SME

V Bolešove, Plevníku, Domaniži a Bodinej patrí nedeľa 19. júla futbalu.

V nedeľu 19. júla sa budú o Pohár starostu bojovať od 10. h žiaci. V dvoch trojčlenných skupinách budú hrať domáci Plevník, ktorý obhajuje prvenstvo, Sverepec, Ladce, Prečín, Rašov a Predmier. O 15. h je na programe divácka súťaž v kopaní jedenástok.

BOLEŠOV

FK Slovan 1919 Bolešov usporiada v nedeľu 19. júla 41. ročník turnaja po Pohár obce. Po otvorení turnaja o 11. h sa hrajú úvodné vyraďovacie zápasy 2 x 30 minút od 11.15 h a 12.30 h. V prípade remízy sa kopú po tri penalty. O pohár, ktorý v posledných troch ročníkoch získali Košeca (2012) a Horovce (2013 a 2014), budú bojovať Slovan Bolešov, Slovan Kameničany, Nové Považie Prejta a Družstevník Kolačín.

Po oboch zápasoch sa stretnú v zápase 2 x 20 minút prípravky Bolešova a Kolačína. O 14.45 h je na programe zápas o 3. miesto a o 16. h sa hrá finále.

O d17.15 h bude súťaž v kopaní jedenástok Zlatá penalta, o 19.30 h sa žrebuje tombola a turnaj zakončí od 20. h zábava so skupinou Ritmo.

BODINÁ

Horec Bodiná pripravil na nedeľu 19. júla futbalový turnaj, na ktorom štartujú Horec Bodiná, Partizán Vrchteplá, Skaličan Praznov a Hradišťan Jasenica. Medzi účastníkmi chýba obhajca vlaňajšieho prvenstva MŠK Považská Bystrica. Po žrebovaní o 9.30 h sa prvé dva zápasy hrajú o 10. h a 11.30 h. V prestávke o 13.30 odohrajú zápas starí páni, o 15. h sa hrá o 3. miesto a o 17. h je na programe finále.

Súčasťou turnaja je streľba jedenástok, súťaže pre deti, tombola a vystúpi aj folklórna skupina Limbora.

DOMANIŽA

Partizán Domaniža usporiada v nedeľu 19. júla od 13. h 28. ročník turnaja o Pohár starostu. Hrá sa klasickým turnajovým systémom, víťazi úvodných zápasov hrajú finále, zdolaní budú bojovať o tretie miesto. Účastníkmi sú obhajca prvenstva Domaniža, Malé Lednice, Pružina a Turčianska Štiavnička.