Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

Dorastenci Ilavy sa odhlásili zo 4. ligy

V celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových súťažiach zaujala výhra dorastu Papradna, ktoré hralo celý zápas iba s deviatimi hráčmi. 

Dorastenci Ilavy (v modrom) sa zo súťaže odhlásili.Dorastenci Ilavy (v modrom) sa zo súťaže odhlásili. (Zdroj: Jozef Šprocha - archívne foto.)

1. LIGA ST. DORAST U 19

2. kolo: Trnava -  Michalovce 0:1, B. Bystrica – Slovan 1:1, Senec - D. Streda 1:0, Košice – Prešov 2:2, Bardejov – Žilina 0:2, Nitra – Senica hrajú 25. 8., Trenčín – Podbrezová hrajú 23. 9.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

3. kolo: Dun. Streda – Bardejov 2:4, Slovan – Senec 1:1, Podbrezová – Košice 6:2, Prešov – Nitra 0:2, Michalovce – Trenčín hrajú 25. 8., Senica - B. Bystrica hrajú 1. 9., Žilina – Trnava hrajú 2. 9.

1. Michalovce  2          2          0          0          6:0       6

1. Nitra            2          2          0          0          6:0       6

SkryťVypnúť reklamu

3. Žilina            2          2          0          0          4:1       6

4. Senec          3          1          1          1          3:3       4

5. Košice         3          1          1          1          6:9       4

6. Podbrezová 2          1          0          1          6:4       3

7. Trnava         2          1          0          1          2:1       3

8. Trenčín        1          1          0          0          2:1       3

9. D. Streda     3          1          0          2          3:5       3

10. Bardejov    3          1          0          2          4:9       3

11. Slovan       3          0          2          1          2:3       2

12. Prešov       3          0          1          2          3:6       1

13. B. Bystrica 2          0          1          1          1:5       1

SkryťVypnúť reklamu

14. Senica        1          0          0          1          1:2       0

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

2. kolo: Senica – B. Bystrica 1:0.

3. kolo: Trenčín -  Michalovce 1:1, Senec – Dun. Streda 2:0, Bardejov – Slovan 1:3, Košice – Podbrezová 2:0, B. Bystrica – Prešov 2:0, Nitra – Senica 1:1, Trnava – Žilina hrajú 1. 9.

1.Slovan          2          1          1          0          5:3       4

2. Nitra            2          1          1          0          2:1       4

2. Senica          2          1          1          0          2:1       4

4. Žilina            1          1          0          0          5:0       3

5. Košice         1          1          0          0          2:0       3

6. Bardejov      2          1          0          1          3:3       3

SkryťVypnúť reklamu

7. B. Bystrica   3          1          0          2          2:2       3

8. Prešov         2          1          0          1          3:4       3

9. Senec          2          1          0          1          2:5       3

10. Trenčín      2          0          1          1          3:4       1

11. D. Streda   2          0          1          1          2:4       1

12. Michalovce            2          0          1          1          1:3       1

13. Trnava       0          0          0          0          0:0       0

14. Podbrezová           1          0          0          1          0:2       0

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

2. kolo: Senica – B. Bystrica 2:0.

3. kolo: Trenčín -  Michalovce 2:0, Senec – Dun. Streda 1:3, Bardejov – Slovan 0:3, Košice – Podbrezová 0:1, B. Bystrica – Prešov 3:6, Nitra – Senica 1:1, Trnava – Žilina hrajú 1. 9.

1.Slovan          2          2          0          0          9:0       6

2. Trenčín        2          2          0          0          4:1       6

3. Senica          2          1          1          0          3:1       4

4. Žilina            1          1          0          0          4:0       3

5. Prešov         2          1          0          1          7:5       3

6. Podbrezová 1          1          0          0          1:0       3

7. Bardejov      2          1          0          1          2:4       3

8. D. Streda     2          1          0          1          3:7       3

9. Nitra            2          0          2          0          3:3       2

10. B. Bystrica 3          0          1          2          5:10     1

11. Trnava       0          0          0          0          0:0       0

12. Košice       1          0          0          1          0:1       0

13. Michalovce            2          0          0          2          1:4       0

14. Senec        2          0          0          2          1:7       0

 

