II. trieda
6. kolo: D. Mariková – Streženice 6:1 (2:1), Hudek 3, P. Zemančík 2, Melicherík – Hrišo, D. Kočkovce – Kolačín 2:3 (0:0), Palme, M. Urban – Tlapák 2, M. Čačko, Bolešov - N. Dubnica 1:0 (0:0), Milochov /Lazy – Mikušovce 5:0 (3:0), Ciesar, Hrnčiarik, R. Petruš, Š. Rác, Sučanský, Pružina – Lysá 2:2 (0:0), Kvaššay, A. Fabuš – J. Barninec 2, Lúky - Ilava B 1:2 (1:0), Kvasňák – Otáhel, Poliak, Šebešťanová – Podvažie 2:1 (0:1), Gašpárek, M. Petrík – Pelikán. Z 5. kola: Ilava B – Pružina 3:0 kontumačne.
1. Ilava B 6 6 0 0 18:2 18
2. Milochov 6 5 0 1 23:6 15
3. Šebešťanová 6 5 0 1 20:7 15
4. Mikušovce 6 5 0 1 13:8 15
5. Lysá 6 3 2 1 14:10 11
6. Pružina 6 3 1 2 13:10 10
7. N. Dubnica 6 3 0 3 8:9 9
8. D. Mariková 6 3 0 3 13:15 9
9. Kolačín 6 2 0 4 9:14 6
10. Lúky 6 2 0 4 10:16 6
11. Podvažie 6 1 1 4 5:15 4
12. Bolešov 6 1 1 4 4:16 4
13. D. Kočkovce 6 0 1 5 6:13 1
14. Streženice 6 0 0 6 7:22 0
III. A trieda
6. kolo: Č. Kameň - D. Breznica 5:1 (0:0), D. Dohňanský 2, Majerech 2, Mušák – Lencses,Tuchyňa - FC Púchov 8:1 (3:1), M. Štefanec 3, F. Štefanec st. 2, J. Mikoláš 2, F. Štefanec ml. za domácich, Lednica – Tunežice 2:1 (1:0), Černoško, Miloš Egly – Mosoriak, Kameničany – Kvašov 0:4 (0:2), P. Pilný, J. Gereg ml., Ľ. Miček ml., Prekop, H. Breznica - K. Podhradie 1:1, Zubák mal voľno.
1. K. Podhradie 6 4 2 0 18:5 14
2. Tunežice 6 4 1 1 21:7 13
3. Kvašov 6 4 1 1 16:6 13
4. H. Breznica 5 4 1 0 12:3 13
5. Tuchyňa 5 3 2 0 19:4 11
6. Zubák 5 2 1 2 10:16 7
7. Lednica 5 1 3 1 5:7 6
8. Kameničany 5 1 1 3 6:10 4
9. Č. Kameň 6 1 1 4 7:20 4
10. D. Breznica 5 0 0 5 6:19 0
11. Púchov 6 0 0 6 4:27 0
III. B trieda
6. kolo: Orlové – Praznov 1:0 (0:0), Kalma, Vrchteplá – Nosice 2:1 (2:1), Majtán, Lovíšek za domácich, Trstie – Bodiná 8:1, Vician 2, I. Pružinec 2, J. Pružinec, Hujo, Blaško, vlastný za domácich, Stupné – Visolaje 1:5 (0:4), Michal Ulbrík – Rafaj 2, Sagan, Malinovský, Sojčák, Nimnica - Brvnište B 1:1 (1:1), Belás – Fusko, Rozvoj Sverepec – Jasenica 2:2 (2:1), Gločka, Červenec – Kališík, Pavlík.
1. Visolaje 6 6 0 0 34:4 18
2. Jasenica 6 4 1 1 21:9 13
3. Sverepec 6 4 1 1 16:10 13
4. Orlové 6 4 0 2 22:11 12
5. Nimnica 6 3 3 0 17:10 12
6. Stupné 6 4 0 2 21:17 12
7. Praznov 6 2 1 3 16:19 7
8. Trstie 6 1 1 4 15:20 4
9. Vrchteplá 6 1 1 4 4:10 4
10. Bodiná 6 1 1 4 6:30 4
11. Brvnište B 6 0 2 4 5:24 2
12. Nosice 6 0 1 5 6:19 1
I. trieda dorast
6. kolo: Pružina – Prejta 1:2 (0:1), Ondrušek za domácich, D. Kočkovce – Mikušovce nehralo sa, hostia neprišli, Bolešov – Beluša 4:2 (3:0), Bagin, Kvasnica, Botola, Šlesár – Kalus, Bednár, Papradno – Lysá 7:2 (1:0), F. Kozáčik 4, Lukáč 2, Pecník – M. Lišaník 2, Domaniža – Visolaje 2:0 (1:0), T. Kardoš, Haviar, Pov. Bystrica C – Košeca 0:2 (0:2), Brtáň, Straka, Pruské malo voľno.
1. Domaniža 6 6 0 0 22:2 18
2. Bolešov 5 5 0 0 25:8 15
3. Papradno 6 4 0 2 27:18 12
4. Lysá 6 4 0 2 20:18 12
5. Beluša 5 3 1 1 13:7 10
6. Košeca 6 3 0 3 14:22 9
7. P. Bystrica C 6 2 0 4 11:21 6
8. Pružina 6 1 1 4 9:12 4
9. Visolaje 6 1 1 4 12:19 4
10. Prejta 5 1 1 3 5:12 4
11. D. Kočkovce 4 1 0 3 8:10 3
12. Mikušovce 4 1 0 3 8:16 3
13. Pruské 5 1 0 4 8:17 3
II. trieda dorast
6. kolo: Streženice – Prečín 0:2 (0:1), Briestenský 2, Praznov – Podvažie 6:1 (3:0), Tomana 3, Heššo 2, Kostelanský – Veverka, Orlové - H. Poruba 0:3 (0:3), D. Hofierka, A. Staňo, Lachký, Rozvoj Sverepec – Jasenica 17:0 (9:0), S. Richtárik 4, Titze 4, P. Špita 4, M. Špita 3, Kula, Klácik, M. Lednice mali voľno.
1. Prečín 6 6 0 0 30:3 18
2. Sverepec 5 4 0 1 31:7 12
3. H. Poruba 5 3 1 1 17:6 10
4. Praznov 6 2 2 2 20:14 8
5. Streženice 5 2 1 2 9:7 7
6. M. Lednice 5 2 0 3 11:14 6
7. Jasenica 5 1 1 3 6:35 4
8. Orlové 5 0 2 3 6:16 2
9. Podvažie 6 0 1 5 5:33 1
I. trieda starší žiaci
6. kolo: Košeca – Dohňany 4:0 (2:0), Gajdoš 3, T. Vicen, Orlové – Kolačín 4:2 (1:2), Čapliar 2, J. Piaček, Jurčík za domácich, Prejta – Domaniža 0:0, Pruské – Tuchyňa 1:6 (0:2), Harnádek – Jurenka 3, Letko 2, Majerech, Papradno - P. Teplá 0:2 (0:1), Kušnier, A. Šťastný, Beluša – Bolešov 16:0 (9:0), Nosál 4, Sviečka 3, Pazdera 2, Loduha 2, Šedík, Kodaj, Koyš, Topolan, Liška, Lysá – Ladce 1:6 (0:0), Janíček – Suran 3, Mikuška, Machala, Janco.
1. Beluša 6 6 0 0 49:0 18
2. Domaniža 6 5 1 0 37:3 16
3. Prejta 6 5 1 0 13:1 16
4. P. Teplá 6 4 1 1 11:4 13
5. Košeca 6 4 0 2 17:13 12
6. Ladce 6 2 1 3 12:12 7
7. Orlové 6 2 1 3 9:16 7
8. Dohňany 6 2 1 3 10:19 7
9. Tuchyňa 6 2 0 4 16:13 6
10. Papradno 6 2 0 4 5:13 6
11. Bolešov 6 2 0 4 10:23 6
12. Lysá 6 1 0 5 11:30 3
13. Pruské 6 1 0 5 7:32 3
14. Kolačín 6 1 0 5 8:36 3
II. trieda starší žiaci
6. kolo: Horovce – Lúky 5:0 (3:0), Hochla 2, Fojtík, Milan Pilný, Vraník, D. Mariková – Hatné 1:2 (0:0), Polník – Körmendy, Huličiak, D. Kočkovce – Brvnište 5:4, Prečín – Streženice 0:3 (0:1), Šlesárik, Struhárňanský, Drahuta, H. Poruba - B&B Sverepec 2:1 (2:0), Ďuriš, D. Stano – P. Kubiš, Stupné malo voľno.
1. Horovce 6 5 0 1 15:1 15
2. Streženice 6 5 0 1 22:9 15
3. H. Poruba 6 4 1 1 24:4 13
4. D. Kočkovce 5 4 0 1 18:9 12
5. Brvnište 5 3 0 2 15:8 9
6. Sverepec 6 3 0 3 13:8 9
7. Prečín 6 1 2 3 3:9 5
8. Stupné 5 1 1 3 4:13 4
9. Hatné 5 1 0 4 3:11 3
10. Lúky 5 1 0 4 3:13 3
11. D. Mariková 5 0 0 5 2:37 0
I. trieda mladší žiaci
6. kolo: Ladce - N. Dubnica 0:2 (0:2), Cibula, Stračár, L. Rovne – Dohňany 4:3 (4:1), Lipták 3, Hruška – Brun 2, Šedý, Podmanín - M. Lednice 6:0 (4:0), Kostelanský 3, Brigant 2, Červenec, Beluša – Jasenica 8:0 (6:0), Melišík 3, Digaňa, Makas, Bulejčík, Koštialik, vlastný, Pov. Bystrica – Ilava 1:3.
1. N. Dubnica 6 6 0 0 29:1 18
2. L. Rovne 6 5 0 1 32:9 15
3. Beluša 6 5 0 1 27:8 15
4. Ilava 6 3 1 2 26:12 10
5. Podmanín 6 3 1 2 18:15 10
6. P. Bystrica 6 2 0 4 11:17 6
7. M. Lednice 6 2 0 4 18:24 6
8. Ladce 6 1 1 4 3:13 4
9. Dohňany 6 1 1 4 11:35 4
10.Jasenica 6 0 0 6 3:44 0
Autor: jš