Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky
HOKEJ EXTRALIGA 54. KOLO

Omladení Dubničania potešili divákov výhrou

Na posledný zápas základnej časti nastúpili domáci v značne pozmenenej zostave, kde dostali príležitosť hráči z juniorky. Výborným úvodom zaskočili Záhorákov, keď najprv skóroval R. Školiak, o chvíľu si Koložváry vytiahol brankára a z uhla zvýšil na 2:0.

Vedenie Dubničanov mohlo byť aj vyššie, lenže Trokanovo sólo chytil Tuček. Potom pohrozili aj hostia, ale Grillov pokus Račko chytil. Prišla 14. min a v nej zažili domáci šok. Najprv znížil Mikuš a o niekoľko sekúnd Komárek vyrovnal. V závere tretiny sa mohli domáci dostať do vedenia, ale Tuček čaroval. Všetko napravil na začiatku druhej časti Bohucký. Z vedenia sa nemuseli tešiť dlho, pretože do obrovskej šance sa dostal Flamík, no Račko puk za svoj chrbát nepustil. Zvýšiť mohol Ižvolt, ale skóre 3:2 sa po druhej tretine nemenilo. Ďalšie šance mali Dubničania aj v poslednej časti, lenže Trokan a Kuric Tučeka neprekonali. Šesť minút pred koncom pri signalizovanom vylúčení pridal dôležitý gól R. Školiak. O dve minúty pri ďalšej presilovke vyrovnal strelecké maximum Kuric piatym gólom. Dubnica sa so základnou časťou rozlúčila iba druhým domácim víťazstvom. Teraz sa bude pripravovať na baráž proti najlepšiemu celku I. ligy. V semifinálových dueloch zatiaľ vedie Detva nad Martinom 2:0, Prievidza nad Topoľčanmi 2:0 a jeden z tejto štvorici sa od 4. apríla postaví proti Dubničanom. Tých čaká séria prípravných zápasov proti Jihlave, Ostrave a B. Bystrici.
HK Dubnica – HK 36 Skalica 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Góly: 3. R. Školiak 1:0, 6. Koložváry 2:0, 14. Mikuš 2:1, 14. Komárek 2:2, 24. Bohucký 3:2, 54. R. Školiak 4:2, 56. Kuric 5:2.
Dubnica: Račko, Homér, P. Slovák, Chatrnúch, Potáč, Česnek, Sekula, Potáč, Trokan, Kuric, Kotlárik, R. Školiak, Koložváry, Ižvolt, Čop, Holečko, Bohucký, Feranec, Chlepko, Kutiš. Skalica: Tuček, Bukna, Flamík, Komárek, P. Ivičič, Škarda, Galvas, Sloboda, Mikuš, Mrena, Liška, Kocák, Hrnčirík, Liščák, Grill, Horský, Malík, Haring, Vaško, Čársky.
Ďalšie výsledky 54. kola: L. Mikuláš – Košice 1:2, Nitra - Trenčín 4:3, Zvolen - Slovan 4:0, Žilina - Poprad 3:2.

1. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  2. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  3. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  4. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 904

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

Aktuálne platí pre okresy Považská Bystrica, Martin, Žilina, Zlaté Moravce, Partizánske, Bánovce nad Bebravou a Prievidza.

8 h
Diagnostika testov na ochorenie Covid-19.

Počet osôb s pozitívnym PCR testom klesol minulý týždeň v kraji o 15 percent

Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.