2. LIGA ST. DORAST

3. kolo: Myjava – Dubnica 3:1 (1:0), 29. Jánošík, 61. Flamík (11 m), 71. Kočica – 74. Pišta, Púchov - Skalica 1:1 (0:1), 90. Hrnko (11 m) – 9. Mareš, ČFK Nitra – Komárno 3:5, PFA Vráble – Karlova Ves 3:1, Nové Zámky – Malacky 2:3, Lok. Trnava – Topoľčany 2:2, Horná Nitra – Levice 9:1, Inter – Domino Bratislava 3:4.

1. Horná Nitra 2        2        0        0        14:2    6

2. Domino      2        2        0        0        7:4      6

3. Topoľčany   2        1        1        0        6:5      4

4. Lok. Trnava 2        1        1        0        5:4      4

5. Inter 2        1        0        1          7:4       3

6. Karl. Ves    2        1        0        1        6:3      3

7. Myjava       2        1        0        1        6:5      3

8. Vráble        2        1        0        1        3:2      3

9. Dubnica      2        1        0        1        4:4      3

10. ČFK Nitra 2        1        0        1        4:5      3

11. Malacky   2        1        0        1        4:5      3

12. Komárno   2        1        0        1        6:8      3

13. Skalica      2        0        1        1        3:4      1

14. Púchov     2        0        1        1        1:6      1

15. N. Zámky  2        0        0        2          3:6       0

16. Levice      2        0        0        2        1:13    0

 

2. LIGA ML. DORAST

3. kolo: Myjava – Dubnica 4:1 (3:0), 30. a 52. Tomka, 34. Tomašech, 37. Gálik – 49. Fabuš, Púchov - Skalica 2:1 (2:1), 2. a 24. Gabaj – 40. Šefčovič, ČFK Nitra – Komárno 3:3, PFA Vráble – Karlova Ves 5:1, Nové Zámky – Malacky 0:2, Lok. Trnava – Topoľčany 1:2, Horná Nitra – Levice 4:1, Inter – Domino Bratislava 5:1.

1. Horná Nitra 2        2        0        0        10:1    6

2. Vráble        2        2        0        0        10:2    6

3. Inter 2        2        0        0        9:1      6

4. Myjava       2        2        0        0        7:2      6

5. Malacky     2        2        0        0        3:0      6

6. Púchov       2        1        1        0        3:2      4

7. Topoľčany   2        1        0        1        3:4      3

8. Lok. Trnava 2          0          1          1          2:3       1

9. Skalica       2        0        1        1        2:3      1

10. N. Zámky  2        0        1        1        2:4      1

11. ČFK Nitra 2        0        1        1        4:8      1

12. Domino     2        0        1        1        3:7      1

13. Karl. Ves   2        0        1        1        2:6      1

14. Komárno   2        0        1        1        3:9      1

15. Dubnica    2        0        0        2        1:5      0

16. Levice      2        0        0        2        1:8      0

 

3. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Šurany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo. 

3. kolo: Brvnište - Šamorín 3:1 1:0), 77. a 85. T. Jandúch, 27. Ľ. Hároník – 63. Petrík, Pov. Bystrica - Galanta 3:0 (3:0), 11. Masaryk, 22. Baránek, 41. A. Valient, Šaľa – Nové Mesto 5:3, Vrbové – Sereď 1:2, Šurany – Kanianka 2:1, Partizánske – J. Bohunice 2:1, Bánovce – Hlohovec 6:0, Piešťany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo.

1. Bánovce     2        2        0        0        11:0    6

2. Pov. Bystrica         2        2        0        0        5:0      6

3. Šaľa 2        2        0        0        7:3      6

4. Vrbové       2        1        0        1        5:3      3

5. J. Bohunice  2        1        0        1        4:3      3

6. Partizánske  1        1        0        0        2:1      3

7. Šurany        1        1        0        0        2:1      3

8. Brvnište      2        1        0        1        4:4      3

9. Sereď        2        1        0        1        2:3      3

10. Kanianka   1        0        0        1        1:2      0

11. N. Mesto   1        0        0        1        3:5      0

12. Šamorín    1        0        0        1        1:3      0

13.  Piešťany   1        0        0        1        0:5      0

14. Galanta      2          0          0          2          0:5       0

15. Hlohovec   2        0        0        2        1:10    0

 

3. LIGA ML. DORAST

1. kolo: : Šurany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo. 

