KM st. žiaci 1. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 39:23 (20:14), Vallo 10, Žilinčík 10, Kostelanský 9, Gergel 8, Hess 2, Bojnice – K. N. Mesto 24:19, Lehota – L. Rovne 29:13 (11:6), Dubnica mala voľno.
1. P. Bystrica A 1 1 0 0 39:23 2
2. Lehota 1 1 0 0 29:13 2
3. Bojnice 1 1 0 0 24:19 2
4. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
5. K. N. Mesto 1 0 0 1 19:24 0
6. P. Bystrica B 1 0 0 1 23:39 0
7. L. Rovne 1 0 0 1 13:29 0
KM ml. žiaci 1. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 37:5 (20:2), Kristín 8, Martinka 6, Janíček 5, Hatňančík 5, Joppek 4, Valla 3, Hollý 2, Belás 2, Kardoš, Špalek – Čihovský 3, Chochula, Hlavatý, Bojnice – K. N. Mesto 20:11, Lehota – L. Rovne 18:16 (10:6), Dubnica – Martin 25:22 (9:10), Doskočil 11, Pšenek 7, Kunert 2, Gerla 2, Majdán 2, Šmatlánek.
1. P. Bystrica A 1 1 0 0 37:5 2
2. Bojnice 1 1 0 0 20:11 2
3. Dubnica 1 1 0 0 25:22 2
4. Lehota 1 1 0 0 18:16 2
5. Martin 1 0 0 1 22:25 0
6. L. Rovne 1 0 0 1 16:18 0
7. K. N. Mesto 1 0 0 1 11:20 0
8. P. Bystrica B 1 0 0 1 5:37 0
KM st. žiačky 1. kolo: Trenčín A – Partizánske odložené, Trenčín B – Partizánske odložené, Lehota – Bánovce 4:19 (0:11), N. Dubnica – Bytča 13:23 (6:9), Martiniská 4, Pavlíková 4, Lukáčová 2, Barinková, Bémová, Badíková – D. Minarčíková 9, Holešová 6, Korenáková 4, Sahulová 2, Masiariková, Tretinárová, Žilina – Prievidza odložené, Rabča – Púchov 16:23 (12:9), Macúchová 6, Bizoňová 5, Siekliková 4, Galánková 4, Behrová 3, Kuchtová.
1. Bánovce 1 1 0 0 19:4 2
2. Bytča 1 1 0 0 23:13 2
3. Púchov 1 1 0 0 23:16 2
4. Trenčín A 0 0 0 0 0:0 0
5. Trenčín B 0 0 0 0 0:0 0
6. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
7. Žilina 0 0 0 0 0:0 0
8. Prievidza 0 0 0 0 0:0 0
9. Rabča 1 0 0 1 16:23 0
10. N. Dubnica 1 0 0 1 13:23 0
11. Lehota 1 0 0 1 4:19 0
KM ml. žiačky 1. kolo: Trenčín – Partizánske A odložené, Trenčín – Partizánske B odložené, Brezová – Martin 64:1 (35:0), Lehota A – Bánovce 20:30 (8:17), Lehota B – Bánovce 3:31 (1:19), N. Dubnica – Bytča 7:40 (4:18), Bačová 4, Kubaščíková 2, Habšudová – E. Minarčíková 16, Gališová 10, I. Mičiníková 10, S. Mičiníková 3, Michelová, Rabča – Púchov A 10:15 (5:6), A. Vasilenková 4, Urbanová 4, V. Vasilenková 3, Balážová 2, Lapšová, Adamčíková, Rabča – Púchov B 29:2 (14:1), Kušteková 2. (jš)
1. Bánovce 2 2 0 0 61:23 4
2. Brezová 1 1 0 0 64:1 2
3. Bytča 1 1 0 0 40:7 2
4. Púchov A 1 1 0 0 15:10 2
5. Rabča 2 1 0 1 39:17 2
6. Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
7. Partizánske A 0 0 0 0 0:0 0
8. Partizánske B 0 0 0 0 0:0 0
9. Lehota A 1 0 0 1 20:30 0
10. Púchov B 1 0 0 1 2:29 0
11. Lehota B 1 0 0 1 3:31 0
12. N. Dubnica 1 0 0 1 7:40 0
13.Martin 1 0 0 1 1:64 0