Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Dorastenci Ilavy sa odhlásili zo 4. ligy

V celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových súťažiach zaujala výhra dorastu Papradna, ktoré hralo celý zápas iba s deviatimi hráčmi. 

Dorastenci Ilavy (v modrom) sa zo súťaže odhlásili.Dorastenci Ilavy (v modrom) sa zo súťaže odhlásili. (Zdroj: Jozef Šprocha - archívne foto.)

1. LIGA ST. DORAST U 19

2. kolo: Trnava -  Michalovce 0:1, B. Bystrica – Slovan 1:1, Senec - D. Streda 1:0, Košice – Prešov 2:2, Bardejov – Žilina 0:2, Nitra – Senica hrajú 25. 8., Trenčín – Podbrezová hrajú 23. 9.

3. kolo: Dun. Streda – Bardejov 2:4, Slovan – Senec 1:1, Podbrezová – Košice 6:2, Prešov – Nitra 0:2, Michalovce – Trenčín hrajú 25. 8., Senica - B. Bystrica hrajú 1. 9., Žilina – Trnava hrajú 2. 9.

1. Michalovce  2          2          0          0          6:0       6

1. Nitra            2          2          0          0          6:0       6

Skryť Vypnúť reklamu

3. Žilina            2          2          0          0          4:1       6

4. Senec          3          1          1          1          3:3       4

5. Košice         3          1          1          1          6:9       4

6. Podbrezová 2          1          0          1          6:4       3

7. Trnava         2          1          0          1          2:1       3

8. Trenčín        1          1          0          0          2:1       3

9. D. Streda     3          1          0          2          3:5       3

10. Bardejov    3          1          0          2          4:9       3

11. Slovan       3          0          2          1          2:3       2

12. Prešov       3          0          1          2          3:6       1

13. B. Bystrica 2          0          1          1          1:5       1

Skryť Vypnúť reklamu

14. Senica        1          0          0          1          1:2       0

 

1. LIGA ML. DORAST U 17

2. kolo: Senica – B. Bystrica 1:0.

3. kolo: Trenčín -  Michalovce 1:1, Senec – Dun. Streda 2:0, Bardejov – Slovan 1:3, Košice – Podbrezová 2:0, B. Bystrica – Prešov 2:0, Nitra – Senica 1:1, Trnava – Žilina hrajú 1. 9.

1.Slovan          2          1          1          0          5:3       4

2. Nitra            2          1          1          0          2:1       4

2. Senica          2          1          1          0          2:1       4

4. Žilina            1          1          0          0          5:0       3

5. Košice         1          1          0          0          2:0       3

6. Bardejov      2          1          0          1          3:3       3

Skryť Vypnúť reklamu

7. B. Bystrica   3          1          0          2          2:2       3

8. Prešov         2          1          0          1          3:4       3

9. Senec          2          1          0          1          2:5       3

10. Trenčín      2          0          1          1          3:4       1

11. D. Streda   2          0          1          1          2:4       1

12. Michalovce            2          0          1          1          1:3       1

13. Trnava       0          0          0          0          0:0       0

14. Podbrezová           1          0          0          1          0:2       0

 

1. LIGA ML. DORAST U 16

2. kolo: Senica – B. Bystrica 2:0.

3. kolo: Trenčín -  Michalovce 2:0, Senec – Dun. Streda 1:3, Bardejov – Slovan 0:3, Košice – Podbrezová 0:1, B. Bystrica – Prešov 3:6, Nitra – Senica 1:1, Trnava – Žilina hrajú 1. 9.

1.Slovan          2          2          0          0          9:0       6

2. Trenčín        2          2          0          0          4:1       6

3. Senica          2          1          1          0          3:1       4

4. Žilina            1          1          0          0          4:0       3

5. Prešov         2          1          0          1          7:5       3

6. Podbrezová 1          1          0          0          1:0       3

7. Bardejov      2          1          0          1          2:4       3

8. D. Streda     2          1          0          1          3:7       3

9. Nitra            2          0          2          0          3:3       2

10. B. Bystrica 3          0          1          2          5:10     1

11. Trnava       0          0          0          0          0:0       0

12. Košice       1          0          0          1          0:1       0

13. Michalovce            2          0          0          2          1:4       0

14. Senec        2          0          0          2          1:7       0

 

2. LIGA ST. DORAST

3. kolo: Myjava – Dubnica 3:1 (1:0), 29. Jánošík, 61. Flamík (11 m), 71. Kočica – 74. Pišta, Púchov - Skalica 1:1 (0:1), 90. Hrnko (11 m) – 9. Mareš, ČFK Nitra – Komárno 3:5, PFA Vráble – Karlova Ves 3:1, Nové Zámky – Malacky 2:3, Lok. Trnava – Topoľčany 2:2, Horná Nitra – Levice 9:1, Inter – Domino Bratislava 3:4.

