Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Dubničanov zdolali zaoceánske hviezdy

Trenčín – Dubnica 5:1 (1:0, 4:0, 0:1) V Trenčíne sa čakalo na gól takmer až do konca prvej tretiny, kedy ho dal Gáborík. V druhej časti zaúradovali aj ďalšie hviezdy NHL, keď sa presadili Hossa s Demitrom. Posledné slovo mal ofenzívny obranca Heš. V po

Trenčín – Dubnica
5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
V Trenčíne sa čakalo na gól takmer až do konca prvej tretiny, kedy ho dal Gáborík. V druhej časti zaúradovali aj ďalšie hviezdy NHL, keď sa presadili Hossa s Demitrom. Posledné slovo mal ofenzívny obranca Heš. V poslednej tretine Dubničania už bez svojho odvolaného trénera Šimčíka, ktorého nahradil asistent Vodila, urputne vzdorovali a už neinkasovali. Naopak, Trokan dosiahol ich čestný úspech.
Góly: 16. Gáborík 1:0, 28. Marián Hossa 2:0, 36. Gáborík 3:0, 36. Demitra 4:0, 40. Heš 5:0, 57. Trokan 5:1.
Trenčín: Kompas, Bombic, Heš, Šmidriak, Hriňa, Janík, Mikuš, Starosta, Zápotočný, Marián Hossa, Demitra, Őlvecký, Gáborík, Kóňa, Melichárek, Hanzal, Hlinka, Zlocha, Fabuš, Lezo, Opatovský. Dubnica: Betinec, Augusta, Česnek, Mainer, Valko, Jakab, Potáč, Trokan, Kostolný, Kristín, Bobík, Kuric, Bohucký, Holečko, Ižvolt, Sivák, Nemec, Vodrážka, Sýkora. Ďalšie výsledky 17. kola: Košice – Žilina 5:3, Slovan – L. Mikuláš 1:1, Skalica – Zvolen 3:4, Poprad – Nitra 2:2. (jš)
Dubnica – Skalica
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dubničania privítali Záhorákov, v drese ktorých sa predstavil Pálffy. Hostia sa snažili oplatiť domácu prehru 3:4, no gól diváci v prvých dvoch tretinách nevideli. Domáci gólman Betinec dokázal udržať čisté konto trištvrte hodiny, ale potom sa presadila hviezda NHL. Pálffy o päť minút dal aj druhý gól, a keď Kučera pridal viacero dobrých zákrokov, Skalica si odniesla tri body a Dubnica prišla o možnosť znížiť stratu na rozdiel bodu.
Góly: 45. Pálffy 0:1, 50. Pálffy 0:2, Dubnica: Betinec, Augusta, Česnek, Mainer, Valko, Jakab, Potáč, Stančok, Trokan, Kostolný, Kristín, Kolínek, Kuric, Drotár, Holečko, Ižvolt, Sivák, Nemec, Vodrážka, Sýkora.
Skalica: Kučera, M. Ivičič, Stehlík, Galvas, Flamík, Komárek, P. Ivičič, Bukna, R. Sloboda, Pálffy, Zálešák, Hartman, Paciga, Mrena, Lišťák, T. Višňovský, Jarolín, Čársky, Mikuš, Prošvic, Malík.
Ďalšie výsledky 18. kola: Zvolen – Slovan 3:2, Nitra – Trenčín 2:4, Žilina – Poprad 5:0, L. Mikuláš – Košice 5:1.

2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

FOTOGALÉRIA: Otužilcov z Podhradského mora nezastavil ani ľad

Otužilci z Podhradského mora opäť raz ukázali, že v chlade sa cítia ako ryby vo vode. Nezastavil ich ani ľad, sekerami vysekali dieru do mora a užívali si blahodárne účinky ľadovej vody.

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

AKTUALIZOVANÉ: Odberné miesta v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.