3. kolo: Brvnište - Šamorín 0:2 (0:2), 27. Simandl, 30. Gajvola, Pov. Bystrica – Galanta 5:3 (1:0), 25., 49. a 76. J. Al Sabri, 66. Illo, 72. Marejka – 50. a 52. Csóka, 43. Klačan, Šaľa – Nové Mesto 6:0, Šurany – Kanianka 4:0, Vrbové – Sereď 4:0, Partizánske – J. Bohunice 4:3, Bánovce – Hlohovec 1:0, Piešťany mali voľno.

1. Vrbové       2        2        0        0        6:1      6

2. Šaľa 2        1        0        1        8:3      3

3. Šurany        1        1        0        0        4:0      3

4. Šamorín      1        1        0        0        2:0      3

5. Pov. Bystrica         2        1        0        1        8:7      3

6. Partizánske  1        1        0        0        4:3      3

7. Piešťany     1        1        0        0        2:1      3

8. Bánovce       2          1          0          1          2:2       3

9. Galanta       2        1        0        1        6:7      3

10. Brvnište     2        1        0        1        2:3      3

11. Sereď       2        1        0        1        4:7      3

12. J. Bohunice 2        0        0        2        4:6      0

13. Hlohovec   2        0        0        2        1:3      0

14. Kanianka   1        0        0        1        0:4      0

15. N. Mesto   1        0        0        1        0:6      0

 

4. LIGA DORAST

1. kolo: D. Vestenice – Ilava nehrali, Ilava sa odhlásila zo súťaže. 

3. kolo: D. Vestenice – Papradno 1:2 (1:0), 30. Šamko – 76. Gáborík, 87. Zboran, Nemšová - Borčice 0:3 (0:1), 21. Hasidlo, 79. Bartek, 89. Sameš, Led. Rovne – V. Kostoľany 3:1 (2:1), 14. a 47. Gašpárek, 28. Pihík – 9. Ondrášik, Holíč – N. Dubnica 2:1 (2:0), 9. a 31. Ružička – 51. Malovec, Beluša mala voľno,  Kúty – N. Rudno 3:0, Boleráz - Dolná Súča 4:3, Bošany - Tr. Stankovce 1:2.

1. Borčice        2          2          0          0          5:0       6

2. Boleráz        2          2          0          0          6:4       6

3. V. Kostoľany          2          1          0          1          7:3       3

4. Bošany        2          1          0          1          4:2       3

5. L. Rovne      1          1          0          0          3:1       3

6. N. Dubnica  2          1          0          1          3:2       3

7. Kúty            2          1          0          1          3:2       3

8. Papradno     1          1          0          0          2:1       3

9. Nemšová     2          1          0          1          5:5       3

10. Tr. Stankovce        2          1          0          1          4:6       3

11. Holíč          2          1          0          1          2:4       3

12. D. Vestenice          1          0          0          1          1:2       0

13. Beluša        1          0          0          1          0:2       0

14. N. Rudno   2          0          0          2          1:5       0

15. D. Súča     2          0          0          2          3:10     0

 

5. LIGA DORAST

1. kolo: Nováky – Prečín 0:3 kontumačne, domáci na zápas nenastúpili.

3. kolo: Opatová – Košeca 0:1 (0:1), 22. K. Karlík, Tr. Turná – Prečín 4:1 (1:1), 8. a 89. Hrušovský (druhý z 11 m), 69. Bečka, 87. Horňák – 17. Klabník, Drietoma - Domaniža 6:1 (3:0), 43., 68. a 71. Bečár, 16. a 75. Švehla, 8. Hlísta (11 m) – 83. Uhlárik, Chynorany – Ladce 2:3 (2:2), 39. a 45. Feješ – 11. a 12. Šebek, 61. Kvasnica, Streženice - Stará Turá 3:2 (2:2), 14. Štrbák, 26. Šlesár, 55. Strapko – 18. Szekfu (11 m), 37. Druk, Nedožery-Brezany – Častkovce 7:3, Klát. N. Ves – Bošáca 2:2, Selec – Nováky nehrali, hostia sa odhlásili zo súťaže.