1. Horná Nitra 2        2        0        0        14:2    6

2. Domino      2        2        0        0        7:4      6

3. Topoľčany   2        1        1        0        6:5      4

4. Lok. Trnava 2        1        1        0        5:4      4

5. Inter 2        1        0        1          7:4       3

6. Karl. Ves    2        1        0        1        6:3      3

7. Myjava       2        1        0        1        6:5      3

8. Vráble        2        1        0        1        3:2      3

9. Dubnica      2        1        0        1        4:4      3

10. ČFK Nitra 2        1        0        1        4:5      3

11. Malacky   2        1        0        1        4:5      3

12. Komárno   2        1        0        1        6:8      3

13. Skalica      2        0        1        1        3:4      1

14. Púchov     2        0        1        1        1:6      1

15. N. Zámky  2        0        0        2          3:6       0

16. Levice      2        0        0        2        1:13    0

 

2. LIGA ML. DORAST

3. kolo: Myjava – Dubnica 4:1 (3:0), 30. a 52. Tomka, 34. Tomašech, 37. Gálik – 49. Fabuš, Púchov - Skalica 2:1 (2:1), 2. a 24. Gabaj – 40. Šefčovič, ČFK Nitra – Komárno 3:3, PFA Vráble – Karlova Ves 5:1, Nové Zámky – Malacky 0:2, Lok. Trnava – Topoľčany 1:2, Horná Nitra – Levice 4:1, Inter – Domino Bratislava 5:1.

1. Horná Nitra 2        2        0        0        10:1    6

2. Vráble        2        2        0        0        10:2    6

3. Inter 2        2        0        0        9:1      6

4. Myjava       2        2        0        0        7:2      6

5. Malacky     2        2        0        0        3:0      6

6. Púchov       2        1        1        0        3:2      4

7. Topoľčany   2        1        0        1        3:4      3

8. Lok. Trnava 2          0          1          1          2:3       1

9. Skalica       2        0        1        1        2:3      1

10. N. Zámky  2        0        1        1        2:4      1

11. ČFK Nitra 2        0        1        1        4:8      1

12. Domino     2        0        1        1        3:7      1

13. Karl. Ves   2        0        1        1        2:6      1

14. Komárno   2        0        1        1        3:9      1

15. Dubnica    2        0        0        2        1:5      0

16. Levice      2        0        0        2        1:8      0

 

3. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Šurany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo. 

3. kolo: Brvnište - Šamorín 3:1 1:0), 77. a 85. T. Jandúch, 27. Ľ. Hároník – 63. Petrík, Pov. Bystrica - Galanta 3:0 (3:0), 11. Masaryk, 22. Baránek, 41. A. Valient, Šaľa – Nové Mesto 5:3, Vrbové – Sereď 1:2, Šurany – Kanianka 2:1, Partizánske – J. Bohunice 2:1, Bánovce – Hlohovec 6:0, Piešťany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo.

1. Bánovce     2        2        0        0        11:0    6

2. Pov. Bystrica         2        2        0        0        5:0      6

3. Šaľa 2        2        0        0        7:3      6

4. Vrbové       2        1        0        1        5:3      3

5. J. Bohunice  2        1        0        1        4:3      3

6. Partizánske  1        1        0        0        2:1      3

7. Šurany        1        1        0        0        2:1      3

8. Brvnište      2        1        0        1        4:4      3

9. Sereď        2        1        0        1        2:3      3

10. Kanianka   1        0        0        1        1:2      0

11. N. Mesto   1        0        0        1        3:5      0

12. Šamorín    1        0        0        1        1:3      0

13.  Piešťany   1        0        0        1        0:5      0

14. Galanta      2          0          0          2          0:5       0

15. Hlohovec   2        0        0        2        1:10    0

 

3. LIGA ML. DORAST

1. kolo: : Šurany mali voľno, Štúrovo sa odhlásilo. 

