Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

IV. liga muži 6. a 15. kolo

Chtelnica – Domaniža
2:0 (0:0)
Góly: 65. Lančarič, 70. Jakáb. V priemernom zápase diváci veľa dobrého futbalu nevideli. Domáci však dokázali z minima dosiahnuť maximum a po dvoch úspechoch v rozpätí piatich minút utrpeli víťazstvo. Hostia si nevytvorili takmer žiadnu šancu, no dá sa povedať, že tentoraz nevyhralo lepšie, ale šťastnejšie mužstvo. (mož)
Dubnica B
- Nitrianske Pravno
1:4 (0:0)
Góly: 68. T. Zápotoka - 54., 87., 90. Jamrich, 78. Oslica. Po nevýraznom prvopolčasovom výkone oboch celkov začali druhú časť lepšie hostia, v drese ktorých vychytil strelecký deň Jamrich. Na jeho vedúci gól síce domáci odpovedali, no dvanásť minút pred koncom znova inkasovali. V posledných minútach trafil dvakrát Jamrich a domácim ostali iba oči pre plač. Dubnica B: Meliš, Burdej (Fulec), Sviečka, Orságh, Decký, Batla (Pleva), L. Zápotoka, Gábor, Ondráš, Staňo (Brtáň), T. Zápotoka. (šk)
Ostatné výsledky 15. kola: Moravany – Senica B 11:0 (4:0), Haring 7, Zavarský 2, Vagovič, Hornáček, Hrnčiarovce – Tovarníky 2:0 (1:0), 26. Adámek, 81. Kvetan, V. Kostoľany – Vrbové 0:1 (0:1), 40. Kubiš, Horná Streda - Častkovce 0:4 (0:1) 1. Madro, 49. a 84. Madara (1 z 11m), 81. Ščepko, Partizánske - Prievidza B 2:2 (1:1), 40. P. Křapka (11 m), 70. A. Kaplán - 17. D. Uškovič, 85. J. Líška, Šimonovany - Chynorany 1:1 (1:1), 40. P. Chrenko - 5. M. Ondrejkovič.
***
Horná Streda
– Dubnica B 0:6 (0:3)
Hostia domácich k ničomu nepustili a v prvom polčase sa ich brankár úplne nudil. Po zmene strán pridala rezerva Dubnice ďalšie tri góly a až v 89. min sa do dobrej príležitosti dostali domáci. Obranca Dubnice loptu odkopol do bezpečia a znemožnil brankárovi čo len jediný zákrok. Góly: Góly: 38. a 49. Mazouch, 18. Sviečka, 45. Majerník (vlastný), 83. Orságh, 87. Manik. Dubnica B: Kopčan - Pleva, Sviečka, Škultéty, Orságh, Držík, Zápotoka, Gábor (75. Batla), Ondráš (46. Decký), Mazouch, Bortel (58. Maník). (šk)
Domaniža – Chynorany
4:1 (3:0)
Domanižania svojich fanúšikov príjemne prekvapili. Dobrý nástup potvrdil vedúcim gólom v 10. min J. Kardoš peknou strelou. Aj ďalšie góly sa divákom museli páčiť. V 32. min pridal druhý P. Kardoš a v 34. min upravil skóre na 3:0 Svoboda. Ten istý hráč v 65. min obišiel všetko čo mu stálo v ceste a do prázdnej brány zvýšil na 4:0. Posledné slovo mal v 83. min hosťujúci Ondrejkovič. Domaniža: Bartek, Kvaššay, P. Kardoš, Valient, Marián Augustín, Košík, J. Kardoš, Slamka (Oravec), Milan Augustín, Hrnčík (Pavlík), Svoboda. (mož)
Ostatné výsledky: Vrbové – Tovarníky 5:1 (1:0), Hrnčiarovce – Šimonovany 2:1 (0:1), V. Kostoľany – Moravany 1:1* (0:0), zápas bol prerušený v 83. minúte po inzultácii hráča domácich, Chtelnica – Senica B - hostia nepricestovali, Častkovce - HFK Prievidza B 1:0 (0:0), N. Pravno – Partizánske 1:0 (0:0).

2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

FOTOGALÉRIA: Otužilcov z Podhradského mora nezastavil ani ľad

Otužilci z Podhradského mora opäť raz ukázali, že v chlade sa cítia ako ryby vo vode. Nezastavil ich ani ľad, sekerami vysekali dieru do mora a užívali si blahodárne účinky ľadovej vody.

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

AKTUALIZOVANÉ: Odberné miesta v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.