1. Nedožery     2          2          0          0          13:3     6

2. Streženice    2          2          0          0          11:5     6

3. Drietoma      2          2          0          0          10:4     6

4. Tr. Turná     2          2          0          0          10:5     6

5. Košeca        2          2          0          0          3:0       6

6. Opatová      2          1          0          1          7:1       3

7. Ladce          2          1          0          1          6:6       3

8. Kl. N. Ves   2          0          2          0          3:3       2

9. Chynorany   2          0          1          1          3:4       1

10. Bošáca      2          0          1          1          6:8       1

11. Prečín        1          0          0          1          1:4       0

12. Častkovce 2          0          0          2          3:9       0

13. St. Turá     2          0          0          2          2:9       0

14. Selec         1          0          0          1          0:7       0

15. Domaniža   2          0          0          2          4:14     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

3. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Púchov 0:1 (0:1), 29. Ocelík, FC Nitra – Senec 3:0, Trenčín – Dun. Streda 2:0, Inter – Levice 4:0, Slovan – Myjava 4:0, Horná Nitra – Karlova Ves 1:5. Senica – Trnava hrajú 2. 9.

1. Karl. Ves    2        2        0        0        7:2      6

2. Slovan          2          2          0          0          6:1       6

3. Senec         2        1        0        1        6:3      3

4. Spartak Trnava       1        1        0        0        3:0      3

5. FC Nitra     2        1        0        1        4:2      3

6. Senica        1        1        0        0        2:0      3

7. Inter 2        1        0        1        4:3      3

8. Trenčín       2        1        0        1        3:2      3

9. Púchov       2        1        0        1        1:2      3

10. Horná Nitra         2        1        0        1        2:5      3

11. PFA ViOn 1        0        0        1        0:1      0

12. Dun. Streda            2          0          0          2          0:3       0

13. Myjava     1        0        0        1        0:4      0

14. Levice      2        0        0        2        0:10    0

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

3. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Púchov 1:3 (0:2), 38. Kača – 10. a 63. Jandušík, 5. Baláž, FC Nitra – Senec 1:1, Trenčín – Dun. Streda 0:2, Inter – Levice 4:1, Slovan – Myjava 12:0, Horná Nitra – Karlova Ves 0:2. Senica – Spartak Trnava hrajú 2. 9.

1. Slovan        2        2        0        0        17:1    6

2. Dun. Streda 2        2        0        0        8:0      6

3. FC Nitra     2        1        1        0        4:1      4

4. Senec         2        1        1        0        2:1      4

5. Senica        1        1        0        0        8:0      3

6. Spartak Trnava       1        1        0        0        5:1      3

7. Inter 2        1        0        1        5:6      3

8. Karl. Ves    2        1        0        1        2:3      3

9. Púchov       2        1        0        1        3:9      3

10. PFA ViOn 1        0        0        1        1:3      0

11. Levice      2        0        0        2        1:5      0

12. Trenčín     2        0        0        2        1:7      0

13. Horná Nitra         2        0        0        2        0:8      0

14. Myjava     1        0        0        1        0:12    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

3. kolo: Púchov – PFA ViOn Zl. Moravce 7:31 (4:11), 7. a 14. B. Chleban, 13. a 37. Brezina (prvý z 11 m), 14. Kolesányi, 51. Jesenský, 59. Kurej – 3., 4., 9., 23., 24., 36., 53., 54., 58. a 60. M. Švec, 25., 36., 43., 44. a 51. Čajkovič, 35., 49. a 54. Homola (druhý z 11 m), 2. a 24. Očovský, 19. a 56. Rák, 32. a 43. Kóša, 46. a 55. Domasta, 1. vlastný Brezina, 18. Kasan, 40. Drienovský, 56. L. Pénzeš, 57. Šútor, Levice – FC Nitra 2:15, Myjava – Trenčín 1:15, Karlova Ves – Horná Nitra 11:2, Senec – Inter 10:6. Dun. Streda – Slovan hrajú v stredu, Spartak Trnava – Senica hrajú v stredu.