3. kolo: Brvnište - Šamorín 0:2 (0:2), 27. Simandl, 30. Gajvola, Pov. Bystrica – Galanta 5:3 (1:0), 25., 49. a 76. J. Al Sabri, 66. Illo, 72. Marejka – 50. a 52. Csóka, 43. Klačan, Šaľa – Nové Mesto 6:0, Šurany – Kanianka 4:0, Vrbové – Sereď 4:0, Partizánske – J. Bohunice 4:3, Bánovce – Hlohovec 1:0, Piešťany mali voľno.

1. Vrbové       2        2        0        0        6:1      6

2. Šaľa 2        1        0        1        8:3      3

3. Šurany        1        1        0        0        4:0      3

4. Šamorín      1        1        0        0        2:0      3

5. Pov. Bystrica         2        1        0        1        8:7      3

6. Partizánske  1        1        0        0        4:3      3

7. Piešťany     1        1        0        0        2:1      3

8. Bánovce       2          1          0          1          2:2       3

9. Galanta       2        1        0        1        6:7      3

10. Brvnište     2        1        0        1        2:3      3

11. Sereď       2        1        0        1        4:7      3

12. J. Bohunice 2        0        0        2        4:6      0

13. Hlohovec   2        0        0        2        1:3      0

14. Kanianka   1        0        0        1        0:4      0

15. N. Mesto   1        0        0        1        0:6      0

 

4. LIGA DORAST

1. kolo: D. Vestenice – Ilava nehrali, Ilava sa odhlásila zo súťaže. 

3. kolo: D. Vestenice – Papradno 1:2 (1:0), 30. Šamko – 76. Gáborík, 87. Zboran, Nemšová - Borčice 0:3 (0:1), 21. Hasidlo, 79. Bartek, 89. Sameš, Led. Rovne – V. Kostoľany 3:1 (2:1), 14. a 47. Gašpárek, 28. Pihík – 9. Ondrášik, Holíč – N. Dubnica 2:1 (2:0), 9. a 31. Ružička – 51. Malovec, Beluša mala voľno,  Kúty – N. Rudno 3:0, Boleráz - Dolná Súča 4:3, Bošany - Tr. Stankovce 1:2.

1. Borčice        2          2          0          0          5:0       6

2. Boleráz        2          2          0          0          6:4       6

3. V. Kostoľany          2          1          0          1          7:3       3

4. Bošany        2          1          0          1          4:2       3

5. L. Rovne      1          1          0          0          3:1       3

6. N. Dubnica  2          1          0          1          3:2       3

7. Kúty            2          1          0          1          3:2       3

8. Papradno     1          1          0          0          2:1       3

9. Nemšová     2          1          0          1          5:5       3

10. Tr. Stankovce        2          1          0          1          4:6       3

11. Holíč          2          1          0          1          2:4       3

12. D. Vestenice          1          0          0          1          1:2       0

13. Beluša        1          0          0          1          0:2       0

14. N. Rudno   2          0          0          2          1:5       0

15. D. Súča     2          0          0          2          3:10     0

 

5. LIGA DORAST

1. kolo: Nováky – Prečín 0:3 kontumačne, domáci na zápas nenastúpili.

3. kolo: Opatová – Košeca 0:1 (0:1), 22. K. Karlík, Tr. Turná – Prečín 4:1 (1:1), 8. a 89. Hrušovský (druhý z 11 m), 69. Bečka, 87. Horňák – 17. Klabník, Drietoma - Domaniža 6:1 (3:0), 43., 68. a 71. Bečár, 16. a 75. Švehla, 8. Hlísta (11 m) – 83. Uhlárik, Chynorany – Ladce 2:3 (2:2), 39. a 45. Feješ – 11. a 12. Šebek, 61. Kvasnica, Streženice - Stará Turá 3:2 (2:2), 14. Štrbák, 26. Šlesár, 55. Strapko – 18. Szekfu (11 m), 37. Druk, Nedožery-Brezany – Častkovce 7:3, Klát. N. Ves – Bošáca 2:2, Selec – Nováky nehrali, hostia sa odhlásili zo súťaže.

