Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

3. liga 6. a 15. kolo

Komárno - Púchov
B 2:0 (0:0)
Góly: 75. a 83. Hall. V prvom polčase sa púchovská rezerva prakticky nedostala za polovicu, no druhý bol vyrovnaný. O tom, že body zostanú doma, rozhodla posila Hall šikovnou hlavičkou a „skákavou“ strelou z 22 m. Rozhodoval Koníček, ŽK: Poruba, 330 divákov.
Topoľčany
- Lednické Rovne
1:1 (0:0)
Góly: 73. Tóth (11 m) - 70. Detko. Počas celého zápasu ofenzívne hrajúci domáci nedokázali nájsť recept na sústrednú obranu hostí. Tí z minima šancí jednu premenili, a tak Topvar zachraňoval z penalty po ruke aspoň remízu. Rozhodoval Kasznár. ŽK: Tóth - Bagin, P. Martinka, Basila, Šatka, 300 divákov.
Ďalšie výsledky: Dolné Vestenice - Bánovce 2:1 (0:0), Levice - Trnava B 0:4 (0:1), Senica - Nové Mesto 1:2 (0:1), Nemšová - Jaslovské Bohunice 4:1 (3:0), Vráble - Štúrovo 2:0 (1:0), Nové Zámky - Myjava/Turá Lúka 1:0 (0:0).
***
Crystal Lednické Rovne
- AFC Nové Mesto
3:0 (2:0)
Úvod zápasu bol v réžii domácich a už v 3. min otvoril Grendel po Nosického prihrávke skóre zápasu. Ďalšiu šancu Basilu vykopli z prázdnej brány a Melišová strela putovala do rúk brankára. V 37. min Grendel prihral Václavíkovi do šance, ale ten trafil žrď. O dve minúty neskôr opäť Václavík vybojoval loptu pre Grendela, ten obišiel aj brankára a zvýšil na 2:0. Ďalšie strely P. Martinku a Mackovčina neznamenali úspech, za čo mohli sklári pykať, keď po chybe v obrane v 45. min M. Bogora zblízka netrafil bránu. Po polčase bol stav, ktorý zodpovedal priebehu hry. Druhý polčas začal nepresnými strelami Nosického a M. Bogoru. V 60. min hernú prevahu sklárov vyjadril Basila, ktorý akciu Mackovčina s Grendelom okorenil gólom na 3:0. V 70. min Baginova bomba zazvonila na tyči a tutovku spálil v 80. min Václavík. Šancu M. Bogoru chytil Minárech a aj priamy kop Bočáka. Pred 400 divákmi rozhodoval Otrubčák. ŽK: Bajza - Arbecík. CRYSTAL: Minárech - Meliš (75. Detko), Bagin, Bajza, J. Martinka, Basila, Mackovčin (65. Cifranič), Nosický, P. Martinka, Václavík (82. Holeščák), Grendel. Tréner V. Kavecký. AFC: Palkech - Ježík, Zmeko (30. Rojko), Šupka, Balocký, Benko, Vojtech (67. Gardian), Bočák, Omasta, M. Bogora, P. Bogora (75. Arbecík). Tréner J. Trebatický. STANISLAV DETKO
Juhcelpap Štúrovo
- Matador Púchov B
1:0 (0:0)
Už v 4. min. hlavičkoval Senko tesne vedľa a Tárnyikova strela tesne minula ľavý horný roh. Nápor JCP vyvrcholil hlavičkou Ďuricu do pravej tyče bránky hostí. Po prestávke Štúrovu chvíľu trvalo, kým chytilo tempo z prvého dejstva, čo využili aj Púchovčania na niekoľko útokov, ale Prochászku neohrozili. Po striedaní domáci opäť chytili rytmus a v čase od 66. do 76. min si urobili z brány strelnicu. Lopty sa mihali tesne vedľa žrdí, po Tárnyikovej hlavičke pomohlo hosťom brvno a aj brankár Hrnčiarik preukázal svoje kvality. V 76. min. po jednom z mnohých rohových kopov Kurák konečne hlavou prelomil smolu a zaznamenal prvý, a ako sa neskôr ukázalo, aj rozhodujúci gól. Štúrovčania aj naďalej ukazovali pekný futbal, ale pribrzdilo ich vylúčenie Kamasa po druhej žltej karte. Rozhodoval Žákech, ŽK: Kurák - Brisuda, ČK: 83. Kamas, 400 divákov. JCP: Prochászka - Urbán, Maršal, Senko, Saláta, Kurák, Tárnyik, Kamas, Ďurica (60. Gavroň), Moravčík, Buják (61. Bábsky). Tréner P. Ančic. MATADOR: Hrnčiarik - Pauer, Hreuš, Bellay, Beliančin, Brisuda, Demian, Náther (68. Štofík), Škripec, Ondrička, Šovčík (68. Škorvánek). Tréner L. Stehel.
JÁN ORAVEC
Ďalšie výsledky: MFK Topvar Topoľčany - Spartak Trnava B 1:1 (0:1), FKM Nové Zámky - Vegum Dolné Vestenice 3:1 (1:1), MFK Myjava/T. Lúka - ŠK Blava J. Bohunice 0:1 (0:0), KFC Majorka Komárno - SH Senica 6:0 (1:0),Spartak Bánovce - Slovan Nem­šová 1:0 (0:0), Spartak Vráble - Slovan Levice 3:0 (1:0).