1. FC Nitra     2        2        0        0        33:11  6

2. Senica        1        1        0        0        26:1    3

3. PFA ViOn   1        1        0        0        31:7    3

4. Spartak Trnava       1        1        0        0        20:1    3

5. Trenčín       2        1        0        1        25:15  3

6. Dun. Streda 1        1        0        0        11:5    3

7. Slovan        1        1        0        0        14:10  3

8. Senec         1        1        0        0        10:6    3

9. Karl. Ves    2        1        0        1        20:20  3

10. Levice      1          0          0          1          2:15     0

11. Myjava     1        0        0        1        1:15    0

12. Horná Nitra         2        0        0        2        7:22    0

13. Inter         2        0        0        2        7:30    0

14. Púchov     2        0        0        2        8:57    0

 

    

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

3. kolo: Púchov – PFA ViOn Zl. Moravce 10:13 (5:7), 4., 31. a 43. Mynář, 7., 18. a 53. Kadák, 33. a 40. V. Baláž, 8. Obšivan, 11. Porubčan – 2., 6., 10, 23., 28., 47. a 60. Dulay, 42., 43. a 55. A. Švec, 5. Benček, 30. Mašír, 44. Š. Pénzeš, Levice – FC Nitra 1:14, Myjava – Trenčín 2:19, Karlova Ves – Horná Nitra 9:7, Senec – Inter 8:4, stretnutia D. Streda – Slovan a Spartak Trnava – Senica hrajú v stredu.

1. FC Nitra     2        2        0        0        29:10  6

2. Spartak Trnava       1        1        0        0        17:3    3

3. Slovan        1        1          0          0          17:5     3

4. Trenčín       2        1        0        1        24:19  3

5. Senec         1        1        0        0        8:4      3

6. PFA ViOn   1        1        0        0        13:10  3

7. Dun. Streda 1        1        0        0        11:8    3

8. Karl. Ves    2        1        0        1        18:22  3

9. Senica        1        0        1        0        5:5      1

10. Púchov     2        0        1        1        15:18  1

11. Horná Nitra         2        0        0        2        15:20  0

12. Levice      1        0        0        1        1:14     0

13. Inter         2        0        0        2        7:25    0

14. Myjava     1        0        0        1        2:19    0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Gabčíkovo – Pov. Bystrica 1:1 (0:0), Galko, Galanta – Dubnica 1:1 (0:0), 52. Repa – 47. T. Dražkovec, ČFK Nitra – Partizánske 3:2, Nové Zámky – Šaľa 4:1, Komárno – Trebatice 3:2, Topoľčany – Piešťany 6:1, Šamorín – Trenčín B 0:6, Skalica – Lok. Trnava 2:7.

1. Trenčín B    2        2        0        0        10:1    6

2. Lok. Trnava 2        2        0        0        10:3    6

3. Komárno    2        2        0        0        9:3      6

4. Galanta       2        1        1        0        10:1    4

5. Dubnica      2        1        1          0          9:1       4

6. Topoľčany   1        1        0        0        6:1      3

7. N. Zámky    2        1        0        1        5:4      3

8. ČFK Nitra   2        1        0        1        3:4      3

9. Piešťany     2        1        0        1        3:6      3

10. Pov. Bystrica        2        0        2        0        1:1      2

11. Trebatice   2        0        1        1        2:3      1

12. Gabčíkovo 2        0        1        1        1:9      1

13. Šamorín    1        0        0        1        0:6      0

14. Skalica      2        0        0        2        3:11    0

15. Šaľa         2        0        0        2        2:10    0

16. Partizánske 2        0        0        2        2:12    0

 

2. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Gabčíkovo – Pov. Bystrica 1:0 (0:0), Galanta – Dubnica 2:1 (2:0), 15. Nagy, 25. Kiss – 40. Veselý, ČFK Nitra – Partizánske 5:0, Nové Zámky – Šaľa 2:5, Komárno – Trebatice 5:1, Topoľčany – Piešťany 13:1, Šamorín – Trenčín B 2:11, Skalica – Lok. Trnava 1:5.

