V. liga muži 4. kolo

Prečín – Bošany
5:1 (1:0)
Góly: 29. Mojžišík (11 m), 47. a 87. Birošík, 79. a 90.+ Michel – 69. Géci.
Domáci ponúkli divákom pekný futbal. Hralo sa na polovici nováčika, ktorý síce znížil na 2:1, no po vylúčení Géciho a Hodála v druhom polčase na lepší výsledok pomyslieť nemohol. Prečín: Turčáni – Mojžišík, Sklenář (Ligas), Faciník, Raček (Bazala), Almássy, Orávik, Birošík, Blaško, Michel, Buday (Kopáč). Pred 100 divákmi rozhodoval Jakubáč. (dub)
Sverepec – Podolie
1:2 (1:1)
Góly: 10. Kasenčák – 28. Štepko, 65. Ostrienka.
Po góle domácich sa presadzovali čoraz viac hráči Podolia. Náhodne vyrovnali z trestného kopu a v druhom polčase potrestali nepresnú prihrávku Biela. Sverepec sa snažil vyrovnať, no šance zahodil. Sverepec: Pružinský – Štedrák, Folučka, Kostelanský, Richtárik, Valášek (Biel), Hôrkový, Mikušík, Pavlík, Kasenčák (Žilinčík), Stacha. Pred 100 divákmi rozhodoval Šiška. (zv)
Pov. Teplá
– Tr. Jastrabie 3:1 (3:0)
Góly: 27. a 29. Mucha, 35. M. Zlatoš – 73. Kyselica.
Jednoznačný nápor priniesol v prvom polčase iba tri góly domácich, hoci skóre mohlo byť oveľa vyššie. Po zmene strán Teplania poľavili, hostia sa osmelili a skorigovali nepriaznivý stav. V závere nastrelil Bauer brvno. Pov. Teplá: Janech – Meheš, Repáč (Váchalík), Šimík, Meško, Jankejech, Hlušek, Bauer, M. Zlatoš, Sárinec (Lašček), Mucha. (mal)
M. Lednice – Brezová
1:0 (1:0)
Gól: 3. J. Čelko.
Už v 3. min skóroval J. Čelko, keď využil zaváhanie obrany a z piatich metrov prestrelil brankára. Domáci sa uspokojili, prestali tvoriť, ale hostia sa dokázali dostať iba po ich šestnástku. Druhý polčas priniesol nezáživný futbal a žiadnu strelu na bránu na oboch stranách. M. Lednice: Rybárik – P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, M. Hudek (T. Čelko), M. Čelko, Pekný (T. Hudek), J. Čelko, Dudák, P. Vančo (Bielik), J. Lednický. ŽK: P. Vančo, M. Čelko – Jankovič, Obuch. Pred 100 divákmi rozhodoval Golha. (led)
Zem. Kostoľany
– H. Poruba 4:4 (0:4)
Góly: Rolinec 2, Pružinec, Pászto – T. Staňo 2, M. Staňo ml., R. Puček.
V podaní domácich to bol zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom podali slabý výkon, čo hostia využili a z piatich šancí štyri gólovo premenili. Do druhého polčasu nastúpili domáci ako vymenení a v priebehu 25 minút vyrovnali. Zemianskokostoľanci mohli pomýšľať aj na tri body, no v záverečnej 15-minútovke zostali ich šance nepremenené. H. Poruba: D. Staňo, Motieska, J. Staňo, T. Staňo, Krajčo, Kvasnica, Kozík, Mráz, R. Puček, M. Staňo ml., Solík, Str.: Meliš, M. Staňo st., Suchánek. ČK: M. Staňo ml. (r)
Ostatné výsledky: Kanianka - V. Uherce 1:2, Rybany - Lehota 3:1, Tr. Stankovce - Krásno 1:0.

1. Tr. Stankovce 4 3 1 0 10:1 10
2. M. Lednice 4 3 1 0 4:0 10
3. Rybany 4 3 0 1 12:4 9
4. Kanianka 4 3 0 1 10:4 9
5. V. Uherce 4 2 2 0 4:2 8
6. Prečín 4 2 1 1 9:5 7
7. H. Poruba 4 2 1 1 11:11 7
8. Podolie 4 2 0 2 6:6 6