupné - D. Mariková, Prečín - Lúky, H. Poruba - Hatné, B&B Sverepec - Brvnište, Streženice majú voľno.
11. kolo 17. 10. o 8.30 h: Horovce majú voľno, Brvnište - Streženice, Hatné - B&B Sverepec, Lúky - H. Poruba, D. Mariková - Prečín, D. Kočkovce – Stupné.
I. trieda mladší žiaci
1. kolo 8. 8. o 10.30 h: Podmanín - Ladce, Beluša - L. Rovne, Raven PB - N. Dubnica, Ilava - Doh­ňany, Jasenica - M. Lednice.
2. kolo 15. 8.o 10.30 h: Ladce - M. Lednice, Dohňany - Jasenica, N. Dubnica - Ilava, L. Rovne - Raven PB, Podmanín – Beluša.
3. kolo 22. 8. o 10.30 h: Beluša - Ladce, Raven PB - Podmanín, Ilava - L. Rovne, Jasenica - N. Dubnica, M. Lednice – Dohňany.
4. kolo 29. 8. o 10.30 h: Ladce - Dohňany, N. Dubnica - M. Lednice, L. Rovne - Jasenica, Podmanín - Ilava, Beluša - Raven PB.
5. kolo 5. 9. o 10.30 h: Raven PB - Ladce, Ilava - Beluša, Jasenica - Podmanín, M. Lednice - L. Rovne, Dohňany - N. Dubnica.
6. kolo 12. 9. o 10.30 h: Ladce - N. Dubnica, L. Rovne - Doh­ňany, Podmanín - M. Lednice, Beluša - Jasenica, Raven PB – Ilava.
7. kolo 19. 9. o 10.30 h: Ilava - Ladce, Jasenica - Raven PB, M. Lednice - Beluša, Dohňany - Podmanín, N. Dubnica - L. Rovne.
8. kolo 26. 9. o 10.30 h: Ladce - L. Rovne, Podmanín - N. Dubnica, Beluša - Dohňany, Raven PB - M. Lednice, Ilava – Jasenica.
9. kolo 3. 10. o 10.30 h: Jasenica - Ladce, M. Lednice - Ilava, Doh­ňany - Raven PB, N. Dubnica - Beluša, L. Rovne –Podmanín.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 879
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 578
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 735
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 452
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 976
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 350
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 996
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 689
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 648
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 558
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

ilustračné foto

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.

8m

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

18 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

21 h

Do systému plateného parkovania v Považskej Bystrici je po novom zaradených už len deväť parkovacích plôch.

21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

21 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

12 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22. jan

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?