1. Nedožery     2          2          0          0          13:3     6

2. Streženice    2          2          0          0          11:5     6

3. Drietoma      2          2          0          0          10:4     6

4. Tr. Turná     2          2          0          0          10:5     6

5. Košeca        2          2          0          0          3:0       6

6. Opatová      2          1          0          1          7:1       3

7. Ladce          2          1          0          1          6:6       3

8. Kl. N. Ves   2          0          2          0          3:3       2

9. Chynorany   2          0          1          1          3:4       1

10. Bošáca      2          0          1          1          6:8       1

11. Prečín        1          0          0          1          1:4       0

12. Častkovce 2          0          0          2          3:9       0

13. St. Turá     2          0          0          2          2:9       0

14. Selec         1          0          0          1          0:7       0

15. Domaniža   2          0          0          2          4:14     0

 

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

3. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Púchov 0:1 (0:1), 29. Ocelík, FC Nitra – Senec 3:0, Trenčín – Dun. Streda 2:0, Inter – Levice 4:0, Slovan – Myjava 4:0, Horná Nitra – Karlova Ves 1:5. Senica – Trnava hrajú 2. 9.

1. Karl. Ves    2        2        0        0        7:2      6

2. Slovan          2          2          0          0          6:1       6

3. Senec         2        1        0        1        6:3      3

4. Spartak Trnava       1        1        0        0        3:0      3

5. FC Nitra     2        1        0        1        4:2      3

6. Senica        1        1        0        0        2:0      3

7. Inter 2        1        0        1        4:3      3

8. Trenčín       2        1        0        1        3:2      3

9. Púchov       2        1        0        1        1:2      3

10. Horná Nitra         2        1        0        1        2:5      3

11. PFA ViOn 1        0        0        1        0:1      0

12. Dun. Streda            2          0          0          2          0:3       0

13. Myjava     1        0        0        1        0:4      0

14. Levice      2        0        0        2        0:10    0

 

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

3. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Púchov 1:3 (0:2), 38. Kača – 10. a 63. Jandušík, 5. Baláž, FC Nitra – Senec 1:1, Trenčín – Dun. Streda 0:2, Inter – Levice 4:1, Slovan – Myjava 12:0, Horná Nitra – Karlova Ves 0:2. Senica – Spartak Trnava hrajú 2. 9.

1. Slovan        2        2        0        0        17:1    6

2. Dun. Streda 2        2        0        0        8:0      6

3. FC Nitra     2        1        1        0        4:1      4

4. Senec         2        1        1        0        2:1      4

5. Senica        1        1        0        0        8:0      3

6. Spartak Trnava       1        1        0        0        5:1      3

7. Inter 2        1        0        1        5:6      3

8. Karl. Ves    2        1        0        1        2:3      3

9. Púchov       2        1        0        1        3:9      3

10. PFA ViOn 1        0        0        1        1:3      0

11. Levice      2        0        0        2        1:5      0

12. Trenčín     2        0        0        2        1:7      0

13. Horná Nitra         2        0        0        2        0:8      0

14. Myjava     1        0        0        1        0:12    0

 

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

3. kolo: Púchov – PFA ViOn Zl. Moravce 7:31 (4:11), 7. a 14. B. Chleban, 13. a 37. Brezina (prvý z 11 m), 14. Kolesányi, 51. Jesenský, 59. Kurej – 3., 4., 9., 23., 24., 36., 53., 54., 58. a 60. M. Švec, 25., 36., 43., 44. a 51. Čajkovič, 35., 49. a 54. Homola (druhý z 11 m), 2. a 24. Očovský, 19. a 56. Rák, 32. a 43. Kóša, 46. a 55. Domasta, 1. vlastný Brezina, 18. Kasan, 40. Drienovský, 56. L. Pénzeš, 57. Šútor, Levice – FC Nitra 2:15, Myjava – Trenčín 1:15, Karlova Ves – Horná Nitra 11:2, Senec – Inter 10:6. Dun. Streda – Slovan hrajú v stredu, Spartak Trnava – Senica hrajú v stredu.

1. FC Nitra     2        2        0        0        33:11  6

2. Senica        1        1        0        0        26:1    3

3. PFA ViOn   1        1        0        0        31:7    3

4. Spartak Trnava       1        1        0        0        20:1    3

5. Trenčín       2        1        0        1        25:15  3

6. Dun. Streda 1        1        0        0        11:5    3

7. Slovan        1        1        0        0        14:10  3

8. Senec         1        1        0        0        10:6    3

9. Karl. Ves    2        1        0        1        20:20  3

10. Levice      1          0          0          1          2:15     0

11. Myjava     1        0        0        1        1:15    0

12. Horná Nitra         2        0        0        2        7:22    0

13. Inter         2        0        0        2        7:30    0

14. Púchov     2        0        0        2        8:57    0

 

    