1. Trenčín B    2        2        0        0        18:4    6

2. ČFK Nitra   2        2        0        0        11:0    6

3. Lok. Trnava 2        2        0        0        12:2    6

4. Šaľa 2        2        0        0        8:4      6

5. Gabčíkovo   2        2        0        0        5:3      6

6. Galanta       2        2        0        0        4:2      6

7. Topoľčany   1        1        0        0        13:1    3

8. Komárno    2        1        0        1        7:4      3

9. Pov. Bystrica         2        1        0        1        2:2      3

10. Dubnica    2        0        0        2        4:6      0

11. Trebatice   2        0        0        2        2:7      0

12. Partizánske 2          0          0          2          1:7       0

13. N. Zámky  2        0        0        2        3:12    0

14. Skalica      2        0        0        2        3:12    0

15. Šamorín    1        0        0        1        2:11    0

16. Piešťany    2        0        0        2        1:19    0

 

3. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Led. Rovne - Dubnica B 0:3 (0:0), 57., 64. a 70. T. Dražkovec, Beluša – N. Dubnica 1:3 (1:1), 27. P. Sehnoutek – 19. Lasch, 37. Pecuš, 51. Jašík, Kanianka – Ilava odložené na 15. 9. o 11. h, Bánovce - Nové Mesto 6:0, D. Vestenice – N. Pravno 1:0, Soblahov – Nemšová hrajú 15. 9. o 10. h, N. Rudno – Nováky nehrali, Nováky sa odhlásili zo súťaže.

1. Bánovce      1          1          0          0          6:0       3

2. Dubnica B    1          1          0          0          3:0       3

3. N. Dubnica  1          1          0          0          3:1       3

4. D. Vestenice            1          1          0          0          1:0       3

5. Kanianka     0          0          0          0          0:0       0

6. Ilava 0          0          0          0          0:0       0

7. Soblahov     0          0          0          0          0:0       0

8. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

9. N. Rudno     0          0          0          0          0:0       0

10. N. Pravno  1          0          0          1          0:1       0

11. Beluša        1          0          0          1          1:3       0

12. L. Rovne    1          0          0          1          0:3       0

13. N. Mesto   1          0          0          1          0:6       0

 

3. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: Led. Rovne - Dubnica B 0:6 (0:3), 27. a 56. Lacher, 45. a 50. Jambrich, 10. Bičan, 29. Hora, Beluša – N. Dubnica 1:8 (0:4), 59. Prostredný – 2., 38. a 44. Hanták, 33. a 57. Záhorský, 21. Kováč, 24. Mitaš, 25. F. Hadzima, Kvaššay, Gašparíková), Kanianka – Ilava odložené na 15. 9. o 13. h, Bánovce - Nové Mesto 5:2, D. Vestenice – N. Pravno 0:8, Soblahov – Nemšová hrajú 15. 9. o 12. h, N. Rudno - Nováky nehrali, Nováky sa odhlásili zo súťaže.

1. N. Pravno    1          1          0          0          8:0       3

2. N. Dubnica  1          1          0          0          8:1       3

3. Dubnica B    1          1          0          0          6:0       3

4. Bánovce      1          1          0          0          5:2       3

5. Kanianka     0          0          0          0          0:0       0

6. Ilava 0          0          0          0          0:0       0

7. Soblahov     0          0          0          0          0:0       0

8. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

9. N. Rudno     0          0          0          0          0:0       0

10. N. Mesto   1          0          0          1          2:5       0

11. L. Rovne    1          0          0          1          0:6       0

12. Beluša        1          0          0          1          1:8       0

13. D. Vestenice          1          0          0          1          0:8       0

 

 

REGIÓN ŽIAČKY

1. kolo: Beluša – Bánovce 10:1 (3:1), 3., 50., 55., 56. a 59. Petríčková, 7., 15., 44. a 52. Kučiaková, 58. Chlebanová – 5. Vedejová,  Pov. Bystrica - Tr. Teplice odložené na 16. 9. o 16.30 h, Dubnica – Horná Nitra odložené na 26. 8. o 16. h, Trenčín – Topoľčany 1:0.

