Dospelí
III. LIGA
o 10.30 h Púchov B - Led. Rovne (Koníček, Valla, Peťovský, Chalmovianský, v Dohňanoch), o 15.30 h Senica - Bánovce (Formel, Kravárik, Mizerák, Babic), Levice - Nemšová (Černák, Divéky, Laco, P. Gádoši), J. Bohunice - Topoľčany (Mikulaj, Lieskovský, Panák, Valach), Štúrovo - Myjava/T. Lúka (Frič, Černek, Otrubčák, Masár).
16. kolo 13. 4. o 16.30 h: Bánovce - L. Rovne (Hádek, Formel, Laco, Jeriga), Topoľčany - Myjava/T. Lúka (Panák, Gábor, Sluk, Lipták), N. Zámky - Štúrovo (Peťovský, Poruban, Žákech, Valach), Komárno - J. Bohunice (Kastelovič, Mikulaj, Divéky, Brokeš), Nemšová - N. Mesto (Strasser, Kéry, F. Farkaš, Vnuk), Vráble - Púchov B (Barczi, Marinčák, Santa, Ligocký), Senica - Trnava B (Lieskovský, Petríček, Valla, Masár), Levice - D. Vestenice (R. Farkaš, Frič, Kalčík, Franek).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
19. kolo 10. 4. o 15.30 h: Šimonovany - N. Pravno (Janček, Janas, Briestenský, Martinec), Moravany - Partizánske (Mišún, Kvaššay, Lauko, Palacka), Dubnica B - Hrnčiarovce (Vörös, V. Caňo, Tomčík, Kysel, v Košeci), Chynorany - H. Streda (Kasáš, Kálmán, Poništ, Pagačovič), Prievidza B - Chtelnica (Ševčík, Barcík, Prešinský, Pecho), Tovarníky - Domaniža (Petránek, Obeda, Jediný, Didek), Vrbové - Častkovce (Kútny, Miksa Blaháč, Puha), V. Kostoľany majú voľno.
16. kolo 13. 4. o 16.30 h: H. Streda - Vrbové (Gašparovič, Cifrík, Kútny, Lukács), Partizánske - Chynorany (Obeda, Fabian, Patka, Baláž), N. Pravno - Domaniža (Zsebi, Pucher, Vindiš, Blina), Chtelnica - Častkovce (Cabaj, Opačitý, Čulák, Chalmovianský), V. Kostoľany - Tovarníky (Tomčík, Vörös, Poništ, Mičúch), Hrnčiarovce - Prievidza B (Kvaššay, Klabník, Mišún, Kovačic), Moravany - Dubnica B (Prešinský, Škadra, M. Štrba, Gendiar), Šimonovany majú voľno.
V. LIGA SEVER
19. kolo 10. 4. o 15.30 h: Podolie - Sverepec (Debnár, Mihál, Vanyo, Barinka), V. Uherce - Kanianka (Vánik, Pavlačka, Zigo, Čornák), Lehota p/Vt. - Rybany (Jakubáč, Bílek, Mlinkovics, Jambor), H. Poruba - Z. Kostoľany (Jurenka, Belanský, Krivošík, Olach), Krásno - Tr. Stankovce (Pupáková, Hancko, Škvor, Baláž), Tr. Jastrabie - P. Teplá (Macho, Lérint, Vrábel, Hengerics), Brezová p/Br. - M. Lednice (Urbanovský, Slomkowski, Štrpková, Trstenský), Bošany - Prečín (Madarász, Lešš, Grznár, Rosípal).
16. kolo 13. 4. o 16.30 h: Z. Kostoľany - Brezová (Zifčák, Šiška, Kellner, Tvaroška), P. Teplá - Prečín (Titurus, Chlebo, Vyskočil, Jurena), Sverepec - M. Lednice (I. Gálik, Macháček, J. Oppenberger, Ohlas, v Orlovom), Tr. Stankovce - Bošany (Šťastný, Túbl, Otrísal, Španihel, v Tr. Turnej), Rybany - Tr. Jastrabie (Urbanovský, Čičmanec, Cibulka, Olach), Kanianka - Krásno (Karnay, Palocsányi, Monček, Babic), Podolie - H. Poruba (M. Mokoš, J. Mokoš, Meluš, Čapek), V. Uherce - Lehota (Šálek, Gróf, Gašpar, Hengerics).