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

3. kolo: Púchov – PFA ViOn Zl. Moravce 10:13 (5:7), 4., 31. a 43. Mynář, 7., 18. a 53. Kadák, 33. a 40. V. Baláž, 8. Obšivan, 11. Porubčan – 2., 6., 10, 23., 28., 47. a 60. Dulay, 42., 43. a 55. A. Švec, 5. Benček, 30. Mašír, 44. Š. Pénzeš, Levice – FC Nitra 1:14, Myjava – Trenčín 2:19, Karlova Ves – Horná Nitra 9:7, Senec – Inter 8:4, stretnutia D. Streda – Slovan a Spartak Trnava – Senica hrajú v stredu.

1. FC Nitra     2        2        0        0        29:10  6

2. Spartak Trnava       1        1        0        0        17:3    3

3. Slovan        1        1          0          0          17:5     3

4. Trenčín       2        1        0        1        24:19  3

5. Senec         1        1        0        0        8:4      3

6. PFA ViOn   1        1        0        0        13:10  3

7. Dun. Streda 1        1        0        0        11:8    3

8. Karl. Ves    2        1        0        1        18:22  3

9. Senica        1        0        1        0        5:5      1

10. Púchov     2        0        1        1        15:18  1

11. Horná Nitra         2        0        0        2        15:20  0

12. Levice      1        0        0        1        1:14     0

13. Inter         2        0        0        2        7:25    0

14. Myjava     1        0        0        1        2:19    0

 

2. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Gabčíkovo – Pov. Bystrica 1:1 (0:0), Galko, Galanta – Dubnica 1:1 (0:0), 52. Repa – 47. T. Dražkovec, ČFK Nitra – Partizánske 3:2, Nové Zámky – Šaľa 4:1, Komárno – Trebatice 3:2, Topoľčany – Piešťany 6:1, Šamorín – Trenčín B 0:6, Skalica – Lok. Trnava 2:7.

1. Trenčín B    2        2        0        0        10:1    6

2. Lok. Trnava 2        2        0        0        10:3    6

3. Komárno    2        2        0        0        9:3      6

4. Galanta       2        1        1        0        10:1    4

5. Dubnica      2        1        1          0          9:1       4

6. Topoľčany   1        1        0        0        6:1      3

7. N. Zámky    2        1        0        1        5:4      3

8. ČFK Nitra   2        1        0        1        3:4      3

9. Piešťany     2        1        0        1        3:6      3

10. Pov. Bystrica        2        0        2        0        1:1      2

11. Trebatice   2        0        1        1        2:3      1

12. Gabčíkovo 2        0        1        1        1:9      1

13. Šamorín    1        0        0        1        0:6      0

14. Skalica      2        0        0        2        3:11    0

15. Šaľa         2        0        0        2        2:10    0

16. Partizánske 2        0        0        2        2:12    0

 

2. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Gabčíkovo – Pov. Bystrica 1:0 (0:0), Galanta – Dubnica 2:1 (2:0), 15. Nagy, 25. Kiss – 40. Veselý, ČFK Nitra – Partizánske 5:0, Nové Zámky – Šaľa 2:5, Komárno – Trebatice 5:1, Topoľčany – Piešťany 13:1, Šamorín – Trenčín B 2:11, Skalica – Lok. Trnava 1:5.

1. Trenčín B    2        2        0        0        18:4    6

2. ČFK Nitra   2        2        0        0        11:0    6

3. Lok. Trnava 2        2        0        0        12:2    6

4. Šaľa 2        2        0        0        8:4      6

5. Gabčíkovo   2        2        0        0        5:3      6

6. Galanta       2        2        0        0        4:2      6

7. Topoľčany   1        1        0        0        13:1    3

8. Komárno    2        1        0        1        7:4      3

9. Pov. Bystrica         2        1        0        1        2:2      3

10. Dubnica    2        0        0        2        4:6      0

11. Trebatice   2        0        0        2        2:7      0

12. Partizánske 2          0          0          2          1:7       0

13. N. Zámky  2        0        0        2        3:12    0

14. Skalica      2        0        0        2        3:12    0

15. Šamorín    1        0        0        1        2:11    0

16. Piešťany    2        0        0        2        1:19    0

 

3. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Led. Rovne - Dubnica B 0:3 (0:0), 57., 64. a 70. T. Dražkovec, Beluša – N. Dubnica 1:3 (1:1), 27. P. Sehnoutek – 19. Lasch, 37. Pecuš, 51. Jašík, Kanianka – Ilava odložené na 15. 9. o 11. h, Bánovce - Nové Mesto 6:0, D. Vestenice – N. Pravno 1:0, Soblahov – Nemšová hrajú 15. 9. o 10. h, N. Rudno – Nováky nehrali, Nováky sa odhlásili zo súťaže.