1. Beluša          1          1          0          0          10:1     3

2. Trenčín        1          1          0          0          1:0       3

3. Pov. Bystrica           0          0          0          0          0:0       0

4. Tr. Teplice   0          0          0          0          0:0       0

5. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

6. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

7. Topoľčany   1          0          0          1          0:1       0

8. Bánovce      1          0          0          1          1:10     0

                                               

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery
  2. Eurohub Rokycany posilňuje a zrýchľuje spojenie s Nemeckom
  3. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  4. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  5. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  6. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  7. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  8. SCANDI 2023: prehliadka súčasného severského filmu
  1. Kupujete balenú vodu? Vypočítajte si, koľko za ňu ročne miniete!
  2. Táto váha berie vaše chudnutie vážne: Kalórie počíta za vás!
  3. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  4. Svalovice sa netreba obávať
  5. Students today, innovators tomorrow, learners forever
  6. Study program MANAGEMENT in English language
  7. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  8. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi 11 302
  2. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu 6 634
  3. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať? 2 019
  4. Zdravie bez liekov. Lekár namiesto nich predpisuje studenú vodu 1 733
  5. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia 1 685
  6. Košičanom budeme dodávať teplo za tretinové ceny aj tento rok 1 585
  7. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska 1 541
  8. Radi čítate a ešte radšej tvoríte? Toto je 40 dôvodov pre Vás 864

Blogy SME

  1. Tupou Ceruzou: Tanky pre Ukrajinu
  2. Miroslav Lisinovič: Putovanie slovenskými Kalváriami - Liptovské Matiašovce
  3. Roman Kebísek: Ostrolúcka písala o Štúrovi ako orlovi a o sebe ako lastovičke
  4. Ján Šeďo: "Ja nechcem byť ako moji rodičia", vypadlo z rómskeho chlapca.
  5. Alexander Hričko: Odevy Uhorska v období raného novoveku
  6. Jozef Stasík: EU v mobile
  7. Štefan Vidlár: Moje vyznanie viery
  8. Anna Miľanová: Zátišie s košeľou... 2007
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 26 388
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 826
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 7 991
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 4 933
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 633
  6. Věra Tepličková: Výlet v Bratislave (z denníka žiaka 3. ročníka ZŠ z Piešťan) 4 099
  7. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 831
  8. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 735
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Tlakové nádoby z havarovaného vozidla museli hasiči urýchlene odpratať.

Zranil sa jeden z vodičov.


3 h
Hlavný kontrolór TSK Pavol Zigo

Podľa zákona o samospráve vyšších územných celkov je plat kontrolóra stanovený vo výške 70 percent platu predsedu samosprávneho kraja vrátane paušálnych náhrad.


SITA 5 h

Mesto Dubnica nad Váhom má ako dvanáste mesto na Slovensku svoju cirkulárnu mapu.


TASR 8 h
Ilustračná fotografia.

Najvyššia chorobnosť na akútne respiračné ochorenia v rámci kraja je aktuálne v okrese Púchov.


SITA 6 h

Blogy SME

  1. Tupou Ceruzou: Tanky pre Ukrajinu
  2. Miroslav Lisinovič: Putovanie slovenskými Kalváriami - Liptovské Matiašovce
  3. Roman Kebísek: Ostrolúcka písala o Štúrovi ako orlovi a o sebe ako lastovičke
  4. Ján Šeďo: "Ja nechcem byť ako moji rodičia", vypadlo z rómskeho chlapca.
  5. Alexander Hričko: Odevy Uhorska v období raného novoveku
  6. Jozef Stasík: EU v mobile
  7. Štefan Vidlár: Moje vyznanie viery
  8. Anna Miľanová: Zátišie s košeľou... 2007
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 26 388
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 826
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 7 991
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 4 933
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 633
  6. Věra Tepličková: Výlet v Bratislave (z denníka žiaka 3. ročníka ZŠ z Piešťan) 4 099
  7. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 831
  8. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 735
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu