Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

5. liga 7. kolo

Domáci si v prvom polčase vytvorili niekoľko nádejných streleckých príležitostí, no ujali sa vedenia až v poslednej minúte prvého polčasu prekrásnym gólom Šida z hranice šestnástky z priameho kopu. V druhom polčase sa im po rohovom kope podarilo opäť skór

Brezová p/B
- Sverepec 2:1 (1:0)
ovať, presadil sa Sadloň. Domáci potom zahodili niekoľko šancí na strelenie gólu, za čo prišiel trest v 79. minúte, keď hostia znížili z nariadeného pokutového kopu Kardošom. Domáci však víťazstvo udržali a zaslúžene získali tri body. (r)
Lehota p/Vt.
– Pov. Teplá 2:1 (0:1)
V prvých minútach došlo ku kontroverznému súboju hráčov a na prekvapenie divákov domáci hráč dostal červenú kartu. Hneď z nasledujúcej akcie, ktorá zaváňala postavením mimo hry, hostia strelili gól Bauerom. Aj keď domáci hru zlepšili, bezpečne ich pred šestnástkou zastavovali rozhodcovia. V druhom dejstve pánmi na ihrisku boli hráči z OFK, ktorí dokázali, že futbal sa dá hrať aj s desiatimi hráčmi a gólmi Vojtu v 66. min a Habrmana v 87. min z jedenástky rozhodli o výhre. Pov. Teplá: Janech – Meheš, Hlušek, Vachalík, Meško, Jankeje, Lašček, Bauer, Sárinec, Repáč, Barenčík, str: Mucha, Galbavý. (rk)
Horná Poruba
– Malé Lednice 2:3 (0:0)
V úvode trafil Kvasnica brvno, neuspel ani M. Meliš a druhej strane Hudek. V 49. min dal vedúci gól domácich Revák a v 60. min Kozík zvýšil na 2:0. Hostia sa nedali a po brejkoch v 69. min T. Čelko a v 70. P. Lednický vyrovnali na 2:2. O ich nečakanej výhre rozhodol v 86. M. Čelko. H. Poruba: P. Puček, Meliš (Krajči), P. Živčic, T. Staňo, Kvasnica, Revák (M. Staňo), Kozík, Mráz, R. Puček, M. Staňo ml., Solík. M. Lednice: Rybárik, P. Lednický, P. Vančo, J. Vančo, Hudek, M. Čelko, Bielik, Pekný, M. Lednický, T. Čelko, J. Lednický. (ms)
Krásno - Prečín
1:2 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase sa z víťazstva tešil šťastnejší. Prvý polčas bol z oboch strán vyrovnaný. Domáci sa ujali vedenia v 20. min, keď sa presadil Tomas. Hostia stihli do polčasu vyrovnať Pavlom Melicheríkom po rohu hlavou. Druhý polčas začali domáci náporom, no gólovo z neho nezapršalo. V 57. min nepremenil Pavol Melicherík pokutový kop. O zaslúženej výhre hostí rozhodol v 69. min strelou zdiaľky Kopáč. Prečín: Múčka - Mojžišík, Melicherík, Kopáč, Raček, Almásy, Birošík, Oravík, Blaško, Micheľ, Šarlay.
Ďalšie výsledky: Trenčianske Jastrabie – Bošany 2:5 (2:3), Podolie – Zem. Kostoľany 2:0 (1:0), Kanianka – Rybany 2:1 (2:0), V. Uherce - Tr. Stankovce 1:2 (1:0).

1. Študuj perspektívne programy!
  2. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  3. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  7. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?