1. Bánovce      1          1          0          0          6:0       3

2. Dubnica B    1          1          0          0          3:0       3

3. N. Dubnica  1          1          0          0          3:1       3

4. D. Vestenice            1          1          0          0          1:0       3

5. Kanianka     0          0          0          0          0:0       0

6. Ilava 0          0          0          0          0:0       0

7. Soblahov     0          0          0          0          0:0       0

8. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

9. N. Rudno     0          0          0          0          0:0       0

10. N. Pravno  1          0          0          1          0:1       0

11. Beluša        1          0          0          1          1:3       0

12. L. Rovne    1          0          0          1          0:3       0

13. N. Mesto   1          0          0          1          0:6       0

 

3. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: Led. Rovne - Dubnica B 0:6 (0:3), 27. a 56. Lacher, 45. a 50. Jambrich, 10. Bičan, 29. Hora, Beluša – N. Dubnica 1:8 (0:4), 59. Prostredný – 2., 38. a 44. Hanták, 33. a 57. Záhorský, 21. Kováč, 24. Mitaš, 25. F. Hadzima, Kvaššay, Gašparíková), Kanianka – Ilava odložené na 15. 9. o 13. h, Bánovce - Nové Mesto 5:2, D. Vestenice – N. Pravno 0:8, Soblahov – Nemšová hrajú 15. 9. o 12. h, N. Rudno - Nováky nehrali, Nováky sa odhlásili zo súťaže.

1. N. Pravno    1          1          0          0          8:0       3

2. N. Dubnica  1          1          0          0          8:1       3

3. Dubnica B    1          1          0          0          6:0       3

4. Bánovce      1          1          0          0          5:2       3

5. Kanianka     0          0          0          0          0:0       0

6. Ilava 0          0          0          0          0:0       0

7. Soblahov     0          0          0          0          0:0       0

8. Nemšová     0          0          0          0          0:0       0

9. N. Rudno     0          0          0          0          0:0       0

10. N. Mesto   1          0          0          1          2:5       0

11. L. Rovne    1          0          0          1          0:6       0

12. Beluša        1          0          0          1          1:8       0

13. D. Vestenice          1          0          0          1          0:8       0

 

 

REGIÓN ŽIAČKY

1. kolo: Beluša – Bánovce 10:1 (3:1), 3., 50., 55., 56. a 59. Petríčková, 7., 15., 44. a 52. Kučiaková, 58. Chlebanová – 5. Vedejová,  Pov. Bystrica - Tr. Teplice odložené na 16. 9. o 16.30 h, Dubnica – Horná Nitra odložené na 26. 8. o 16. h, Trenčín – Topoľčany 1:0.

1. Beluša          1          1          0          0          10:1     3

2. Trenčín        1          1          0          0          1:0       3

3. Pov. Bystrica           0          0          0          0          0:0       0

4. Tr. Teplice   0          0          0          0          0:0       0

5. Dubnica       0          0          0          0          0:0       0

6. H. Nitra       0          0          0          0          0:0       0

7. Topoľčany   1          0          0          1          0:1       0

8. Bánovce      1          0          0          1          1:10     0

                                               

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  6. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  7. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. Úprava osobného motorového vozidla
  10. Important information for Brazilians living in Slovakia
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 467
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 395
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 580
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 989
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 521
  6. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 11 412
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 190
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 605
  9. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje 9 531
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 513
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

AKTUÁLNE: Nemocnica v Považskej potrebuje posily

Mobilné odberové miesto v Považskej Bystrici zažíva veľký nápor. Onedlho začne fungovať na dennej báze. Potrebuje však pomoc dobrovoľníkov.

Mobilné odberové miesto v Považskej Bystrici

Blíži sa veľká obnova kina Panorex

Náklady na opravu odhaduje mesto na 2,5 milióna eur.

Vizualizácia interiéru kina

Pagáč: Belušu v druhej lige nechceli

Hlavný sponzor FK Beluša sa smial na komentároch fanúšikov Slovana

Hlavný sponzor FK Beluša Rastislav Pagáč.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?