Dorast
I. LSD a LMD
20. kolo 9. 4. o 10. a 12.30 h: Myjava - Dubnica (Vindiš, Patka, Koníček, Otrubčák, Schmidt), o 11. a 13.30 h Púchov - Podbrezová (Šulgan, Kvaššay, Poruban, Klabník, Jančovič).
II. LSDZ a LMDZ
20. kolo 10. 4. o 10. a 12.30 h: Trnava B - P. Bystrica (Škadra, Pucher, Darnadi, Franek, v Modranke).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
19. kolo 9. 4. o 13. h: J. Bohunice - Ilava (J. Šmidovič, Karnay), 10. 4. o 13. h , Púchov B - Led. Rovne (Valla, Peťovský).
16. kolo 14. 4. o 16.30 h: Piešťany - Led. Rovne (Paulovič, I. Gálik), Smolenice - Púchov B (Otrubčák, Blažek), Ilava - Brezová p/Br. (Janček, Badár).
V. LIGA SEVER
19. kolo 9. 4. o 15.30 h: 15.30 h Ladce - Kanianka (Štefanec, J. Kováč), Kamenec p/Vt. - P. Bystrica B (Štrpková, A. Grolmus), 10. 4. o 13. h Chynorany - Sverepec (Kálmán, Poništ), N. Dubnica - P. Teplá (Nedveď, ObFZ), H. Sŕnie - Plevník (Bašnár, ObFZ).
16. kolo 12. 4. o 16.30 h: P. Bystrica B - N. Dubnica (Zigo, Vánik, v Orlovom), 14. 4. o 16.30 h P. Teplá - St. Turá (Tekeľ, Panák), Ladce - Kamenec p/Vt. (Pavlačka, Bednár), Sverepec - Plevník (J. Kováč, Hanták, v Orlovom).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ
19. kolo 9. 4. o 9.30 a 11. h: Trenčín - P. Bystrica (Petríček, Ješko, v Opatovej).
16. kolo 12. 4. o 15.30 a 17. h: P. Bystrica - Vráble (Badár, Bednár).
III. LSŽ a LMŽ SEVEROZÁPAD
19. kolo 9. 4. o 10. a 11.45 h: Led. Rovne - Partizánske (Janček, Mišún), 10. 4. o 10. a 11.45 h Púchov B - Prievidza C (Gábor, Sluk), o 10. a 12. h N. Mesto - Dubnica B (Mihál, Vanyo).
16. kolo 12. 4. o 15.30 a 17. h: Prievidza C - Dubnica B (Grolmus, Blaháč, vo V. Čause), Chtelnica - Led. Rovne (Jurena, Jurenka), Púchov B - Skalica (Klabník, Mišún).
KS SŽ SEVER
16. kolo 9. 4. o 15. 30 h: Pružina - Šimonovany (Tekeľ, Oselský), Plevník - H. Sŕnie (Janas, Badár), T. Turná - P. Bystrica B (Otiepka, Marcinát), Ilava - D. Súča (Vánik, Zigo), 10. 4. o 10. h Drietoma - N. Dubnica (Klabník, OFZ).
PRÍPRAVKY
SKUPINA A 12. kolo: Prievidza - P. Bystrica (ObFZ), 2. 4. o 12. h Nováky - Dubnica A (Michálek), o 13. h AS Trenčín - Dubnica B (Fabian, ihr. Ozeta), 3. 4. o 10. h TTS Trenčín - Púchov (Ješko, v Biskupiciach).
13. kolo 9. 4. o 10. h: Púchov - AS Trenčín (Hanták), 10. 4. o 9. h Dubnica B - Nováky (ObFZ), o 12. h Dubnica A - V. Kostoľany (ObFZ), o 13.30 h P. Bystrica - TTS Trenčín (ObFZ).