Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

3. liga 7. kolo

Odhodlanie hostí utrpelo trhliny v 9. min. - po krídle ušiel Demjan a jeho ideálny center premenil Škripec zblízka na vedúci gól - 1:0. Bánovčania sa potom prakticky z ihriska vytratili a v 21. min zvyšoval po Holčíkovom rohu hlavou Škrovánek.

Matador Púchov B - Spartak Bánovce 4:0 (3:0)
Góly: 9. a 31. Škripec, 21. Škrovánek, 54. Náther. Domáci nepoľavovali, v 31. min zahral Holčík z pravej strany priamy kop, do päťky si nabehol Škripec a púchovská rezerva vyhrávala už 3:0. Hneď po rozohraní nebezpečne na druhej strane vypálil Slovák, ale pozorný Stehel sa prekvapiť nedal. Dve minúty pred odchodom do kabín Demjan prešiel cez dvoch obrancov, ale prudký center stihla obrana Bánoviec spred prázdnej brány odvrátiť. Aj druhý polčas začal domácim náporom. V 47. min po Ondričkovej prihrávke Holčík z voleja opečiatkoval ľavú žrď Grmanovej brány. O sedem minút sa Púchovčania tešili štvrtýkrát. Faulovaný Náther si na ľavej strane sám postavil loptu a krásnou strelou z priameho kopu ju poslal do horného rohu brány Bánoviec - 4:0. Po tomto góle domáci poľavili a už toľko nehrozili dovtedy preťaženej obrane hostí. V 83. min mohol dosiahnuť čestný gól Parkan, ale jeho bombu z priameho kopu zastavilo brvno Stehelovej brány. Posledné slovo mal v 90. min aktívny Škrovánek, ktorý prenikol cez dvoch protihráčov, ale zblízka nedokázal umiestniť loptu medzi žrde. Pred 230 divákmi rozhodoval Gábor, bez kariet. Matador B: Stehel - Pauer, Hrehuš, Holčík, Beliančin (75. Štofík), Brisuda, Škrovánek, Demjan (81. Madara), Škripec (63. Raninec), Ondrička, Náther. Tréner L. Stehel. Bánovce: Grman - Zita, Parkan, Kriško (61. Kolieska), Stano, Jurčák, Mezovský, Slovák, Valach (83. Mikloš), Šebo, Chorvát (46. Jandák). Tréner L. Parkan.
FRANTIŠEK LEŠKO

Spartak Trnava B - Crystal Lednické Rovne 1:0 (0:0)
Gól: 77. Vido.Domáci mali od začiatku miernu prevahu a brankár Hodál sa na nedostatok práce nemohol sťažovať. Ako prvý ho vyskúšal Vido, vzápätí kryl strelu Hanzeľa a poradil si aj s pokusom Strečanského. V 16. min hlavičku agilného Hanzeľa odvrátil z čiary hlavou Basila. V 39. min Vido obišiel brankára Hodála a loptu smerujúcu do opustenej brány vykopol pred čiarou Bajza. Z protiútoku na opačnej strane postupoval Grendel sám na Kostolanského, obišiel ho, ale k zakončeniu sa nedostal. V poslednej minúte polčasu po rohu Gašparíka netrafil bránu efektnými nožničkami Hanzeľ a z protiútoku Mackovčín v šanci prestrelil. V 51. min Filip nastrelil žrď a Vido nestačil zakončiť. Potom Hodál chytil hlavičku Husára a po prihrávke Masaryka ragbyovo prestrelil Hanzeľ. V 61. min mali šancu aj hostia, ale Detko napálil loptu do Kostolanského. Od 63. min hrali Lednickorovňania len s desiatimi hráčmi, keď si Nosický neudržal jazyk za zubami a rozhodca mu na pokyn čiarového ukázal po druhej žltej vzápätí aj červenú kartu. V 72. min chytil gólman sklárov strelu Masaryka zblízka. V 75. min po hrúbke Juhásza išiel sám na bránu Grendel, no Strečanský ho stačil dobehnúť a včas mu loptu odkopol. Skúsený brankár Hodál vzápätí vyrazil bombu Gašparíka, no potom kapituloval. V 77. min po priamom kope Hanzeľa dosiahol jediný gól zápasu hlavou Vido. O tri minúty kapitán Crystalu Bagin trafil spoza polovice spojnicu domácej brány. Hodál ešte vyboxoval priamy kop Filipa, chytil strelu Bestvinu, a tak zostalo pri 1:0. Pred 150 divákmi rozhodoval Kastelovič, ŽK: Nosický, Meliš, ČK: 63. Nosický (po 2. ŽK). Spartak B: Kostolanský - Bestvina, Nádaský, Juhász, Strečanský - Husár (70. Hlaváč), Filip, Hanzeľ, Mi. Gašparík (90.+ Maška) - Vido, Bartoš (46. Masaryk). Tréner V. Ekhardt. L. Rovne: Hodál - Meliš, Bagin, Bajza, J. Martinka - P. Martinka, Nosický, Mackovčín, Basila - Grendel, Holeščák (17. Detko, 86. Šatka). Tréner V. Kavecký.
Mikuláš Rožnák
Ďalšie výsledky: Senica - Vráble 1:2 (1:1), Nové Mesto - Myjava/Turá Lúka 1:0 (0:0), Levice - Nové Zámky 3:0 (1:0), Vegum D. Vestenice - Topoľčany 3:0 (1:0), ŠK Blava J. Bohunice - Štúrovo 2:2 (2:2). spracoval jš
1. D. Vestenice 8 6 1 1 16:7 19 2. Trnava B 8 5 2 1 17:4 17 3. Komárno 8 4 3 1 13:4 15 4. Púchov B 8 5 0 3 12:6 15
5. Led. Rovne 8 3 4 1 11:7 13 6. Vráble 8 4 1 3 10:8 13 7. Štúrovo 8 3 3 2 11:7 12 8. Nemšová 8 3 3 2 13:9 12 9. Nové Mesto 8 3 2 3 7:9 11 10. Nové Zámky 8 3 1 4 5:11 10 11. Topoľčany 8 2 3 3 8:11 9 12. Myjava/T. Lúka 8 2 2 4 5:9 8 13. J. Bohunice 8 1 4 3 7:11 7
14. Bánovce 8 2 1 5 5:13 7 15. Levice 8 2 0 6 4:14 6
16. Senica 8 0 2 6 5:19 2