Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Debakel Kysučanov na Považí

MŠK Pov. Bystrica B – ŠK Kysucké Nové Mesto 43:16 (20:8) Od začiatku bolo jasné, že líder nebude mať so súperom vážne problémy. Hoci domáci dosť zahadzovali šance, súper nevedel prekonať Drápala, ktorý si čisté konto udržal do 12:20 min a inkasoval až za

MŠK Pov. Bystrica B – ŠK Kysucké Nové Mesto 43:16 (20:8)
Od začiatku bolo jasné, že líder nebude mať so súperom vážne problémy. Hoci domáci dosť zahadzovali šance, súper nevedel prekonať Drápala, ktorý si čisté konto udržal do 12:20 min a inkasoval až za stavu 7:0. Bystričania si vybrali oddychovú chvíľu, čo Kysučania využili a znížili na 12:5 v 18. min. V závere sa však rozbehol strelecký stroj naplno a výsledkom bola polčasová dvadsiatka v sieti hostí. Do druhého polčasu prišiel do brány Kovačin a počínal si podobne ako jeho predchodca. Prvýkrát vyberal loptu po 13:34 min za stavu 27:8. Bystričania využívali množstvo technických chýb súpera, a hoci sami ich vyprodukovali zopár, neúprosne sa blížili k štyridsiatke, aby ju nakoniec o tri góly prekonali. Slabý súper ich neprinútil k lepšiemu výkonu, no niektorí hráči z hilkového áčka by si mohli poriadne vstúpiť do svedomia, pretože s takýmto výkonom by oproti silnejšiemu súperovi nemali šancu.
Pov. Bystrica B: Kovačin, Drápal, Koňuch 2, Cifra 5/1, Ostrochovský 3, Vicena 4, Ľ. Ďuriš 6/1, Konušík 2, Vojáček 8, Priedhorský 6, Chodúr, Svitek 3, Kasagranda 4/1. K. N. Mesto: Ľ. Klimek, Kotira, Hurtel 2, Vlček 2, Keblušek, Hrubý 2, J. Klimek, Brodanský 1, Dankovič, Ondrušek 7/2, Tlach 2. Vylúčení: 1:2 na 2 min. Sedmičky: 5/3 – 3/2.
DAC D. Streda - Spartak Dubnica 26:21 (12:12)
Hostia prišli bez oboch brankárov, pretože Dvorský si zranil koleno a D. Vároš a strelec Švančara chýbali kvôli chrípke. Do brány musel Urbánek, ktorý nesklamal. V prvom polčase Dubničania neustále viedli o dva góly a domáci museli ich vedenie doťahovať. Strelecky sa darilo najmä Čúzovi, ale svoje odviedol aj Kaprálik. V druhom polčase hostia sa snažili využívať neustále prestriedavanie domácich a chodili do rýchlych protiútokov. Lenže keď z desiatich premenili iba tri, D. Streda postupne získavala náskok, ktorý si udržala. Dubnica: Urbánek, J. Kebísek 2, M. Kebísek 1, Kočka, I. Vároš 1, Nguyen, Steklý 2, Macko 1, Šúpol, Bakyta 1, Čúz 7, Kaprálik 6.
Ďalšie výsledky 6. kola: N. Zámky B – Pezinok 37:39, ŠKP C – Vajnory 23:20, Stupava – Bojnice 22:19, Trnava – Kolárovo 37:16. Z 5. kola: Bojnice – Trnava 10:0 kontumačne.
12. Vajnory 6 0 1 5 124:176 1
V nedeľu 17. 10. o 10.30 h Dubnica hostí N. Zámky B a o 14. h hrá Pov. Bystrica B v Bojniciach.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 594

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

5 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

5 h
Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

6 h

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.